prometheusll

okres Liberec

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 20.7.2017  21:12
    Dunkerk (2017)

Je třeba si uvědomit před vstupem do kina, že toto není klasický válečný film. Je totiž neskutečně zamotaný a bezcharakterní. Hned ale na začátek musím zdůraznit, že jsem velký fanoušek Nolana a jeho tvorby i stylu, včetně herců, které si do filmů vybírá a ''Amadea Zimmera''. Po 20 minutách jsem stále nevěděl pointu snímku, protože vždy při válečném filmu je nějaká ta příběhová pointa, ta válka okolo vždy byla jen zasazení a okolí (viz. Zachraňte Vojína Ryana). Tady je to ale pouze o právě té události, nikoliv o postavách a jejich pocitech. Hudba výborná, ale nutno zmínit - pouze MOMENTOVÁ, nikoliv melodická a na poslech do sluchátek, jako třeba trilogie Temný Rytíř či Interstellar. Hodně herců byla ve snímku zbytečná, hlavně Cillian Murphy, kde jeho výkony jsou pro mě poslední dobou na bodu mrazu (po filmu Anthropoid). Na druhou stranu byl film velmi napínavý, krásně natočený a ozvučený. Asi po hodině, co sedím doma a zároveň co píšu tuto ''recenzi'', si stále v hlavě ale říkám: ,,Ach jo, vždyť bůhví, kdy zase bude další Nolanův film?'' Promarněná léta čekání a další zase od této chvíle nastávájí, dokavaď nepříjde opět jeho Opus Magnum.

• 29.9.2015  23:15

Bez pochyb nejlepší kinový film za poslední léta. Parádní zvuk, parádní kvalita kamery a špičkové záběry. Jako největší mínus beru české titulky k textům, které vůbec "nevýprávěli" to, o čem ta daná píseň je. Celkově poslední rozhovor s Masonem byl velice syrový, ale to už je jen a jen problém jich samotných, co se kdysi stalo. Parádní byla též "tůra" po bojištích 2.sv. války. Nu, upřímně doufám, že filmeček výjde na Blu-Ray :-) Doporučuji! 👍

• 30.7.2015  21:21

Rozhodně slabší než Dobyvatelé z.a. a Poslední k.v. Velice skvělé prostředí zasazené do Indie a její tajemství v podobě ztracených "magických" kamenů a dětí do velkého Chrámu. Jen ta akce a to kouzlo z předešlích dílů tak trošku chybí, a to i hudebně, protože je nejslabší ze všech dílů (nepočítám nejnovější díl, který opravdu stojí za nic). Jinak ale solidní film, kdyby to neneslo název: Indiana Jones, byl by to rozhodně výborný film.

• 31.5.2015  22:36
    Van Helsing (2004)

To snad není pravda.

• 31.5.2015  09:17

Nejnudnější film s Richardem. Nuda :-(

• 29.5.2015  11:52

Chcete říct pravdu? Film spojený s růženkou a Pánem Prstenů je to nejhorší, co můžete udělat. Děj a celkový scenář je jasný hned po 10 minutách a postavy vlastně ani nelitujete a nemají svůj charakter - jednou tak, pak zase tak. Urcitě hnus, který stojí za nic.

• 16.5.2015  11:33

Opravdu šílený film! Ale jestli je to zábavné, to ano! Dostal mě design a kostýmy, které jsou fakt unikátní a velice pěkné.! Co ale ve filmu pokulhává je příběh. Doporučuji pro fanoušky Maxe, pro nováčky však pochybuji, že bude Tom Hardy s Furiosou bavit.

• 14.3.2015  21:06

Skvělý film od mistra Clinta. Perfektně odvyprávěný příběh opravdového snipera, který je čím dál tím drsnější a drsnější. Film však do kina není nutný, protože tam není co slyšet ani vidět na velikánské obrazovce. Skvělá akce a velice, velice napínavé. Film i Bradley Cooper mě opravdu překvapil! Honostně doporučuji milovníkům válečných filmů. A troufám si říct, že je to jeden z nejlepších válečných filmů 21. století.

• 29.1.2015  19:43

Geniání hudební dílo, které má svou vybornou filmovou podobu! Rozhodně doporučuji.

• 23.12.2014  17:16

Upřímně si myslím, že toto je nejslabší díl celé série Hobbit. Zklamání, ale avšak očekávané. Předvídatelné scény, slabý konec, který na mě vůbec neudělal dojem( U PP však jo) a strašně protahované( Kvůli 2. Dilu). Avšak pozitiv si zaslouží Hudba, výprava, kostými a Kamera! Chaotické efekty( Počítač horší než ve videohrách). Škoda.

• 12.10.2014  20:05
    Babovřesky (2013)

Hahaha. Šoustal- hahaha. Tyvole, horší komedii jsem pomalu neviděl. Film absolutně bez nápadu. Vtipy byli(Hahaha), opravdu vtipné, ba, nezapomenutelné. Ehm, vlastně, kolik že tam bylo vtipů? Nula? Naprosto strašný film. Pokud chcete Trošku, sáhněte raději po Kameňáku (Ne po 4. dílu!) nebo po Slunci seno,...

• 16.8.2014  15:50
    Borgman (2013)

Film, který za sebou nechal tolik nezodpovězených otázek. Např. Proč utekli z lesa? Odkud byli? Co dětem vopreovali do zad? Co to bylo sakra za psy? Proč to dopadlo jak to dopadlo? Doufám, že natočí takový ,,DLC" dodatek, který vysvětlí tyto záhady. Uvidíme. Avšak film je takový jiný, zajimavý :-)

• 24.2.2014  17:52

Až na tu neustále se opakující hudbu(Hlavní song),tak dobrá westernovka. Znám lepší,ale pohoda. Příroda nádherná. Zpracování skvělé( na rok-1968). OK..

• 24.2.2014  17:49
    Osvícení (1980)

Výborný thriller, ve kterém se jak zasmějete, tak i vyděsíte. Jack Nicholson skvěle předvedl, jak má talentovaný zabijácký pohled a chování. Film jsem viděl v titulkách, takže to byl pro mě větší zážitek. Doporučuji

• 14.12.2013  11:48
    Leon (1994)

Pecka na nejvyšší úrovni! Kdo neviděl film Leon,udělal velikou chybu. Hned si to kupte nebo stáhněte a skoukněte za každou cenu! Výborné herecké výkony,hlavně teda mlaďoučké Natalie Portman. Velice doporučuji.

• 14.12.2013  11:44
    Hannibal (2001)

Promiňte,ale toto má být pokračování Mlčení Jehňátek? Absolutně ne. Celý film jsem se nudil. Chvílema jsem musel na čerstvý vzduch,abych se mohl z této filmové katastrofy oddechnout. Hudba tentokrát od mistra Zimmera slabá. Nedoporučuji filmovým znalcům. Budete jenom zkalamaní.

• 14.12.2013  11:40

Jednoduchá komunistická tak zvaná ,,Pohádka". Moc mě to nenadchlo. Humor slabý.. Nic moc.

• 14.12.2013  11:39

Z další výpravy trpaslíků a hobita Bilbo Pytlíka jsem si velice užil,a to v kině. Určitě lepší než Hobit: Neočekávaná cesta,kde se nic moc nedělo. Ve druhém díle mě nadchl hlavně Legolas a ostatní Elfové. Hudba a děj samozřejmě výborný,výprava a herecké výkony zase bravůrné. Moc děkuji Petere! Těším se na další díl.

• 24.11.2013  16:23
    Rio Bravo (1959)

Westernovka celkem dobrá.. Chvílema ale nudná a o ničem..

• 24.11.2013  16:22

Celý den jsem se nudil.. Tak jsem koukl na cinestar a tam jsem viděl: Kapitán Phillips-Tom Hanks.. Tak jsem vytáhl peníze a šel jsem na to.. A má volba byla správná.! Celý film neodtrhnete oči z televize.. Velice napínavé drama.. 5 hvězd je jasné!

• 30.10.2013  14:28
    8 MM (1999)

Výborně pane Schumacher.! Tento film je pro mně láhudkou tohoto žánru! Zde vydíte,že Spojené ,,PORNO´´ Státy nejsou jen ta krása,kterou můžeme vidět na obrazovkách televiz.(Např.New York). New York je špína nevídaná plná humusu,násilí,kriminality a únosů.. Nicolas Cage opět výborný detektiv.. Děkuji!

• 17.10.2013  20:49

Je vidět,že to bylo v rukou norského režiséra.. Zajímavý děj začne asi až po hodině a půl,kdy je celá císařská rodina(Hlavmě Kristián) podvedena a začíná boj o přežití mezi Johanem a Karolinou. Mads Mikkelsen(Cifra) byl opravdu výborný jako např. v Casino Royale.

• 17.10.2013  20:47
    El Dorado (1966)

Výborná westernovka. Celý film je zábavný a žádná nuda,jako jsme to mohli vidět u jiných westernů.. Velice doporučuji.

• 7.9.2013  17:44
    Let (2012)

Ze začátku jsem si myslel,že film bude jen o nějaké havárii letadla a bude toho celý film. Ale toto,mě příjemně překvapilo. Film je hlavně o drogách,lží,alhokolu a jednoho letu. Pohodový film.

• 3.9.2013  16:27

Zdlouhavá nuda.. Nemůžu k tomu nic jiného říct..

• 10.8.2013  17:32

Zde vidíte, jaké kraviny Česko natáčí.. Herci úplně trapní, děti byli úplně tupí.. No,nedívejte se na to!!

• 21.7.2013  17:57
    Brazilský masakr (2006)

Tohle snad ani není možné!! Po ,,Úděsné´´ autobusové havárii jsem nevěřil svým očím,co to štáb natočil.. Má to být horor,dobrodružství nebo komedie?! to jsem se nedozvěděl celý film.. Když mysleli Brazilský masakr,chtěli tím říct asi to,jak to teď v Brazílii vypadá. Obal je úplně nesmyslný!! ODPAD se vším všudy!

• 21.7.2013  17:52

Výborné psychologické drama,které mě opravdu dostalo.. Z DiCapria se stává PAN herec již od Titanicu.. SIR Ben Kingsley je opravdu v tomto filmu SIR.! Předvedl výborný výkon jako Leonardo a ostatní.. Skvělý příběh,nápad a výborná zápletka,kterou opravdu vidět musíte!.

• 21.7.2013  17:47

Tak trochu ,,Jednoduchý´´ film s kým jiným,než s Lawrencem.. Už se mi zvedá žaludek z filmů jak je třeba AGENT V SUKNI.. samozřejmě,že to bylo opsané z TÁTA V SUKNI akorát jen drobné změny..(je to policajt).. 2 hvězdy jsou u mě maximum!

• 12.7.2013  13:42

Celkem hezká westernovka od Disneyho.. Ale jak už je známo,je to Disney.. Osobně mi vadilo,že postavy byly nesmrtelné už od začátku filmu.. Dostalo mě například,když se na začátku rozbil vlak a vypadl z kolejí a Depp a Hammer z něho spadli,udělali asi 10 kotrmelců a nakonec dopadli o nějaký vagón-výsledek: Depp-jedna modřina.. Tohle mi hrozně vadilo.. Děj mě ale nesklamal,režie taky ne.. Ale sklamal mě Zimmer,který ani tak nedělal hudbu pro Osamělého jezdce.. Většinu tam hrál Rossini..

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9