Když se setmí (2004)

Co se mi na filmu moc líbilo bylo obsazení, všichni k sobě krásně pasovali a mezi Piercem a Salmou to opravdu jiskřilo. Jenže příběh, i když je sem tam vtipný, tak není vůbec zajímavý. Občas jsem se nudila a přišlo mi, že příběh vůbec negradoval.

Dokonalý trik (2006)

Zajímavý příběh, komplikovaná zápletka, překvapující konec, tři úžasní herci, tak proč je to pro mě průměrný film a nebyl to takový filmový zážitek, jaký jsem čekala? Sama nevím. Něco mi tam chybělo, místy mi to přišlo trošku zdlouhavé, navíc jsem za celý film nevěděla na jakou stranu se mám přiklonit. Velice mě ale potěšila přítomnost Davida Bowieho, pro něho role na tělo. Z filmu jsem měla stejný pocit, jako když jsem dokoukala Počátek, na jednu stranu jsem byla nadšená, ale na tu druhou jsem viděla daleko lepší filmy, které mě bavili více.

Tři mušketýři (2004)

Nebylo to špatné, příběh ušel, občas to bylo vtipné, rychle to utíkalo, ale jsou i daleko lepší animáky.

Co se ještě stalo o Vánocích (2004)

Trochu mi vadila ta 3D animace, jelikož mám ráda toho starého Mickeyho ve 2D verzi, ale chápu, že v roce 2004 to byla senzace a studio chtělo vyzkoušet na divácích novinku, u mě to ale vůbec nefungovalo.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Tohle bylo hodně slabší než první díl. Opět se opakovala bojující scéna mezi Markem a Danielem, kterou už jsme mohli vidět v prvním díle, celkově se tam toho opakovalo dost a spíše než aby se scénář věnoval vztahům mezi Bridget a muži, tak se zaměřil na trapasy, které má Bridget na starosti, což mě nebavilo, navíc ta rádoby zápletka s Danielem už je ohraná a neoriginální.

Zmizení (2013)

Napětí za celý film ani jednou nepostrádáte, o to se režisér postaral vážně znamenitě. Navíc i Jake Gyllenhaal v roli detektiva byl ze začátku trošku zdrženlivý, postupně se ale divákovi otevře. Hugh Jackman byl ale hned naopak od začátku skvělý a oddaného otce zahrál přesvědčivě. Bohužel mi ale něco na celém filmu chybělo. Bylo tam pár momentů, které by tam být ani nemuseli a také musím přiznat, že mě ten konec trošku naštval.

Krásný Nový rok Medvídka Pú (2002)

Ten první Vánoční příběh jsem jako malá milovala, akorát jsem byla zvyklá na jiný dabing, ale i tak příběh zůstává a vzhledem k tomu, že jsem od té doby opravdu hodně vyrostla, tak mě to už tolik nebavilo jako dříve.

Gladiátor (2000)

Velkou nevýhodou tohoto filmu je délka, na můj vkus je až moc dlouhý a bohužel pro mě nemá dostatečně zajímavý příběh na to, aby mě to udrželo bdělou a při smyslech. Nicméně pořád je to film, který stojí za to se na něj podívat alespoň jednou, hlavně kvůli hereckým výkonům. Russell Crowe zde představuje pravého hrdinu, kterého si hned zamilujete, naopak Joaquin Phoenix zase někoho, koho nesnášíte. Co je na filmu podle mě to nejlepší je hudba, ta dodává ve scénách to pravé, co někde chybělo.

Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství (1977)

Tohle byl můj nejoblíbenější klasický film s Medvídkem Pú, myslím si, že se jedná i o úplně první a pro mě to bylo něco neuvěřitelného. Jsem ráda, že jsem si ho mohla pustit po tolika letech a vrátit se do dětství, bohužel už mě to ale nebavilo tolik jako před několika lety.

Vlak plný peněz (1995)

Ze začátku to vypadalo vážně skvěle. Byla tam akce, střílení, napětí a taky vtip, jenže pak tam dorazila krásná Jennifer Lopez a všechno se začalo mezi bratry komplikovat kvůli ženské a najednou tam byli pouze hádky a žádná akce, což bylo pro mě docela zklamání. Ovšem Chris Cooper jako žhář byl vážně skvělý.