larsvontrier

larsvontrier

<< předchozí 1 2
    • 29.11.2014  21:38
    Interstellar (2014)

dal jsem 4 hvězdy, ..ze začátku to vypadá, jako franšíza Batmana ..ale potom se člověk nechá pohltit dějem - spíš náladami a to se réžovi fakt povedlo...je to tak podané,jak by si každý z nás v duchu přál, zase po dlouhé době "lidský" film od dob Sám doma 1,2,. )) snad první imperialistický ) film co má duši ..je jedno co se děje tam venku, hlavní je co se děje u nás v srdci..to bylo asi poslání toho...jo a vychází to z nedokázané teorie Einsteina a Coopera Thorna ..

• 9.1.2014  19:21
    Bez doteku (2013)

díky erotickým scénám s Vítů vydržíte to hodinové utrpení, kdo jim dává prachy na takový filmy ?))) Ministerstvo kultury néé ? )))

• 9.1.2014  18:32
    Out There (TV film) (1995)

nerozpracovaný scenář, nízký rozpočet, na jedno zkouknutí,... konec odfláknutej a moc rychlej asi jako že za 5 minut se vyřešilo všechno co se řeší běhěm filmu

• 8.10.2013  18:25
    Gravitace (2013)

Asi, za víc než tři hvězdy to nebylo...štval mě Clůny..věčně pozitivně brumlající.... ) .. co odborníci na vesmír ? .Klůny visí na šnůře a nemůže se přitáhnout vcucává ho vesmír ))

• 26.2.2013  10:49

Movie 43.. jediný co stojí zato... hra na fanty 65 tá minuta.. mě pobavila.. jinak typickej barmicvach ))....

• 22.2.2013  19:24

4 hvězdy za vklad do mez. boje proti globalizaci ...a velkýmu bratrovi ..divím se že to v americe prošlo ..i když Sheen tam už je provařenej ..

• 18.2.2013  19:50
    Spartakus: Bohové arény (TV seriál) (2011)

Verbal ..)) ..tos ještě asi nestih ....Spartacus: War of the Damned (2013) tam ten anal rozjedou hned vod prvního dílu ..))

• 9.2.2013  09:11
    Konečná (2013)

Velké zklamání pro ty, co očekávali velkej navrat Švarcíka....třeba já .. budem se těšit na terminátora..kam chce údajně taky vlézt... Pustte si pobíhajicího důchodce, kerýho z něj tady udělali))) dal bych tři za Švarce , ale nedal sem to..no.je to v podstatě komiks Doktor Justice.)) automobilovej zavodnik se superautem proti zbytku světa, a last defender v podobě šerifa .) nejvíc tam vysírá Lujes Guzman ))

• 7.2.2013  08:38

jesi vas bavi oplzly vtiipky o sexu a prdení ..tak dete do toho

• 5.2.2013  19:46

Nezapomínejte že je to pořád čínská lidová republika ...tím je vše řečeno ..po připojení honkongu se zhoršili bohužel všichni i např. Samo Hung....je tam jasná ideová přepjatost..

• 3.2.2013  08:11
    Avengers (2012)

Iron man je tady lepší, než v Iron manovi...)

• 1.2.2013  22:40

supr koukejte si to pustit, geraldinu chaplin sem poznal hned a Mc gregora ne )), verbalovi dáme hvězdu za nejvtipnější komentář..)

• 31.1.2013  10:28
    Vzdušný most (TV film) (2005)

Dobře natočené překrucování historie..jak se říká ..jiný, nebo nezávisly pohled, )) Příběh matky a syna na pozadí rozděleného Berlína..Jejich příběh je tak krutý, až je ze všech nejkrutější.)) ale 3 hodiny docela utečou.

• 31.1.2013  09:55
    Země kůlů (2010)

Ano .. je to pokus bělošské matografie bejt nezávislí na hollyw. mašinérii, ano je to v běčkových za 3-4 hvězdy, ale zase upíři..? .už to samotné téma je klišé )).. kde furt berou prachy na ty blbosti..) jo a zase tam nechyběly amer. vlajky a drsný pohledy do dálavy...) jako že to není nedostatek fantazie, ale filozofické poselství..) za 2..

• 28.1.2013  19:10

bohužel vše co šlo odvyprávět za 10 min sledujeme mnohem déle,....moc komedii ani vzrůšo tam nečekejte, snad jen filosofický náboj...myslím že důchodci vykoupili všechny lístky do kina..ale to nás stejně v budoucnu čeká a nakonec i my posílíme jejich řady.)

• 28.1.2013  14:24

stejně jako POMO ...třetí hvězdu jsem ale dal za přirozenou hru bez drsných hlášek a pohledů do dáli..))), kazí vše konec..a nesmyslný pěstní souboj hlavní postavy...Prý podle sk. události, ale o žádným gangster. Cohenovi v Los Anxelos sem neslyšel )).....taky párkrát jsem byl dezorientován vybavením policistů z let 60 ých ... foťák z 30 ých.. odposlech 70 ých.. v pokoji televize z r. 69, auta 53 atd..)))))) ale třeba se mi to jen zdálo..

• 18.1.2013  16:53
    Hanebný pancharti (2009)

Tvle, kdyby Tarantino natočil Jana Husa ..tak by chlastal s Václavem IV na hradě , měl 12 souložnic a husiti by mu dělali pretoriány......

• 18.1.2013  16:39

Ne, naopak, mě připadá, že ten stárnoucí degradující, dnes už okrajový réža, tu rasovou nesnášenlivost chce vyvolat...Nestačilo mu kung fu ani zabití Hitlera v kině...musel ještě přiharcovat s černošskou kovbojkou...aby si ho někdo všim. No dám mu 2 hvězdy za hudbu...Di Caprio měl dostat Oskara už za Krvavý diamant....sakra.asi není dost in.....jo a 110 x tam padne slovo .. negr..) můžete si dělat čárky..)

• 12.10.2012  01:55

Chyběla už opravdu jen štěnátka a ko´tátka se smutnýma očima. Nacpali tam všechno invalidu, nár. menšiny, lesby, rádoby dojivé okamžiky setkávání se po letech atd...))) Už běžím na poštu s balíčkem humanitární pomoci hladovějícím dětičkám do afriky, nebo kamsi ..i když teda většina mejch kámošů děti nemá, jelikož nám vodnikud balíky nechoděj.

• 2.10.2012  13:33
    Večírek (1968)

To jo ..dobrej Inda]] ale videl sem nakou verzi, kde vystrihli tresnicku jak honi po taliri..uz se vam to stalo? Mozna i dalsi veci..

• 2.10.2012  13:28

Nepovedeny ...Muz ktery vedel prilis malo... mozna jeste pul hvezdicky za dzungle...]

• 2.10.2012  12:52

Bez komentare, woody allenovske tlachani o bezne znamych vecech, se zduraznenim, ze se mluvi o necem dulezitem az filosofickem. Zkratka ..sbirka kliseee... Na tuhle pozici jsem se musela prosukat, nemluv prosim o loupezi, jako o normalni veci, s takovym clovekem bych nemohla mit deti ]]], velky auto rovna se trpim komplexem..., nerikej buzerant, ale nak jinak, hlavni hrdina je velice asertivni a pritelkyne mu v podstate veli, atd atd ...ja vim ze je tezky napsat dobrej scenar...proto dve...jesi to nebyl zamer ..tak nevim

• 17.9.2012  15:13

Co chcete od filmu, kerej se menuje Bourne ..bla bla.. a Bourne tam ..NENI..prvnich 40 min se predstavuje novej hrdina pak se 40 min snazi vzpomenout ..za co se ma mstit a poslednich 40 min je lepsi stravit na WC...nuda...125 mil start..cca 118 zisk ..zatim sou na nule coz povazuju za uspech....jo a ten hl.hrdina vypada jak Vanura z KRIMI zpravy...]]]

• 17.9.2012  14:48

nahodou sem narazil na starsi lidovku z produkce EMERIKAN DOJAK ]] ...nahodou povedenej pribeh..kdo nebyl nahore a pak zas dole asi moc nepochopi, ale stoji za kuk..P.S. souhlasim s verbalem ]]]]

• 17.9.2012  14:40

RESIDENT EVIL ..OF THE MILLA JOVOVICH AND HER HUSBAND ]]..manzel proste neda pokoj se svym projektem z keryho prachy aspon kapou ..a bude ji tam obsazovat ..treba se dockame i osmicky..]]]..ale opravdu nepomohlo ani hezky metro....meli skoncit trojkou...a KDYBY NEKDO CHTEL ..TAK JE LEPSI.. Biohazard: Damnation (2012) POCITACOVEJ TRHAK ..vyplatilo se mi to uz u hvezdny pechoty..

• 2.8.2012  23:51

MY DĚTI TO SNAD ANI NEMUSÍME HODNOTIT NE?)) LIBI SE MNĚ TŘEBA V JUGO-NÁZVU FILMU ..ŽE POKLAD SE ŘEKNE BLAHO..))))

• 28.7.2012  19:04
    Havran (2012)

Tak za prvé , mám rád Poea a za druhé...a to je silný argument ...se ve filmu konečně objevuje sympatický vyšetřovatel. Žádný nepřející, arogantní a hloupý inspektůrek...Konečně!!!! už jich bylo příliš v posledních letech. A za třetí kvůli pár povedeným trikům a atmosféře...Jasná TROJKA...))

• 27.7.2012  00:20
    Diktátor (2012)

Tak zaprvé..jedinej vtip byl ve vrtulníku s kecama ...zadruhé postrádám závěr...vtipnej...zatřetí ,,kdy už se přizná že je homokláda))_?

• 26.7.2012  23:46

Tři mínus ...rádoby sladkej romanťák..ha ha.. pohledy opuštěných žen z okna mě nějak nedojaly, spíš to vypadalo že to réža chce do tý romantiky nalisovat dvou a půl tunovým mechanismem))..a vzali byste do práce, jako majitel,!!!! propuštěnýho krimoše, a přitom balíte svoji servírku, která o něm říká, o tom koho prijimate, že je super?)))) ..(hned na začátku) tak sem toho snad moc nevyzradil...

• 26.7.2012  16:51

Tento film se dá absolvovat pouze s dávkou čehokoliv v krvi. Krásně vykresluje mentalitu národa (jejich)..a zároveň připomíná, že máme děkovat současné vládě v ČLR za program kontroly porodnosti. Dokážu si živě představit vybíhající maníky s mačetama na Václaváku za to, žes třeba nezaplatil za Mattonku...))...Vztah k lidskému životu mají skutečně jiný..možná díky počtu kandidátů na presidenta,..God save us ...and my ass...

<< předchozí 1 2