Violeta

Violeta

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 31.8.2017  20:53
    Pokoj na koštěti (TV film) (2012)

Probudit draka... Fakt tam nikdo nezachytil symboliku tohohle neuvěřitelnýho procesu lidskýho zrání?

• 2.5.2014  09:33
    Doma chutná nejlépe (TV seriál) (2002)

Miluju ten dokument.

• 2.4.2012  18:33
    Dluh (2010)

Ovšem lepší spoiler než oficiální text distributora jsme si nemohli přát! Mně už v něm chybí jen vysvětlení, co se s Rachel nakonec stalo. Jako by si John Madden řekl, že nás nebude zbytečne rušit dějem, když nashromáždil takový megaesa. Plytký drama o supertajný misi agentů Mosadu a nenaplněný příběh jedný nenaplněný lásky. Jenže já si i přesto celou dobu říkala, že koukám na docela dobrý film. Záhada... Rozluštění se zřejmě bude týkat rčení o jednoduchosti a kráse. Ale nevím.

• 28.3.2012  09:00
    Škyt (2002)

Baraka po maďarsku, že?

• 21.11.2011  17:19

?

• 17.5.2010  14:47
    Magnolia (1999)

"Jako když pejsek s kočičkou vařili dort." Tak to napsala Morien, tak s tím souhlasím a nemám k tomu víc co dodat. Skypi, třeba se poser, ale tímhle způsobem ze mě nikdo tahat emoce nebude.

• 21.1.2010  07:39
    Exitus (2000)

Zase ta moje hloupá přecitlivělost! Možná to velice sugestivní zpracování způsobilo, že mi přijde jako špatný vtip "hodnotit" poslední hodiny - nejen umírání, ale i odcházení - člověka. Možná kdybychom tu měli místo hvězdiček palce nahoru, naladila bych se snáz na absurditu filmu a především těchto hodnocení a nasázela sem plný počet. Jenže nemáme, a tak bych si i já závěrem dovolila přihodit své absurdní polínko a popřála některým zdejším fajnšmejkrům minimálně stejně zajímavý a pěkný konec - čehokoliv si jen budou přát.

• 17.1.2010  16:58

Jsou to ale ty nejnespravedlnější 3*, který jsem kdy dala, protože jsem se smála od začátku do konce. Jenže já tyhle černo-převleko-komedie fakt tak nesnášim!!!

• 5.1.2010  17:09
    Temná hra (1998)

Setkání po letech bylo ovšem dechberoucí, to nemůžu říct.. :)

• 5.1.2010  16:45
    Avatar (2009)

Spíš než k nazvání Avataru pohádkou bych se přikláněla k nazvání reality zlým snem.

• 28.12.2009  09:10

To bylo táááák hezký a milý.. A vtipný. Chytrý. Neusínací. Romantický. Rajcovní, dojemný a chci být kurtizána!!

• 14.11.2009  16:10
    Anatomie (2000)

Thriller? Já myslim spíš píč..ina.

• 12.11.2009  11:09

Životní chybou M. J. bylo, že se narodil jako člověk, ne jako fenomén. Těžký úkol, já vím. Spi klidně, Majkle, moc se nevrť, abys nedopatřením nezahlédl, jakým fofrem a způsobem byla do světa vystřelená poslední vzpomínka na tebe.

• 12.9.2009  22:34
    3-iron (2004)

Mám ráda, když někdo dokáže zachytit krásu.

• 6.9.2009  16:59

Tarantino by měl přestat onanovat na veřejnosti.

• 4.9.2009  02:56
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

"pátek 4. září je dnem Venuše a na obloze se zakulatí měsíc, jehož chladné světlo nás zalije láskou, smířlivostí a pochopením... Sama Bohyně je patronkou této noci plné kouzel a ruku v ruce s královnou noci okouzlí lidská srdce, která se otevřou, aby z nich mohla vytrysknout láska." ... To snad neni možný. Ale klobouk dolů, já třeba lidskou blbost zpeněžit neumim. Věštka ušatá.

• 7.8.2009  07:45
    Bruno (2009)

Extrémní nářez, konečně. Děkuju Brunovi, je všeho schopná mandarinka, připomněl mi můj pubertální sen, kdy se oblékám do těsné, nacistické uniformy a tlačím malé židy na trakárku k pecím. Schon. Škoda jen, že mi nejdou psát přehlásky. Chtěla jsem udělat přehlásku nad u ve slově Bruno a nad o ve slově schon.

• 18.6.2009  15:10

Dokonalost má jméno Pravda. Výjimka potvrzující pravidlo: Nadužívání NEZPŮSOBUJE znecitlivění.

• 18.5.2009  10:41

Strhující.

• 8.2.2009  21:47

Miluju, když někdo dovede dvě hodiny plácat vo hovně způsobem, že se pak bráním přiznat si, že to bylo vo hovně. Dvě hodiny keců vo hovně ve filmu vo hovně mi daly pocit, že to rozhodně vo hovně nebylo. A právě pro tu Quentinovo geniální myšlenku, kterou jsem sice nezachytila, ale u r č i t ě tam byla, je to pro mě jasný plný počet!!

• 8.2.2009  21:29

Omlouvám se filmu, že jsem ho tu přejmenovala na Dobrovolné znásilnění Benjaminem Buttonem. Dojem dokonalosti a preciznosti tentokrát přebila obrovská míra laskavosti, milýho humoru a taky až hmatatelná beznaděj a obyčejný strach ze stárnutí. Myslim, že líp, než nechat krásnou ženu stárnout vedle mládnoucího Pitta, tyhle pocity David Fincher snad ani vystihnout nemohl :)

• 5.2.2009  17:42

Hm, taky za tři. Zřejmě mi vzniká averze k současným americkým filmům, precizně a dokonale zpracovaným do nejmenšího vizuálního i dějovýho detailu. Asi je to postavený na hlavu, ale mě tohle nudí. Jít do kina a dopředu vědět, že to bude perfektní. Tentokrát na to u mě Coen bros. dojeli (do budoucna na to zřejmě dojedu já). Film perfektní, smích samozřejmej a pokrčení ramen na otázku "Tak co??" ... Na sobotu mam domluvený dobrovolný znásilnění Benjaminem Buttonem :)

• 16.12.2008  10:38
    Bimboland (1998)

Ale jo. Popelka je manipulant a bimbogirls Jane Austen Book Club naruby. Pihatá Aure je skvostná a víc nepátram, neni důvod, bavila jsem se.

• 6.12.2008  21:23
    Váha vody (2000)

Nenašla jsem spojitost, nenašla jsem poselství, tak jsem si rozvrtala aspoň jednotlivý charaktery a vychytávala podivný křižovatky jejich vztahů. A to mi bavilo dobře.

• 3.12.2008  21:48
    Rallye smrti (2008)

Ženský tohle MUSÍTE vidět!!! Opancéřovaný káry, vytuněný kokpity, napalm, aktivovaný lebky, rozmašírovaný hlavy, řev kulometů, hvězdice, řetězy, všechno snímáno patnácti kamerama, zpomalený záběry, blonďatá vychcaná bestie a pár ostrejch sexykočiček. A hlavně - žádný zbytečný kecy. Bože!! Přesně moje krevní skupina, urvala bych si koule, kdybych je měla! A tělo pana Stathama? Jo, přemluvili by mě.

• 2.12.2008  22:16
    Pink: Live at Wembley Arena (koncert) (2006)

Waaaaauu! Svíjející se pokérovaná žížala, stehna jak řeckej zápasník, vychlastanej sexy chraplák a hračičkovskej rapl v oku - kombinace jako hrom!! Per je tam, brouku, tyhle monstr šaškárny i akrobatický kejkle, hraješ si, umíš to, tak prodávej a posaď na prdel všechny, co by tě snad ještě chtěli zařadit sem nebo tam.

• 21.11.2008  12:44
    Zajatci (1994)

Ukazováček zasunutý v ústech odzbrojujícího Tima Rotha jistě netajil dech jen samotné ztracené Julii, jsem si naprosto jistá.. :)

• 20.11.2008  20:27

Já viděla krásnou, lascívní babu! ..Tahle baba pochopila, že fakof od přítele má v životě stejnou funkci jako povzbuzení od nepřítele - usnadňuje uvědomit si vlastní hodnotu. Shirley pochopila, vynásobila nevyčíslitelnym a zúročila. S grácií, elegancí a nesmírně vyrovnaně tam kopla vzteklou a pokud neubrala, úročí dodnes.

• 8.11.2008  10:33
    Zafir (2003)

Asi protože nemám potřebu masírovat si svý pošramocený intelektuální ego na rodinných filmech, které běží o 10. hodině dopolední, musim říct, že v rámci kategorie, do které tento film nepřehlédnutelně spadá, se mi to líbilo hodně.

• 7.11.2008  11:36

Škoda, že notorický opovrhovač Kraus dával najevo i opovržení filmem, ve kterém sám hraje. To si pak říkáte, jestli nejste opovrženíhodní i vy, když se - stejně jako já - dodíváte až do podivného konce.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6