nevermore

nevermore

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 5.8.2019  12:21

Do 5 ***** mi chybělo více pourtavosti, nebo kratší stopáž, ale každopádně velmi zajímavé. Ti co na ten dokument plivají, tak jsou jasní tím, že si nechtějí připustit, že by se to týkalo i jich - zdravím kolegy co hodnotili jako odpad! Možná by nám všem mohlo být jasnější proč vzniklo GDPR ;)

• 19.7.2019  07:37
    Rychlá kola (TV film) (1994)

Za mě dost ztřeštěná parodie, která zveličuje některý reálie 50. let. Když vydržíte úplně dokonce titulků, je tam Kevin McCarthy, který v tom zmiňovaném legendárním Body Snatchers filmu (1955) tehdá fakt hrál :)

• 5.7.2019  22:30

No...furt lepší než Spy kids 3 a 4 . Tady ten mladej bastard je aspoň lehce sympatickej, a celkově prostředí i výprava se mi jeví zkousnutelná, tedy kdyby mi bylo zase 8 :)

• 5.7.2019  16:37

Ty vado, jak mě ve filmech přijdou trapný ty vtipy o prdících psech, lidech atd. To je prostě nehorázná srážečka dolů. Mluvící pes byl tak zoufale nevtipnej, stejně jako ty děti. Nevim no, zajímavý mi přišly vůně co si má člověk dávat v průběhu filmu, ale to už jsem propásl asi tak o 8 let :)

• 5.7.2019  08:45

To přílišné zaměření jen na jedinou postavu Daryla Sabara to zabilo. Dementní dialogy v dementních situacích. "Dědo nechoď!" - smrt v očích, která trvala asi 3 vteřiny, protože vlastně jedinej děda to mohl zachránit, a tak.

• 4.7.2019  22:15

Mně to přijde lepší jak jednička, lepší spád, zajímavější prostředí, lepší nápady i graficky prostě dopředu. Banderas má lepší vlasy :D

• 3.7.2019  22:02
    Dvojčata (1988)

Film je místy fakt slušně šáhlej. To nepopírám. Zároveň mi přijde, že to je ještě z té éry, kdy ze sebe Arnold dělal blbce a svým způsobem to fungovalo (narozdíl od jeho počinů z 90. let). Tady to dost nahoru táhne taky DeVito :)

• 3.7.2019  20:28

Na mě je to už dnes moc dětský. Možná ta vizuální stránka by stála za vyzdvihnutí, ale jako celek vlastně ty 2**.

• 12.6.2019  07:34
    Cobra (1986)

Slyeova klasika 80. let, podobně jako Arnoldovo komando :) Záporák je navíc neskutečně líbivej :D

• 9.6.2019  19:22
    Rocketman (2019)

Asi se to neubrání srovnávání s Bohemian Rhapsody - pak by to asi neobstálo. Začátek mi přišel divnej, pak už to byla slušná jízda. Konec super. Elton je pro mě v pohodě. Čekám, kdo bude další :)

• 3.6.2019  19:40
    Marpo: Já sám a moje druhý já (hudební videoklip) (2010)

Ty jo todle fakt není dobrý. Flow špatný, o artikulaci ani nemluvě. Za mě ne.

• 29.5.2019  18:03

Za mě asi o fous horší než díl předchozí. Vadil mi dlouhej rozjezd, a předlouhej finiš. Jinak jako podíváná fajn, i když nejsem z ultras tohoto žánru

• 4.5.2019  23:14

Zas až tak hrozný mi to nepřišlo. Samozřejmě první díl je prostě syrové fantasy a řež a tohle mi dost přišlo jako taková pohádka, byť pro dospělé. Taky tu jsou komediální prvky, což si v prvním díle nevybavuju. Ale pěkných 60-65% bych klidně dal.

• 4.5.2019  20:09

Je to fakt dost špatnej film, ještě navíc když nemáte, stejně jako já, rádi country, ale asi 2x jsem se pousmál, nějakým Slyeovým debilním vtipům. Jinak ten film vyhrál 2x Worst zlatých malin - herec a originální song.

• 4.5.2019  09:21

Tohle fakt není snímek pro mě. Dost o ničem a s nedějem. Nadarmo to nebylo nominováno na Worst všechno možný. Ale jedna věc mě pobavila: "Nikdy nevěř nikomu, kdo hraje rytmickou kytaru" :D

• 28.4.2019  14:11

Je to humus no, co na to říct, zpochybňovat výpovědi se mně osobně nejeví jako smysluplný. Ten dokument je ale prostě strašně dlouhej, rozvleklej a někdy plnej zbytečných pasáží.

• 7.4.2019  17:08
    OK Go - This Too Shall Pass (hudební videoklip) (2010)

Nejlepší živé domino, co jsem do dnešního dne viděl :) Připomíná mi to jeden díl Toma a Jerryho

• 25.3.2019  19:17

První půlka jednoznačně na 5*****. Henry Fonda, který rok po tomto filmu zemřel, dobráckého morouse zahrál neuvěřitelně přesvědčivě.

• 24.3.2019  16:55

Tenhle film mi prostě nesedl, nasral mě a ještě mě dost i nudil. Nemám s Björk takové problémy jako někteří komentující níže, ale s tou postavou, kterou hrála, s tou totálně leklou rybou, která nebyla schopná ani pořádně říct co, s tou teda sakra velkej. Na role obětí už jsem trochu starej, už s nima nějak ztrácím trpělivost, na starý kolena :)

• 17.3.2019  13:04
    The Jayne Mansfield Story (TV film) (1980)

Nepříliš povedený film o nepříliš sympatické Jayne Mansfield, která byla předchůdkyní všech těch dnešní bimbos a nasty bitches i když se o to snažila možná jen někdy.

• 17.3.2019  10:04
    Stop the Madness (hudební videoklip) (1986)

Drogy jsou špatné, mmm áno? Nechápu čím to je, ale ta věc mi docela sedla. A Whitney je tady super cute <3

• 17.3.2019  09:38

Komediální Villain mi svými cartoon vtípky připomněl kojota s kukačkou z Looney Tunes, je to postavený přesně na tomhle modelu. Kaktusový Jack vymyslí plán, ten se nepovede a nakonec plán zkrouhne jeho. Jen v tom nekresleném světě to tak nějak přirozeně víc drhne. Závěrečná minuta s jeho skákáním po střeše z radosti to stáhla ještě trochu dolů.

• 15.3.2019  22:23

Slyův režijní debut, jako nebylo to zas úplně tak marný, ale úplně tak dobrý taky ne. Na 4**** mi to převážilo, to, že wrestlery tady hráli skuteční wrestleři, jako Terry Funk, Dick Murdoch nebo Ted Dibiase. Všechny si je pamatuju z 90. let ve WCW a vypadali už o dost jinak :) Českej dabing sucks, btw..

• 2.3.2019  14:24
    Justin Bieber: Baby (hudební videoklip) (2010)

Tahle věc je proslulá tím, že přes neskonale velké množství shlédnutí na Youtube, měla po dlouhou dobu víc dislajků než lajků, Teď, v březnu 2019 vidím, že už je to naopak. Ale ne o moc :)

• 27.2.2019  07:51

Z mě super scénář, s místy schválně přehnanými vtipy (záběr na Arnoldův xicht, po tom co v závěru filmu dostane do ruky sapik a podívá se směrem ke gangsterům) Není to nejlepší film na světe, ale bavil mě po celou dobu. Co víc od těch 2 čekat.

• 24.2.2019  21:16

Scavenger Hunt je totálně jeblej film, s pitoreskními postavami. Místy je to lehce vtipný, ale ty hlasové pazvuky co vydávají jednotliví v průběhu celé doby to dost táhnou dolů.

• 19.2.2019  10:15

"film pro chlapy" :) a docela koukatelnej

• 3.2.2019  22:47

Nudný film dost o ničem, kdy jsem se nemohl zbavit dojmu, že šlo v podstatě jen o to, nějakým způsobem do děje zakomponovat kulturisty.

• 13.1.2019  11:28

Slabší marlowovka než předchozí, co jsem viděl (Dlouhé loučení), kde Marlowa hrál Elliot Gould a ne obstárlej seladón Mitchum (kolik mu tady coby Marlowovi má bejt, 55, 60?), O hodně zajímavější mi přišla Charlotte Rampling :)

• 13.1.2019  11:21
    Narcos: Mexico (TV seriál) (2018)

Mexico, mělo tu nevýhodu (asi), že jsem ho viděl hned po tom, co jsem dokoukal předchozí série Narcos. A to byl náramnej kvalitativní sešup. Téměř žádný zajímavý postavy (čest výjimkám) a gangsteři jsou o míle charizmatičtější než ochránci práva. Tam se dostávám, k největšímu problému série, a to je charizma DEA týmu. Nic, prostě nic, je to banda nesympaticých fádních blbců, no a Peňa, to je prostě strašnej herec. Snažící se ještě navíc uhrát otřesnou postavu negativního, opruzelýho, a hlavně nudnýho Kikiho. Ve stínu toho je hlavní padouch něco jako jižanskej George Clooney. Mně to nebavilo, táhlo se to, normálně by to asi 4 **** sneslo, ale v porovnání s předchozím, prostě průměr. I když kvalita hudby, záběrů kamery a naturality je za mě ok.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36