Smrt ve tmě (2016)

Za mě jeden z takovych nejstresovejsich filmu co jsem videla... Celej film jsem byla v tranzu, napeti neklesalo a proste cely film super

Teorie všeho (2014)

Příběh Stephena Hawkinga na mě silně zapůsobil. Hercův výkon byl dle mého názoru naprosto excelentní, až jsem se nestačila divit. 90%

Tým Škorpion (2014) (seriál)

Nechápu zdejší hodnocení. Mě seriál úplně pohlcuje a myslím, že je povedený

Zmizelá (2014)

Nad filmem jsem nestačila zírat. Ta genialita zápletky, nečekanost konce, no prostě - po zhlédnutí jsem musela vše vstřebat a vzpamatovat se. Úžasný film, to opravdu ano

Colette (2013)

Mádla mam ráda a film se mi moc líbil, jen konec fakt ne.. Byla bych raději, kdyby buď jeden z nich zemřel nebo kdyby se setkali po skončení války. A ti jejich pozdější postavy (ve stáří) se mi tam nehodili, hlavně teda on. Skoro žádná podoba, mohli jen nějak upravit herce aby vypadali starší. Prostě film super kromě konce..

Kluci na povel (2014) (TV film)

Tak jo, nebyl to odpad, dalo se na to koukat, ale příběh naprosto divnej :D

Divergence (2014)

Kdo by čekal, že bude film stejně dobrý, jako kniha? Já tedy ne a jsem velmi mile překvapena. Film byl naprosto úžasný, záživný a hlavně ne nudný. Nemůžu se dočkat, jak si pohrají s druhým dílem.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Nevím, jak to přesně popsat. Film pobavil i dojal. Je to prostě krásný příběh o dvou lidech, kteří se do sebe zamilovali, navzájem se potřebovali a prožívali svou nemoc společně

Tři bratři (2014)

Musím se přiznat, že pohádky zas tolik nemusím. Jasně, v zimě se vždy podívám na pár těch klasických, ale že bych se každý víkend koukala na jedničce, to ne... Na film jsem šla ani nevím s jakým očekáváním, no, hlavně tam hrál Klus a Dyk. Ani jsem nečekala, že se mi tak zalíbí. Jediné mínus dávám za tu pohádku o Karkulce, kvůli věku Karkulky, to mi přišlo opravdu pedofilní.. Ale no co už, líbil se mi ten humor i ten příběh, takže 4*

Jedna za všechny (2014)

Film u kterého člověk nemusí přemýšlet a chce se pobavit