MISHAB

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 6.7.2019  16:06
    MOST! (TV seriál) (2019)

Chci aby nám bílí přenechali trh s perníkem.....

• 5.7.2019  21:41
    Miliardy (TV seriál) (2016)

Kurva zvláštní seriál, první dvě řady tak nějak za 4,ale jedu 4 serku a má to grády jako prase gradace přímo neuvěřitelná.Neni to nejlepší seroš na světě ale dobrý to je. Paul je prostě boží. Už vim proč mě tohle trochu sralo 19500 hrubého to je ono. GOOD to rozhodně je.

• 30.6.2019  19:09
    Miliardy - Série 3 (série) (2018)

Asia Kate Dillon je fakt odporná. Vypadá jak nepovedenej tapír.

• 27.6.2019  21:28
    Shazam! (2019)

Tady rozhodně za tři ,strašně to vyšumělo,ale strašně.Prdel to je jen se asi čekalo o trochu víc o dost víc.

• 26.6.2019  22:17

Zasraný fakani

• 13.6.2019  21:04

Brie Larson

• 8.6.2019  14:42
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Od růsáků bych si nekoupil ani preclík,jinak kurevsky mrazivé a výborné.

• 26.4.2019  18:57

Už to není tak živé jako jednička ,v podstatě to pro mně nefunguje jako jednička ,ale snahu cením i mít koule po x letech návrat k něčemu co už podle mně prostě ani nemůže fungovat.Po vizuální stránce vše v pohodě. Sem nějak až nesvůj,ale konec konců proč nepálit bůra, dopoadlo to líp než sem čekal. Celé to zklamalo ,ale tak nějak stejně za plnej počet.

• 2.2.2019  18:41
    Outlaw King (2018)

Zase Skoti vs Angličani a zase za bůra. Je jasný ,že je to posun od mého milovaného SRDCE,ale tak akorát. Počkat na finální jatka se rozhodně vyplatí.Tam kam jdeme žádný bůh není, tak to mam nejradši. Netflix jede a doufám , že i dál pojede. Jen tak dál

• 2.2.2019  18:29
    Ant-Man a Wasp (2018)

První byl vcelku fajn ale tenhle odpornej průjem je xblití. Tentokrát to je cesta do jádra a další by mohla do rozkroku capitána marvela.. V tom případě dám bůra, ale tohle je odpornej hnuj. Nedám ani jednu.

• 18.11.2018  12:19

Tak já to nápíšu. Jedna z nej akčních záležitostí co sem viděl. A Tom je takovej malej polobuh........................

• 13.11.2018  17:35

Těšil sem se, takže je jasný jak to celé dopadlo. Vyndat mozek na poličku a pustit. Tvůrci si vzali ponaučení od tvůrců Alien Covenant,Prometheus, a tak to hold dopadlo. Čekal sem brutus podívanou a taky ji dostal -tady spokojenost ,ale až se vytasí fakan, de vše do prdele,což je opět škoda.Ale musim i chválit akce je good, menší lovec řeší průsery jak má-akcí,kolohnát na konci trochu k nasrání. Vánoční Predator je za 5.

• 4.7.2018  12:59
    Anthropoid (2016)

At žije ČESKOSLOVENSKO!

• 24.6.2018  11:56

Tak Špajlberg mě na starý kolena ještě potěšil. Přistupoval sem s trochou despektu( ano Štefan prostě v mých očích trochu upadl), který naštěstí nebyl na místě a já se výborně bavil.

• 24.6.2018  11:46
    Metanol (TV film) (2018)

A pak ,že to nejde! Výborně vybraný hercí,který vás udržej necelé tři hodiny(na český poměry dlouhá stopáž,ale kurva dobrý tři hodiny) v napětí. Každopádně budete zírat, kam až tenhle průser pojede. V té době sem chlastal na černáku extraligu,a bylo to poprvé, co sem přemejšlel, že přestanu chlastat. Ale zpátky k movie-podáno dokumentární formou tak výborně ,že sem Metanol dal na slušný dva zátahy. Aspon, po dlouhý době můžu být hrdý na naší kinematografii.Na lidi moc ne! Zaslouženej plnej počet.

• 10.6.2018  17:41
    Gotham (TV seriál) (2014)

Trochu mi přijde, že je to natočený pro haranty.Nicméně Cat je natolik šukézní, že ještě nějaký ten díl vydržím. Má to celkem slušnou atmosféru,( Gotham jako takový mám rád ). Hold trochu to przní Jim Gordon, ten je kladnej až do piče.Hodnocení je zatím jen takový nástřel. Rozhodně to blbý není, jen opět a znovu už po kolikáté nevyužitý potenciál. ACH JO !!!!!!!!!!!

• 3.6.2018  20:47
    Vzestup černého vlka (TV film) (2010)

Tak tenhle vlčí vometák si to nakonec zařídil velice vychcaně. Proč chodit do souboje o nadvládu ve smečce, když se to dá zařídit takhle vychcaně. Neuvěřitelnej vlk. Za tohle bych dal u nás v čechách vyhlášku že každej chovatel ovcí musí každý týden jednu objetovat ve prospěch vlků. Nemam rád tyhle škodiče. Konec konců odběr jejich masa stejně míří do zahraničí. Trochu asi nadsazené,ale vychcanej je pěkně, a proto si vysloužil ve vlčím nemilosrdném světě ráj na zemi.

• 3.6.2018  20:32
    Dukla 61 (TV film) (2018)

No marně pátrám po nějakém televizním filmu,který je lepší než DUKLA 61. Asi prostě žádnej...Operace silver a stojí za zmínku, ale nedosahuje kvalit, které má D. Po výborném Ve stínu, další atmosferická bomba komoušskýho Československa který má rozhodně kulky. Nejlepší na tom je ,že mi k tomuto bůru, stačilo pouhých 40 minut.Když mi bylo kolem 20, tak sem makal s týpkem z Hávu, no pár vět o šachtě a bylo nějakých iluzích.NESKUTEČNÝ. A HAVÍŘOV se od mojí legendární výpravě, ani moc nezměnil.Prostě HAVÍŘOV!!!!!!!!!!!!! Další zaslouženej bůr,pro naši kinematografii. Čekám adekvátní odpoved od POLÁKŮ. Fakt zaslouženej bůr!!!!!!!!!!!! Martha Issová.

• 1.5.2018  19:48
    Koruna (TV seriál) (2016)

Pro mně, jako fanouška Domku z karet, mám nové videohonítko. Stáčí mi k tomu dva díly a musim pálit nekomromisně bůra. Dlouhý život pro královnu.

• 24.4.2018  22:32

Prostě a jednoduše výnikající. Trent Reznor je bud magor,nebo kouzelník. Každý live (až na jeden-woodstock 94,ale taky výborný) od NIN je strojově až děsivě dokonalý. Je to až chvílema taky dost až slizský,ale je to k...a tak nabušený, že plnej počet je naporosto jasnej! Mimochodem každej živák je vizuální žrádlo a chlapci z bandu, posilněni nějakou dobrotou, frčej jak vo život(někdy doslova).

• 2.4.2018  10:54
    Blok 99 (2017)

Kurva,Vincek je přeci jenom komediální herec či co. Je ,ale když mu napíšete pořádnou roli pěknýho šmejda,tak do toho dá všechno - naprosto všechno.

• 25.3.2018  21:11
    Soumrak templářů (TV seriál) (2017)

Patrně to nejslabší, co jsem z produkce HBO viděl.Asi nejzajímavější je ,že se to natáčelo u nás,což je i vidět.Prostě takové nedomrdlé a to dost.Francouzská královna je celkem kurva což mi vůbec nevadí,ale takhle škodit králi-to asi težko.Suma sumárum vitlačil jsem trojhvězdí a seru na to.Snad někdy příště,příběh maj ,jen mnohem lépe natočit a viměnit hlavního jelimana, kterej je vážně tragickej.VÁŽNĚ VELKÁ ŠKODA.

• 24.3.2018  20:26
    Annihilation (2018)

Natálka, už rozhodně nenaštěvuje moje mokré sny,ale k samotnému dílu. Annihilation je moc hezky udělaný-scéna s medvídkem je moc povedená,vnitřnosti (nějaký červ nebo co) taky celkem ujdou. Rozhodně musím uznat snahu asi vylest skoro s něčím napůl novým. Zůstali tak na půli cesty. To všechno mi však nebrání, udělit moc fajnovou skoro pětku.Natálku, už zase dlouho neuvidim .Jedna bohatě stačí.

• 27.12.2017  18:01

115 minut z Charlize.Lezbo sem si užil,kopačky do koulí taky a rozhodně, John Wick, prostě a jednoduše, není lepší.Bitek je celkem pomálu,ale za to sou naprosto luxusní a hlavní protagonistka se u nich pěkně kroutí.K tomu připočítám moc hezkou kameru a mě vyšel bůr jak vyšitej.Opět:Charlize je bohyně. Klidně bych to dal na první místo tý vaší Věznice šošenk, nebo co to je.

• 27.11.2017  19:14

Pátý element 2

• 29.9.2017  14:48

Destrukce života na polský způsob, neuvěřitelně zahraný.Polská kinematografie je hodně(opravdu hodně před českou) a já si nechávám s radostí ujít Hřebejka,Svěráka (ten mě mrzí) a kopu do sebe pšonky, jak na běžícím pásu.Zapomeňte na Nicolase jak se uchlastává ve Vegas,(mimochodem super film),tohle je hold někde jinde.Hlavní hrdina to zahrál prostě neuvěřitelně.Destruktivní výkony, já prostě rád a tenhle je patrně nejlepší co sem kdy viďel.Ten kdo se chce uchlastat xmrti,měl by se na tento filmeček určitě podívat, ať ví do čeho jde.A já si myslel, že sem chlastal! Polsko opět za plnej počet, až mě trochu serou.

• 24.9.2017  11:40

Tak jsem se dočkal, pořádnýho KONGA.Vážně hezky nasnímáno, relativně zahráno.Akorat nevim kdo je větší kong, jestli Samuel, nebo ta monstrózní vopice.Loki už bez většího překvapení, ale kdo překvapil, je Brie a její........Ne nebudu to piplat.Rozpočet je po dlouhé době setsakra znát, opravdu využit do mrtě.Zdejší homoodborníci se serou do scénáře, ale dokoukal jsem to na pouhé dva zátahy, takže fuckt pohoda.A já to teda napíšu, Brie má nový hrudník.A zatraceně jí nové poprsí sluší, to bude ten rozpočet.Na takových věcech se hold nešetří.Ještě jeden poznatek: nepijte na hruštičku mléko, proto ti dva zátahy.Vlastně dva poznatky:Brie, takové poprsí už bohatě stačí.

• 21.9.2017  19:54
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

James Gandolfini byl borec, nikdo by Anthonyho nezahral tak jako James.Je ho velká škoda.Hned sem si ve svojí kedlubně vybavil zcenu z Pravdivé romance.HBO odvedlo, skutečně poctivou mafiánskou práci.Pro milovníky mafiánských ság, mohu jen doporučit.Chceš mě šukat?Jo to teda chci!.

• 21.9.2017  19:45

Annabelle po druhé , a mnohem lépe.První díl vyšuměl a vůbec si nepamatuju o čem vlastně byla(asi o hovně). Neni to nic převratnýho, ale rozhodně se budete trošku bát, ale jenom trošku.Hold takové nedomrdlé čtyry hv.Miranda Otto už má dost najeto,já už bych jí neobsadil ani do Rumburaka.V zajetí démonů hold nepřekonæno.Ale jestli si chcete zpravit chuť po nedomrdlém trapném dílu, tak je to jasná volba.Jen nečekejte , že se poserete strachy, to hold ne.Jestli se chcete posrat strachy, tak Nicota je jasná volba.

• 6.9.2017  21:29

3 a třičtvrtě hvězdy dávám ano ,Charlize a zblitek dostane soudruh nafta,že alespoň postřelil Jasone,kterej mě výjmečně nesral.Je to ujeté,blbé,přestřelené,ale relativně zábavné.Charlize je výborná a když pán bůh bude alespoň z poloviny vypadat jako Charlize,chci do nebe.A nesmím zapomenou na Kurta,taky jako dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18