Zvonilka a piráti (2014)

Začátek vypadal hodně slibně a zajímavě, ale potom to šlo rychle dolů. Bylo to nudné, zdlouhavé a nezajímavé. I když se mi líbilo, že jsme mohli vidět zrod kapitána Hooka, ale jinak mě film vůbec nevadil. Zvonilka má daleko lepší filmy.

Bratři (2017)

KVIFF 2018 - Jeden z nejhorších filmů, co jsem letos viděla na filmovém festivalu. Popis mě velmi zaujal a kvůli tomu jsem snímek chtěla vidět, jenomže pojetí příběhu je strašné. Je to zdlouhavé, nudné, nezáživné. Nekoná se žádná akce. Co možná stojí za shlédnutí je posledních 20 minut filmu, kdy se nakonec vše vysvětlí a konečně se něco stane, zbytek je naprosto k ničemu.

Jsem božská (2018)

Film se dle mého názoru hodně inspiroval Bridget Jones, bohužel na její kvality ale nemá. I když se film snaží být alespoň troche vtipný (občas to funguje), tak není do takové miry, abych se celý film srdečně smála. Naopak jsem se na začátku filmu cítila strašně zoufale, už jen kvůli hlavní hrdince, která se utápí v depresích, že není krásná (přitom Amy byť není nejhubenější, tak mi krásná přijde). Celý snímek je postavený na ideálu krásy a vlastně nám říká, že pokud navypadáte ukázkově jako modelka z časopisu, tak ze sebe musíte mít špatný pocit. Co se mi, ale líbilo bylo to, že jakmile se Amy začala věřit, všechno se jí dařilo, nasal přítele a skvělou práci, a proto by chtělo, aby si z toho nesebevědomá divačka odnesla to poučení, že si stačí věřit.

Raintree County (1957)

To bylo strašně dlouhý! Ta délka filmu je děsivá a bohužel ani ne moc lichotivá. Příběh je totiž slabší a ani takové herecé hvězdy jako je Motgomery Clift nebo Liz Taylor to nezachrání. Elizabeth mi ve filmu přišla až příliš hysterická a nepříjemná, chápu, že měla nějakou psychickou poruchu, ale na můj vkus až moc přehrávala. Skoda, že z toho filmu nevytáhli to nejlepší a troche ho nezkrátili, výsledek by pak mohl vypadat úplně jinak a lépe.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Film jsem pět viděla v rámci dámské jízdy a opět se jednalo o českou romantickou komedii, která mě nijak neuchvátila. Musím ale vyzdvihnout herecký výkon Aničky Polívkové, ta se mi na celém filmu líbila nejvíce (díky bohu, že si zahrála hlavní roli). Byla skvělá, upřímná a celkově na mě působila velmi realisticky, i její idioti měsíce. Eva Holubová a Bohumil Klepl byli spíše dobří sekundanti, kterým to na plátně spolu klape a diváci je spolu rádi vidí, ale jinak nepředvedli nic velkého. Nejhorší na tom je příběh samotný, je to až moc sladké, nereálné a nudné. Bohužel jsem se u filmu nezasmála upřímně ani jednou a to bych od komedie očekávala. Pro mě to byly vyhozené peníze, na film se stačí podívat až ho budou dávat v televizi.

Charlie: Všichni pejskové jdou do nebe (1989)

Tahle pohádka se prostě nepovedla nebo alespoň za mě ne. Je to dlouhý, příběh je slabý a o ničem, je to pořád to samé dokola. Postavy mi byly nesympatické, ani ve mě film nevzbudil žádný cit nebo nějakou emoci, prostě nic, je to takový typ filmu, který bych znovu nemusela vidět.

Pardners (1956)

Jerry Lewis mi po celý film velmi připomínal Adama Sandberga, takže jsem si říkala, že je jasné po kom je Adam takový komik, jako je. Ale byla jsem z toho filmu malinko zklamaná, očekávala jsem westernovou komedii, u které se zasměji, ale spíše to bylo trapné než vtipné. Dean Martin udržoval ve filmu nějakou tu serióznost a navíc I hezky zpívá, ale film mě jako celekm vůbec neoslovil ani nepobavil.

Gringo: Zelená pilule (2018)

Nic moc jsem od toho nečekala, šla jsem na to do kina, protože nedávali nic jiného, co by mě zaujalo a tady máme hned tři má oblíbená jména Charlize Theron, Amanda Seyfried a Joel Edgerton, takže má volba byla jasná. Trailer na film slibuje vtipnou akční podívanou, dejme tomu, že akce tam je dostatek, ale toho vtipu už o dost méně. Bohužel jako komedie to nefunguje vůbec, nezasmála jsem se ani jednou a akce se objeví až v posledních 30 minutách filmu, což je škoda. David Oyelowo nebyl natolik sympatická postava, abych si jí dokázala oblíbil a soucítit s ní, takže mě jeho přítomnost trošku iritovala, zvláště když tam hystericky pobíhal a křičel. Mrzí mě, že větší prostor nedostala Amanda Seyfried, pro ní to byl opravdu jen takový štěk a nic víc.

Pařba o Vánocích (2016)

Obsazení je skvělé a nalákalo mě, abych se na to podívala. Původně jsem na to chtěla jít o Vánocích do kina, ale nakonec nezbyl čas, takže jsem si v březnu připomněla Vánoce (a ono to venku i tak vypadá). Je to typická americká komedie, která nenabízí nic originálního ani úžasného, spíše se tam objevují ty trapnější scénky, které zahrnují sexuální úchylky, prdy, drogy a alkohol. Prostě taková pařba o Vánocích, které se už účastnit nikdy nebudu.

Špióni odvedle (2016)

Průměrná komedie s námětem, po kterým američtí filmaři sahají nejčastěji, takže už jsme ho mohli vidět v několika verzích. Bohužel tahle verze se mi moc nelíbila, spíše mě nudila. Je tam már momentů, kdy jsem se pousmála a bavila se, ale těch je opravdu na celý film velmi málo. Gal Gadot a Isla Fisher byly úžasné a obě jsou neskutečně nádherné, jejich filmový partneři jim jen sekundovali, ale ani samotné holky to nedokázaly utáhnout a je to škoda.