havLord

havLord

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 2.3.2020  22:25

Nejhorsi film vsech dob. Mozna vubec nejhorsi cesky film. Zlaty Spindl.

• 22.2.2020  17:11
    Globální pandemie (TV seriál) (2020)

Klasicky netflix, tudiz mame zajimave tema, kde polovina dejovych linek je top a druha trash. Nezajima me, jak se doktorka v Alabame, ci kde, dostala k vire. Wtf toto dela v dokumentu, ktery laka na pohled do sveta viru a virologie? Radeji bych vice zamereni na viry samotne a virologii. Celkem skoro pet hodin, ale hodne omacky a malo masa. Zkratit na polovic, anebo vic masa a budeme kamosi. Za cesky nazev dokumentu +1 bludistak

• 4.1.2020  15:37
    Interstellar (2014)

Je to velka pec, ze jsme mohli videt takove cool sceny, jako je navsteva planety obihajici tak blizko cerne diry, ze nez se z ni vratite, tak uz ten jezevec na Hrade konecne zaklepal backorama. Nicmene tahle cerna dira byla tak silna, ze zacala pozirat i logiku filmu. Takze skrze cervi diru muzeme proletet do jine galaxie, dokonce muzeme skrz diru posilat audio/video, ale nazpet komunikovat nelze. Stejne tak nelze vybavit astronauty lepsimi komunikacnimi systemy, aby nebylo nutne na danou planetu nejdriv pristat, abychom se o ni dozvedeli vice? Nebo kdyz uz, tak nejdrive planetu zchecknu z orbity, ne? A vubec. Vybiram-li novy domov pro lidstvo, tak moje prvni volba je "slunecni" soustava, kde namisto slunce je black hole? Vazne? A kdyz uz... tak jako prvni navstivim planetu, ktera je nejbliz recene black hole? Nevim. A vubec. Proc radeji nejit na Mars? (kdo vi, treba sli?) Je toho mnohem vic a moc. Ale natoceny je to top. Hudba je top. Ale je to vlastne fail. Zaroven bych rad podotkl, ze jsem film nyni videl již potřetí .

• 23.12.2019  10:30

S životopisnými filmy je to těžké. Zvlášť, když se jedná o dvě tak zajímavé postavy, které jsou zahrány tak přesvědčivě a příběh je podán ve velmi důvěryhodných kulisách. Byl Ratzinger taková konzerva? Nevím, ale Hopkins je fantastický. Těší mě, že to tam ještě stále má. Neméně vynikající výkon odvádí i Pryce a film o dvou starých duchovních je díky jejich herectví a kvalitnímu scénáři a režii velmi dynamický, jejich dialogy osudové a je radost je sledovat. Velká pec.

• 21.12.2019  16:58
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

K postavam jsem si za pet dilu vybudoval minimalni vztah, takze jejich radoby osudovy zvraty me nezajimaji. Pribeh svaru mezi dvema kralovstvimi je porad nejak zminovan, ale o kralovstvi Nigaard(?) nemame zadne informace, takze to me taky nezajima a nerozumim tomu, co se vlastne deje a komu o co jde. Co se tyka produkce - interiery, exteriery, tak i produkcni tym CT by odvedl lepsi práci pri tvorbe fantasy sveta. Misty to vypada jako Andel pane, ci Z pekla stesti. Ze se po nasich stredoevropskych stredovekych lesich prohaneji afroamericane taky nepomáhá vytvorit prijemny zazitek, protoze pak pouze premyslim nad tim, jak maji holywoodsti producenti stazeny pulky, aby je nekdo neobvinil z rasismu, takze tam toho cernocha soupneme, i kdyz cernoch v brneni, nebo cernoch v zasnezenem listnatem lese s elfima usima vypada jako blbej vtip. Jediny, co je fajn, je samotnej Geralt, ale to fakt nestaci.

• 19.12.2019  22:33

Uz mi neni sedum sorry vole 🤷🏽‍♀️

• 18.10.2019  19:55
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

"Plan znel: vyběhnout ven, zahodit peníze a zacit strilet na policii." (pani s panem vybehnou ven, zahodi peníze a zacnou strilet na policii. Policie palbu opetuje a jeden z nich je zasazen) "Ten plan jsem si prosla snad tricetkrat, ale Profesor nám nikdy neřekl, ze na nas budou strilet zpet!" Wot. Vzacny wtf preslap jinak desne promyslenyho heistu. 🤦‍♀️

• 9.10.2019  20:19
    Premiér (TV seriál) (2019)

Jako Moje zprávy, akorat horsi 💩

• 10.8.2019  16:35
    Lví král (2019)

Novy Lvi kral jiz neni rozverna muzikalova pohadka, kdyz namisto zabavnych scen, jako jsou hyeny pochodujici na armadni prehlidce pri Scarove Be Prepared, jsou z dnesnich hyen krveziznive bestie, ze kterych cisi zlo. A tak je to se vsemi "1:1" scenami. Sceny jsou mozna mnohdy stejne, vcetne dialogu, ale letosni podani pribehu je mnohem dospelejsi, stejne jako publikum puvodniho Lviho krale. Ja jsem rozhodne spokojeny, ackoliv nebyla "Hula Hula tanecnice" v podani Timona a Pumby, z toho vsak zaroven vychazel ma nejvetsi obava - jak chce Favreau sladit muzikal s fyzickymi gagy a vizualnim humorem s hyperrealistickymi zviraty? Vysledne podani sikovne vyvazuje oba svety. Avsak - zatimco puvodni Lviho krale jsem videl mnohokrat a klidne se na nej kdykoliv podivam znovu, k tomu letosnimu se asi tolik vracet nebudu. 85% 👏👏🏻👏🏼👏🏽👏🏾👏🏿

• 14.7.2019  00:13

Lol

• 10.6.2019  00:01

Audiovizualni masterpiece. Zde mela prijit cena akademie za kameru, kazdy zaber jako obraz. Stejne tak mela prijit cena za hudbu, coz jest objektivni, nepopiratelny fakt:) Vangelisovo top, srovnatelny jedine s Blade Runner. Film je vsak pouhou pohadkou a po hrichu romantizujici dejinnou osobnost, ktera ackoliv ano, byla vizionarem, byla take problematicka a majici primejsi vinu na osudu nejen domorodcu. Cim dale v pribehu, tim vice se preskakuje a meni, ale budiz. Mozna by bylo lepe, kdyby se to nejmenovalo 1492 a hlavni postavou nebyl Kolumbus. Kez bychom dokazali byt uprimenjsi ohledne historie.

• 20.4.2019  00:57
    Pašerák (2018)

Clint je buh

• 17.2.2019  23:08

Kdyby jen se ti hrdinove pri kazdem zvratu tak dlouze a nepricinlive nedivili, co se to pred nimi znovu odehrava, mohlo byt vse jinak. Avsak ponechat akci a decision making na tak chabych zenskych charakterech take nelze 🙄

• 8.12.2018  23:45
    Terminál (2004)

21st century pohadka:)

• 8.11.2018  22:39
    Motýlek (2017)

Niz nez puvodni film, niz nez kniha, porad dobrý.

• 2.11.2018  23:21

co uz vsichni vi, lec zaznit to musi: nejlepsi romanticky film vsech dob. krasny zpusob, jak odejit.

• 21.7.2018  21:46

Aint no easy growin up in da hood

• 23.3.2018  23:58

Jak lze ziskat Matta Damona pro tak nedomyslenou sracku? Asi se za to da postavit standardne velky barak

• 3.3.2018  20:10
    Putin’s Revenge (TV film) (2017)

Frontline je vzdycky pecka. Komplexni pohled na komplexni svetovy temata.

• 1.10.2017  21:12

Solidní PA psychochologický thriller, spíš než horor. Pro všechny preppery určitě dobrá připomínka, že pokud máte plán, jak přežít, tak se ho držte. A rozhodně nikomu nepomáhejte.

• 14.4.2017  21:07
    Split (2016)

spatny split... damn it

• 30.10.2016  22:26

Vynikající premisa nejen o technologii zneužité ke konání většího zla, ale také nastavující zrcadlo jednotlivcům/společnosti - jak to v Black mirror ostatně bývá (více bývalo v 1. a 2. sérii). V závěrečné, delší epizodě bo-hu-žel zastřená do hávu mizerné kriminálky s nepřesvědčivými herci, jejichž postavy konají začátečnické chyby a asi nad děním kolem nich příliš nepřemýšlí. 50%

• 30.10.2016  13:56

Konečně, po skutečně slabých tématech lesbické romance a závislosti na sociální akceptaci, kde technologie v příběhu nehrály významnější roli a dvou alespoň zábavnějších příbězích s opodstatněnějším využitím moderních technologií... přichází třetí série ve svém pátém díle se silnou, nosnou myšlenkou. Děsivý pohled na jednu z těch pravděpodobnějších linek, jakým způsobem mohou být technologie... ano, black mirror je silně orientován na technologie... zneužity.

• 27.8.2016  00:25
    Sousedi 2 (2016)

je tam asi 15 skvele vypointovanych vtipu a dneska mi to proste stacilo + hvezda navic za rogena + zacovi fandim?

• 24.7.2016  14:45

V komiksech pře mezi supermanem a batmanem snad funguje, tady je její konstrukt zcela lichý. Natočit tak nudný spektákl o tak zajímavých charakterech je svého druhu také umění a zack snyder se v něm od dob sovích strážců nebezpečně zdokonaluje.

• 1.8.2015  15:31
    JFK (1991)

Stone tyhle kritiky americkýho byznysově-politickýho systému umí. Film je velmi sugestivní, velmi strhující, šokující a obviňující. Pokud vás to dožene k tomu, něco si o tématu přečíst a nepřijmout jen tezi, kterou Stone předkládá, tím lépe. Pět hvězd ne za to, že Oliver předložil neprůstřelnou odpověď, ale že mě dokopal si o tom přečíst trochu víc, než jen to, co lze najít na WIki.

• 1.8.2015  15:26

akce je tak nepretrzita, ze jsem se ji zakratko prejedl a tento film bohuzel nic jineho, nez akci, nenabizi.

• 1.8.2015  15:23

Pletenec vztahů obepínající akci, která nejen, že nebyla napínavá, protože je jasný, že Hunt je nesmrtelnej, ale co je horší, nebyla nijak extrémně zábavná/objevná, čímž se tento deficit má kompenzovat. Sem tam nějaký humor a občasná hra s divákem, ok. Ve stínu předchozího nepokrytě a geniálně parodického dílu zklamání.

• 26.6.2015  09:51

strhujici, nepredvidatelny pribeh, s mistrne vybudovanymi postavami. liam neeson jako akcni borec - to je prekvapeni a doufam, ze se v jeho kariere dockame dalsich takovych roli!!

• 26.6.2015  09:46
    Zocelovací kúra (2015)

v ramci kariery willa reffella nadprumer.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17