BigJohn02

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.11.2019  16:42
    High Life (2018)

Sigmund Freud napsal, že umělecká činnost je vyvolána potlačenou sexualitou. Babizna musí bejt potlačená opravdu fest, když vyplodila takovouhle porci úchylnýho umění, nad kterým se může rozplývat snad jedině snop (i největší snob u tohohle musí chcípnout nudou). Ale vážně - film, ve kterém nic nedává smysl, počínání doktorky nikdo nechápe, Pattinson je prkenný a Mia Goth šeredná jak noc.

• 17.11.2019  15:59
    Kořist (2019)

Jsem odkojen Čelistmi, takže mě tyhle filmy baví, i když se na nich dá najít spousta much. Tady mi například přišlo divný, že hlavní hrdinka končí kompletní, přestože měla postupně tři končetiny v hubě obrovskýho aligátora. Zato taťka má ukousnutou pazouru a otevřenou zlomeninu hnáty, ale je celkem v pohodě. Taky dost pochybuji, že v takovýmhle hurikánu lítá helikoptéra, která navíc, přestože kolem všechno lítá, v klidu spouští záchranný koš. Ale nešť, není to dlouhý a není to nuda.

• 17.11.2019  01:34
    Annabelle 3 (2019)

Na to, že je to už druhý vývar z lógru, který zbyl po už tak slabým kafíčku prvního dílu, to není tak zlý. Občas je to sice natažený jak guma od trenek, ale zase s povděkem kvituji, že lekačky nejsou tak decibelově nařvané jako v prvním dílu. Co se ale nezměnilo, "Nice Doll" Annabelle je furt stejně hnusná.

• 10.11.2019  21:40

Skvěle ujetá zábava.

• 28.10.2019  09:31
    Neviditelní (TV seriál) (2014)

Oceňuji pokus o český fantasy seriál, i když to má své mouchy. Některé nápady jsou docela zábavné, Bára Poláková hraje tu ultrablbku naprosto okouzlujícím způsobem. Akorát jsem nepochopil, co tam dělá Hejma...

• 28.10.2019  09:28
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Docela potěší vidět ČT, že se pokouší o seriál s prvky SF/F, který navíc ukazuje dobu plnou komoušů, svazáků, fízlů, estébáků a podobných šmejdů. Zvlášť zábavné je, jak celá fízlárna horlivě sleduje každý nový díl Majora Zemana a sborově fandí. A skupina Sloky na FPP vůbec nemá chybu.

• 27.10.2019  22:09

Tak jsem se jednou chtěl podívat na snímek se sportovní tematikou - dostal jsem podivný útržkovitý slepenec dějových zkratek a tragicky nezáživně natočených sportovních sekvencí. Zápasy, které se tam mihnou všeho všudy asi tři, jsou vždy podbarveny swingujícím bubnováním, ale stejně nebaví. Najít se dá jen pár plusů - připomínka praktik bolševických hajzlů, kterých není nikdy dost, Dulavova kreace primitivního Tondy Zápotondy a Malý v roli připosranýho komunistickýho skrčka. Co jsem ale nepochopil, je zprznění státní hymny při závěrečných titulcích - není na to nějaký paragraf? Proti tomuhle zhanobení státního symbolu je rozstříhaná prezidentská standarta úplný hovno.

• 14.10.2019  10:42

Tak nám X-meni nějak vyčpěli. Příběh poměrně slabý, který navíc sráží neherectví Sophie Turner. Dojem trochu napraví závěrečná scénka z pařížské kavárny. Ale co si budeme povídat - X-men bez Wolverina, to je jako hokej bez puku.

• 14.10.2019  10:34

Pošťák? Vodní svět? Ale kdež - tohle je největší sračka, kterou kdy Costner natočil.

• 12.10.2019  23:39
    Máma (2019)

Nebylo to tak hrozný, dlouho se tam nic moc nedělo a pak se to profashbackovalo k finále. Těm americkejm teenagerům musí fakt ten chlast chybět, že se nechaj zatáhnout do sklepa černý ujetý masařky.

• 12.10.2019  00:36
    Premiér (TV seriál) (2019)

Řek to za mě už Eric Cartman: Seru na Vás, jdu domů: Mluvící hovno je i na mě moc!

• 6.10.2019  17:52

Jednička za moc nestála, ale tohle je fakt strašně trapná srágora. Bylo tam několik dobrých fórů a zvratů, ale ti tři blbci byli nesnesitelní, zvláště Charlie Day - ten by mohl z fleku hrát čerta v některé z Troškových uřvaných pohádek. Bod jen za některé herce ve vedlejších rolích.

• 6.10.2019  01:46
    13 Eerie (2013)

Hezky se to sešlo - scénář plný pitomostí a do toho nesympatická neherecká sebranka v čele s Katharine Isabelle, která na mě působila jak vyžilá kvočna. Efekty celkem ušly, občas to byla sranda, ale jinak? Doteď nevím, proč někteří zombíci jdou zabít a někteří ne, dokonce jsme se ani nedozvěděli, kolik jich tam vlastně bylo. Většinou jsme viděli dva, ale byli to ti samí? Nápad s forenzáky sám o sobě nebyl špatný, ale to provedení... Nicméně, viděl jsem větší kokotiny - tohle aspoň nebylo dlouhý.

• 5.10.2019  23:19

Neslané, nemastné, útržkovité, nudné, zbytečné. A mimochodem: Nemá být TB charismatický krasavec?

• 23.9.2019  11:40
    Trhlina (2019)

Tak už i Slováci poslali skupinku zabloudit do řídkého lesa... Ale, popravdě, bylo to řádově lepší než Záhada BW, ale to není nic těžkýho, protože Záhada BW byla neskutečná sračka. Začátek filmu je poměrně rozvláčný a také "sestavení" skupiny je docela úsměvné - já bych si asi na výšlap s neznámým zarostlým chlápkem, který čumí jak vrah, jen tak nevyrazil. Co mi tam docela chybí je, že film postrádá jakýkoli náznak či alespoň hypotézu, co ty anomálie způsobuje. A teď ke zjevným nesmyslům: a) Igor našel v trezoru materiály, ve kterých doktor píše, že rozhovory s pacientem zaznamenal na šelakové desky, ale v trezoru jsou obyčejné vinylové singly, které se vyrábějí cca od 60. let (u nás se v té době rozhodně nevyráběly s velkým středovým otvorem). Igor dále uvádí, že přehrání na moderním gramofonu šelakové desky zničilo - další volovina, protože, kdyby se jednalo o šelakové desky, tak by je na moderním gramci ani nepřehrál, protože byly vyráběny na 78 otáček/min. b) Jako už poněkolikáté, ve filmu se operuje s cukrovkou, ale opět je vidět, že scénárista i režisér o ní ví hovno, protože si plete hypoglykemii s hyperglykemií. Jednomu z účastníků zmizí inzulín, takže se obává hypoglykemického šoku, do kterého se na konci skutečně dostane. Ano, je pravděpodobné, že diabetik, který bez dostatečného přísunu energie (potravy) pobíhá po lese do vysílení začne pociťovat příznaky hypoglykemie - až upadne do šoku, ale to znamená, že mu klesl obsah cukru v krvi pod dostatečnou mez, takže by to musel řešit přísunem cukru (kvůli tomu ostatně diabetici cukr u sebe nosí). Píchnout si v takovém případě inzulín by byla sebevražda - inzulín hladinu cukru snižuje, takže je nutný, aby se zabránilo HYPERGLYKEMII. Takže mi z toho vychází, že scénárista je vůl, ale není v tom sám - viz např. TV seriál Reportérka, kde se operuje se stejnou píčovinou.

• 22.9.2019  21:30

No ty vole, za tohle celej zvěřinec Českejch lvů? Film odnikud nikam v hlavní roli se dvěma puberťákama - ten plešatej docela dobrej, ale ten tlustej otravnej jak svítiplyn - dětinskej na hranici mentální retardace, ale plná huba keců o sexu. Chvíli se tam mihla Křenková ve své obvyklé unylé kreaci a chlapci si ho pak paralelně vyhonili... No skvělý, na tom se fakt musely podílet čtyři země? Ale nejvíc mě pobavila Křenková na předávání cen, za ten ten příšernej hadr, co měla na sobě, by měli příslušnýho hadrotvůrce ukřižovat.

• 14.9.2019  00:58
    Poldové (2010)

Tak nevím, o co Kevinovi šlo. Ta dvojka byla jako Bud Spencer a Louis de Funes, akorát víc otravnej a uřvanej - skoro jak Troškovi čerti nebo vodníci. Byla tam spousta odkazů a narážek, ale celé to nějak nefungovalo.

• 8.9.2019  21:47

Chabý federální pokus o thriller, který nepřinesl nic, co bychom už neviděli. Jediné, co stojí na tomto filmu za pohled, je Marcinková. Zato místo Dyka mohl klidně hrát gumovej panák.

• 1.9.2019  01:35

Docela jsem se pobavil, je to prostě britská komedie. Navíc jsem ji sehnal jen ve slovenském dabingu, takže to byl dokonalý bizár.

• 17.8.2019  22:59

Když pohřbíš starou filmovou adaptaci novely Stephena Kinga do zkažené půdy za řbitovem zviřátek, tak se vrátí. Ale nebude stejná, bude jiná...

• 12.8.2019  17:50

Režisérovi nelze upřít snahu přijít s něčím novým a nečekaným, ale... Začátek je divnej - divák si říká, proč proboha pase Matthew po jednom konkrétním blbým tuňákovi? Pak se objeví Anne a příběh začíná směřovat k thrilleru. Jenže... Pointa příběhu je příliš okatě naznačovaná, takže konec překvapí snad jen svým sentimentem. Matthewovi role ožralých upocených týpků sedí - potem, chlastem a cigárama smrděl z obrazu jak bezďák, Aničce naopak tahle role nesedí vůbec. Ostatní postavy v podstatě nestojí za řeč. Původní název - Serenity - je zavádějící, takže je vlastně dobře, že se u nás jmenuje jinak, ale proč zrovna Ticho před bouří, to snad neví ani mongoloid, který ho v záchvatu kreativity vyblil. Ticho tam možná je, ale na bouři čekáme marně.

• 12.8.2019  11:20

O řád lepší než přeceňovaný Sám doma. Tenhle klučík totiž hraje, zatímco Culkin jenom vříská jako opice a pitvoří se jako debil.

• 3.8.2019  17:33

Dobrá zábava a hlavně skvěle propracovaná vize budoucnosti. Rodriguez zase jednou natočil svižnou akci, i když pod Cameronovým vlivem trochu moc zaláskovanou - ta scéna z Titaniku bije do očí. Jen se musím ptát, kde Robert hergot nechal Dannyho Treja?

• 3.8.2019  17:29

Viděl jsem až po předělávce, takže srovnávat mohu tak trochu v opačném pořadí a konstatovat, že obojí je prakticky doslova stejné. Stellan je akorát ještě větší suchar. Srbové byli jak vystřižení z Rapla, ale bohužel díky nim se tady ještě nemohl uplatnit vtípek s rezervací. Ale, jo, zábava. Jugoš nebo Indián, každej z nich je mafián.

• 28.7.2019  17:21
    Who Is America? (TV seriál) (2018)

Neskutečně absurdní situace, ve kterých Saša geniálně ukazuje blbost Ameriky. Ale rozhodně si nemyslím, že by to v Českém prostředí fungovalo jinak - taky nejsme žádnej národ lumenů. Naši poblitici a celebřiťky jsou na tom s IQ podobně.

• 28.7.2019  17:12

No, volovina hrozná, ale občas se člověk zasměje. Will Ferrell už nikdy nepřekoná svou nejlepší roli (v Producentech).

• 28.7.2019  17:10
    Shazam! (2019)

Mně to přišlo docela zábavný. Jediný, co se tomu dá vytknout, je, že z toho čpí, že je to pro děti.

• 27.7.2019  17:56

Shodou okolností jsem to shlédl bezprostředně po filmu Ničitelka a bavil jsem se 100 x víc. Klasický mstitel Nielsen, ale tentokrát v předělávce severské krimikomedie stejného režiséra a s trochou toho humoru. Dobrá zábava.

• 27.7.2019  14:49
    Ničitelka (2018)

Nudné, zdlouhavé a navíc rozjebané necitlivými flashbacky. Kidmanka vyleze jednou na plátno bez make-upu a všichni žasnou, jak byla skvěle namaskovaná... A ten konec byl fakt strašnej!

• 27.6.2019  06:59
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Skvěle natočený seriál, který ukazuje nehoráznou zhovadilost bolševických demagogů od nejvyššího vedení Rudé říše až po nekompetetní kádry na vedoucích postech v elektrárně. Přestože každý divák ví, jak to dopadne, udržuje ho příběh v napětí až do konce. Snad jen postava Emily Watson, která personifikuje obec znepokojených vědců, tam moc nesedí, ale budiž. Je trochu škoda, že to nenatočili v ruštině, bylo by to autentičtější, ale kdo z Američanů by byl ochoten při sledování seriálu číst? Také mě mrzelo, že nebyla ukázána arogance Rusáků, kteří dva týdny po explozi demonstrativně uspořádali v Kyjevu prolog Závodu míru a ohrozili tak kvůli své zasrané propagandě životy sportovců. Asi by se to hodilo, ale na druhou stranu, kdo v Americe kdy slyšel o nějakém Tour de Komouš?

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15