MaxDamage1

Max Damage

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4
    • 5.5.2017  23:16

Film má šmrnc a je dosti srandovní. A ta celkem dlouhá stopáž vás nenechá usnout. Konec si hraje dosti na city,ale to se dá vydržet.

• 11.1.2014  23:14
    Carrie (2013)

Z počátku se mi film zdál naprosto v pořádku. Děj se plynul téměř přesně podle knižní předlohy (a to já rád). Avšak druhá polovina filmu (na kterou jsem se těšil) byla absolutně zmrvená a s knihou nemá pranic společného. Řežisérka se snažila film spestřit,bohužel tomu jen ublížila. Vznikl z toho paskvil a nechápu Kinga,jak mohl k něčemu takovému svolit. Doporučuji si přečíst knihu,než sledovat tenhle film,rozhodně uděláte lepší. PS: Carrie (1976) jsem neviděl.

• 27.3.2013  18:20
    Experti (TV seriál) (2013)

Viděl jsem všechny díly a musím přiznat,že to mělo klesající úroveň. První 2 díly mě bavily a dost jsem se nasmál,další už slabota a konec byl vyloženě přetrpěná bída. I tak ale nemůžu dát nejhorší hodnocení,i kvůli začátku!!

• 11.2.2014  22:11
    Gravitace (2013)

Film u kterého se nenudíte ani vteřinu a nenechá Vás vydechnout. Byl jsem překvapen detaily a hlavně skvělou atmosférou! Film mohu pouze doporučit a 5* je zasloužených. :-)

• 4.2.2014  22:20
    Kick-Ass 2 (2013)

Ne tak kvalitní jako první díl, ale pořád to má grády a je se stále na co dívat. Sice je to místy ulítlé, ale to neznamená, že by to mělo kazit dojem, spíše naopak. Jim Carrey je můj oblíbenec a musím říct, že mě nezklamal. Slabších 5*, ale jsou tam! Já můžu film doporučit.

• 13.1.2013  11:00

Docela povedený kousek s dobrým obsazením. Asa,Katsuni a Mia....stačí shlédnout. :-)

• 7.3.2013  16:40

Tohle je opravdu parodie ve špatném smyslu slova. Zbytečná ztráta času. 1* za Jennu!! Škoda,že to bylo moc přehrdinováno,až nesmyslně!!! Sorry,ale tohle ne.

• 26.2.2016  22:21

Tento film je jeden velký hollywoodský paskvil. Od pohromy ho zachránilo snad jen herecké obsazení. Už nechte Titány spát, děkuji!! :-(

• 30.1.2013  20:30
    Hunger Games (2012)

Jedna velká ubohost, 2 hvězdy za efekty a nápad, jinak,kdo tento film neuvidí,ten neprohloupí!!! :-((

• 30.3.2013  22:14
    Méďa (2012)

Tyto filmy mám rád,ale něco mi tam přece chybělo. Nebo tam bylo až moc hluchých míst a nebo spoustu sentimentality. Ale i tak se mi film celkem líbil,ušmudlané 4*.

• 2.2.2013  13:08

Velice slušný film, délka snímku mohla být trochu kratší,ale něco mi tam přece jenom chybělo. Snad více akce,krve,jak jsme zvyklý. Mám rád filmy od Tarantina, mají vysokou kvalitu a člověk se u nich dobře baví. Foxx hrál dobře, DiCaprio slušně, Waltz a S.L.Jackson super. Doporučuji tento snímek.

• 4.11.2012  10:30
    Skyfall (2012)

Když jsem vycházel z kina,přepadl mě zvláštní pocit. Kam se poděly všechny ty miliony eur?? Nejspíš jen do marketingu, neboť tak málo vizuálních efektů a tak málo akce u Bonda.... :-(( Většina filmu je jenom tlachánání a divák aby se unudil. Že by to napravil závěr se říct nedá, záporák má myšlení 10-letého dítěte, které není vinou Javiera, ale debilního scénáře! Daniel to hraje dobře, není mu co vytknout. Kdyby to nemělo podtitulek Bonda 007, tak je to super film, jinak poměrně slabota! Konec

• 29.1.2013  23:07

Celkem slušný film. I když nemám rád "americké" předělávky různých pohádek,atd. Tentokrát se mi to líbilo,i když na vyšší hodnocení to z mého pohledu není. Exceluje zde Charlize Theron, která se mi v rolích záporaček velmi líbí a s přibývajícím věkem zraje jako víno. To ona táhne tenhle film k lehké nadprůměrnosti.

• 8.11.2012  21:56
    menZONE (TV pořad) (2012)

První díly byly dobrý,ale s postupem času klukům docházela šťáva a poslední díly stály za ..... !!! Škoda

• 27.3.2014  22:23

Po většinou nedávám maximální hodnocení v této sérii, ale poslední díl předčil všechny předchozí. Osobně jej beru jako TOP. Škoda, že předchozí díly neměly takové tempo a některé byly s mého pohledu naprosto "zbytečné". Harry Potter skončil, díky bohu!! :-)

• 16.9.2012  21:00

Tak i já jsem shlédl tenhle "snímek" a musím říct,že tak hnusný film se jen tak nevidí. Jsem zvědav,co nám režisér připravý do 3.dílu. Dát odpad by nebylo fér, snaha tam totiž byla,i když film sám o sobě je docela co do děje nezáživný. Hl. "hrdina" je vybrán dobře a díky němu přidávám hvězdu navíc!

• 14.7.2012  11:11
    A-Team (2010)

Překvapivě dobrý film se spoustou akce, které neustále na sebe navazovali. Film je víceméně absurdní,ale je to film a na to jsme zvyklí. K maximálnímu hodnocení mi tam přece něco chybělo,možná velkolepější finále (i když je napěchované trikama až dost), možná o trochu více reality. I tak se mi líbil a doporučuji ho shlédnout (zasmějete se).

• 6.12.2012  19:16
    Skyline (2010)

Na tento film bohatě vystačilo 6 herců a nebyl zas tak špatný. Některé filmy v této kategorii žánru bych hodnotil mnohem hůř. Za shlédnutí to rozhodně stojí a fanouškům Sci-fi tehle snímek doporučuji,rozhodně si tím nepokazí zbytek dne!! :-)

• 20.9.2012  21:42
    2012 (2009)

Je rok 2012 a prostě tento film "2012" byla nutnost letos vidět. Vizuálně dobře zvládnutý, ale ten příběh neměl vzniknout! To co hlavní hrdinové bez problému zvládají,by se nemusel stydět prvotřídní kaskadér. Tolik náhod a úniků smrti jsem ještě neviděl. Hrdinové by měli umírat,ale v tomto filmu mi připadá,že by je neskolil ani Predátor ze stejnojmenného filmu. Mimo efektů můžu jen vyzdvyhnout nápad záchrany lidstva. Ale i tak si tento film 3 hvězdy zaslouží,sice slabé,ale jsou tam. Tečka!!

• 20.6.2012  21:59

Jim a Ewan?? Dobrý výběr do hlavních rolí a srandovní hlášky (hl. ve vězení).

• 1.8.2012  19:30
    Morganovi (2009)

Vcelku slušná oddychovka,dávám 3* protože v tomhle filmu jsem se několikrát shlédl ve svém manželství a můžu říci,že některé scény jsou "ze života" !! :-) Víc si ale tenhle film nazaslouží. Tečka.

• 26.4.2013  22:28
    Smrtící válečníci (TV pořad) (2009)

Na můj vkus velmi špatná TV pořad,který je prakticky o ničem. Jediné,co se dá vyzdvihnout je to,jaké měl který válečník zbraně a jak bojoval. Tzv. fiktivní souboj 2 válečníků (jejich novodobý zástupci jsou k smíchu),kteří se "nemohli" setkat,je nanejvýš trapný a je vidět,že amíci už neví za co vyhodit peníze a co vymyslet!

• 9.7.2013  23:34

Kdybych se na tento film díval v roce jeho uvedení,asi bych dal větší hodnocení. Z dnešního pohledu je ale lehce podprůměrný a svým způsobem i nezáživný. Čekal jsem rozhodně víc. :-(

• 13.1.2014  21:19

Průměr,který v žádném případě neurazí! Pro děti to není ale vhodný film z důvodu náročnosti tématu.

• 4.11.2013  22:56
    Generation Kill (TV seriál) (2008)

Tento seriál mě trochu zklamal,asi jsem čekal víc než jen tlachání o ničem a kde čekáte na akci a ona stále nepřichází,škoda,dalo se z tohoto tématu vyždímat více. Ale i tak zlatý střed,zázraky nečekejte!!

• 19.6.2012  23:17

Dobré herecké obsazení, k dokonalosti tomu chybí lepší akčnost!!

• 14.3.2013  20:44

1* za AUTO,jinak brak!! :-(

• 11.10.2015  14:34

Doufám, že toto je možné pouze v USA. A doufám že Evropa je v tomhle o něco málo benevolentnější a zákony EU jsou dodržovány, i když jsou mnohdy nesmyslné!!

• 29.1.2014  21:23

Film, kterému by se měly vyhnout citlivky, neboť jim hrozí probrečený den!! :-)

• 10.4.2017  22:02
    Arn (2007)

Filmy na motivy templářů a Svaté země miluji a tenhle film jsem si nenechal ujít. Na můj vkus trochu delší příběh o lásce, kratší stopáž by se nebyla od věci. Začátek trochu utahaný, ale v rámci filmu a děje v pořádku. I tak dávám plné hodnocení.

<< předchozí 1 2 3 4