Kinpr

Al Varéz

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 14.9.2016  22:08
    LOL (2012)

Už nikdy nechci v životě vidět něco podobného. NIKDY!!!

• 27.5.2015  08:20

Přesně jak jsem si myslel u Atlasu mraků. S Wachowskými to jde od desíti k pěti, resp. od pěti ke dvěma (a jestli to tak bude pokračovat dál, odpadu se nevyhnou). Na Jupiteru je vše špatně, příběh, herecké výkony, hudba, dialogy jako z telenovel a i ten vizuál už není dnes ničím překvapující. Mila je opravdu strašná, Channing jakbysmet. Takže rada na závěr pro bratra se sestrou zní: Už se na to vykašlete!

• 22.5.2015  20:46

Nebudu se rozepisovat jako Yoshik, já to napíšu přímo - TO JE NÁŘEZ!

• 17.5.2015  16:13

Nebýt tam ústřední postavou absolutně protivná, naprosto nepříjemná a příšerná potvora (a nemyslím tu mimozemskou), dal bych 4. Ale už dlouho mě nikdo tolik nerozčiloval jako tahle děsná holka a její pouť k mamince. Zbytek ucházející a standardní, občas i vtipné, příšerky fajn.

• 18.2.2015  23:29

Steven Seagal je Drtikul! Více netřeba dodávat :-)

• 4.1.2015  01:09

V podstatě jen v krátkosti. Film je výtečný, za čisté čtyři hvězdy, protože herecké obsazení a výkony za méně nejsou. A ta pátá je za Jamese Hornera. Ve výsledku plný počet, Petersonova velmi vydařená práce! A miluju Diane Lane

• 15.12.2014  21:14

Jestli jsem se těšil na začátek třetího dílu, věděl jsem proč. Tomu říkám úvod. Být celý film jen o Šmakovi a jeho ničení, vůbec bych se nezlobil. Ale i když na plátně moc nepobyl, stálo to za to. A pokud se u druhého dílu Peter ničím nezdržoval, tak tady to platí dvojnásob. Celý film je fakticky jedna velká bitva, ostatně jak jinak, jak už název sám napovídá. A opět i tady platí, že poslední díl je ten nejlepší. Takže sbohem Středozemě, budeš mi chybět.

• 8.12.2014  00:39

Od začátku to bylo hodně silný. Fury je celkem realisticky zobrazován, takže občas připomene Vojína Ryana, ale kupodivu ne tak emotivně. Nicméně veškerá radost končí příjezdem na křižovatku, kde se má odehrát finále. Po tomto si říkám, jak je možné, že válka trvala tak dlouho. Němci kolem nepojízdného tanku běhají jako tupé stádo před porážkou, nejsou schopni zlikvidovat polomrtvou posádku tanku a tank samotný ani pomocí panceřových pěstí. Takže batalion 300 mužů se radši nechá takhle pitomoučce skoro rozprášit. No nebýt toho konce, byla by to válečná pecka jak víno. Ale takto jen slabé čtyři hvězdy.

• 24.11.2014  08:41

Vážení a milí Avengers, seberte si svých pár švestek a vraťte se tam, odkud jste přišli. Protože Strážci Galaxie, to je teprve parta k pohledání! Je to vtipné, je to akční, má to spád. Až se mi nechce věřit, že patří k Marvelu. Já nevím, co přát si víc...

• 17.9.2014  23:13
    Rok jedna (2009)

To si Jack Black neumí nebo snad nemůže vybírat? Řekněme, že potenciál by byl, ale výsledek? No strašlivá nuda, tedy až na pár scén... Zlatý RRRrrrr!

• 9.9.2014  08:48

Škoda nevyužitého potenciálu Electra, protože pokud by měl více prostoru a mohl se pořádně rozjet, dal bych s určitostí o hvězdičku více...

• 18.8.2014  08:26

Nadšení se nekoná. Tolik jsem si přál, aby byl třetí díl vrcholem všeho a ono to tak není. Nevidím jediný důvod, proč nahrazovat akční hereckou elitu omladinou, která se hodí maximálně do mexické telenovely, proč do akčňáku pro chlapáky zase nacpat rádoby drsnou slečínku, která mě neskutečně iritovala, proč to nemohl být totální výplach jako předchozí dva díly, proč? Málo Arnieho, málo Jeta Li, málo vtipu (Snipesova poznámka ohledně arestu za daně nestačí), málo všeho. Alespoň ten Mel to zvedá.

• 7.8.2014  09:00

Opět velmi příjemné překvapení. Překvapení především díky Tomovi. Nemůžu si pomoct, ale jemu to sci-fi prostě sluší. Započal to Minority report, pokračoval Válkou světů, Nevědomím a teď tu máme zase další lahůdku Na hraně zítřka. Film mě neskutečně bavil, o tom nemůže být pochyb, vtipnější už to mohlo být jen steží, ale ze všeho nejvíc jsem si užíval Toma. Na stará kolena začíná hrát jako z partesu. Takže jen tak dál...

• 16.7.2014  13:44
    Godzilla (2014)

Už chápu některé posměšné reakce, protože ta Godzilla, to je tedy děs. Absolutně jsem neměl žádný pocit strachu nebo úzkosti, jak sliboval trailer. A vrchol všeho jsou monstra, se kterými Godzilla bojuje. Zkrátka Cloverfield vede. P.S. Bryan Cranston a jeho přehrávání bylo k nevydržení!

• 7.6.2014  08:58
    Red 2 (2013)

Jestli jednička ode mě dostala 2*, tak dvojka je za jednu. Nudnější, rádoby vtipnou "akční" komedii jsem za poslední dobu opravdu neviděl. Takže pokud, nedej Bože, bude trojka, velmi rád se jí obloukem vyhnu.

• 6.6.2014  10:19
    Atlas mraků (2012)

Obrovské zklamání. Už dlouho jsem neviděl film, který by ve mně zanechal tolik negativních pocitů. Kde je ten vizionářský pohled Wachowských, se kterým započali filmovou revoluci? Bohužel, sestupná tendence kvalit jejich snímků je zřejmá. Atlas mraků je toho příkladem. A už teď se bojím, jak dopadne Jupiter Ascending.

• 3.6.2014  12:18
    Robocop (2014)

Padilha se s Robocopem pokusil jít podobnou cestou jako Nolan u Batmana, výsledek má však opačný efekt. Rádoby realističtější vzhled na mě působil skoro směšně a rozhodně tomu nepomohly ani nijak extra povedené efekty. Film neoplývá ani akcí ani humorem, postrádá snad vše, za co by si měl zasloužit lepší hodnocení. Remake se nepovedl a Robocopa nezachránilo ani takové hvězdé obsazení, jaké má.

• 25.5.2014  22:22
    Roming (2007)

Jen a jen za Labudu...jinak odpad víc než jistý

• 6.4.2014  22:49
    Méďa (2012)

No nevím nevím. Sice jsem se několikrát docela dobře zasmál, viz. scéna seznamování v supermarketu, ale víc než tři si Ted asi nezaslouží. Medvídek za pět, bezchybný, Mark 4 a Mila odpad... takže jednoznačný průměr. P.S. Flash je cooool, A aaa

• 2.3.2014  21:00
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

Podprůměrné herecké výkony, nesympatičtí herci a nic extra mysteriózního či tajemného.

• 24.2.2014  13:48

Herecký koncert Slye a Arnieho. Film, který se nebere tak vážně, jak by asi chtěl, rozhodně pobaví, člověk se nenudí, ale především scény, kde jsou dvě legendy na jednom místě, musejí každého fanouška zahřát u srdce (i když před několika lety a kily by jim to slušelo trochu víc). Navíc potěší i "rakouská" vsuvka Arnolda, která sama o sobě je lepší, než celý Arnieho poslední film Konečná. A nesmím opomenout Jamese Caviezela, který mě svou rolí ředitele celkem mile překvapil. Film suma sumárum za tři, ale díky S+S za čtyři.

• 16.1.2014  08:15
    Rivalové (2013)

Jízda v nejvyšších otáčkách! Čekal jsem tedy ledacos, přeci jen Ron tohle řemeslo má v malíku, ale opět se mu podařilo mi otevřít ústa dokořán a jen zírat! Naprosto brilantně natočené dílo o dvou nesmiřitelných rivalech, na které se budu koukat s obrovskou chutí, oproti nedělním závodům Formule 1 na Nově. A výkon Daniela Brühla v roli Laudy, ten je famózní. A ještě jednou k Ronovi... dnes jsi si vysloužil místo mezi mými oblíbenými režiséry! Edit 29/1/2014: Tohle se musí bezpodmínečně vidět v originále!

• 11.1.2014  22:10

Ani bych na začátku nemusel vidět logo Walta Disneyho a hned bych věděl, která bije. Tohle je totiž klasický Disney v moderním kabátu. Spousta písní, zamilovaných pohledů o občas i nějaký ten vtípek. Především ze strany sněhuláka. Ale nějak extra mě to nedostalo, jako třeba Raubíř Ralf. Spíš jsem měl pocit, že koukám na Tangled 2: Winter season. A to nemyslím jako lichotku. Ale finále stojí za to.

• 16.12.2013  22:25

Druhý díl je bezesporu tím nejtemnějším, který jsem zatím včetně všech LOTRů viděl. Dokonce je i o něco málo lepší, než jednička, tentokrát se PJ ničím nezdržuje a hned nás vpraví přímo do děje bez delšího představování, což je jedině dobře. Akce střídá akci a bezmála 3 hodiny utečou jako voda, po níž v sudech unikají trpaslíci. Jen trošku zklamal Medděd, ale ta překrásná elfí samička mě naprosto odzbrojila a Šmak je především díky Benedictovi úchvatný

• 16.12.2013  10:59
    Spider-Man 3 (2007)

Tady nemůžu dát méně než 4* a to především a jen za Sandmana. Ten je dechberoucí. A scéna, kdy se z T. H. Churche stane právě Sandman je naprosto dokonalá! Rozhodně nejlepší záporák ze všech Spidermanů. Jinak zbytek filmu řekněme zbytečnost...

• 16.12.2013  10:15
    Vetřelec (1979)

Když jsem viděl poprvé Vetřelce, dlouho jsem z toho nemohl spát. Byl jsem malý a pořád si pamatuju, jak jsem schovával hlavu pod peřinou. Je to opravdu přelomové dílo s tou nejhustší a nejdrsnější atmosférou, jakou jsem kdy zažil. Důkaz toho, že strach z něčeho neviděného a jen tušeného je mnohem silnější, než když stvůru vidíte přímo a ještě k tomu celý film. Kultovní a dokonalé.

• 16.12.2013  09:52

Pro mě jednoznačně nejlepší pohádka všech dob. Naprostý umělecký skvost, který můžu vidět každý rok a pokaždé to bude zážitek a ještě k tomu s úžasnými komediálními i absurdními prvky a situacemi. Werich a Burian, to je radost pohledět! Nic lepšího už nikdy nebude. Minimálně 7, slovy sedm, hvězd!

• 9.12.2013  23:06

Pokud Darkman byl pro mě top, tak tohle je jeho dno. Chybí mi absolutně vše! Liam Neeson, Sam Raimi, Danny Elfman ( jeho motiv je opravdu málo ). Ale co mi snad chybí nejvíc, tak to je ta atmosféra, kterou bezpochyby první a jediný Darkman měl. A to je základ. Dvojka je jako klasický televizní film. Bohužel.

• 4.12.2013  23:21

Paule, Paule, Paule...co mi to děláš? Tolik jsem se na Kapitána Phillipse těšil a Ty mi to trošku zkomplikuješ. Rozdělím to na tři třetiny. První je jasných 5, opět jsem nedýchal a jen hltal záběr po záběru, především pasáž kolem nalodění pirátů na Alabamu, dokonalost sama, ale pak přišla část únosu kapitána do záchranného člunu a trošku jsem začal být zklamaný, ale jak je Tvým zvykem, poslední třetina a závěr mě opět dostali do kolen, takže rozhodování mezi 4 a 5 bylo jednodušší. Sice to není taková čistá pětka, jako třeba United 93, ale pořád je to radost! Tom Hanks naprosto excelentní, ale že bych mu hned přisuzoval Oskara, to asi zase ne. Tak či tak, hodně silný zážitek.

• 4.12.2013  11:43

Už jen fakt, že jsem poslední část nedokoukal a radši šel na bagetu a pivo, mluví za vše. Totální zvěrstvo. A to jsem Saló viděl před více než 15 lety. Stále však ve mně zůstává ten pocit znechucenosti, který jsem zažil při sledování. Vysloveně jen pro otrlé nebo perverzní...

<< předchozí 1 2 3 4 5 6