BigJohn02

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 13.10.2018  23:26
    Angláni na útěku (2018)

Nesnesitelně nudná krávovina bez náznaku humoru. Obvykle se dá na filmu aspoň něco pochválit, ale tady fakt ne. Příběh ubohý, scénář zoufalý, herci snad znudění sami sebou. Vůbec nechápu, o jakých šílených eskapádách ti blbci z Bontonfilmu ve svém výblitku blekotají. Kdo tohle financoval, musel bejt padlej na hlavu - nebo si to odepsal z daní jako charitativní dar mentálně zaostalým.

• 26.9.2018  22:21
    Roznese tě na kopytech (TV film) (2013)

Tupá srágora o dvou blbcích a jedné kurvičce. Co má jako bejt? Jestli ta Monyová psala všechno v tomhle stylu a ženský z toho byly hin, tak potěš Pánbůh... Bod za Dvořáka a Boudovou, dělají, co v rámci pitomého scénáře mohou.

• 15.9.2018  16:16

Dobrá akční scifi jak za starých časů. Charismatický Costner, krásná Gal Gadot, skvělé obsazení, co víc si přát? Akorát chudák Ryan zase chcípnul hned na začátku.

• 15.9.2018  16:02

Zdaleka to není tak špatné, jak všechny kritiky naznačovaly. Costnerovy filmy bývají dlouhé a patetické, tenhle je navíc přehnaně patriotický, ale on to vynahrazuje svým přesvědčivým herectvím. Tom Petty jako Bridge City Mayor vyloženě potěšil.

• 13.9.2018  16:07
    Wrestler (2008)

Smutný příběh starého wrestlingového komedianta, který ukazuje bez obalu i druhou stranu divadýlka pro vypatlance. Stará zmuchlaná Mickeyho tlama budí soucit... Naopak Marise to i v jejím věku neuvěřitelně sekne.

• 13.9.2018  16:02

Hodně zábavná konverzačka s prckem Joe Pescim v hlavní roli. A do Marisy Tomei není možné se nezamilovat.

• 11.9.2018  12:08

Průměrný životopisný film, který příliš dlouze (přes 2 hodiny) popisuje, jak se Hank uchlastal. Loki velmi přesvědčivý, podoba se skutečným Hankem se nezapře. Napadá mě, že Hank měl jedno společné s Johnem Lennonem - totiž příšerně netalentovanou starou, která se mu srala na pódium.

• 9.9.2018  22:45

Najde o žádný zázrak, ale v rámci žánru "vybíjená teenagerů" - i když například Lucy Hale má třicítku na krku - se na to dá koukat. Nicméně, zdunět se někde v Mexiku a pak se v noci s neznámým mládencem vydat do opuštěného kláštera, může jen banda telecích Amíků. A když to udělají, tak už je vcelku jedno, jakou blboučkou hru budou hrát, dobře to skončit nemůže.

• 9.9.2018  01:14

Hodně nedoceněný zábavný film se spoustou komických odkazů. Bridgette Wilson je ve své první roličce krásná, zdaleka nepřipomíná tu brécu, jakou se stala později.

• 9.9.2018  01:10

Vcelku zábavná dobrodružná komedie, která se pokouší napodobit Indyho. Chamberlain v roli Quatermaina tradičně přesvědčivý, Sharon Stone tehdy fakt krásná, ale jako herečka dost zoufalá. Navíc jsem to musel přetrpět s českým dabingem, kdy ji příšerně naštěbetala Jana Paulová. To, že jsou jsou ti domorodci taková prasata, že si nacpou do polívky lidi v zapocených hadrech a ve špinavých botách, mě nechává klidným, ale proč má hergot ten kotel poté, co ho rozhoupou, on se převalí a kutálí, úplně jinej tvar než předtím na ohništi?

• 8.9.2018  02:01

Dost nudná přehlídka podivínů z amerického vidlákova s gumovým krokoušem zajímavá snad jen tím, že ukazuje Roberta Englunda s normálním ksichtem. Občas se to neuvěřitelně táhne a několik koziček to nespasí.

• 4.9.2018  23:55
    Márnice (2005)

To takhle jednou natočil Tobe Hooper kolosální píčovinu. Děj totálně zhovadilý, herci příšerní a do toho vříská holčička. Alexandra Adi ve svých 34 letech hraje teenagerku, co se nechá sbalit od hnusáka Dana Byrda. Ani nevím, za co jsem dal tu jednu hvězdičku.

• 1.9.2018  22:47
    Vražedný bestseller (TV film) (2016)

Tenhle pokus se dá shrnout do dvou slov: banální a hloupé.

• 29.8.2018  20:03
    Amputace (2012)

Dost podivná psycho-komedie, ale dá se na ni celkem koukat - teda kromě hlavní hrdinky, ta je hnusná jak prdel. Na můj vkus se tady trochu divně míchají perverzní představy úchylného scénáristy (a režiséra) s pravidelnými promlouváním obludky Pauliny k Pánubohu, ale ona byla fakt ultramagor. Traci Lords a její podivné bradavky si pamatuji z úplně jiných filmů, ale tady zahrála protivnou bábu zcela suverénně. Český název jako obvykle vypotil totální Mongol.

• 26.8.2018  23:19

Na Fulciho velká slabota. Pokus o vykreslení schizoidního psychopata moc nefunguje, ale je tam pár srandovních momentů a trocha řezničiny.

• 26.8.2018  22:00

Příjemná variace na Omen říznutá Rosemary's Baby s přitažlivou Laurou Harris. Nic extra nového, spratek protivnej jak únorová činže, ale celkově koukatelné..

• 25.8.2018  18:50
    Izolace (2006)

Vcelku zábavná volovina, na kterou jsem se podíval hlavně kvůli Lauře Harris. Zaměstnanci (asi) americké zbrojařské firmy pořádají teambuilding v chatě kdesi na jihu Maďarska. Tak nějak to nevyjde a dorazí do jiného domu, kolem kterého pobíhá banda ozbrojených vyšinutých Rusáků. No a dál je to klasický lov na lidi. Spoiler: Procento přežití je u zbrojařů poměrně nízké - 2 z devíti ( 22,2 %). Štětky z eskortu jsou o dost úspěšnější (100 %). Jasné poselství: Make love, not war!

• 21.8.2018  21:41
    Dubček (2018)

Působilo to jako poněkud didaktický polodokument. Ukazuje Dubčeka jako naivního komunistu, který chtěl reformovat to, co se reformovat nedá. Ale je jen dobře, že je na plátně zachováno, jaká svině byl Vasil Bilak a jeho kolaborantská banda. Nejkřivější oportunistický zmrd byl ale jednoznačně Gustav Hnusák, který zkurvil život celé generaci. Jen poznámka: prostřihy ukázaly, že skutečný Brežněv byl daleko hnusnější gorila než herec, co ho hrál - ale aby tu jeho držku zachovali, museli by částečně oholit Richarda z pražské ZOO.

• 18.8.2018  15:35

Průměrná akční komedie, ke konci navíc docela bejkárna. Největší utrpení je koukat dvě hodiny na žabí tlamu Cameron Diaz.

• 12.8.2018  12:18

Totálně zprasená hovadina, která má ale potenciál stát se jednou z těch legendárních sraček, na kterých budou v budoucnu diváci skládat bobříka odvahy.

• 12.8.2018  01:52

Jednoduchý schematický kompilát The Cube, Battle Royale, trochu i Saw. Dalo se to zkouknout, ale zejména konec moc neuspokojil. Není to od těch Kolumbijců trochu diskriminace, že vynechali domácí zaměstnance?

• 11.8.2018  21:13

Zábavná pohádka o tom, jak dva opičáci (velkej chlupatej a menší plešatej) zachrání Chicago.

• 11.8.2018  20:55
    Babel (2006)

Tady se Alejandrovi konečně povedlo proplést příběhy po tarantinovsku. Občas se to sice trochu vleče, ale nakonec to do sebe docela zapadá. Tenhle film diváka nezanechá chladným - sám jsem celou dobu přemítal, kdo z těch nezodpovědných pitomců by zasloužil přes hubu jako první: jestli ti dva debilní malí arabášové, co jen tak z plezíru střílejí na projíždějící auta, nebo jejich fotr, co jim tu pušku dal, nebo mexická hospodyně, která unese dvě svěřené děti do Mexika na svatbu, nebo její synovec, který je ožralý suverénně veze zpátky a pak je nechá v poušti, nebo snad hluchoněmá prolhaná japonská nadržená školačka? Těžká volba!

• 11.8.2018  20:46

Z filmu čísí, že se Mexikán nechal inspirovat Tarantinem a pokusil se natočit film, ve kterém se protínají tři příběhy. Bohužel pouze první z nich má hlubší myšlenku a stojí za něco. Druhý příběh s nesnesitelnou a navíc hnusnou modelkou a jejím ztraceným čoklem je otravný k nekoukání. Poslední absurdně sentimentální příběh dojme jen starou mexickou babču...

• 9.8.2018  21:30

Není to nic úžasného, ale člověk se u toho pobaví a procestuje s Jackiem kus Asie...

• 9.8.2018  02:10

Bohužel, film jsem pouštěl z DVD, takže jsem se nasral, ještě než začal. Chápu, že generální sponzor má před filmem reklamu, ale proč musí být nařvaná takovými decibely? Fakt hovada. No nic... K filmu: Poměrně slabý díl, děj jen tak plyne, nic extra se neděje, divák se nezasměje... Linda Rybová vcelku sympatická, Štěpán nedopadl nejhůř. Vendulka švitoří jako diblík, ale je to jen karikatura sebe sama. Škoda, že se nepřijel rozloučit Mireček. Pobaví vložená reklama na Dr. Maxe: "Chodíš pro léky k nám kvůli mně nebo proto, že jsme tak levní?" Ale, no tak... Podle konce to vypadá, že se kruh konečně uzavřel a je už zaplaťpánbůh konec. Tedy pokud za deset let nepůjde do kin novinka Jak básníkům došly prachy...

• 7.8.2018  22:31

Moc nechápu nad čím tady všichni jásají. Kompilát Operace mé dcery a Lassie se vrací doplněná o big star Rodena, tradičně unylou Křenkovou, spoustou zbytečných záběrů (třeba spící bezďáci v tramvaji) umaštěná různými rádobyartovými střihy. Film, který nevyvolává emoce, ale divákovi je úplně fuk.

• 5.8.2018  23:48
    Monstrum (2008)

Další ukázka toho, že roztřesená kamera dokáže i ze slušného námětu udělat nekoukatelnou hovadinu.

• 5.8.2018  00:57
    Svítání (2009)

Slušná zábava se zajímavým nápadem bohužel občas "vylepšená" decibelově předimenzovanými lekačkami. Po Predestination rozhodně druhý nejlepší film australogermánských bratří. Jen doufám, že z nich časem nebudou ségry, jak je v poslední době zvykem...

• 4.8.2018  22:24

Skvělej koncert s orchestrem, kterej má v jejich případě smysl a ne jako u některých našich hvězdiček, který si přivedou symfoňák, ale je tam k hovnu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11