MaxDamage1

Max Damage

okres Uherské Hradiště

1 2 3 4 následující >>
    • 11.8.2012  21:54

Docela podařený akční film,na kterém mi vůbec nevadilo se podívat i 10x a stále mě bavil. Sly a Wes předvedli slušný herecký výkon!

• 11.8.2012  21:50

Docela slušný film,akorát musím ubrat hvězdy,protože to nemá s knižní předlohou od S.Kinga téměř nic společného. Škoda,že se film nedržel knihy,mohlo to udělat mnohem lépší dojem,takhle to byl jen průměr. Už ty 3 hvězdy jsou moc,ale je to kvůli Arnímu! :-)

• 10.8.2012  16:51
    12 opic (1995)

Kultovní film,který se však u nás moc nechytil a byl málo medializován. Od začátku do konce měl film hlavu a patu. Výborně zde zahrál Brad Pitt a skvěle mu zde sekunduje Bruce Willis (nebo naopak)?? Musím hodnotit 5 hvězdami,neboť jsem zde neshledal žádných nedostatků.

• 1.8.2012  19:30
    Morganovi (2009)

Vcelku slušná oddychovka,dávám 3* protože v tomhle filmu jsem se několikrát shlédl ve svém manželství a můžu říci,že některé scény jsou "ze života" !! :-) Víc si ale tenhle film nazaslouží. Tečka.

• 26.7.2012  22:22

Celkem dobrý film,který hýří sprostými hláškami a má šmrnc!! Herci jsou sice u nás neznámý,ale s komediálními vlohami jsou na tom velmi dobře. Doporučuji shlédnout,neuděláte tím rozhodně chybu.

• 14.7.2012  11:11
    A-Team (2010)

Překvapivě dobrý film se spoustou akce, které neustále na sebe navazovali. Film je víceméně absurdní,ale je to film a na to jsme zvyklí. K maximálnímu hodnocení mi tam přece něco chybělo,možná velkolepější finále (i když je napěchované trikama až dost), možná o trochu více reality. I tak se mi líbil a doporučuji ho shlédnout (zasmějete se).

• 20.6.2012  22:28
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší seriál poslední doby (nepočítám komediální), každá série byla famozní a chci vidět další a další a další a další série. :-)))

• 20.6.2012  22:20
    8 MM (1999)

Psycho thriller, který bych řadil vedle filmu Sedm. Nicolas Cage zde zahrál roli, která mu sedí nejvíce a skvěle zde sekunduje Joaquin Phoenix. Námět dobrý a obdivuji Joela Schumachera, že se pustil do režie takového filmu.

• 20.6.2012  21:59

Jim a Ewan?? Dobrý výběr do hlavních rolí a srandovní hlášky (hl. ve vězení).

• 20.6.2012  21:54

Komedie pro "dospělé" ,která má spád. Český dabing je výborný a Jim je zde famozní,drsný a sprostý zárověň. Mám prostě takové filmy rád.

• 20.6.2012  21:49

Jim Carrey je vskutku výborný komik,ale s přibývajícím věkem už to jaksi není ono. Nápad natočit tento film nebyl zas tak špatný,ale aby ho člověk měl shlédnout víc než jednou.....tak to asi ne!! Škoda :-(

• 20.6.2012  21:43

I když se Jim velmi snažil, pokládám tento snímek za průměrný. Bez něj by to nestálo ani za shlédnutí, čekal jsem opravdu, ale opravdu více, bohužel. :-(

• 20.6.2012  21:37

Gangterky nebyly nikdy můj žánr,ale po shlédnutí tohoto nadstandartně kvalitního snímku měním svou zášť vůči Tomu Hanksu. Zasloužených 5*,doporučuji ke shlédnutí!!

• 20.6.2012  21:32

Válečný film,který snese vysoké měřítko. Skvělé bojové scény a až neuvěřitelně mrazící vzhled Stalingradu. Mohu taktéž doporučit ke shlédnutí a nikdy si nenechám ujít tenhle film v televizi.

• 20.6.2012  21:26

Velice kupodivu dobrý film. Jet Li zde podává slušný na jeho poměry herecký výkon!! :-)

• 20.6.2012  21:19
    Jedinečný (2001)

Nevím proč,ale film se mi docela líbil. Měl docela spád a namět není špatný,ale přeci jenom mi tam něco chybělo,aby mi utkvěl v paměti. Ale i tak mu dávám vysoké hodnocení.

• 20.6.2012  21:16

Sice nejsem fanouškem "čtvrtých" pokračování trilogie. Film má ale spád,i když už to není ono. Pořád spousta srandy na kterou jsme zvyklý. Jen doufám,že je nenapadne natáčet někdy "pátý" díl. To už by bylo na mě moc!!! :-)

• 19.6.2012  23:19

Savanna Samson a Jenna Jameson : práce na výbornou!! Tenhle "film" lze doporučit!! :-)

• 19.6.2012  23:17

Dobré herecké obsazení, k dokonalosti tomu chybí lepší akčnost!!

• 19.6.2012  23:14

Sice to není nejlepší film s Jennou, ale kvalitu má :-))

• 19.6.2012  22:58
    Mechanik (2004)

Výborné herecké představení, Bale se s rolí "sžil". Děj je příjemně pomalý a s výborným závěrem. Musím dát tomuto ponurému filmu 5*. :-)

• 16.6.2012  19:45

Jednička se mi zdála zábavnější, zas na druhou stranu bych dvojku neodsuzoval. Na večerní sledování je ideální a nic tím nezkazíte.

• 16.6.2012  19:42

Velice dobrá komedie,která Jimovy otevřela dveře do Hollywoodu. Musím hodnotit velice vysoko,neboť podobnou komedii jen tak nenajdete,kde se smějete od začátku do konce filmu!! :-)

1 2 3 4 následující >>