MaxDamage1

Max Damage

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4
    • 5.5.2017  23:16

Film má šmrnc a je dosti srandovní. A ta celkem dlouhá stopáž vás nenechá usnout. Konec si hraje dosti na city,ale to se dá vydržet.

• 10.4.2017  22:02
    Arn (2007)

Filmy na motivy templářů a Svaté země miluji a tenhle film jsem si nenechal ujít. Na můj vkus trochu delší příběh o lásce, kratší stopáž by se nebyla od věci. Začátek trochu utahaný, ale v rámci filmu a děje v pořádku. I tak dávám plné hodnocení.

• 26.1.2017  23:28

Výborně propracovaný příběh a skvělý Delon. Jak se blíží finále, tak má film grády. Doporučuji shlédnout!! :-)

• 17.11.2016  16:31

Výborný film a na svou dobu nepřekonatelný. Svou kvalitou se mu nemůžou rovnat snímky o dekádu novější. Jasných 5 hvězd. Doporučuji shlédnout.

• 26.2.2016  22:21

Tento film je jeden velký hollywoodský paskvil. Od pohromy ho zachránilo snad jen herecké obsazení. Už nechte Titány spát, děkuji!! :-(

• 27.10.2015  22:27
    Quo Vadis (1951)

Rád srovnávám filmy s jejich knižními předlohami. V tomto případě jsem byl zcela zvědav,jak se stím autoři poprali. Chyb se najde spousta,ale do jednoho filmu vměstnat tak složitý děj je nemožné. Proto jsem ochoten je pominout a vše hlavní z knihy se objevilo ve filmu,který je povedený. Kulisy a kostýmy krásné. Výkon Ustinova dominuje hereckému spolku.

• 11.10.2015  14:34

Doufám, že toto je možné pouze v USA. A doufám že Evropa je v tomhle o něco málo benevolentnější a zákony EU jsou dodržovány, i když jsou mnohdy nesmyslné!!

• 11.7.2015  10:24

Viděno aspoň 3x a musím za sebe říct, že asi nejlepší díl, žádné bezduché vraždění, ale konečně nějaký propracovanější děj. Pinhead má méně prostoru, avšak o to je to napínavější!

• 11.7.2015  10:21

Vidím tady od 5.dílu trochu podoby se sérií SAW, scénář je si v závěrech podobný. Tento Hellraiser se již vymyká prvním 4.dílům a zdá se tento je pro mě jaksi stravitelnější! Já jsem byl celkem spokojen.

• 5.4.2015  11:17
    Twin Peaks (1992)

Vcelku povedené rozzuzlení děje před....Nenadchne,ale ani neurazí. Jsou zde pasáže nudné,ale i napínavé. Viděl jsem i snímek s vystřiženýmy scénami,kde jsou další věci ke spojení mozaiky celého snímku o Twin Peaks. Doporučuji si je vyhledat podívat se na něj,bude potom mnohým zase o něco více věcí jasnějších. Je o nich zmínka i v zajímavostech k filmu.

• 17.11.2014  00:18
    Křižáci (1960)

Pro ty, kdo nečetl knižní předlohu se může film zdát chaotický, nevyrovnaný s rychlým spádem. Kniha je mnohem záživnější a emotivnější. V Polsku to však mají nejspíš jako povinnou četbu a rozumějí tomuto filmu. Mě se zdál celkem dobře zpracovaný, i když pár chyb by se našlo. Pro plynulost děje však bylo zapotřebí nějaké pasáže filmu upravit. Celkově povedená předloha i s ohledem na rok vzniku. Slušel by se novější a s modernější technologií natočený film. Nemám více výhrad.

• 23.10.2014  22:25
    Křížové výpravy (TV film) (2005)

Dokumenty s tématikou křižáků mám rád, nebyl jsem však plně spokojen s tímto dokumentem. Bylo zde mnoho faktů a historicky "důležitých" událostí opomenuto. Celkově se mi zdál celý cyklus poněkud chaotický a s tou dlouhou stopáží se dalo mnohem lépe pracovat. Hodnotím průměrně, protože tato tématika si zaslouží podle mého mínění lepší zpracování.

• 15.10.2014  21:51

Před shlédnutím druhého dílu Ilsy jsem ani moc nečekal. Je ještě horší než díl první a není v něm absolutně nic co by stálo za zmínku. Děj je chudý, sexu málo, mučení a nechutnosti slabota. Ještě mě čeká třetí díl, ale už teď se ho obávám (myslím kvalitou).

• 11.10.2014  23:43

Dávám jednu hvězdu za velitelku a její 2 blond pobočnice, jinak brak a velká nuda!!

• 11.10.2014  21:31
    Pink Prison (1999)

Celkově hodně slabé "porno", i když pochybuji, že se to tím dá nazvat. Hlavní hrdinka GUT ale film NICHT GUT.

• 11.8.2014  22:33

Překvapivě dobrý film, mile mě překvapil svoji velikostí a realistickýmy souboji. Když se dívám na rok natočení a koprodukci, jsem mile překvapen hereckým obsazením. Doporučuji shlédnout, válečný film, jak se patří!!

• 24.7.2014  22:55

Špičkový film se skvělým hereckým obsazením, na maximální hodnocení to podle mě ale nemá. Něco tomu chybělo, co by mě po celou dobu filmu přikovalo k ději. Film ale doporučuji ke shlédnutí, úsměvných scén dostatek, akce také, ... !!!

• 10.7.2014  22:38
    Superman 4 (1987)

Odpad dávám málokdy, ale tento snímek si ho opravdu zaslouží. Děs a bída, člověk se snad musí smát těm absurditám ve filmu, které popírají fyzikální zákony. Jestliže první díl byl dobrý a druhý ještě lepší, tak potom další pokračování nemají se supermanem pranic společného. Lidé zapamatujte si pouze první dva díly a zapomeňte, že ještě existují další dva z původní série. Díky bohu konec!!

• 9.7.2014  22:52

Tato verze je skutečně vo kapánek lepší!! :-)

• 7.6.2014  22:14
    Futurama (TV seriál) (1999)

Po dosledování posledního dílu můžu jen spokojeně pokývat. Tento seriál se povedl a humor podle mého gusta, který nelze do Simpsonů aplikovat. Prostě bomba! :-)

• 4.5.2014  18:53

Ono to není vůbec špatný film, naopak výborná práce. Nečekal jsem od něj mnoho, ale jsem mile překvapen. Plný počet poprávu uděluji, člověk se po celou délku filmu nemůže nudit.

• 1.4.2014  22:50

Já jsem ze snímku nadmíru spokojený. Pro fanoušky Sci-fi snad i povinnost. Rozzuzlení 2001, poněvadž to si o to koledovalo. Napětím 2001 podle mého názoru překonává!

• 27.3.2014  22:23

Po většinou nedávám maximální hodnocení v této sérii, ale poslední díl předčil všechny předchozí. Osobně jej beru jako TOP. Škoda, že předchozí díly neměly takové tempo a některé byly s mého pohledu naprosto "zbytečné". Harry Potter skončil, díky bohu!! :-)

• 11.2.2014  22:11
    Gravitace (2013)

Film u kterého se nenudíte ani vteřinu a nenechá Vás vydechnout. Byl jsem překvapen detaily a hlavně skvělou atmosférou! Film mohu pouze doporučit a 5* je zasloužených. :-)

• 4.2.2014  22:20
    Kick-Ass 2 (2013)

Ne tak kvalitní jako první díl, ale pořád to má grády a je se stále na co dívat. Sice je to místy ulítlé, ale to neznamená, že by to mělo kazit dojem, spíše naopak. Jim Carrey je můj oblíbenec a musím říct, že mě nezklamal. Slabších 5*, ale jsou tam! Já můžu film doporučit.

• 3.2.2014  20:04

No vcelku horor nic moc. Nejde tam vidět ani snaha, prostě odfláknutej a v některých chvílých absolutně nedávající smysl. Kdo to neuvidí o nic nepříjde.

• 29.1.2014  21:23

Film, kterému by se měly vyhnout citlivky, neboť jim hrozí probrečený den!! :-)

• 18.1.2014  13:32

Pro mě obrovské zklamání, s takovým hereckým obsazením bych čekal více. Nápad nebyl špatný, ale už to bylo horší s jeho provedením. Od začátku do konce filmu, bylo vše nedotažené a celé takové chaotické. Film,který nenadchne!

• 14.1.2014  19:28

Ze začátku se mi zdál film slabý,ale když se člověk dlouze zamyslí nad dějem a pochopí všechny souvislosti,tak nelze než smeknout. Příběh poměrně jednoduchý,ale zato výstižný a hlavně zaměřený pro náročného diváka.

• 13.1.2014  21:19

Průměr,který v žádném případě neurazí! Pro děti to není ale vhodný film z důvodu náročnosti tématu.

<< předchozí 1 2 3 4