nevermore

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 27.7.2020  08:54
    Gentlemani (2019)

Už se těším, až si tohle pustím znova. To snad nemá slabý místo.

• 27.7.2020  08:51

Nádherná animace - r'ly. Za tu bych dal i plnou palbu, nicméně, zase... - prostě ten úplný závěr je na mě nějaký moc teplý. Takže "jen" velmi dobré 4****.

• 27.7.2020  08:49
    Submarino (2010)

Ten chlad, co střílí z filmu co chvíli u mě zabíjí patetický klišé jako lístky se Z, a zavěšení telefonu na tři. Nevím, nějak Submarino nepadlo na úrodnou půdu u mně.

• 10.7.2020  20:26
    Sherlock (TV seriál) (2010)

První 2 série jasných 5***** , ale je až s podivem, jak může seriál pozbýt atmosféru a ducha tak, jako Sherlock v poslední sérii.

• 7.6.2020  08:27
    Život je hra (TV seriál) (2018)

Některý situace jsou strašně trapný, některý děsně nechutný. A je to tak, ale tak debilni, že mě ta trapnost kolikrát až rozesmala.

• 30.5.2020  10:07
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Za parodii na Babiše a vtipy na diplomacii diktatur si myslím, že to na ty 4**** bylo. "Básnička se ti nelíbí? No tak jdi do prdele", "Její diplomová práce? První tři stránky jsem napsal já a zbytek jsou Tři mušketýři." :)

• 29.5.2020  17:35

To mluvení jeden přes druhého mi to nějak kazilo

• 25.5.2020  11:42
    Zrádci (TV seriál) (2020)

Za tu kameru, která měla být inovativní, ale spíš to působilo, jak kdyby měl kameraman hovno v gatích, bych nejradši dal ještě jednu hvězdu dolů. Tak mě to sralo.

• 5.5.2020  20:50
    Hovory s TGM (2018)

Budař mi přišel na Čapka hrozně nejistej :) ale co no :)

• 2.5.2020  11:47
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

Tak dementní námět jsem fakt dlouho neviděl. Musel jsem po zkouknutí prvního dílu dát do googlu Is Too hot to handle scripted? Protože to prostě není normální, co za partičku primitivů lze nalézt, a přimět je, aby ze sebe dobrovolně dělali ještě větší kretény. Nedávno jsem dal netflixovému The Circle 5***** i kdy to byla podobná reality chujovina, ale měla aspoň nějaký osobnosti, tohle je prostě a jednoduše sračka plná jednoduchých.

• 24.4.2020  07:59

Divný, netradiční, ale asi dost dobrý. Tohle rozhodně potřebuju vidět někdy ještě jednou.

• 15.4.2020  08:29
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

Divnej film, nesympatičtí herci.

• 13.4.2020  08:31

Takovej fajn hold, pro svoji domovinu

• 12.4.2020  08:38

Tak to nejdůležitější jsme se už dozvěděli od kolegy tady nahoře: Douglase, že Princovým fanouškem nikdy NEBUDE, NENÍ, a ANI S TÍM NEHODLÁ ZAČÍNAT. Mno, jak už jsem psal jinde, Prince byl hlavně performer, a vynikající multiinstrumentalista, jako herec stál povětšinou za hovno. I tak je Purple rain pořád ten nejlepší snímek, co má (což asi hodně vypovídá :)). Nesouhlasím níže s Douglasem Kokšem, že je to s Princem tak jak píše, že Prince by byl vyhaslá hvězda, nebo One Hit Wonder, nebo nevím, jak to p. Kokš myslel. Chápu, že bylo zapotřebí použít nějaký vtipný přirovnání, ale tady se střelil do vlastní nohy. Ale chápu, to že o něčem ví člověk úplné hovno, mu ještě nebere právo se k tomu vyjadřovat. Souhlasím s příběhem coby vesměs vatou mezi jednotlivými hudebními pasážemi. Ale tak to u Princeových filmů prostě bylo dycky. A jasný, že to asi bude především pro fanoušky, co jste Vy, chytrá hlavo, vlastně čekal? Když tak rád přirovnání, přijde mi to, jak si pustit telenovelu a pak celou dobu pitchovat na formát telenovely, co že to je vlastně za sra*ku. Nejsem tedy takový odborník jako Radomír D. Kokš, takže ze své skromné pozice budu hodnotit po pocitové stránce, což znamená hudba 5*****, film 2-3*** , tedy finální 4****

• 11.4.2020  16:18

Jestli Prince hrál v Purple Rain tu muzikantskou část svýho já, tady je to ta jeho modýlkovská, promiskuitní další část jeho já, kterou prostě typická česká povaha nezkousne (zdravím buzničku a-ju, alenu šustrovou níže) :) On prostě super perfomer byl, a show udělat uměl, ale herec byl mizernej, tady se ostatně nikdo kdovíjak nepředvedl. Dávám 3 a to taky dost za super hudbu (Kiss, Mountains). Závěr byl trapnej.

• 8.4.2020  20:26
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Táhne to celý nahoru Trojan a samozřejmě kapela Sloky :) Neužil fakt nevím, jestli tak trapně zahrál, nebo tak trapně zahrál schválně.... ty jeho pohledy a dialogy typu NEVIm .... NE to bylo jak pěst na oko

• 7.4.2020  20:50

Fakt neskutečná show, výborně zahrané, funky části jsou top.

• 4.4.2020  08:09
    Prince: Sign "O" the times (koncert) (1987)

Nejlepší album nejgeniánlějšího muzikanta hráno téměř celé živě. Zatím nejlepší shot, co jsem viděl, I Could Never Take the Place of Your Man!

• 30.3.2020  16:16

No hudba a i klipy by snad byly za víc, ale já nikdy nechápal, proč to Prince lepil tady do těch příběhů. Samotné vydání klipů by stačilo :) Cheers for Sexy M.F. Opravdu jen pro die-hard fandy, ostatní tomu bez váhání napálí odpad!

• 29.3.2020  12:06
    Rave un2 the Year 2000, The (koncert) (2000)

Myslím, že koncert byl na 5 *****, ale nějak mě tady sraly ty zpomalený a taky freeze záběry. Kurva za tohle bych někoho nakopal do řitě, kdo to dával dohromady, to u živáku podle mě nemá co dělat. Ale chápu, že v době vzniku, byly DVD koncerty relativně novej formát a někdo chtěl ukázat co všechno umí. Taky ty častý střihy byly awful. Škoda, že tím trpí jinak hudebně a performačně skvělý dílo. The Christ, Purple Rain a první 4 skladby jsou tady nejvíc pecka.

• 28.3.2020  11:07
    Watchmen (TV seriál) (2019)

Já tam mám všechno. Super příběh, super záběry, kamera, herecký výkony, top hudba by Trent! spád, žádná nuda. Tenhle seriál měl bejt v ještě o 10% lepších číslech.

• 26.3.2020  09:28
    Potvora (TV seriál) (2016)

Druhou sérií, jak už to nebylo nový, mě ty její pohledy do kamery začínaly iritovat a taky to, co bylo zajímavé, nějak postupně vyprchávalo. Třetí sérii, jestli bude, už nedám.

• 21.3.2020  14:13
    Slunovrat (2019)

Šáhlý to jo, ale za mě zbytečně dlouhý a nějak nemám rad ty sektářský filmy.

• 19.3.2020  20:47

Graffiti Bridge je muzikál, takže klasika, dementní příběh. O ničem, ale prostředí mlhy, modrých světel, neonů a streetu na mě působilo dobře. The TIme byli svého času fakt klasa.

• 15.3.2020  13:29

Surrealismus se v Česku moc nechytá no :) Tohle bylo fakt šáhlý

• 15.2.2020  11:39
    The Circle (TV pořad) (2020)

Je to shit, ale zároveň moje guilty pleasure tohohle roku. Sešli se jim tam zajímavý typy lidí. Thumbs up za Chrise a Joeyeho!

• 2.2.2020  21:36
    Mesiáš (TV seriál) (2020)

Slušnej start, cca první dva díly, pak to začalo jít jaksi do řitě. Vylezlo z toho něco navíc dalo by se říct dost protizápadního a celkově mě to cca od 6 díly začalo dost iritovat. Druhou sérii, jestli bude, si určitě nepustím.

• 19.1.2020  11:10
    Dark (TV seriál) (2017)

Musím říct, že jsem byl zpětně překvapenej, že jsem první sérii dal 5***** po tom, co jsem viděl sérii druhou. Ta je u mě za 2**. Výborná zajímavá první byla skrečována tou následující, kdy si každej už rajzuje v čase, jak se mu zlíbí. Každá postava furt někam chodí, s nikým nemluví, neodpovídá na otázky. Vůbec nikdo v tom seriálu není sympatickej a každé jednotlivé vycestování postavy, vlastně děj vůbec nikam neposune. Takže se mi na konci druhé série stalo to, co je u seriálu nejhorší, když se vám stane. Začalo mi být úplně jedno, co bude dál, jak to dopadne, jaké bude vyústění (Něco jako kdysi Lost - Ztraceni). Vidím, že se plánuje série 3. - ok už beze mě. I simply don't care.

• 18.1.2020  18:17
    Balón (2018)

Jako jo, dobrý, po druhý vidět nemusim. Co by si asi pověděli všichni ti "Západ stojí za vyliž" stoupenci. Prč tam tak lidi chtěli :)

• 15.1.2020  10:48
    Le Mans '66 (2019)

Film je fakt dobrej a možná, možná, bych mu i tu 5ku dal, ale 8. nejlepší film? To asi fakt ne, nějak mi ten hajp tady nesedí.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37