Flynn

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 30.1.2018  22:35
    Coco (2017)

Velice prijemny animak. S titulema v originale fakt zazitek a zaslouzi si velke platno. Pixar proste umi.

• 30.10.2017  13:44

Thor se povedl, musím říct, že po (pro mě) nepříliš vyvedených avengerech a hlavně teda druhých Strážcích Galaxie, jsem se výborně bavil. Dost povedených fórků, 2x tam švihnou můj oblíbený song od Zeppelínů, vyníkající obsazení i pidi rolemi včetně divadelního Matta Damona. Fakt dobrá práce Marvele... Stan Lee taky zahláškuje :) oddychovka, prostě čekejte akční komedii v marvelově universu a myslím, že se budete bavit....pro mě 85%

• 23.10.2017  23:03
    Blok 99 (2017)

Ve srovnani s Felon je tohle beckova gliter slatanina...Don Johnson pusobi spise komicky...

• 19.10.2017  22:42
    Wind River (2017)

Hezky jednoduche, primocare, chladne, vysvetlene a neprekombinovane. Prijemne prekvapeni a v kine to melo atmosferu. Obavam se, ze s dabingem a v TV to ztrati hodne ze aveho kouzla.

• 19.10.2017  22:40
    Mrzout (2014)

Ve srovnani s Ovem o dost slabsi. On ten hlavni hrdina neni cloveku ani sympaticky.

• 11.10.2017  21:16
    Temná věž (2017)

Tohle šlo jako do kin? Jako vážně? I bez dabingu (který to předpokládám pohřbí ještě víc) to je na úrovní filmu na sobotní poledne na Nově. Kdo četl předlohu, tak se musí jít vyblít.. tím myslím všechny knihy... udělali z toho výcuc, který nemá s příběhem nic společného. Samotné obsazení mě štve, nic proti Idrisovi, osobně ho mám jako herce fakt rád a je to charismatický řízek, ale do prdele.. Pistolník je v x knihách popsán jako týpek s rysy Clinta Eastwooda.. proč na to nedali Mathewa? ne kua dáme tam černocha, abychom fanoušky svou multi vyvážeností nasrali... příběh plytký, pokroucený.. kdyby to byl nějaký no name film kde by neutočili na temnou věž (oproti předloze taky naprosto zcestné) tak bych tomu dal tak 2 hvězdy.. tímto naprosto pošlapali skvělou knižní serii.. se divím že něco takového King schválil.... je to k pláči..

• 4.8.2017  10:54
    Dunkerk (2017)

Komentář spíše pro lidi, kteří už film viděli, páč občas asi zabrousím do spoilu :-) Pro mě dokonalost a už teď se těším až na to ještě jednou zajdu (až opadne návštěvní vlna). Předem jsem se bál, co se tam bude snažit režisér našpikovat za příběh, který by se jako linie táhl celým filmem. Aby se nejednalo o přehnaný hrdinský patos a nebyla to přesládlá ptákovina. Kdo čeká nějakou hlavní dějovou linii, která by táhla celý film bude asi zklamán. Já byl nadšen. Příběh krásně funguje ve 3 časových osách, kde má každý svoji trošku prostoru a všechno krásně funguje. Postavám člověk fandí i tak. Napětí by se dalo krájet a to i díky neskutečnému zvuku pod taktovkou Zimmera. Obsazení je fenomenální... žádný z herců nemá moc velký prostor, aby na sebe strhl veškerou pozornost a tak si zde důstojně kvitují neokoukané hvězdy, které mají neskutečné kvality (obsadit tam nějaký komerčně profláklý xichtík Brada Pitta nebo George Clooneyho... proti nikomu z nich nic nemám, tak by to asi tak nefungovalo).... Kenneth Branagh, Mark Rylance, Tom Hardy i Cillian Murphy dokáží i s tím málem co řeknou, vyjádřit neskutečně mnoho emocí.. u scény kdy Mark přidá plyn aby se vydal pomoci potápějícímu letadlu? To jeho odhodlání v očích, které v lehce ztmavlém záběru doslova zářily... to mi běhal mráz po zádech.... Osobně jsem šel do kina s lehkými obavami a odcházel s pocitem stísněnosti a nervů, které v člověku film dokázal vyprovokovat. Od prvního výstřelu po poslední titulky Vám velkolepé záběry a zvuk prostě nedají pokoj.... závěrečné předčítání slavného Churchillova projevu a do toho záběry všech zúčastněných a plachtící (tady sem si teda říkal že mu to lítá nějak dlouho) Hardy s podkreslující hudbou.. krásný nepřeslazený záběr.... dalo by se o tom psát sáhodlouhé slohy. Pro mě neskutečný zážitek, takový film tu dlouho nebyl. Je to asi film, u kterého si mnoho žen a dívek nenajde nic co by je zaujalo, zasmál jsem se skazce z USA, kde si prý stěžovali že se ve filmu vyskytuje málo "barevných" herců a žen :-) Amíci by z toho udělali zase sladký patos o zdravotní sestřičce a fešném vojáčkovi co je za vodou a ona s usedavým pláčem a krokodýlími slzami čeká až se kamarádi z vesnice vezmou a na lodičkách jí pro něho zajedou aby se v zapadajícím slunéčku mohli políbit a dodat tomu sladký cukrkandl... tady NE tady vás to vyplivne do okupovaného města, o postavách víte prd a nepotřebujete vědět kde pracovali a jak vyrůstali (kdyby měl mít film prostor pro vykreslování postav, tak to má asi 5h)... vy s nimi jdete zažít tu marnost a snahu přežít a dostat se z podělané pláže ke které se žene Wehrmacht..... totální, holé, syrové a kulervoucí.....film to chce vidět pěkně nahlas a v kině... už to vidím až časem půjde hodnocení dolů, až si to začnou pouštět lidi doma na tabletech a ntb a řeknou.. hmm bylo to takové holé :-) jo milí zlatí to chce zažít, koncert taky nebudete hodnotit když ho uvidíte skrz dalekohled 500m za plotem

• 3.2.2017  19:49
    Toni Erdmann (2016)

Asi jsem divný, nebo mi film nesedl, ale bylo to tak neskutečně roztahané a místy nudné, že jsem měl co dělat, abych to vůbec dokoukal.... ale každého gusto...

• 21.1.2017  19:51
    Jason Bourne (2016)

Nerad to říkám, ale Bourneův Odkaz (kde vlastně Bourne ani nebyl) se mi asi líbil více než tohle. Těšil jsem se na staronové spojení Greengrass/Damon, ale nějak to úplně nefungovalo. Bylo to takové nemastné neslané. Tommy Lee mě vysloveně štval a nečišila z něho žádná "moc". Bez pořádného záporáka nevynikne ani klaďas a tak Tommy Lee a kudrnatý Vincent nějak netahali dostatečně, aby film vytáhli k větším obrátkám. Vše bylo takové přitažené za vlasy a prostě to mělo díry ve scénáři... škoda... těšil jsem se.

• 21.1.2017  19:46

Okolí film chválilo a já se na základě traileru těšil. Bohužel mi přišlo, že se klasicky nejlepší momenty vystřelily v traileru a zbylo jenom vyplnit okolní čas. Celé to bylo zbytečně překombinované se snahou o překvapivý konec, který se ale nějak nekonal. Obsazení ale fajn a oba hlavní hrdinové jsou sympatáci. Je to koukatelné, ale já se prostě těšil a čekal více než jen průměr.

• 21.1.2017  19:43

Jednička mě bavila a byla příjemným překvapením. Dvojka je taková překombinovaná nuda, nějak se nedařilo se pořádně zakoukat. Cobie Smulders by se měla asi raději držet menších rolí v kancelářích Avengers nebo jako v 1. díle i zde... ta akční rovina ji nějak nesedí a celou dobu mi přišla šíleně ale šíleně prkenná... takový herecký výkon do bečkového televizního filmu. Škoda, jednička byla fajn, nenavázali.

• 21.1.2017  19:41

Bída, šeď, zklamání. Nevím.. působilo to na mě jako nějaký film co snad ani nemají jít do kin. Slabota, nevýrazné postavy. Taková slátanina....nepovedlo se to.

• 15.1.2017  23:21

Krásné komorní drama. Dialogy hlubší než Mariánský příkop. Takhle si představuji vybudovanou atmosféru na pár metrech čtverečních. Skvělé postavy, krásný vývoj a to jak tzv. mouchy odpadávají. Škoda, že už se takové filmy netočí.

• 1.1.2017  12:24
    Příchozí (2016)

Pro mě neskutečně komorně atmosférické. To tady dlouho nebylo a šíleně jsem si to užil. Skvělé, skvělé. Výborné obsazení hezky poskládaný příběh, který jsem sice přečetl a odhadl, ale i tak to bylo moc milé zjištění. Prostě skvělá podívaná. Doporučuji v kině a pěkně nahlas.. skvělý zvuk a doprovodná hudba.

• 1.1.2017  12:22

Mel Gibson bitevní vřavu umí, ať už historickou, tak i novodobou. Film se mi hodně líbil. Možná bych krapet zkrátil první půli, ale zase se musí nechat, že to skvěle vykreslilo postavy. Válečné scény občas trošku za hranou, ale když člověk na konci viděl toho pána a četl v pár větách co všechno dokázal, tak odpustí snad cokoli. Klobouk dolů a je fajn, že se o takovém hrdinovi natočilo dílo jako tohle.

• 1.1.2017  12:21

Zde se stalo bohužel to co jsem čekal. Nejvtipnější pasáže, co zvířata dělají sama doma se vycamrala už v traileru a pak je to prostě obyčejná "road movie" o cestě někam a záchraně někoho. Což jsme všichni viděli už tolikrát. Škoda toho, stal se z toho obyčejný průměrný animák.

• 1.1.2017  12:19

V letošním roce jeden z kvalitnějších kousků. Wow efekt už se jako u Nema bohužel nekonal. I tak krásná animace a příběh taky nějak sešpendlili. Je to prostě kasovní trhák táhnoucí hlavně děti. I dospělý si tam něco najde. Fajn malé vedlejší postavičky.

• 1.1.2017  12:17

Trochu jiná pohádka, neokoukaná a zajímavá grafika alá loutek. Fajn příběh a hrozně hrozně zajímavá hudba. Těším se, až si ji pustím samotně do sluchátek. Svěží vítr v oblasti animáků. Snad se dočkáme podobných počinů v budoucnu.

• 1.1.2017  12:15

Naprosto průměrná podívaná... bohužel všechny oku lahodící akce se vybryndaly už v traileru. Zbývající příběh takový nemastný neslaný. Uvidíme co dovolí tržby, třeby to bude jenom startující kousek k zajímavým pokračováním. Fassbender dobrý jako vždy. Obsazení bylo moc dobré, škoda, že z toho vyškvařili více. Z počátku mi přišla akce zmateně nasnímaná a hrozně nepřehledná. Časem se to trochu ustálilo, ale moc jí tam nebylo a jak již jsem psal, bohužel velká většina jí padla do trailerů.

• 1.5.2016  15:54

1hvezda za napad... Jinak me to s prominutim sralo na plne care... Na film jsem se uprimne tesil a byl zvedavy.... Nakonec z toho byl pobliozni zazitek ze ktereho me skoro rozbolela hlava... Kamera byla tak akcni az jsem ani nevedel na co koukqm... Skoda toho...

• 13.3.2016  22:42
    Stážista (2015)

Moc příjemná oddychovka. Z toho prostě ta pohoda doslova čiší... jasně příběh není oridžinl a je to čitelné jak písmena ve slabikáři.. ale když ten De Niro je tu fakt takový správný a sympatický dědula, takového by snad chtěl mít za dědu každý. A Anička? to je prostě sympoška jak cyp. Jako takové fajné pokoukání ke kávě i čaji.

• 13.3.2016  22:36

Tenhle film mi neskutečně sedl. Skvělé natočený svět jednoho nevýrazného snílka. Ben Stiller je tady fakt skvělý a myslím že to skvěle zvládl i jako režiser. Klobouk dolů...

• 12.3.2016  12:37

Shia mě sral, Hardy těšil.... nakonec z toho v mém osobním žebříčku vykouzlili hezké 4 hvězdy. Dobrá stylovka... a Hardy je prostě totální talent poslední doby.

• 12.3.2016  12:34

Film má pro mě lehce pomalý rozjezd.. ale koukal jsem se zájmem a byl odměněn skvělou podívanou. Krásný příběh s mysteriozními liniemi o hezkém vztahu dvou lidí. Taková netradiční romance tomu říkejme.. ale hrozně hrozně moc přijemné pokoukání. Japonci umí.

• 12.3.2016  12:30
    Pan Nikdo (2009)

Velice milé překvapení... skvělý nápad a hrozně mi to sedlo. Skutečně originální film.... a Jared Leto začíná ukazovat že se v něm nastřádalo skutečně mnoho talentu nejen pro hudbu, ale i pro film.

• 12.3.2016  12:28

Osobně se mi to líbilo. Rennera mám docela rád jako herce a tady mu to sedlo. Jsem zvědavý jak to dopadne s dalším Bournem, kdy se zase vrací Damon... hlavně aby to nedopadlo jako u Terminátor Genisys (to jsem pak fakt rád vzpomínal na Termínátora ve kterém byl Bale).... někdy by si to skoro zasloužilo nechat prostor aby se příběh dotáhl... takhle natočili film s otevřeným koncem a co? nevyždímalo to prachy tak to utnem? to mě občas dosti jako sere...

• 12.3.2016  12:26

Kdybych neznal seriál, dal bych 5 hvězd, ale seriál je ještě o tu hvězdičku lepší... ale tak třebas říkejme tomu, že tohle je za 5 hvězd a seriál za 6... je tam více prostoru kde se mohli rozjet.. hlavně Vetchý je v seriálu prostě na Oscara :)

• 12.3.2016  12:20

Parádní dokument se světlými i temnějšími zákoutími historie kapely. Dave Grohl je pro mě osobně obrovský sympaťák, který se stává, nebo už stal ikonou rockového žánru. Snad budou v kvalitní hudbě a přístupu pokračovat dál a dál.

• 12.3.2016  12:17

Parádní námět a super obsazení.. hlavně Tom Hardy je můj oblíbenec. Škoda že z toho nevyždímali trochu více... ale i tak rozhodně koukatelné.

• 12.3.2016  12:15
    Volte mě! (2012)

Pár dobrých gagů, které jsou bohužel povětšinou vyplýtvány v traileru. Škoda, tahle dvojka magorů z toho mohla udělat kultovku.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31