BigJohn02

BigJohn02

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 15.12.2018  23:57

Dnes již kultovní Bessonův snímek, který odstartoval mezinárodní kariéru Anne Parillaud a koneckonců i nezapomenutelného Viktora Čističe Jeana Rena. Bohužel také obsesi českých distributorů "vylepšovat" názvy zahraničních filmů přívlastky daleko za hranicí debility.

• 15.12.2018  22:37

Slaboučká nechtěná parodie na dobrodružné filmy, rozmělněná zbytečnými flashbacky. Bingbing hledá brášku v pavoukovišti, které řídí velkej hnusnej. Pavouci se hemží, čile spolu komunikují, ale k nějaké akci se většinou nemají, takže na konci jsou všichni vybraní happy. Ale furt lepší než debility s Jackem Hunterem.

• 15.12.2018  20:24

Dlouhá, předlouhá je ta konverzačka, která nakonec vyvrcholí přestřelkou. Ale Tarantino své na kapitoly rozsekané eposy umí, takže to diváka baví. Celkově to vyvolává pocit "Reservoir Dogs meet Cohen Brothers".

• 15.12.2018  20:18

Čistý extrakt Woodyho Allena z poslední doby: Užvaněná vztahovka. Emoce má na starost pouze Kate Winslet v roli postarší bývalé herečky, která cítí poslední příležitost, ale bohužel dlouhé záběry na její filosofující monology mě několikrát přinutily podívat se na hodinky. Stominutová nuda pak vyvane do otevřeného konce. Ale lepší už to s Woodym nebude.

• 15.12.2018  20:02

Když si odmyslíme ulrtablboučký původ megalodona z neznámého světa pod Mariánským příkopem, mohl to být docela dobrý film, zvláště pro nás, kteří jsme byli odkojeni Čelistmi. Někdy až komické hrdinství Jasona Stathama se dá také vcelku zkousnout. Problém je v tom, že i když práva na film získali WB od Disneyho, film jako od Disneyho vypadá - i velký megalodonův masakr na pláži se odehraje bez jediné kapky krve. Škoda promarněné příležitosti, filmů pro děti je dost.

• 12.12.2018  12:14

Futuristická sci-fi akční komedie, která nás před dvaceti lety pobavila. Dnes, když se utahují šrouby, nám pomalu tuhne úsměv na rtech: "Sůl pro vás není zdravá, tak je zakázaná!"

• 3.12.2018  23:23

Skvělá zábava se stále nasraným Rocketem. Vin Diesel ve své životní roli - konečně se našel a může dokonale využít své herectví.

• 3.12.2018  22:15
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Nejslabší Marvelovský seriál. Bohatý synek přežije smrt svých rodičů v Asii, mniši z něj vychovají mistra bojových umění a on se po letech vrátí, aby chránil své město před démonickými zloduchy a mimo jiné zjistí, kdože tu havárii na jeho otce navlékl. Kde už jsem tohle schema viděl? Už si vzpomínám: "My name is Oliver Queen..."

• 3.12.2018  22:06

Geniální variace na Homérovu Odysseu s fantastickou atmosférou a perfektním soundtrackem. Bratři Coenové si prostě nasrali do bot, protože tenhle svůj kousek nemohou nikdy překonat. Sorry, Dude!

• 2.12.2018  23:15
    Siren (2010)

Čekal jsem horror, dostal jsem podivný psychedelický výron. Tak dlouho jsem čekal, až se něco začne dít, až jsem se dočkal: Přišel konec. Zaplaťpánbůh!

• 2.12.2018  21:31

Amatérské, pitomoučké až hrůza, ale ta Marcinková má kukadla...

• 2.12.2018  19:08
    Wonder Woman (2017)

Dýsýčko, které nenudí, přestože je hodně dlouhé. Gal Gadot jako WW je perfektní, Danny Huston jako Germán dostatečně odporný, jedinou slabinou je David Thewlis, který je drsným záporákem asi jako taťka Šmoula. Scéna, kdy WW kráčí proti zákopu plném zkurvených skopčáků, které vzápětí vymlátí, pohladí na duši.

• 1.12.2018  20:09

Tak se nám Fuqua pustil do westernu. Nechybí jeho oblíbený Denzel Washington ani tupý ksicht Ethana Hawka, chybí jen krev - tu Fuqua zřejmě spotřeboval, když s Butlerem kydlili Bílý dům. Příběh víceméně opakuje jak Kurosawův originál, tak slavnou Sturgesovu verzi, jediné, co přináší, je osobní Chisolmova vendetta vůči hlavnímu hajzlovi Boguovi, který ale bohužel působí jako záporák dost sterilně. Sedmička je multikulturně obsazena a zbraně se chopí po vzoru Vávrových husitů i žena. Celé je to celkem působivé a kdyby neexistovaly původní verze, asi by to byla docela pecka.

• 1.12.2018  17:47
    Mrakodrap (2018)

Že je Dwayne dobrej, vím od chvíle, kdy neuvěřitelně pozvedl serii Fast And Furious, která s dřevěným Dieselem upadala do zapomnění. Takže mu leccos odpustím - tedy i tu spoustu nesmyslů v tomhle filmu (namátkou tupá ženuška, která si neumí restartoval telefon, ale dokáže snadno restartovat celé zabezpečení mrakodrapu, bleskové uhašení požáru na 100 patrech apod.). Celkově je to vcelku zábavný animák (reálného tady fakt moc nebylo), který dává naději i postiženým: I jednonohý kripl může překonat Beamona ve skoku do dálky, stačí pořádný rozběh!

• 24.11.2018  23:05
    Singularity (2017)

Kdo je proboha Bobeš Kouba a kdo mu na tuhle slátaninu dal prachy? Nezáživná neoriginální nuda, která se táhne jak sliz a občas před kamerou stojí a čumí John Cusack - tohle mohla "zahrát" i jeho vosková figurína. Holka s lukem a vykulenej robotek míří na Auroru, která má být jedinou spásou lidstva - to už tady taky bylo, a jakej to byl průser. Závěrečná scéna, kde oba řeší, jestli odletí nebo neodletí, je čirým utrpením. Pěknej les.

• 17.11.2018  18:18

U první hodiny jsem několikrát málem usnul. Poté, co unylý děj dospěl ke kremaci a drvoštěp ve slipech se prolil vodkou na hajzlu, se konečně začalo něco dít. Následoval jediný smysluplný dialog za celý film (v přívěsu s Billem Dukem), a konečně se Cage vydal na válečnou stezku, kdy mi některá zajímavá ukončení padouchů alespoň trochu vynahradila tu nudu. Celé je to zabalené do narcisistické artové onanie, která to neskutečně natahuje. Vyvrcholení za neustálého zatmavování a osvětlování je přímo k uzoufání. Kdyby to natočil jiný režisér s Butlerem v hlavní roli, byl by to nářez.

• 3.11.2018  17:30
    Scream Queens (TV seriál) (2015)

Zábavný seriál s rozkošně šílenou Emmou Roberts, která je stokrát přitažlivější než kdy byla její slavná tetinka. A babča Jamie Lee válí.

• 3.11.2018  16:55

Až neuvěřitelný, leč pravdivý příběh mexikánce, který natočil dvě elpíčka (pro ty mladší, kteří znají pojem elpíčko jen jako loupežné přepadení v žargonu kriminálníků, LP je zkratka pro long play a znamená klasické gramofonové album), která si v Americe nikdo nekupoval, a tak zmizel v propadlišti dějin. Zcela neočekávaně se stal modlou bílých Afrikánců v JAR, a tak se o něj několik nadšenců začalo zajímat, zvláště vzhledem k legendám, které kolem něj vznikaly. Po jeho objevení v Detroitu ho dovezli do Johannesburgu a Sixtománie propukla naplno.

• 27.10.2018  16:21

Po vcelku povedené jedničce, která dala vzpomenout na historicky první Jurský park, je tady najednou připitomnělá pohádka. Nablblost a vykonstruovanost děje je až nebetyčná. Samozřejmě bez jediné kapky krve, aby dětišky neplakaly. No a ten černej ajťáček svou uřvaností připomínal mongoloidního čerta z Troškových pohádkových eposů. Velká bída! Zaujmou jen triky a nostalgie.

• 13.10.2018  23:26
    Angláni na útěku (2018)

Nesnesitelně nudná krávovina bez náznaku humoru. Obvykle se dá na filmu aspoň něco pochválit, ale tady fakt ne. Příběh ubohý, scénář zoufalý, herci snad znudění sami sebou. Vůbec nechápu, o jakých šílených eskapádách ti blbci z Bontonfilmu ve svém výblitku blekotají. Kdo tohle financoval, musel bejt padlej na hlavu - nebo si to odepsal z daní jako charitativní dar mentálně zaostalým.

• 26.9.2018  22:21
    Roznese tě na kopytech (TV film) (2013)

Tupá srágora o dvou blbcích a jedné kurvičce. Co má jako bejt? Jestli ta Monyová psala všechno v tomhle stylu a ženský z toho byly hin, tak potěš Pánbůh... Bod za Dvořáka a Boudovou, dělají, co v rámci pitomého scénáře mohou.

• 15.9.2018  16:16

Dobrá akční scifi jak za starých časů. Charismatický Costner, krásná Gal Gadot, skvělé obsazení, co víc si přát? Akorát chudák Ryan zase chcípnul hned na začátku.

• 15.9.2018  16:02

Zdaleka to není tak špatné, jak všechny kritiky naznačovaly. Costnerovy filmy bývají dlouhé a patetické, tenhle je navíc přehnaně patriotický, ale on to vynahrazuje svým přesvědčivým herectvím. Tom Petty jako Bridge City Mayor vyloženě potěšil.

• 13.9.2018  16:07
    Wrestler (2008)

Smutný příběh starého wrestlingového komedianta, který ukazuje bez obalu i druhou stranu divadýlka pro vypatlance. Stará zmuchlaná Mickeyho tlama budí soucit... Naopak Marise to i v jejím věku neuvěřitelně sekne.

• 13.9.2018  16:02

Hodně zábavná konverzačka s prckem Joe Pescim v hlavní roli. A do Marisy Tomei není možné se nezamilovat.

• 11.9.2018  12:08

Průměrný životopisný film, který příliš dlouze (přes 2 hodiny) popisuje, jak se Hank uchlastal. Loki velmi přesvědčivý, podoba se skutečným Hankem se nezapře. Napadá mě, že Hank měl jedno společné s Johnem Lennonem - totiž příšerně netalentovanou starou, která se mu srala na pódium.

• 9.9.2018  22:45

Najde o žádný zázrak, ale v rámci žánru "vybíjená teenagerů" - i když například Lucy Hale má třicítku na krku - se na to dá koukat. Nicméně, zdunět se někde v Mexiku a pak se v noci s neznámým mládencem vydat do opuštěného kláštera, může jen banda telecích Amíků. A když to udělají, tak už je vcelku jedno, jakou blboučkou hru budou hrát, dobře to skončit nemůže.

• 9.9.2018  01:14

Hodně nedoceněný zábavný film se spoustou komických odkazů. Bridgette Wilson je ve své první roličce krásná, zdaleka nepřipomíná tu brécu, jakou se stala později.

• 9.9.2018  01:10

Vcelku zábavná dobrodružná komedie, která se pokouší napodobit Indyho. Chamberlain v roli Quatermaina tradičně přesvědčivý, Sharon Stone tehdy fakt krásná, ale jako herečka dost zoufalá. Navíc jsem to musel přetrpět s českým dabingem, kdy ji příšerně naštěbetala Jana Paulová. To, že jsou jsou ti domorodci taková prasata, že si nacpou do polívky lidi v zapocených hadrech a ve špinavých botách, mě nechává klidným, ale proč má hergot ten kotel poté, co ho rozhoupou, on se převalí a kutálí, úplně jinej tvar než předtím na ohništi?

• 8.9.2018  02:01

Dost nudná přehlídka podivínů z amerického vidlákova s gumovým krokoušem zajímavá snad jen tím, že ukazuje Roberta Englunda s normálním ksichtem. Občas se to neuvěřitelně táhne a několik koziček to nespasí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11