Argylle: Tajný agent (2024)

Tohle pro mě bylo milé překvapení. Vůbec jsem ani nevěděla o čem to je, jen že tam hraje Henry Cavill, měli jsme volné lísty a potřebovali na něco zajít. Nakonec jsem ráda, že jsme šli zrovna na Argylla. Je to přesně to, co máte od Vaughna čekat. Je to bláznivé, bizarní, ale vtipné. Moc nemusím Bryce, ale tady mi ani tolik nevadila. Je to příjemná popcornovka, která zabaví jak v kině, tak doma na gauči.

Duna: Část druhá (2024)

Byla jsem v tom kině naprosto unešená. Bavila mě každá minuta a to se mi už dlouho nestalo. Vizuálně je to naprosto geniální. Je to napínavé, romantické a Austin Butler? Wow. Nepoznala bych ho. Jediná malinká věc, co bych vytkla je to, že vyloženě nevěřím té chemii mezi Zendayou a Timothéém. Nějak mi to tam nesedí. Ale jinak po dlouhé době plný počet hvězd a zasloužený.

Expatrianti (2024) (seriál)

Konverzační rodinné drama jak má být. Bavilo mě to, plakal jsem, byla jsem naštvaná, byla jsem šťastná, prostě spousta emocí dohromady při sledování toho seriálu. Je to skvěle natočené drama. Některé postavy mi teda trochu lezly na nervy, ale byly tak napsané. Jinak je to skvěle zahrané, krásná tajemná a smutná atmosféra.

Griselda (2024) (seriál)

Sofía Vergara je v roli Griseldy naprosto skvělá. Nicméně si myslím, že seriál bude bavit toho, kdo neslyšel díl Opravdových zločinů nebo si o tom něco nenačetl. Seriál jako takový je totiž strašně zrychlený a docela dost věcí, které pro mě měli nějakou důležitou váhu, tak chybí. Věřím, že by si její život zasloužil víc než jen šest epizod a díky tomu by se toho dalo obsáhnout více.

Hra doopravdy (2024)

Podpůrměrná americká akční podívaná, na kterou jsem se chtěla podívat hlavně kvůli Kaley.  Překvapuje mě v komentářích, že nemůžou od Kaley odpárat roli Penny, mě to třeba v tomhle filmu vůbec nepřišlo a naopak jsem si na Penny ani nevzpomněla. Přišlo mi, že Kaley to zahrála skvěle a věřila jsem jí to. Kdo mi tam moc neseděl byl spíš David Oyelowo a celkově příběh, který nebyl nijak originální.

Irské přání (2024)

Já jsem nadšená z comebacku Linday Lohan na filmová plátna. Podle mě na to pořád má, je to skvělá herečka. Ale proč má tak nešťastnou ruku při výběru filmů a rolí? Kdyby to nebylo vystřižené jak z pera Rosamund Pilcher, tak by to mohlo být koukatelné. Stačilo na tom jen trochu zapracovat, vždyť i ty dialogy byly příšernost. Říkám si, jestli to náhodou není scénář napsaný s pomocí AI.

Kosmonaut z Čech (2024)

Neviděla jsem trailer, nevěděla jsem o čem to je, ale lákal mě Sandler a příběh vyprávějící o fiktivním českém astronautovi. Asi chápu, co se tím Kalfař snažil říct, je to dost filozofické a hluboké. Ale tomu filmu dost škodí to pomalé tempo. Sandler to zvládá skvěle, musím říct, že to je jeho doposud asi nejlepší vážná role, ve které jsem ho viděla.

Mladá dáma (2024)

Překvapivě to nebylo tak strašné, čekala jsem to o něco horší. Millie umí hrát a zvládá se odpoutat od role Eleven, nebo se o to alespoň pokouší. Pořád je to ale spíš snímek pro teenagery než pro dospělé, mladší diváky to bude bavit daleko víc, ale i tak v rámci toho, co Netflix občas vyplivne, tak to je jeden z těch povedenějších filmů.

Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)

Pokud by byla druhá série, nevadilo by mi to. Není to vyloženě špatné, má to svoje plusy i mínusy. Docela se mi i líbí dvojice Golver a Erskine, každopádně pokud to získá druhou sérii, mohlo by se to věnovat spíš té akci a samotné než konverzacím, to jim moc nejde.

Režim (2024) (seriál)

Bavilo mě to, líbilo se mi to. Několikrát jsem se zasmála ale hlavně jsem žasla nad skvělým hereckým výkonem Kate. Ta byla naprosto dokonalá, ať už to byla intonace jejího hlasu, šišlání nebo tiky, neuvěřitelný a celý seriál táhne jedině ona. Zbytek jsou jen její pěšáci včetně Matthiase. Zklamal mě ale konec, který bych si po celkovém vyznění seriálu dokázala představit úplně jinak.