Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

Poslední recenze (2 457)

plakát

Dark - Série 1 (2017) (série) 

Zatím naprosto boží. Chytlo mě to hned od začátku. Je pravda, že to můře být trochu zmatečné kvůli vysokému počtu postav (i teď ve druhé sérii se trochu ztrácíme), ale jinak super námět, který je skvěle zpracovaný. Miluju seriály, které v divákovi nutí vymýšlet si různé teorie a nakonec je to úplně jinak.

plakát

Grace a Frankie - Série 7 (2021) (série) 

A tímto končí jedna velká éra, kterou jsem sledovala od samotného začátku jen díky herecké dvojici Lily Tomlin a Jane Fondě. První série je ikonická, bohužel série od série ta kvalita pomalu začala klesat a asi poslední tři už mě tolik nebavily. Přišlo mi to zbytečně natahované a abych byla úplně, úplně upřímná, tak se mi vůbec nelíbil závěrečný díl.

Poslední hodnocení (2 475)

Malý Sheldon - Série 5 (2021) (série) (S05)

22.05.2022

365 dní: Ten den (2022)

odpad! 18.05.2022

Dark - Série 2 (2019) (série) (S02)

18.05.2022

Julia - Season 1 (2022) (série) (S01)

09.05.2022

Dark - Série 1 (2017) (série) (S01)

09.05.2022

Grace a Frankie - Série 7 (2021) (série) (S07)

08.05.2022

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad)

08.05.2022

Kingsman: První mise (2021)

07.05.2022

WeCrashed (2022) (seriál)

01.05.2022

Reklama

Poslední deníček (11)

2022 - The 94th Academy Awards - Moji vítězové

Nejlepší film
Belfast 
Drive My Car 
Duna
K zemi hleď! 
Král Richard: Zrození šampiónek
Lékořicová Pizza
Síla psa 
Ulička přízraků
V rytmu srdce
West Side Story 

Nejlepší režie
Kenneth Branagh (Belfast)
Rjúsuke Hamaguči (Drive My Car)
Paul Thomas Anderson (Lékořicová Pizza)
Jane Campion (Síla psa)
Steven Spielberg (West Side Story)

Nejlepší herec v hlavní roli
Will Smith (Král Richard: Zrození šampiónek)
Javier Bardem (Ricardovi)
Benedict Cumberbatch (Síla psa)
Denzel Washington (The Tragedy of Macbeth)
Andrew Garfield (tick, tick... BOOM!)

Nejlepší herečka v hlavní roli
Penélope Cruz (Paralelní matky)
Nicole Kidman (Ricardovi)
Kristen Stewart (Spencer)
Olivia Colman (Temná dcera)
Jessica Chastain (The Eyes of Tammy Faye)

Nejlepší herec ve vedlejší roli
Ciarán Hinds (Belfast)
J.K. Simmons (Ricardovi)
Jesse Plemons (Síla psa)
Kodi Smit-McPhee (Síla psa)
Troy Kotsur (V rytmu srdce)

Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Judi Dench (Belfast)
Aunjanue Ellis (Král Richard: Zrození šampiónek)
Kirsten Dunst (Síla psa)
Jessie Buckley (Temná dcera)
Ariana DeBose (West Side Story)

Nejlepší cizojazyčný film
Boží ruka
Drive My Car
Lunana: A Yak in the Classroom
Nejhorší člověk na světě
Utéct

Nejlepší animovaný film
Encanto (Jared Bush, Byron Howard, Yvett Merino, Clark Spencer)
Luca (Enrico Casarosa, Andrea Warren)
Raya a drak (Peter Del Vecho, Carlos López Estrada, Don Hall, Osnat Shurer)
Rodina na baterky (Kurt Albrecht, Phil Lord, Christopher Miller, Michael Rianda)
Utéct (Monica Hellström, Jonas Poher Rasmussen, Signe Byrge Sørensen, Charlotte de La Gournerie)

Nejlepší původní scénář
Kenneth Branagh (Belfast)
Adam McKay, David Sirota (K zemi hleď!)
Zach Baylin (Král Richard: Zrození šampiónek)
Paul Thomas Anderson (Lékořicová Pizza)
Joachim Trier, Eskil Vogt (Nejhorší člověk na světě)

Nejlepší adaptovaný scénář
Takamasa Óe, Rjúsuke Hamaguči (Drive My Car)
Eric Roth, Jon Spaihts, Denis Villeneuve (Duna)
Jane Campion (Síla psa)
Maggie Gyllenhaal (Temná dcera)
Siân Heder (V rytmu srdce)

Nejlepší kamera
Greig Fraser (Duna)
Ari Wegner (Síla psa)
Bruno Delbonnel (The Tragedy of Macbeth)
Dan Laustsen (Ulička přízraků)
Janusz Kaminski (West Side Story)

Nejlepší hudba
Hans Zimmer (Duna)
Germaine Franco (Encanto)
Nicholas Britell (K zemi hleď!)
Alberto Iglesias (Paralelní matky)
Jonny Greenwood (Síla psa)

Nejlepší původní píseň
Van Morrison (Belfast) - "Down to Joy"
Lin-Manuel Miranda (Encanto) - "Dos Oruguitas"
Diane Warren (Four Good Days) - "Somehow You Do"
Beyoncé, Dixson (Král Richard: Zrození šampiónek) - "Be Alive"
Billie Eilish, Finneas O'Connell (Není čas zemřít) - "No Time to Die"

Nejlepší kostýmy
Jenny Beavan (Cruella)
Massimo Cantini Parrini, Jacqueline Durran (Cyrano)
Bob Morgan, Jacqueline West (Duna)
Luis Sequeira (Ulička přízraků)
Paul Tazewell (West Side Story)

Nejlepší masky
Carla Farmer, Michael Marino, Stacey Morris (Cesta do Ameriky 2)
Naomi Donne, Nadia Stacey, Julia Vernon (Cruella)
Love Larson, Donald Mowat, Eva von Bahr (Duna)
Frederic Aspiras, Anna-Carin Lock, Göran Lundström (Klan Gucci)
Linda Dowds, Stephanie Ingram, Justin Raleigh (The Eyes of Tammy Faye)

Nejlepší vizuální efekty
Brian Connor, Paul Lambert, Tristan Myles, Gerd Nefzer (Duna)
Swen Gillberg, Bryan Grill, Nikos Kalaitzidis, Daniel Sudick (Free Guy)
Chris Corbould, Jonathan Fawkner, Joel Green, Charlie Noble (Není čas zemřít)
Joe Farrell, Dan Oliver, Christopher Townsend, Sean Noel Walker (Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
Scott Edelstein, Kelly Port, Daniel Sudick, Chris Waegner (Spider-Man: Bez domova)

Ovládací panel
23 bodů

Reklama

Reklama