Barbie (2023)

Velká očekávání přináší velký pád.

Bod varu (2021)

Po shlédnutí a přečtení komentářů  jsem na  vážkách zda  někdo někdy  vůbec  v  restauraci dělal . A  to i  filmaři. Restaurace je  podle všeho plná  . Rezervace jedou  v plném proudu ,ale kuchaři  o tom ja je  plno   jen mluví :D Je  to hrozně  vtipný . Máme tu  kvalitní drahou restauraci ,ale  obsluha  je  úplně  tupá, neumí servírovat  víno  . Takovej servis  tak mě  hned  vyrazí :D Ne takhle to  taky  úplně neprobíhá. Možná tak  v  nějaký  dvojce  restauraci . Tak stále  pořád nevím o čem ten  film je? Protože jestli tohle má  být  obrazem profesního stresu  v  restauraci  , tak je  to naprostá  blbost. Do bodu  varu  mě   dostává tak akorát  to, když je  záběr  do  kuchyně a pořád  se mluví jen o tom kolik mají moc  práce, ale  všichni tam jen postávají  :D Všichni jsou  v  jakési depresi. :D Ale je tam  i pár  reálnejch problémů , který se  řeší. Jen nejsou na  můj  vkus  úplně  dobře natočené. Kamera na jeden  zátah  dobrý  každopádně  film tak na  dvě  hvězdy . Pusťte  si  raději Hele kámo kdo  tu  vaří :D

Finch (2021)

115 minut  ničeho. Jeden z  filmů ,kterej je  dobrý  přeskočit  a  investovat  čas  do  něčeho  smysluplného. Film neurazí, ale  naprosto od  něj nic  ani nečekejte. Když   si  ho nepustíte  o  nic  nepříjdete.

The Fanatic (2019)

Čekal jsem plnohodnotnej Thriller,kterej bude mít opravdu atmosféru , bohužel jsem nedal na hodnocení a přes všechno jsem si tu ehm sračku pustil. Nechápu co Travoltu donutilo natočit tenhle fiilm. Asi jen blbá sázka ...

Výběrčí daní (2020)

Tak na tenhle film jsem se docela těšil. Shia vypadá ,že si konečně zahraje fakt ,ale fakt pořádnýho drsňáka a do půlky filmu to vypadá ,že se odehraje opravdu skvělá ,drsná,akční jízda,kde si gangy dopřejou nejedno hodně krutý dostaveníčko. Bohužel OMYL s velkým O. Od půlky filmu začíná ten největší odpad,kterej by vás mohl napadnout a ty nejtrapnější klišé . Naprosto zahozenej scénař kdy film mohl končit i s trapným happyendem a udělal by větší parádu. Za mě zklamání

Slunovrat (2019)

Neuvěřitelná hovadina a ke všemu se 147m stopáží. Byl to porod to dokoukat až do konce. Královna okvětních lístků je vypatlaná už od začátku takže na konci skvěle zapadne do svojí role. Příběh je naprosto průhlednej ,žádnej zvrat se tam nekoná ,jede to v jedný lajně až bych si přál ,že na konci přiběhne chlapík s brokovnicí a začně ty magory řešit. Co se musí nechat dobrý masky ,vcelku fajn námět do zasazení švédska ,ale celkově přehnané hodnocení

Neúplatní (1987)

Nevím podle popisu a hodnocení jsem asi koukal na úplně jinej film.Spíš mi to přišlo jako komedie a z Gangsterek to nemělo nic .

Chata (2019)

Prostě platí pravidlo v jednoduchosti je největší krása. Film mě mile překvapil

Vyproštění (2020)

To jsem zase dal na hodnocení . Prostě to nemá nic zajímavého .Příběh ,akci ..nic nuda . Po třiceti minutách pocitu ,, Tak už mě zastřel,, jsem to raději vypnul .. Nevím proč ,ale role Hemswortha jako uchlastaného uplakánka ,která mu zůstala z End Game mě opravdu nezaujala...

Kopačky (2008)

Nějak nechápu vysoké hodnocení tohodle filmu ,ale budiž. Za mně to jako komedie nefunguje, těch komedialních pasáží ze kterých bych měl rohlík od ucha k uchu je tam po málo. Jako romantická komedie to také moc nefunguje, romantiky si tam taky moc neužijete až na jeden moment. A drama? to už musí být opravdu vtip. Zápletka je standartní klišé ,která je v každé další komedii. Spíš je vidět,že si Segel uměl vybrat herečky, za normálních podmínek by o něj asi ani jedna nezakopla ,koor kdyby byl stejně labilní jak ve filmu..