havLord

havLord

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 23.3.2018  23:58

Jak lze ziskat Matta Damona pro tak nedomyslenou sracku? Asi se za to da postavit standardne velky barak

• 3.3.2018  20:10
    Putin’s Revenge (TV film) (2017)

Frontline je vzdycky pecka. Komplexni pohled na komplexni svetovy temata.

• 1.10.2017  21:12

Solidní PA psychochologický thriller, spíš než horor. Pro všechny preppery určitě dobrá připomínka, že pokud máte plán, jak přežít, tak se ho držte. A rozhodně nikomu nepomáhejte.

• 14.4.2017  21:07
    Split (2016)

spatny split... damn it

• 30.10.2016  22:26

Vynikající premisa nejen o technologii zneužité ke konání většího zla, ale také nastavující zrcadlo jednotlivcům/společnosti - jak to v Black mirror ostatně bývá (více bývalo v 1. a 2. sérii). V závěrečné, delší epizodě bo-hu-žel zastřená do hávu mizerné kriminálky s nepřesvědčivými herci, jejichž postavy konají začátečnické chyby a asi nad děním kolem nich příliš nepřemýšlí. 50%

• 30.10.2016  13:56

Konečně, po skutečně slabých tématech lesbické romance a závislosti na sociální akceptaci, kde technologie v příběhu nehrály významnější roli a dvou alespoň zábavnějších příbězích s opodstatněnějším využitím moderních technologií... přichází třetí série ve svém pátém díle se silnou, nosnou myšlenkou. Děsivý pohled na jednu z těch pravděpodobnějších linek, jakým způsobem mohou být technologie... ano, black mirror je silně orientován na technologie... zneužity.

• 27.8.2016  00:25
    Sousedi 2 (2016)

je tam asi 15 skvele vypointovanych vtipu a dneska mi to proste stacilo + hvezda navic za rogena + zacovi fandim?

• 24.7.2016  14:45

V komiksech pře mezi supermanem a batmanem snad funguje, tady je její konstrukt zcela lichý. Natočit tak nudný spektákl o tak zajímavých charakterech je svého druhu také umění a zack snyder se v něm od dob sovích strážců nebezpečně zdokonaluje.

• 1.8.2015  15:31
    JFK (1991)

Stone tyhle kritiky americkýho byznysově-politickýho systému umí. Film je velmi sugestivní, velmi strhující, šokující a obviňující. Pokud vás to dožene k tomu, něco si o tématu přečíst a nepřijmout jen tezi, kterou Stone předkládá, tím lépe. Pět hvězd ne za to, že Oliver předložil neprůstřelnou odpověď, ale že mě dokopal si o tom přečíst trochu víc, než jen to, co lze najít na WIki.

• 1.8.2015  15:26

akce je tak nepretrzita, ze jsem se ji zakratko prejedl a tento film bohuzel nic jineho, nez akci, nenabizi.

• 1.8.2015  15:23

Pletenec vztahů obepínající akci, která nejen, že nebyla napínavá, protože je jasný, že Hunt je nesmrtelnej, ale co je horší, nebyla nijak extrémně zábavná/objevná, čímž se tento deficit má kompenzovat. Sem tam nějaký humor a občasná hra s divákem, ok. Ve stínu předchozího nepokrytě a geniálně parodického dílu zklamání.

• 26.6.2015  09:51

strhujici, nepredvidatelny pribeh, s mistrne vybudovanymi postavami. liam neeson jako akcni borec - to je prekvapeni a doufam, ze se v jeho kariere dockame dalsich takovych roli!!

• 26.6.2015  09:46
    Zocelovací kúra (2015)

v ramci kariery willa reffella nadprumer.

• 26.6.2015  09:43
    Kouzelníci (2013)

zbytecny film. ze to maji carrey a carel zapotrebi.

• 6.6.2015  13:35
    Jupiter vychází (2015)

Cheesy vesmirna soap opera a dalsi nejhorsi film vsech dob, s nejhorsim hercem vsech dob, Eddie Redmaynem. Prujem.

• 22.3.2015  14:17
    Children of Beslan (TV film) (2005)

Děsivé... nechci >hodnotit<.

• 22.3.2015  14:15

Kontraproduktivně emotivní dokument poukazující na to, co je čiře logické, že USA, ač hlásnou troubou demokracie, jsou jen další imperiální velmocí prosazující veskrze své vlastní zájmy. Co zde nezazní, je, že existuje nejen dlouhá řada států, které americká vláda srazila na kolena, ale také takové národy, které před absolutní zkázou zachránila. V tomhle se dle mého jednoznačně liší od Ruska, které je ve svých zájmech ještě bezohlednější. Jenže Spojené státy si to komplikují tím, že své kroky schovávají za roušku obrany demokracie a pak když se ukáže, co CIA provádí, o to hůře to reputaci USA zasáhne... Tenhle dokument je jednoznačně anti-USA, což beru, protože, alespoň v západních médiích, jsou kroky USA protěžovány jako ty správné. Kritika existuje, ale kdykoliv se schýlí k debatě o jednání USA, jsou její kritici nařčení z rusofilie. Debata je důležitá, i když upozorňuje na věci, které se nehodí do našeho vidění světa. Jako evropan říkám - díky Bohu za Spojené státy. Ale je potřeba sundat růžové brýle.

• 7.3.2015  23:27

Výborný dokument usvědčující představitele FSB ze lží, kterými se snažili zahladit svou odpovědnost za útoky na bytové domy vykonané v Rusku v roce 1999 a které přímo vedly k usednutí Putina do Kremlu. Prý.

• 23.9.2014  12:37

Ohavná agitka.

• 18.7.2014  19:05

Rozplizlá historická soap opera o kovaříčkovi, který díky svému dobrému srdíčku předčí nejzkušenější válečné stratégy. Viděno v DC.

• 15.5.2014  22:59
    Godzilla (2014)

Hollywoode, zase jsi mě jednou nalapal! Věřil jsem, opravdu jsem věřil, že tenhle blockbuster, ze všech těch blockbusterů, které mě zkalamaly, že tenhle bude jiný. Nestalo se tak. Jedna věc je, že veškerá ta pavědecká omáčka kolem je jako z pera předškoláka. Evoluce dala vzniknout monstrózním ještěrům krmícím se radioaktivitou a vysílajících elektromagnetické impulsy... ha. ha. Kdyby to bylo jen tohle, tak by to nevadilo. Na to se však nabaluje bezpočet dalších zhůvěřilostí. Div, že jsem si nad tím neukroutil krk. Skutečný průšvih je ale to, že ani akce mě nestrhla. Ještěrka bojuje s jinou ještěrkou... nic víc. O nějakém soucítění s Aaron Johnsonem nemůže být řeč. Jediné skutečné guilty pleasure: Ken Watanabe se musí dočkat sestřihu z tohoto filmu na YouTube a ten se bude jmenovat: Ken Watanabe not Understanding Things. Jeho neustálý tupý výraz mě bavil. Tudíž další zářez na pažbě producentů - zase se jim povedlo dostat mě do kina a zaplatit za tuhle koninu peníze! Pacific Rim ve všech ohledech lepší a zábavnější. I když pouze o tu pomyslnou jednu hvězdu. 40%

• 24.4.2014  23:59
    Sviňák (2013)

Pro mě od první minuty tutovka. Propadání se Bruce Robertsona do stále větších sraček je velmi sugestivně zahrané. Čím blíže konci, tím větší prasárny, a tím sevřenější hrdlo jsem měl, a přitom Baird tyto tuze deprimující a nízké momenty lidského života stále naprosto funkčně kloubí s jistým humorem, i když navýsost nevybíravým. 90%

• 16.4.2014  22:53
    Silicon Valley (TV seriál) (2014)

S celkovým hodnocením si počkám až na konec celé série. Ale po prvních dvou dílech bych chtěl říct, že to rozhodně stojí za to a těším se na další. Nejedná se zde o sitcom - vtipy nezavání recyklovatelností a nešustí papírem. Prostě to není tupý a předvídatelný jako Teorie Velkého třesku, ze které šablonovité postavy a vykonstruované situace crčí proudem. Svým zemitým humorem a každodenními životními absurditkami je to má trochu blízko k IT Crowdu, ale pořád to není taková "taškařice". Ty absurdity a humor jsou v poměru zhruba 1:1. Působí to na mě docela realisticky a nenásilně. Prozatím 70%.

• 11.1.2014  10:44

Výtečný akční válečný film, ve kterém Berg kydne tu asi nevyhnutelnou dávku amerického patosu až v závěru filmu, takže se docela dá snést. Nepřetržitá akční scéna úprku SEALs před drtivou přesilou pasáků koz je naprosto strhující! Akce je brutální a jde až na dřeň. Díky maskám vidíme, jak smrťák vojáky pomalu (ale rychle) a nevyhnutelně bere do své náruče. Parádní adrenalinový filmový zážitek a rozhodně příjemný překvapení. Nepochybuju o tom, že se skutečností má film společného asi tolik: 4 SEALs - špatné rozhodnutí - Lone survivor, ale to vůbec nevadí. 80%

• 30.11.2013  13:20

Machete don´t act.

• 27.11.2013  23:43
    Gravitace (2013)

Mnohaminutové nepřetržité záběry jsou sice až orgasmické, ale pokud příběh nudí, nebo spíše - pouze nebaví, nezaujme, tak pro mě to není dobrý film. Soundtrack: 10/10

• 27.11.2013  23:40
    Enderova hra (2013)

Zatím nej sci-fi 2013. Relativně pecka, absolutně... ne tak přesvědčivé. Přese všechna zjednodušení oproti knížce celkem fajn (četl jsem až po filmu).

• 27.11.2013  23:39

Klasa horor. Nepříliš lekavý a nápaditý, ale zato atmosferický a staromilský, což oceňuji. Takové ála Halloween, nebo Vymítač ďábla.

• 27.11.2013  23:37
    Trans (2013)

Just Prolaps.

• 27.11.2013  23:21
    Elysium (2013)

Prozatím jsem smířliv, a tři puntíky. Avšak k tomuhle filmu mám tolik otázek... např. proč je na Elysiu Vláda, když by se jednalo (či rozhodně mohlo jednat) o soukromý projekt? Takových Elysií by rozhodně bylo více, a nejen tisíce km nad povrchem naší planety. Proč by měli jeho obyvatelé být politicky korektní a stranit se fyzické likvidace vetřelců, když si sakra zaplatili za to, aby se od toho srabu dostali co nejdále? Jak to, že Elysium nedisponuje satelity, které nevítané vesmírné koráby zachytí včas, aby jejich troskami nemusela být znečišťována atmosféra Elysia? Pokud jsou vzneseny tyto otázky, už se vůbec není třeba ptát na to, co si vůbec chudina slibuje od toho, že se dopraví na Elysium. Myslí si snad random José, že je z tama na oběžnou dráhu nedeportují? Chce si tam vlézt na všeléčící lůžko? Tak v roce 2154 asi je jednodušší si na takové zařízení doletět na orbit, než na jakékoliv místo na Zemi. Atd., atp. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17