Kathleena

Kathleena

<< předchozí 1 2 3
    • 8.5.2013  21:03

Nejděsivější film, který si z dětství pamatuju....úzkost, strach.....

• 27.3.2013  01:24
    Děti (2008)

Mně to nesedlo. Rozjezd je přímo nekonečný, jediná sympatická postava umře na začátku filmu, takže už je vám pak jedno kdo bude další. Něco tomu chybí. Děti ale vypadají dost děsivě, to se povedlo. Závěr byl asi nejhorší, to, že se nakazí všichni, nevadí, ale proč tam byly ty cizí děti? Připomínalo mi to zombie epidemii, takže vlastně není kam utéct. Nuda.

• 22.3.2013  00:00

Ač nejsem fanda komedií, chtěla jsem něco jednoduchého na odlehčení, ale tohle mi přišlo zbytečně hysterický a hloupý, asi jediný normální byly ty dvě dcery. Chlap je chvílema neschopný a chvílema odporný a ona je sice krásná, ale děsně uřvaná a nevyrovnaná. Netuším, třeba se ze mě v určitém věku taky stane nesnesitelná, věk zatajující hysterka křičící na cizí děti, ale pochybuju, že to někoho pobaví. A přitom tak zábavný obsazení, bohužel Chris O´Dowd a Jason Segel neměli téměř žádný prostor. Takže jedna * za děti a druhá * za to, že to aspoň dobře dopadlo.

• 21.3.2013  01:29

Já asi nejsem schopná tento film hodnotit, to je strašně ujetý. Ale myslím, že o kvalitu tady nejde. Všechny filmy od Tromy jsou šílený, nechutný, krvavý, ujetý, násilný... Normálně by mi to všechno přišlo strašně zábavný, ale v tomhle filmu je mnohem víc zvratků než jsem schopná snést. Takhle na pokoukání večer bych si to nedala, ale na šílený párty super.

• 19.3.2013  20:12
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

Všechny díly jsou víceméně kvalitní, ale mně se do paměti nejvíce otiskla Jenifer. Sice tak nějak tušíte, co se bude dít, ale i tak je to prostě drsné. Těm chlapům tam stačí opravdu málo...A u čeho jsem i já zavírala oči bylo mučení s jehlama v Imprint.

• 10.3.2013  19:40

Proč se zamýšlet nad logikou, když si tento rozkošný film můžeme prostě užít. Sice je absurdní, že ve světě robotů nemají náhradní díly, ale o to tady ani tak moc nejde. Je to milé, klidné a nadějné...

• 9.3.2013  22:09
    The Divide (2011)

To, že všichni v tomto filmu jsou špatní, neznamená, že je to špatný film. Jen tak přemýšlím, jestli jsme opravdu všichni taková sadistická hovada bez jakékoli morálky. Jedinou šanci na relativní přežití má bývalá feťačka, to je podle mě trochu klišé, protože se to dalo čekat, když už to tam milující přítel jen tak vmetl. Pro mě by bylo mnohem silnější, kdyby jediným přeživším byl ten hodný bráška, co se snažil zachovat si aspoň trochu úroveň, a který by byl nucený nakonec zvolit mezi zabitím a nadějí nebo smrtí . Do teď nevím, jestli jsem z filmu nadšená, zhnusená, depresivní....bohužel nejsem překvapená. Co musím vytknout je, že nesnáším, když se tam vmíchají věci, které nejsou nutné a nakonec se nevysvětlí. V tomto případě svět z venčí a unesené děti, chybí mi pointa. I když si nechci představit, co by se dělo, kdyby tam ta holčička zůstala...Pokud na takové filmy nemáte žaludek, tak se určitě nedívejte.

• 6.3.2013  23:06

Výborné obsazení a to zejména Karel Roden. Ale jinak si příběh zasloužil od všeho víc. Je to krátké, odehraje se to velmi rychle během pár dnů a přitom by byl materiál na výpravný film popřípadě na seriál, který by se vymykal škatulce ordinačně-pouličních scén. Ale máme co máme a to se hodí jen do televize na zpestření nedělního večera.

• 3.3.2013  19:30
    Solomon Kane (2009)

První hvězdička patří Jamesi Purefoy, protože má prostě styl a charisma a jakmile začne kosit všechny ty padouchy s černočernýma očima film dostává grády. Druhá je za tu odvahu s dětma, jak s tím, že je zabíjí, tak s tou malou malou čarodějnickou sviní. No a třetí je bonus za všechny ty scény plný krve a násilí, jako například v kostele se stádem oveček. Ale je jasný, že film má milion nedostatků. Prostě v tomhle žánru se novinky vymýšlí blbě, ale co kurde ty zbraně? Podle mě byly bouchačky úplně zbytečný a s mečem mu to šlo mnohem líp. Bod dvě je "vizáž" proč vypadá jako Van Helsing? To je děsně kontraproduktivní. A jako bonus bych asi nechala umřít celou její rodinu a tu slečnu si na konci nechala.

• 25.2.2013  00:02
    Sodomites (1998)

Chvílema mi to přišlo jak reklama na kondomy, ale není tomu tak. Tohle je prostě děsně ujetý, ale člověka to musí pobavit, nemá to sice žádný smyl a obrázky se míhají tak rychle, že se zatočí hlava, ale to je prostě Noé.

• 24.2.2013  19:25

Rozhodně lepší spiderman než třetí díl, ale i tak mě neokouzlil. Zcela jistě má větší charisma a je to hravější. Ženská postava je reálnější a sympatičtější než Mary Jane, ale mohlo se to víc rozjet s tím otcem, nějak mu to celé prošlo moc rychle a pak už byl konec, ještěrka byla fajn, ale až příliš umělá. Dost velká změna byla s pavučinama, doteď si nejsem jistá, jestli preferuji mašinky nebo ruce.... Nečekala jsem, že ještě je jiný způsob, jak pojmout spidermana, ale mým favoritem zůstává batman...

• 19.2.2013  16:52
    Jana Eyrová (1996)

Klasický příběh ožívá v kulisách strohé a přísné internátní školy, kde vládne tvrdou rukou byrokracie a církev. Mladičká Jana neměla v životě mnoho štěstí a díky literatuře víme, že do budoucna to taky nevypadá nijak slibně. Ale začne se blýskat na lepší časy, vše vypadá barevněji a v tom další rána jako blesk, ale všechna voda jednou steče dolů.....Charlotte je moje oblíbená herečka a tady podala výborný výkon, stejně jako ostatní. Chvílemi je film trochu dlouhý, ale to se u tohoto typu příběhů dá čekat.

• 19.2.2013  16:41
    Padlé ženy (2002)

Nemůžu pochopit, jak v moderním světě mohlo projít něco takového. Ještě v době, kdy jsem se narodila já, vládl v Irsku stupidní "křesťanský", vládou podporovaný byznys o věznění žen. Dostávaly se tam už děti a spousta mladých i starších žen, které mnohdy nic neudělaly, aby byly týrány ve jménu boha a tvrdě pracovaly pod otrokářským dohledem "milosrdných sester". Tohle je hnus a nechápu, že se církev od toho distancuje a odmítá se k tomu vyjádřit. Podle svědeckých výpovědí byla situace ještě mnohem horší než je ve snímku popsáno a to je podle mne jeho mínus. Pokud to má být doklad historických událostí, mělo by to být vykresleno tak, jak ty ženy popisují, bez ohledu na diváka a pokud to měl být pouze film o smutném osudu něco tomu chybí. Jde o to, jak se na to díváme. Možná jsem svým odporem k církvím zaslepená, ale tohle je hnus velebnosti.

• 18.2.2013  01:41
    Angličtina pro nejmenší (TV pořad) (1990)

Tohle jsem jako dítě milovala, ale pořádně rozumět jsem tomu začala až o mnoho let později :)

• 17.2.2013  22:10

Pobavila jsem se, ale nějak to nestačí. Od Draculy jsem čekala víc, byl z něj nejdojemnější tatík na světě už od začátku moc žádná změna. Ale skvělý byli vlci a ta malá požíračka. Dobrý odreagování, ale že bych si to pustila znovu to asi ne.

• 15.2.2013  00:49
    Milenec (1992)

Všechno zoufalství je zapomenuto pro chvíle v modrém pokoji, kde si mladá dívka marně snaží udržet svou volbu nemilovat a šarmantní číňan svádí předem prohraný boj s tradicí.... Kouzlo tomu dodává opium, zničená matka, odporný bratr (celou dobu jsem doufala, že dostane přes držku) a dusno, které leze až k vám. Jo líbilo se mi to. Jedinou nevýhodou je role vypravěčky, která z toho dělá klišé, protože do Tonyho už bych se stihla zamilovat i já.

• 13.2.2013  22:58
    Zabít tiše (2012)

Není to úplně můj styl, ale udělaný je to hezky. A přestože mě politický kecy vměstnaný do filmu lezly na nervy....Amerika není země je to jen byznys!

• 13.2.2013  18:02
    Spider-Man 3 (2007)

Mě to prostě nebavilo, přestože jsem nečekala zázraky tohle bylo zklamání. Příliš dojemný, příliš trapný a nudný....Ale je fakt, že Tobey mi jako spiderman nesedl už od jedničky.

• 7.2.2013  23:02

Já jsem díky Simoně zapomněla na všechny nedostatky toho filmu a jen si užívala její dokonalý projev. Není to film roku, ale já jsem se bavila.

• 6.2.2013  13:11
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

ztratilo to jakoukoli věrohodnost je to jak bulvár....

• 5.2.2013  15:19
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Rozhodně to jediné pozitivní a dokonalé, co sověti stvořili, milovala jsem je jako malá a miluju je do dnes!!!

• 5.2.2013  15:17
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Debilní, debilní, debilní, nic jinýho mě nenapadá a zjihlá Ester je parodie sama na sebe.....

• 5.2.2013  15:16
    Výměna manželek (TV pořad) (2005)

Nevím co je na tomhle víc ujetý, každopádně to soupeří s poštou pro tebe o nejdebilnější pořad.

• 3.2.2013  20:09

Nejhorší díl ze všech, není co dodat.

• 3.2.2013  20:06

Ačkoli kombinaci Burton, Depp a H.B.Carter miluji, tady tomu něco chybělo. Ne, že by to byly zvraty těch tu byla spousta ať se to týkalo upírů, vlkodlaků, čarodějnic, duchů...ale nějak tomu chyběla šťáva. Ale bavila jsem se!

• 3.2.2013  20:02
    Temný obraz (2006)

Zajímavé provedení, ale mně to nějak nesedlo. V té změti události a slov se mi ztrácela myšlenka, závěr lepší, ale už to nezachránil.

• 31.1.2013  03:29

Grindhouse mě opravdu baví, ale tohle mě nebavilo, nevím v čem byla chyba. Možná v těch dojemných scénách s medvědem nebo děsně debilních "gangsterech" ... celkem nápaditý byly zbraně, ale jinak to bylo hlavně o respektu vůči Rutgeru Hauerovi, který má svý nejlepší filmy už za sebou...

• 31.1.2013  01:16

Nejlepší film o nejhorší události, nedovedu si ani představit to zoufalství. Nezbavíte se toho, bude se to vracet a pořád přemýšlíte, jak je možné, že to nikdo nezastavil, děsivá hra malých dětí. Je to opravdu tak snadné zformovat vraha? Možná se na to jako absolvent sociálních věd dívám špatně, ale jak je možné, že v žádném dítěti nebyla lítost. Těžko říct, zda se rodíme jako nepopsaný list, možná jenom výchova je to, co nám brání se navzájem mučit a zabíjet...už ten film nikdy nechci vidět.

• 30.1.2013  23:41

Ten film je technicky dokonalý, to je asi největší plus. Jinak jsem čekala mnohem víc, po přečtení knihy jsem se těšila na vizuální podobu, zda se bude blížit fantastickému dobrodružství, jaké jsem si vysnila já, ale bohužel. Přišlo mi, že se tu nenechal žádný prostor pro diváka, pro jeho fantazii, vše je řečeno, někdy dvakrát. A závěr mne zklamal, my se nemusíme rozhodovat co je pravda, stačí si užít to kouzlo.

• 30.1.2013  23:33
    Atlas mraků (2012)

Těsně po projekci bylo mé hodnocení vyšší, ale s postupem času to nějak vyprchá. Nechci říct, že by ten film by špatný, je to výborný film, dokonalé obsazení, příběh...jen je to prostě moc, myslím, že téma je natolik obsáhlé, že ani tak velký časový kapitál, jako je tady, nestačil. Provedení je dokonalé, byla jsem nadšená z měnících se charakterů a proplétání příběhů, ale něco mi chybělo a něco naopak přebývalo.

<< předchozí 1 2 3