Až bude padat hvězda (1976) (TV film)

Zajimavy film ze socialistickeho zdravotnictvi my jsme to meli na zdravce jednodussi

Aukmen (2009) odpad!

Hrozna kravina jednou a dost podruhe uz nikdy.

Pasažéři (2016)

Moc pekny film v kine se na to pekne koukalo,nadherny vesmir lod taky pekna super bazen android(Sheen) skvela mimika se zenou jsme se shodli na 5***** dokonce o fous lepsi jak Gravity a Interstelar 92%.

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Vcera jsem to se zenou dokoukal prvni dve rady super clovek se tesil na dalsi dil ale treti serie uz totalni nuda o nicem a bylo to cim dal horsi clovek uz se netesil na dalsi dil uz jsme to sledovali jen z povinosti a chteli jsme vedet jak to dopadne ten konec jsem protrpel zuby nehty hlavne to jejich chozeni sem tam v poslednim dile ten ostrov presli snad 15 sem a tam a skoncilo to jako totalni hovadina vsichni se sesli v nebi nebo kde a kazdemu je sumak ze jsou mrtvi hlavne ze jsou spolu po dvou seriich to melo skoncit a melo by to 5 hvezd ale takhle

Hvězdná pěchota (1997)

kdyz jsem to videl poprve v roce 97 v 15 tak jsem byl z toho hotovy ale i za tu dobu to furt patri mezi top akcni,scifi filmy narozdil od knizky ktera je nudna

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Tak včera jsem se konečně dostal na film na který jsem se těšil mnoho let a musím přiznat že jsem byl opravdu nadšený. Nechápu komentáře některých lidí co si stěžuji na 3D a na velkou tmu v něm atd. mně se to ve 3D líbilo a bylo tam par hezkých efektů.Ve tmě to šlo taky dobře vidět ne jak si někteří stěžovali takže se 3D velká spokojenost. Dabing se dal poslouchat ale originál je originál ale čekal jsem horší katastrofu. Jinak nechápu to srovnávání Pán prstenů je Pán prstenů a Hobit je Hobit nejvíc stejnak pindají lidi co tyhle knihy nečetli.Délka filmu mě osobně vůbec nevadila a klidně mohli přidat ještě hodinu.Jinak Glum byl opět skvělí a v kině pobavil nejvíc lidí... 91%

Incident (1967)

hrozně trapní a ustrašení lidé mně někdo šáhnout na dítě a kor tací dva ubožáci nevím no čekal by jsem větší ranaře

V rukách nepřítele (2004)

začátek hodně dobrý až do te doby než se objeví amíci pak to jde od desíti k pěti

P2 (2007)

Nocturno culto:Carl byl hlídač ze vstupní haly jak tam na začátku usnula jinak film je dobrý ale bylo tam pár nelogičností