Kód 355 (2022) odpad!

Zla CIA, mieru milovna Cina. To snad bolo napisane na objednavku KSC. Cista vymyvacka mozgov ,zle natocene, zle zahrane,odpad.

Ad Astra (2019)

Po tomto filme uz nebudem hovorit ze je nieco pi....ovina ale pittovina. Plne suhlasim s kometarom streeper a mazarini, pre mna sklamanie roka a jeden z najhorsich scifi filmov ever- na konci druhej tretiny filmu som v plne odecibelovanom imaxe zacal zaspavat .Proti gustu ziadny disputat ale tie pathviezdickove komentare idu mimo moj pochop. Niekady sa mi zda , ze cast ludi uz vidi pri mene velkeho rezisera umelecke veldielo( nami ostatnymi blbmi nepochopene) aj ked je to hovno,lebo aj master tesar sa niekedy utne.A to je tento pripad.

Případ číslo 39 (2009)

Všetkým, ktorí dali tomuto zbytočnému a predvídateľnému a vykrádajúcemu filmu viac ako dve hviezdy,doporučujem povinne si pozrieť The Omen. 40 rokov stará klasika si strčí tento paskvil do vrecka. V každej minúte som presne vedel, čo sa stane v tej nasledovnej a nie som ani veštec, ani nemám krišťálovú guľu. Scenár je čistá vykrádačka ! Aby som si ušetril ďalšie dlhé písanie, súhlasím so všetkým negatívnym, čo tu polo napísané a nesúhlasím so všetkým pozitívnym, čo tu je napísané. Osobitne ale musím spomenúť Renée Zellweger, herečku, ktorú mám inak rád, ale tu hraje otrasne a túto rolu nemala nikdy zobrať.Skoro som dal odpad.

Vetřelec: Covenant (2017)

V skratke: - ako to na tomto fore byva coraz castejsie,podla komentarov niektori ludia uz maju minimalne alebo ziadne naroky na kvalitu filmu alebo videli iny film alebo im za tie hviezdy niekto plati, aku efektnu zabavu a fantasticku estetiku obrazu tam videl napr pan menom pomo to je mi fakt zahadou precitajte si jeho komentar ale aj niktore ine stvorhvizdickove a usudok o tom co dotycnych panov viedlo ich hodnoteniam si urobte sami - neverim ze tuto sracku natocil ten isty clovek ako Votrelca - otrasne herecke obsadenie hlavna hrdinka vyzerala ako A z M, a ajtak hrala a ostatni jej v nevyraznosti sdarilo konkurovali - film nemal ziadnu atmosferu o horore nemoze byt ani reci - uplne idiotsky scenar bez prekvapeni - totalne iracionalne spravanie posadky typu vstup na neznamu planetu bez skafandrov, stielanie vo vysadkovom clnea pod - slaba nic nepodfarbujuca hudba - ak maju byt ludia v buducnosti taki idioti ako v tomto filme a ak sa maju tocit taketo filmy tak si zasluzime aby nas prechcali androidi a nahradili votrelci - jedna hviezda za fasbendera dal by som mozno este jednu ale musim nejako vyvazit tych stvorhvizdickovych - ak to ma byt naozaj prvy diel trilogie tak panboh s nami a scott prec - toto hodnotenie nema nic s nostalgiou po povodnych dieloch hodnotim film ako keby ziani ini votrelci predtym natocene neboli P.s moja manzelka ktorej sa inak paci skoro kazdy film(sorry zlatko) poveda ze to bola srasna sracka a to som od nej teda nepocul uz hodne davno

Divoký Zapadákov (2017) (seriál) odpad!

Pozrel som si jeden diel náhodou.Ďalší už nechcem vidieť ani náhodou. Vôbec nemá zmysel to dlho komentovať. Je smutné, že na Slovensku nie je dosť inej kvalitnej filmovej a televíznej tvorby, keď mnohí inak výborní herci a herečky prímu rolu v takomto odpade. Pán Vajda, naozaj Vám toto bolo treba ? A na mieste scenáristu by som chodil kanálami, aby mu už nikto nedal nič napísať, lebo ešte jeden takýto "skvost" , niekto z toho dostane infarkt a zavrú ho za ublíženie na zdraví.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Nie som sklamaný, ale ani nadšený. V každom prípade film nedosahuje kvality predchádzajúceho dielu. Chápem, že nájsť zloducha úrovne Cumberbatcha je ťažké, ale toto boli fakt tragici, so stokrát obohranou šupinatou tvárou a výrazovými prostriedkami Arnieho - kameň alebo škleb. Vizualizácia úžasná, akcia miestami až prirýchla( videl som v imax 3d a miestami mi až nebolo dobre z tých otočiek ). Film zachraňujú herecké výkony členov posádky a úvodná pasáž so zničením Enterprise. Tam mohol film skončiť, dal by som aj 6 hviezdičiek, takto je to len dobrý, ale ničím výnimočný ďalší diel série. P.S. plne rešpektujem právo na vlastný názor, ale pri čítaní niektorých komentárov mám zase dojem, že niektorí buď ľudia videli iný film, alebo sú za svoje príspevky platení.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Posledná časť série bola pre mňa sklamaním roka a aby som si ušetril písanie prečo, tak si prečítajte verbala. Síce uznávam, že každý má právo na svoj názor a vkus, alebo 4 alebo 5 hviezdičiek mohol dať tomuto filmu fakt len uplný ignorant. Alebo tí ľudia videli pod tým názvom nejaký iný film.Tá jedna hviezdička je za Jennifer Lawrence, proste ju mám rád, aj keď to totál zmrvila.

Humr (2015)

Niekto tu uz predo mnou napisal ze ho to obislo kilometrovym oblukom tak mna to obislo dvomi .Artove filmy mi nerobia problem ale toto som nestravil. Cely film mi pripadal ako posekany sekackou na travu,nezazivny a nepritazlivy.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Videl som už až lepšie filmy, ale ak si to porovnám s tými, ktorým som dal 4 hviezdy, tak toto si zaslúži 5. Minimum kecov,logický scenár bez väčších dier, šialená akčná jazda od začiatku do konca. Nad týmto filmom netreba premýšlať, treba ho len pozerať. Poslednú dobu chrlí amerika samé sračky, kde scenáre písali vymetení nahulení kovboji, ktorí asi v živote nevideli nič iné ako kravské zadky( a takú logiku majú aj ich scenáre, na čo dopláca veľa inak možno dobrých filmov ) ale na toto sa fakt pozerať dá, a necítite sa pri tom ako retard. A to nemám TH vôbec rád a prosím, neprirovnávajte ho preboha k HF.Okrem rozdielu dvoch generácií, je tam ešte rozdiel troch hereckých úrovní!