Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Biografie (3)

Manal Issa (herečka)

09.04.2017

Magická, uhrančivá, francouzsko - libanonská Femme fatale  Manal Issa má cestu ke hvězdám předznamenanou již od kolébky, význam jejího arabského jména Manal značí dosažení či úspěch, zatímco za jménem Issa se skrývá přímo příznivá náklonnost shůry, tj.  Bůh zachraňuje. S takto příznivým nomen omen není divu, že Manal je jednou… (více)

Lou de Laâge (herečka / účinkující)

25.08.2014

Francouzská televizní, filmová a divadelní herečka Lou de Laâge se narodila 27. dubna 1990 v Bordeaux ve Francii jako jediná dcera novináře. Vyrůstala se svými dvěma bratry. Ve věku deseti let začala hrát v dětském divadle a hrála po různých divadelních festivalech. Poté, co zvládla maturitu, odešla do Paříže, kde studovala… (více)

Jakob Oftebro (herec / účinkující)

18.07.2014

Vycházející hvězda norského a brzy snad i světového filmu Jakob Oftebro, se narodil 12. ledna 1986 v hlavním městě Norska, Oslu. V útlém dětství se rozhodl, že se stane hercem, což obsáhl větou, kterou dal k dobru v rozhovoru – „ V době, kdy mi bylo deset let, jsem chtěl být herec, takže samozřejmě jsem byl jiný, byl jsem velmi… (více)

Reklama

Reklama

Reklama