Na západní frontě klid (2022)

Film se soustředí na působení v příkopech, utrpení vojáku, nesmyslnost války. Film trvá více jak 2 hodiny, trošku mě mrzí, že pocit ve filmu vypadal, jako by válka začala v pátek a končila v neděli večer. Hlavní hrdina je vlastně pitomec, co se sám podepsal a šel do války kvůli kamarádům, že to bude sranda. Nejlepší zážitek z filmu byl, když spatřili první "tanky", ze kterých měli strach a nevěděli co mají dělat, potom byl střih a už házeli granáty a najednou vše věděli. Zajímavost byla ze začátku filmu, když se soustředili na mrtvé vojáky, ze kterých sundali hadry nechali to vyprat usušit a pak jsme mohli vidět jak nic netušící rekruti fasujou po mrtvých. Čekal, jsem spíše asi větší akci, taky jsem ve snímku viděl padlé koně, buď jsem napůl spal, nebo jsem neviděl ani jednoho běžet na koni. :D

Vyšehrad: Fylm (2022)

Češi uměli vždycky hlavně jen komedie, tentokrát to bylo se vším všudy a hlavně nápaditosti a srandy kopec. Nikdy jsem nepochopil hodnotu a komunitu CSFD, možná tomu nerozumím a vždycky nadhazuji hodnocení za ty blbce, co to jen kritizují veškeré filmy. Nechápu co by jste furt chtěli. TOTO JE PROSTĚ PECKA A NEJLEPŠÍ CO JSEM VIDĚL OD NÁS TENTO ROK. Takže pokud nepatříš mezi ty chytrolíny tady a miluješ těžkej humor ze všeho co tě napadne a neurazí tě to, val do kina ! Když píšu recenzi, tak to už něco znamená :D

Avengers: Endgame (2019)

Pěkný film, dost smutnej, ale srandičky zachraňoval tentokrát THOR a moc se mu dařilo :D, ke konci filmu co očekávat velké boje, nečekejte po titulkách nějaké záběry a další srandy, opravdu už jen titulky a možná pro někoho zbytečně strávený čas ! 5/5

Venom (2018)

Bomba film 100%, pro ty co radi jenom koukaji filmecky a neresi komixy, tak s tatou jsme se docela nasmali az dost, luxuwni narazky a vtipy venoma uvnirt Toma Hardyho, ten nas dabing byl uplnny masakr, necekal jsem od toho tolik, ale bavilo me to snad vice jak deadpool.

Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Pokračování si drží opět svou úroveň. Pokud vás nepřestalo bavit, tenhle masakr ve starém stylu hodně krve :), tak se máte na co těšit. Opět šílené masky a obludy na které se můžete těšit. Ještě se dívám na poslední díly a věřím, že budu hodně spokojenej. V této sérii, jsem si všiml, propojení s opačným koncem temného světa, které bych si dovolil říct, možná kopie stranger things, ale já stím vůbec nemám problém, protože je to můj oblíbený seriál a taky bych ho rád doporučil, pokud někdo dokouká ashe a bude chtít další super seriál v horrorovém podání bez komedie, tak to doporučuji :)

Mimoni (2015)

Šel jsem na to s bráchou a kamarády, slyšel jsem názory, že Já padouch byl o něco lepší. No já jsem stejně byl zvědavej, vždycky jen na ty žluté zmetky. Melou kraviny a to je na tom to nejvtipnější, stálo to za to. Je to pohádka spíše pro děti, to napadne snad každého, ale myslím si, že i normální dospělí člověk se u toho zasměje, pokud má někdo nutkáni tento film komentovat negativně, asi mu tam chyběl sex a porno a drsné hlášky. Doporučuji všem, každopádně větší bomba pro dospěláky je méďa 2, tam si najdete srandy a sprostých parádních hlášek.

Monstrum z hlubin (2013)

Poučné dílo, které se mi hodí do mojí sbírky. Člověk nikdy neví co se objeví na maturitě.

Strážci Galaxie (2014)

Tak toto se moc povedlo :D :D, nejvíc se mi líbí vtipné scénky, hodně moc dobrých hlášek v českém dabingu luxus ! Doporučuji bez výhrad 5 hvězdiček na tento film neexistuje jiné hodnocení. Postavy jsem si hned oblíbil, dobře provedené hodně moc vtipné, alespoň teda já se smál každou chvilku. Akorát je to Sci-Fi což každému nevyhovuje jinak nechápu, že zas má někdo takové stížnosti na tento film. Pokud toto není pro někoho super zábavný Sci-Fi film, tak už snad lepší nebude. :) Ale ty hlášky stojí za to, teda neslyšel jsem originál, ale čeština ta je perfektní.

Železná srdce (2014)

Byl jsem dlouho zvědavý na tento film, až kamarád řekl, že se na to zajdem mrknout do kina. Vůbec toho nelituju, jeden z nejlepších filmů co jsem tento rok viděl. Brat Pitt ve válčených filmech nikdy nezklame a bylo to o dost lepší než jsem očekával. Byli momenty kdy se člověk i trochu zasmál, jinak určitě povedené válečné akční drama. Boj proti tanku tiger a závěr filmů, pár přestřelek to bylo nejlepší celý film byl zábavný i během toho kdy se nestřílelo, konec trochu přehnaný, ale o tom je film kdyby nebyl přehnaný a moc reálný jak si tady chytrolíni stěžujou, nejspíš by to do 10 minut přepli v telce a takové filmy by do kin ani nechodily. Stále čtu komentáře, přehnané moc nereálné o tom je film a tento film oproti například rychle a zběsile 6 to je teprve přehnané a víc jak tři hvězdy si to nezaslouží tam se mrkněte jak jezdí tanky :)

Muž z oceli (2013)

Dobrý filmek, určitě se povedl pro fanoušky supermana to musí být asi něco, ale mně moc superman nezaujal a nikdy asi moc nezaujme, podíval jsem se konec filmu už jsem přetáčel bylo to ničení celé země a konec jsem si už domyslel, jakože zachránil zemi, ale to, že zničil půlku planety to už se neřeší :D