• Krátkometrážní

Trumfové eso (1968)

A pro mě má zrovna trumfové eso zvláštní kouzlo. Bud a Terence jsou tady fakt parťáci, ne rivalové. Terence je navíc vážný, žádné přiblbé fóry jako později, opět se tu umírá zrovna tak jako v Bůh odpouští já ne a celkově je atmosférá víc western a míň komedie.

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Bůh odpouští, já ne se vůbec nenese v duchu pozdějších filmů. Není to ani spaghetti western, ale spíše western klasický. Umírá se tam, teče tam krev, je vážný. Nejsou tu vtípky a vesměs ani pranice. Hill tu má ještě strniště a tmavý vlas. Celé je to prostě jiné, ale fajn.

WWE Royal Rumble (2002) (pořad)

Místo Ravena přišel Maven. Hmm. Jenom naprostý blb by neuhodnul, kdo asi vyhraje Rumble po své půlroční abstinenci.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Plný počet prostě musím dát za to, jak je to nechutný, krvavý a trapný. Za to, že to natočil týpek, co má na triku Hobita. Za to, že to natočil jako amatérskou věc s kamarádama.

WWF Vengeance (2001) (pořad)

Tady to Jericho dokázal. Undisputed Champion. Sundal Rocka, sundal Austina. Prostě top co mohl wrestler v roce 2001 dosáhnout. Doufám, že to viděla i stará garda z WCW jako Nash a Hogan, kteří dusili mladé schopné wrestlery na úkor svých teplých míst. Po tomto PPV museli puknout závistí. Ha!

Sviňák (2013)

Jamesovi McAvoyovi ta role fakt sedí. Sviňákovi se dokonce povedlo mě i rozesmát. Vím, asi to není 5* záležitost, ale já to dám, tentokrát, líbí se mi, že tam není patos...

WWF Rebellion (2001) (pořad)

Rock opět nebyl schopen sundat Austina, i když musím říct, že tady si to vážně zasloužil po tom všem, ale marná sláva. Dále zápas mezi 4 divama - Stacy je asi nejvíc hot, ale v posteli bude určitě lepší než v ringu, Lita vypadá jak kdyby fetovala celou noc, ale v zápase jí to jde pořád fajně. Ještě bych vypíchnu Y2J a jeho čistým vítězstvím nad Kurt Anglem. Celkově to nebylo zlý, ale pro mě asi snadno zapomenutelný.

Chytrák a dva společníci (1975)

No, že je k tomu podepsaný i Sergio Leone mě zaráží, nicméně na můj vkus tento western obsahuje příliš málo přestřelek a mrtvých :)

Dva výtečníci (1977)

Fakt jsem nevěděl jestli 3 nebo 4. za ty cartoonish fórky, jako krkání atd. bych to nejradši napálil jen na 3, ale místy docela sranda.

Osm hrozných (2015)

Děcka, já jsem byl spokojenej, pro mě to mělo naprosto všechno, co potřebuju od filmu. Western, krvák, kecy, sympoši, zvraty, atmosféra. Asi to vidím na plný počet. Tarantino mi udělal radost.