Vše je ztraceno (2013)

Je to zajímavé vidět na plátně jen jednoho herce, kterým je navíc Robert Redford, ale díky tomuhle filmu jsme zjistila, že filmy o jednom herci, kde prohodí jen pár slov mě moc neberou.

Zvíře (2001) odpad!

Je to nechutný film a neuvěřitelná blbost.

Colette (2013)

Čekala jsem od toho daleko víc než jsem dostala. Příběh je celkem originální, dojemný, napínavý, herci předvedli skvělý herecký výkon, hlavně Jirka Mádl se mi moc líbil ve vážné roli, ale film jako celek je místy dost nudný a vůbec diváka netáhne.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Jedna z těch povedenějších komedií, u které se vážně hodně zasmějete. Je to místy trochu trapné, ale některé hlášky a scény jsou vážně dobré.

Králova láska (2011)

Film rozhodně stojí za shlédnutí a i když u mě zrovna nesplnil všechna má očekávání, tak něco na tom filmu kouzelné je. Mluvím teď o hercích a soundtracku. Hudba je vážně na tom filmu to nejlepší, vážně moc se mi líbil kontrast staré hudby s novou dobou. Příběh je už trochu slabší, ale koukat se na to dá a navíc titulky s úžasnou písní Masterpiece od Madonny.

Velký táta (1999)

Já jsem se bavila. Přišlo mi to jako milá komedie, která je místy i dojemná a Adam Sandler byl skvělý ve (trochu) "vážnější" roli. Nechápu proč vyhrál cenu pro nejhoršího herce. Je pravda, že příběh není zrovna nejoriginálnější, ale film se snaží zaujmout a někdy se to daří.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Geniální nápad o žluté vtipné rodině. Každý postava má svůj charakter a i když novější díly nejsou zrovna originální a nejvtipnější, tak to stále neztrácí své kouzlo. Některý díl jsem viděla alespoň 20x a stále mě to baví. Skvělý seriál, který neomrzí.

Casino Jack (2010)

I když je to podle skutečného příběhu a Kevin Spacey hraje hlavní roli, tak je příběh nudný. Vážně jsem se hodně nudila a prosila jsem, aby to skončilo. Nebýt Kevina Spaceyho dám hvězdu jen jednu.

Špinavá práce (1998)

Není to špatná komedie, patří určitě mezi ty slabší, ale zasmějete se u toho.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Filmy o Wall Street a akciích, penězích mě nikdy moc nebrali. A i když tohle slibuje vážně skvělou podívanou, hlavně kvůli hereckému obsazení, tak to není tak dokonalé, jak jsem čekala.