Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (2 344)

plakát

Kancl - Série 4 (2007) (série) 

Bylo to tak půl na půl. Půlka dílů byla spíše průměrná, nic moc a víc nudila než bavila a druhá půlka byla lepší, zábavnější. Ale bohužel spíše převažovala ta nudnější část. Nicméně nový postava, která se objeví na konci mi je velmi sympatická a myslím, že bude i hodně zajímá, tak se jsem zvědavá na pátou sérii.

plakát

Kancl - Série 3 (2006) (série) 

Třetí série mi přišla zase o něco horší než druhá série, která byla vtipná a skvěle plynula. Tahle série mi přišla horší. Možná i kvůli tomu, že Jim byl tak daleko od své kanceláře a taky díky novým postavám, které mi úplně nesedli. Uvidíme, jak to půjde dál. Ale Jan a Michael byli skvělý a jejich vztah mě baví.

plakát

Nechte je všechny mluvit (2020) 

Dala jsem si dlouho na čas, než jsem se na film podívala navzdor tomu, že pokud je nějaký nový film s Meryl, tak ho musím vidět hned. Ale říkala jsem si, že si na to nechám trochu prostor, až na to budu mít náladu. Je to zvláštní film. Liší se hodně od ostatních filmů, které jsem viděla. Film si zakládá hodně na dialozích a obsazení, což je fajn, ale očekávala jsem nějakou gradaci. Nějaký výbuch emocí, něco co by mě probralo z té monotónosti, ale nic takového se nedělo.

plakát

V síti (2020) 

Konečně jsem našla odvahu, abych se na dokument podívala. Je to silá. Měla jsem husí kůži a slzy v očích. Jelikož jsem si sama tímhle v dětství prošla, bylo to pro mě o to těžší to sledovat, ale jsem nesmírně ráda, že se konečně našel někdo, kdo se tomuto tématu věnuje. V dnešní době plné sociálních sítí je to potřeba. Nejvíce mě dostalo to vydírání, nedokážu si představit, jak se to dítě musí cítit, když něco takového přijde. Strašný.

plakát

Žena v okně (2021) 

Kdyby byla možnost dál půl hvězdičky dala bych tři a půl. Nakonec jsem se to rozhodla zaokrouhlit nahoru, protože se mi to líbilo. Knižní předlohu jsem ještě nečetla, ale v budoucnu se na ní chystám, věřím, že mi kniha dá něco navíc než film. Ale film funguje skvěle, je to napínavé psycho. Hodně jsem tam viděla prvky Hitchcocka, takže je cítit, že režisér je jeho fanouškem, protože se hodně inspiroval. Závěrečná bojová scéna mi přišla trochu moc, ale atmosféra je skvělá.

plakát

Zombieland: Rána jistoty (2019) 

Hodnotím sice stejně jako první díl, ale pocitově mi to přišlo o něco horší. Jednička byla originální, skvělá a vtipná, tohle je hezká nostalgie, ale už to není tak dobrý. Bylo skvělé vidět je zase všechny pohromadě, akční scény jsou propracované do detailů, úžasný soundtrack a musím pochválit i nové postavy. Nicméně jednička pro mě vždy zůstane lepší a dvojku už asi znovu vidět nepotřebuji.

plakát

Kancl - Série 2 (2005) (série) 

Druhá série už se mi líbila o poznání lépe. Celkově se ten humor nějak uklidnil, už nebyl tak drsný a urážlivý jako v první sérii, ale opravdu jsem se srdečně smála. Michael už mi nebyl tolik protivný, občas mi ho bylo dokonce i líto. Nejzajímavější na celé sérii je bezpochyby skrytá romance mezi Pam a Jimem, úplně mi plesá srdíčko, když ty dva vidím spolu a za ten konec jsem opravdu nadšená.

plakát

Kancl - Série 1 (2005) (série) 

Docela jsem se na Kancl těšila, ale první série nic moc musím říct. Humor jde úplně mimo mě, vůbec mi to nepřijde vtipné. Steve hraje tak přesvědčivě, že ho až nesnáším. Ale líbí se mi ta zamilovanost mezi Jimem a Pam, už jen kvůli tomu mě zajímá, jak to bude pokračovat.

plakát

Ted Lasso - Série 1 (2020) (série) 

Tohle je tak skvělý seriál. Nechápu, jak se mi to mohlo vyhýbat tak dlouho, i když možná to bylo tím, že je to na Apple TV a prostě mě to minulo. Všude vidíte Netflix nebo HBO, ale pak je tu takový poklad. Dlouho jsem se u seriálu tak nepobavila. Moc se těším na další sérii.

plakát

Nezvratný osud 2 (2003) 

Podstatně horší jak jednička. Nic originálního, vše se opakuje. Potěšila ale přítomnost postavy z prvního dílu, to je tak jediné dobré, jinak je to na stejné brdo, akorát jiná situace a jiní lidé.

Reklama

Reklama