• Krátkometrážní

Nouzový východ (2008)

Ty jo, fakt neskutečně zahraný, hlavně ta hádka u večeře co pozvolna přešla v největší hádku ve filmu.

Zappa (2020)

Dávám za plnou i  pro tu část o Sametové revoluci a jakou roli při ní Zappa sehrál. Nejsem die-hard fan, jeho hudba je na mě moc složitá a divná, ale respekt. A ten konec mě trochu zboural :) 62 alb a 53 posmrtně - to je neskutečný.

Bryan Adams: Everything I Do, I Do It for You (1991) (hudební videoklip)

Tady je mega zajímavé, jak zmizela nejprofláklejší verze tohoto klipu se záběry z filmu s Costnerem - Robin Hood. Šlo v roce 1991 o jeden z nejhranějších klipů na MTV, no dnes ho na internetu téměř nedohledáte, není na youtube, není na ofiko stránkách zmizel, Je to jen někde na shitty webech, jako třeba toť: https://filmmuzikleri.web.tv/video/robin-hood-1991-bryan-adams-everything-i-do__ey4qnft4a1i

Bryan Adams - Summer of 69 (1984) (hudební videoklip)

Moje favorite part je Ain't no use in complainin', when you've got a job to do!

Až na krev (2007)

Kuaaaa, konečně pořádnej film pro mě. Daniel tady hraje jak Bůh. Miluju jeho akcent, precizní vyslovování slov a pohledy. Hlavně ta zadostiučiňující last scéna

Sly (2023)

Ja na Slye prostě nikdy nedám dopustit. Tw část, kde mluví o tom, ze jsme poddajnej jíl, a je důležité, jaké rýhy vám tam kdo v dětství zareje, to mluvil o sobě. Zpytovani svědomí, ve stylu, cos dělal, když byly tvoje děti takhle velké, já mu zkrátka veril

Wrestleři (2023) (seriál)

Mně to bavilo, musel jsem dát za 5***** Al Snow je srdcař a musí být super mít někoho takového v blízkosti. Snad vydržijou no. Potěšila mě cameo účast Diamonda Dallase Page v posledním díle.

Sandman (2022) (seriál)

Já mám pro Sandmana slabost hlavně kvůli komiskům, který u mě nic nemůže znevážit (fe Preludia a Nokturna). Jasně, je tady kopa věcí, který některý lidi budou srát, verbal jich vypíchl dost. No a co... m*dám na to, jednou tu 5ku už zas dám.