Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Pro mě docela zklamaní, čekala jsem daleko jiný příběh a chybělo mi tam to kouzlo, které má Harry Potter. Nepřijde mi, že by byl příběh prvních Fantastických zvířat tolik promyšlený, takže jsem zvědavá na další díl jestli to bude lepší nebo naopak horší. V tomhle mi chyběla ta správná záporná postava, většinou se to točilo kolem hledání zvířat (a sakra, to je název filmu), ale kvůli tomu jsem se dost nudila a nebyla jsem uchvácená natolik, aby mě to bavilo. Tak příště snad bude lepší s větší rolí pro Johnnyho Deppa jako záporáka!

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Nebylo to tak trapné a nechutné, jak většinou komediální filmy se Zacem Efronem bývají, takže mě to překvapilo. Navíc jsem se u toho i nasmála, místy mi to přišlo hezké a dojemné. Moc se mi líbila postava, kterou si zahrála Anna Kendrick svým způsobem byla asi nejnormálnější. Pár scén bych pozměnila, pár vyškrtla úplně, ale jinak se na to koukat dalo.

Vzpoura v Seattlu (2007)

Jako dokument by to bylo daleko lepší než jako dramatický film, který byl vlastně o ničem. Jediná scéna, která za něco stála a vzbudila ve mě nějaké emoce byla ta s Charlize Theron. Jinak byl zbytek nudný a nezáživný.

Šéfka (2016)

Já prostě zbožňuji humor Melissy McCarthy, a proto mi udělá radost každý film, ve kterém se objeví i když se většinou jedná o průměrné americké komedie, které neurazí ani nenadchnout. U jejích scén se vždycky zasměji a tenhle film nebyl výjimkou, jediné, co bych z toho vystřihla by byli sexuální narážky a scény mezi Melissou a Peterem Dinklagem. Jinak super.

Tahle země není pro starý (2007)

Nejsem výsledkem vůbec překvapená, dostala jsem přesně to, co jsem očekávala jelikož výtvory bratrů Coenových mi moc blízké nejsou a nikdy mě zvlášť neosloví. Tohle nebyla výjimka a bohužel jsem se většinu času nudila i přes skvělé obsazení, kterému vedl skvělý Javier Bardem. Spousta scén by klidně mohla být vystřižena a přišlo mi to až moc zdlouhavé a tím to ztrácelo to správné napětí.

Zítra nehrajeme! (2006)

Film jsem viděla již několikrát a nikdy netuším, co si o něm mám myslet. Má to trochu pomalejší začátek, film mě začal bavit až teprve, když se začalo vysílat živě a mohla jsem slyšet pár krásných písní od herců, které mám vážně ráda. Velmi mě bavilo duo Woodyho Harrelsona a Johna C. Reillyho. Meryl Streep s Lily Tomlin je krásně doplnili již úžasné obsazení a jejich poslední píseň mě hodně dojala. Co moc nefunguje je příběh samotný, který běží ve stále stejné lince a vůbec negraduje, ale na druhou stranu se mi líbila ta komorní atmosféra, takže to má své plusy a mínusy a proto ho považuji za průměrný film s koncem, který jsem nikdy nepochopila.

Želvy Ninja 2 (2016)

Přijde mi to úplně srovnatelné s jedničkou, pár postav se zaslouží o několik dobrých hlášek, které jsou vážně vtipné, akce je tam také dost, napětí se tam chviličku objeví, ale jsem dost zklamaná zápornou postavou, proto mi to přišlo trochu hloupé, ale jinak stejně průměrné jako první díl. Další film se Želvy Ninja už by být vážně nemusel.

Mravenec Z (1998)

Jako malá jsem tuhle pohádku milovala, hlavně se mi líbil malý depresivní mravenec přesně ve stylu Woodyho Allena, bohužel tentokrát mě to tolik neoslovilo jako před několika lety, ale stejně se na to vždycky po nějaké době ráda podívám.

Muž, který poznal nekonečno (2015)

I když je film vyprávěn opravdu dobře a občas i dost zajímavě, Například začátek a konec příběhu Ramanujana se mi opravdu moc líbil, tak se film bohužel hlavně věnuje tématu, který mi je velice nesympatický - matematice. Spousta vzorečků a termínů, kterým vůbec nerozumím a zrovna u takových scén jsem se nudila.

Mravenčí polepšovna (2006)

Nebylo to úplně špatné, ale přeci jen animovaných filmů o mravencích je daleko více a jsou o dost lepší než Mravenčí polepšovna, která se ale může chlubit hvězdným obsazením a navíc se tam objeví i pár dobrých hlášek, kterých jsem se srdečně zasmála.