Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi

Avengers: Endgame (2019)

Marvel opět dokázal něco o kterým se může jenom zdát. Za mě TOP number 1

Zrodila se hvězda (2018)

Film mě velmi potěšil, bavil mě od začátku až do konce, akorát mě naštvalo podle mě že si hodil Jackson mašlu, a myslím si žě to bylo kvuli tomu agentovi Ally, kdyby se tam něukázal žil, ale bohužel takový je děj.

Bohemian Rhapsody (2018)

Nemám slov, nemám co dodat, prostě fantastické.

plakát

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Tip top porad 😊

plakát

Ano, šéfová! (2018) (TV pořad) odpad!

Hrůza, děs, katastrofa, pořádné šlápnutí vedle, zlatý Ano, Šéfe.

Venom (2018)

Velmi velmi překvapivý, zajímavý skvělý film, nečekal jsem ale jsem mile překvapen.

plakát

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Tři konce a jeden vtip, nooo nelíbilo se mi to, ale aspoň dám jednu hvězdičku.

plakát

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Vzdělávací soutěžní pořad to jo, ale proč proboha po odpovědi cituje tak dlouhý text, je to pak strašně natažený. Dal bych tři, ale jelikož je to tak dlouhý tak dam 2.

Lída Baarová (2016)

Očekával jsem od filmu víc, ale toto a za takovy prachy kolik to stálo, panebože...

plakát

Captain America: Občanská válka (2016)

Prý to měla být nejlepší Marvelovka, která doposud byla natočená, jenže dle mého názoru nebyla. Stojím na straně týmu Ironmana, protože se mi prostě líbí víc. Hodnotit budu 4.hvězdičkama, ale s odřenýma ušima, protože se mi líbil tým Ironmana, ikdyž Black Widow malinko zradila tým Ironmana, líbil se mi souboj mezi týmy a pak suprový black panter, který se nakonec skovává i s ostatními, které osvobodí Captain z tajné věznice. Nemusím Captain Ameriku. Myslele jsem že Vision tam bude mít o něco větší roli. Suprotvý Spiderman a i hlášky stály zato. Naštvalo mě, že Captain zatajil Tonymu smrt a příčinu smrti jeho otce, a přesně věděl že to udělal Winter Soldiers. Avengers v tomto filmu i v dalších by měli být určitě aspoň trochu sledovaní,a proto jsem byl pro podepsání Sokovijské dohody, jak řekla Romanovová ,,I s jednou rukou se dá řídit auto''. Myslel jsem že tam bude míň keců než nakonec bylo. Mám k tomu ještě co říct, ale nechám to tak. Nakonec bych přidal, že byly lepší Marvelovky a doufám, že další super filmy od Marvelu budou, těším se.