Mr.Ondras

• 5.6.2016  08:29
    Donnie Darko (2001)

Nejlepší film.

• 27.4.2014  21:48
    Robin Hood (TV seriál) (1984)

Viděl jsem mnoho zpracování Robina Hooda, ale tohle je jasně nejlepší. Tento seriál vznikl před 30 lety, stejně jako první album mojí oblíbené skupiny (W.A.S.P.). Obojí je pro mě i dnes pořád stejně cool jako to muselo být tenkrát. Jasný důkaz, že kvalita je nadčasová, ve filmech stejně jako v hudbě.

• 24.6.2013  12:34
    Pán času (TV seriál) (2005)

Lidé si myslí, že čas je pevná spojnice mezi akcí a reakcí. Jenže z nesubjektivního a nelineárního hlediska je to spíš šmrdly mrdly mišmaš času.

• 3.8.2012  13:22

"Hej, Peppine, je tam s vámi Charlie Crawford?" ... "Jo, je tady." ... BENG! ... "Hej, Peppine, Charlie Crawford už tam s vámi není." :-)

• 23.7.2012  12:50
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Předchůdce seriálu Buffy přemožitelka upírů byl film Buffy zabíječka upírů, který je podle mě ve srovnání se seriálem naprostý propadák. Takže pokud se rozhodujete na jaký film se podívat, tak si nevyberte Buffy zabíječka upírů. Ale pokud se rozhodujete jaký seriál budete sledovat, vyberte si Buffy přemožitelka upírů.

• 23.7.2012  12:13

Tento film nebyl uplne hrozný, proto dávám 2 hvězdy a ne jen jednu, jak jsem původně chtěl. Ale tento podprůměrný film dal vzniknout skvělému seriálu, kterému nejen davam 5 hvězd, ale mám ho i v oblíbených. Takže nakonec jsem rád, že film vznikl.

• 16.7.2012  20:02

Kdyby mi někdo nabídl vyměnit mojí třídní učitelku za Jacka Blacka, okamžitě by uslyšel "ANO, děkuji, děkuji, děkuji".

• 16.7.2012  17:22
    Ti druzí (2001)

Ti druzí je neuvěřitelný film. Na to, že Alejandro Amenábar není čistě hororový režisér, je to víc než úžasné. Zkrátka jeden z nejlepších horrorů co jsem kdy viděl.

• 11.7.2012  08:54
    RRRrrrr!!! (2004)

Ještě měsíc budu zvracet. A ani jednou jsem se nezasmál.

• 9.7.2012  14:25
    Čelisti (1975)

Jaws je podle mně nejlepší hororový thriler ve kterém vystupuje v hlavní roli zvíře. Spielberk se opravdu vytáhl když tohle natočil a dal tomu název JAWS.

• 9.7.2012  11:24

Noční můra v Elm Street 3: Snoví bojovníci je rozhodně nejlepší film 20. století. Také to byla první noční můra kterou jsem viděl. Postava Freddyho Kruegera mě zaujala na první pohled. Jeho strašlivě spálený obličej a jeho 4 smrtící drápy z nočních můr udělaly to, čím jsou dnes.