MaxDamage1

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4
    • 10.8.2012  16:51
    12 opic (1995)

Kultovní film,který se však u nás moc nechytil a byl málo medializován. Od začátku do konce měl film hlavu a patu. Výborně zde zahrál Brad Pitt a skvěle mu zde sekunduje Bruce Willis (nebo naopak)?? Musím hodnotit 5 hvězdami,neboť jsem zde neshledal žádných nedostatků.

• 11.8.2012  21:58
    20.000 mil pod mořem (TV film) (1997)

Nebýt Michaela Caina tak stál film za ....!!! Divím se,že se vůbec tohoto projektu zúčastnil. Už 1 hvězda je moc!! :-((

• 1.4.2014  22:50

Já jsem ze snímku nadmíru spokojený. Pro fanoušky Sci-fi snad i povinnost. Rozzuzlení 2001, poněvadž to si o to koledovalo. Napětím 2001 podle mého názoru překonává!

• 20.9.2012  21:42
    2012 (2009)

Je rok 2012 a prostě tento film "2012" byla nutnost letos vidět. Vizuálně dobře zvládnutý, ale ten příběh neměl vzniknout! To co hlavní hrdinové bez problému zvládají,by se nemusel stydět prvotřídní kaskadér. Tolik náhod a úniků smrti jsem ještě neviděl. Hrdinové by měli umírat,ale v tomto filmu mi připadá,že by je neskolil ani Predátor ze stejnojmenného filmu. Mimo efektů můžu jen vyzdvyhnout nápad záchrany lidstva. Ale i tak si tento film 3 hvězdy zaslouží,sice slabé,ale jsou tam. Tečka!!

• 20.6.2012  22:20
    8 MM (1999)

Psycho thriller, který bych řadil vedle filmu Sedm. Nicolas Cage zde zahrál roli, která mu sedí nejvíce a skvěle zde sekunduje Joaquin Phoenix. Námět dobrý a obdivuji Joela Schumachera, že se pustil do režie takového filmu.

• 14.7.2012  11:11
    A-Team (2010)

Překvapivě dobrý film se spoustou akce, které neustále na sebe navazovali. Film je víceméně absurdní,ale je to film a na to jsme zvyklí. K maximálnímu hodnocení mi tam přece něco chybělo,možná velkolepější finále (i když je napěchované trikama až dost), možná o trochu více reality. I tak se mi líbil a doporučuji ho shlédnout (zasmějete se).

• 8.11.2012  21:59
    Absurdistán (2006)

Přebytek chlípného humoru,to mám rád!! Možná to není nejinteligentnější film, ale na zasmátí hodně tvrdého humoru to bahatě stačí. Doporučuji.

• 16.6.2012  19:45

Jednička se mi zdála zábavnější, zas na druhou stranu bych dvojku neodsuzoval. Na večerní sledování je ideální a nic tím nezkazíte.

• 16.6.2012  19:42

Velice dobrá komedie,která Jimovy otevřela dveře do Hollywoodu. Musím hodnotit velice vysoko,neboť podobnou komedii jen tak nenajdete,kde se smějete od začátku do konce filmu!! :-)

• 10.4.2017  22:02
    Arn (2007)

Filmy na motivy templářů a Svaté země miluji a tenhle film jsem si nenechal ujít. Na můj vkus trochu delší příběh o lásce, kratší stopáž by se nebyla od věci. Začátek trochu utahaný, ale v rámci filmu a děje v pořádku. I tak dávám plné hodnocení.

• 13.1.2013  11:00

Docela povedený kousek s dobrým obsazením. Asa,Katsuni a Mia....stačí shlédnout. :-)

• 29.10.2012  22:02

4 hodiny kvalitního péčka!!! :-)

• 7.3.2013  16:40

Tohle je opravdu parodie ve špatném smyslu slova. Zbytečná ztráta času. 1* za Jennu!! Škoda,že to bylo moc přehrdinováno,až nesmyslně!!! Sorry,ale tohle ne.

• 11.8.2014  22:33

Překvapivě dobrý film, mile mě překvapil svoji velikostí a realistickýmy souboji. Když se dívám na rok natočení a koprodukci, jsem mile překvapen hereckým obsazením. Doporučuji shlédnout, válečný film, jak se patří!!

• 20.6.2012  21:49

Jim Carrey je vskutku výborný komik,ale s přibývajícím věkem už to jaksi není ono. Nápad natočit tento film nebyl zas tak špatný,ale aby ho člověk měl shlédnout víc než jednou.....tak to asi ne!! Škoda :-(

• 11.8.2012  21:50

Docela slušný film,akorát musím ubrat hvězdy,protože to nemá s knižní předlohou od S.Kinga téměř nic společného. Škoda,že se film nedržel knihy,mohlo to udělat mnohem lépší dojem,takhle to byl jen průměr. Už ty 3 hvězdy jsou moc,ale je to kvůli Arnímu! :-)

• 4.9.2012  21:23

Absolutně nezáživná podívaná,ani zmíněná "lákadla" nemůžou tento film nadhodnotit. Rozhodně ztráta času!! :-(

• 27.10.2012  22:09

Už to,že mi to zůstalo více jak rok v PC je úspěch. Stormy je prostě super!! :-)

• 11.1.2014  23:14
    Carrie (2013)

Z počátku se mi film zdál naprosto v pořádku. Děj se plynul téměř přesně podle knižní předlohy (a to já rád). Avšak druhá polovina filmu (na kterou jsem se těšil) byla absolutně zmrvená a s knihou nemá pranic společného. Řežisérka se snažila film spestřit,bohužel tomu jen ublížila. Vznikl z toho paskvil a nechápu Kinga,jak mohl k něčemu takovému svolit. Doporučuji si přečíst knihu,než sledovat tenhle film,rozhodně uděláte lepší. PS: Carrie (1976) jsem neviděl.

• 9.7.2013  23:34

Kdybych se na tento film díval v roce jeho uvedení,asi bych dal větší hodnocení. Z dnešního pohledu je ale lehce podprůměrný a svým způsobem i nezáživný. Čekal jsem rozhodně víc. :-(

• 13.1.2014  21:19

Průměr,který v žádném případě neurazí! Pro děti to není ale vhodný film z důvodu náročnosti tématu.

• 26.7.2012  22:22

Celkem dobrý film,který hýří sprostými hláškami a má šmrnc!! Herci jsou sice u nás neznámý,ale s komediálními vlohami jsou na tom velmi dobře. Doporučuji shlédnout,neuděláte tím rozhodně chybu.

• 11.8.2012  21:54

Docela podařený akční film,na kterém mi vůbec nevadilo se podívat i 10x a stále mě bavil. Sly a Wes předvedli slušný herecký výkon!

• 20.6.2012  22:28
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší seriál poslední doby (nepočítám komediální), každá série byla famozní a chci vidět další a další a další a další série. :-)))

• 16.3.2013  21:06

1* za Bruce a 1* za Michelle, žádnou hvězdu za film!!! :-((

• 14.10.2012  13:53

Idealizovaný film, těžko ho hodnotit, herecky zdařilé, ale není to můj šálek čaje!! Každý si musí udělat obrázek sám k tomuto filmu.

• 3.2.2014  20:04

No vcelku horor nic moc. Nejde tam vidět ani snaha, prostě odfláknutej a v některých chvílých absolutně nedávající smysl. Kdo to neuvidí o nic nepříjde.

• 27.3.2013  18:20
    Experti (TV seriál) (2013)

Viděl jsem všechny díly a musím přiznat,že to mělo klesající úroveň. První 2 díly mě bavily a dost jsem se nasmál,další už slabota a konec byl vyloženě přetrpěná bída. I tak ale nemůžu dát nejhorší hodnocení,i kvůli začátku!!

• 7.10.2012  10:18
    Faktor strachu (TV pořad) (2001)

FAKTOR STRACHU = FAKTOR HNUSU :-((

• 7.6.2014  22:14
    Futurama (TV seriál) (1999)

Po dosledování posledního dílu můžu jen spokojeně pokývat. Tento seriál se povedl a humor podle mého gusta, který nelze do Simpsonů aplikovat. Prostě bomba! :-)

<< předchozí 1 2 3 4