Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Seriál, který vznikl jako vycpávka, kdy se čekalo, zda se Andy vyléčí natolik, aby mohl pokračovat, je ve skutečnosti nejlepší sezónou celé serie. Bohém Gannicus je vynikající a malý počet dílů skvěle zahustil děj.

Spartakus (2010) (seriál)

Seriál, který přišel po Římu jako syrovější, brutálnější, ale zároveň komiksovější. První serie skvělá, bohužel po Andyho smrti došlo ke ztrátě charismatu hlavního hrdiny, další série jsou také o poznání nudnější a méně zábavné.

Řím (2005) (seriál)

Tak tohle byl opravdový převrat v seriálové tvorbě. Místo papundeklu opravdová filmařina, které se obyčejné televize nikdy nepřiblížily. Seriál plný intrik, ukázka syrovosti života ve starém Římě. Seriál, který objevil nové hvězdy: Jamese Purefoye, Raye Stevensona a Ciarána Hindse.

Lékařská akademie (2004)

Nemůžu si pomoct, ale z těch takzvaných ztřeštěných komedií mi tahle připadala jako jedna z nejlepších. Skvěle jsem se bavil. A když mi ve špitále vytrhla ukrajinská uklízečka koštětem kapačku, vzpomněl jsem si na ni a musel si ji pustit...

Películas para no dormir: La culpa (2006) (TV film)

Melodramatická nuda o přerušení těhotenství. Zatím (po třetím příběhu) mi přijde, že hlavními postavami všech Películas jsou podivný baráky...

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Což o to, cestování časem je zábavné, i když příběh je vcelku přihlouplý, ale tady to dost sráží nevyrovnaný herecký ansámbl. Kapitán Hunter patří mezi nejméně sympatické postavy, ale jednoznačně nejslabší článek je Kendra. To, že je hnusná, bych jí odpustil, za to můžou rodiče, že jí nezaplatili rovnátka, ale chová se jako naprostá labilní kráva. Rory, Snart a Sara to pak už nezachrání. Navíc v roli nesmrtelného padoucha bych si představoval nějakého charismatického démona a ne takovýho ospalýho méďu jako je Crump.----Druhá serie je sice překombinovaná, ale o řád zábavnější než první. Dost chybí Snart, zato Kendra ani trochu. Rip Hunter se bohužel vrátí...---Od čtvrté série přebírají legendy žezlo nejlepších "řešitelů časoprostorových problémů" od nezábavné Doctor(ky) Who - zvyšuji na 4.

Películas para no dormir: Para entrar a vivir (2006) (TV film)

Za to své hovadské chování si snad ani jiný konec nezasloužili. Klasické klišé, které se opakuje ve všech hororech. Když záporáka zneškodním, musím se přesvědčit, jestli je mrtvej a když není, dorazit ho! Ale o čem by pak ty horory byly, že? A navíc, jak tady psali i ostatní, baba nebyla žádnej Terminátor, takže příležitostí přemoci ji měla Clara dost - hned když ji poprvé chytla a vedla ji zpět do bytu, mohla babu parádně srazit ze schodů a dupnout jí na krk.

Bite (2015)

Průměrný horor, který nepřináší nic nového, ale neurazí. Kontrolní otázka: Když jdete ke kamarádce, která o sobě dlouho nedala vědět, otevřete dveře, vyvalí se na vás smrad a vidíte předsíň plnou slizu, co uděláte? Nevíte? No přece jdete dál, brodíte se slizem do všech místností a voláte: "Casey, Casey...." A takhle hovadskou reakci tady vidíte třikrát za sebou... Ale uznávám, že kdyby se ten první zachoval logicky, zabouchl dveře a zavolal policii, byl by to krátký film.

3 dny (2008)

Nevyužitá šance. Film není vyloženě špatný, ale není to, co slibuje. Vcelku banální příběh o psychopatickém vrahovi, který je jen tak mimochodem vsazen do posledních 3 dní lidstva. A nakonec se té apokalypsy divák ani nedočká. Ta kulisa katastrofy tam vůbec nemusela být, sci-fi to tedy fakt není ani náhodou.