Baerdeller

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 4.6.2019  23:40
    Hai Phuong (2019)

Začátek docela utahaný, až jsem to chtěl vypnout. Nakonec jsem ale rád, že jsem to neudělal, protože ono se to časem rozjede. Film obsahuje spoustu akční choreografie, která zůstala stále relativně přehledná a velice dobře se na ní koukalo. Příběh je blbý, ale člověk na tenhle typ filmů nekouká kvůli příběhu, že? Pro mě se jedná o příjemné překvapení. Podobné (ale lepší) korejskému Aknyeo. 3***

• 12.4.2019  09:59
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

První díl byl napumpovaný penězi, ale obecně první sezóna měla spoustu otravných momentů jako Američan nebo "umírající" celebrity. Druhá se už těchto segmentů zbavila, ale stále měla spoustu otravných momentů (závodící celebrity) a k tomu hned několik mizerných epizod (Chorvatsko, hlavně poslední Mozambik wtf?). Třetí odstranila i závodící celebrity a celkově kvalita šla nahoru. Plus zdá se, že vystříhnuté segmenty nahradily úseky z historie, které jsou naprosto parádní. Části o Jimu Clarkovi, Porsche 917, Corvetě Neila Armstronga byly výborné. A mongolský speciál S03E13 je asi jedna z nejlepších epizod, které jsem od místního tria viděl a to počítám i starší Top Geary. Není náhoda, že zrovna tato epizoda má na IMDB epické hodnocení 9,8. Epizody jsou samostatné, takže pokud se chcete na nějakou epizodu podívat a nechcete sledovat celé série, tak bych doporučil právě S03E13.

• 13.2.2019  17:26
    Life Sentence (TV seriál) (2018)

Začátek není špatný, ale každý následující díl má sestupnou tendenci. Poslední dva byly naprosto nekoukatelné. Seriál se příliš upnul na "laní pohled" Lucy Hale. (Trochu připomíná Alexis Bledel z Gilmorek) Zrušeno po právu.

• 1.2.2019  10:48

Za poslední rok 2018 jsem udělil maximum hvezdiček jen třikrát, přičemž v roce 2017 dokonce jen jednou. Už jsem si začínal myslet, že jsem starý morous, který setře každý film nehledě jeho kvality. Není to pravda - současné filmy akorát stojí za číču. A filmy jako When Harry Met Sally to jasně ukazují. Dnešní romantické komedie ve srovnání s ním vypadají, jak kdyby jejich scénáře psali lidé po lobotomii. Tuctové, často fekální, trapné, kýčovité. Tento film je přesný opak - ty rozhovory jsou tady perfektní. Jsou inteligentní, uvěřitelné, hravé, ale zároveň hluboké a to vše bez pseudo trapné omáčky, ve které se občas topí některé moderní filmy... navíc ve člověku chvíli vydrží a rezonují i po skončení závěřečných titulků. Jo, konec typicky devadesátkově naivní, ale to je něco s čím se počítá. Jasných pět hvězdiček.

• 26.1.2019  13:24
    The Merger (2018)

Komentář obsahuje spoilery! Pokud vás film zajímá, tak nečíst před jeho zhlédnutím, ale upřímně - je mizerný. ||| Film se odehrává v malém australském městečku, kam vláda přesunula skupinu uprchlíků. To se půlce města nelíbí. Za uprchlíky bojuje mladá žena, naopak její starý otec (mrzout) organizuje skupinu občanů, která se uprchlíky snaží z městečka vyštípat. Zároveň místní ragby tým (i když dost možná jde o nějaký ten lokální australský sport a ne rugby; tyhle sporty jdou mimo mne) nemá dost hráčů. Aby se tým zachránil musí za něj začít hrát právě uprchlíci. Tým je naprosto tragický, ale odehraje se tu typický průběh from zero to hero. Hráči se stanou týmem a začnou vítězit. Úspěch zkonvertuje většinu vesnických balíků a rasistů, že se začnou za své předešlé chování kát a zcela změní svůj přístup k uprchlíkům. Před posledním, nejdůležitějším zápasem trenér vyhodí z týmu posledního rasistu/balíka, jenž je zároveň jedním z nejlepších hráčů. Nahradí ho velmi špatný hráč s "dobrým srdcem". Poslední zápas je u konce a rozhodnout v posledních vteřinách může jen zmíněný underdog... No, jak to asi může dopadnout? Kdyby ten film měl nějakou vyšší nadsázku, tak prosím. Ale to zpracování takového podrůměrného filmu, který běží ve čtvrtek dopoledne na pátém kanálu Novy nebo Primy to prostě zabíjí. Pokud hledáte sportovní komedii, tak jste tu vedle, protože komedických prvků tu je minimum. Vesměs jsou omezeny jen do podoby drobné kulisy např. vegan je dvoumetrový osvalený hovado, uprchlík z Burundi je špičkový chemik atd. Ohledně popisku sportovní - rugby tu dejme tomu najdete, ale vesměs jde taky jen o křoví - prim tu prostě hrají uprchlíci a jejich začlenění do společnosti v malém australském městečku. Stopáž taky přepaluje. I 80 minut by bylo příliš.

• 26.12.2018  21:09

Jde o o zmatené asijské Da Ny Ho parťáky, ale místo finálního mindfucku všichni vytáhnou bouchačky a rozdají si to s armádou žoldáků v Černé Hoře. Scénář je průhledný, pitomý a hrozně kýčovitý. Postavy jsou zaměnitelné a člověk si je celou dobu akorát plete. Asijské akční komedie mám docela rád, ale Golden job se příliš nevydařil. Komedických prvků je zde minimum a jde hlavně o béčkovou týmovou akční záležitost.

• 8.12.2018  15:25
    Little Italy (2018)

Emma Roberts viditelně hraje jen kvůli jménu a vzhledu. Hereckého umění přiliš nepobrala. Ty její umělé a nepřirozené reakce, to je jak z telenovely. O to mi víc zaráží, že se většině dle zdejších komentářů, její výkon líbil. Scénář ji moc nepomáhá, protože ten je opravdu generický, že by to více nešlo. Vyloženě podprůměrná lowcost romantika.

• 20.9.2018  14:49
    American Vandal (TV seriál) (2017)

První série by šla, ale druhá je o hovně...

• 17.9.2018  15:12

Genericky (pod)průměrný film, který za pár měsíců poběží na třetím, čtvrtém kanálu Primy/Novy krátce po poledni. Plus si škrtněte komedii, protože tady se moc nenasmějete. Příběh: Jedna ze dvojice nejlepších kamarádek je těhotná. Její kamarádka (hlavní hrdinka) není zrovna dvakrát spolehlivá, proto jejich přátelství narozením dětí uvadá. Hlavní hrdinka to odmítá přijmout, tak se snaží dospět a prokázat, že už se bude chovat zodpovědně. Nic víc, nic míň. Pokud jste muž, tak se rovnou tomuhle filmu vyhněte. Ještě jednou na závěr - poster spolu s popisem žánrů naznačuje, že se jedná o fresh lehkou komedii. Opravdu to tak není a řeší se tu jen vztahy jako v typickém filmu od Rosamund Pilcher.

• 16.9.2018  13:02
    Šampióni (2018)

Bluray verze má naneštěstí přes dvě hodiny... Jo, film není nic extra, ale asi by se dal přežít, kdyby měl těch zde uváděných 86 minut, ale film roztažený na šílených 124m... To je to fakt jen obtížně stravitelné. Prostě ne. Těžce předvídatelné, nic navíc nepřinášející. I těch vtipných scén tu zas tolik není. 1*

• 10.9.2018  20:07
    Agent Mr. Chan (2018)

Film si zhruba představte jako trapnou parodii s Karlem Gottem v hlavní roli, v kvalitě zhruba Kameňáků, s velmi cizím - hongkongským zpracováním. Po čtyřiceti minutách jsem to ukončil, to se nedá. I špatné asijské komedie typu Wang pai dou wang pai nebo Bawoonti heonteoseu jsou proti tomuhle filmové klenoty.

• 7.9.2018  19:32

Tohle je evidentně jen "nut(d)ná" úvodní epizoda k nadcházející sérii, kde se budou dinosauři prohánět na známých místech v reálném světě. Naprosto zbytečný film a amatérismus vrchního producentsva.

• 13.7.2018  13:48

https://www.youtube.com/watch?v=6qGtiJU1lPk Dva muži se chystají obchodovat se zbraněmi. Jeden z nich je vidlácký neonacista a druhý muslimský terorista. Jak takový obchod dopadne, když se během předávky obě strany dozví s kým ve skutečnosti obchodují? \\\ Osobně se mi námět líbí. Též akceptuji teorii podkovy. Jenže provedení je strašně amatérské. Když se podívám na hodnocení diváků/recenzentů (imdb 8.3), tak ti evidentně hodnotí myšlenku a ne dílo samotné. Já mám prostě problém tomuhle dát více než dvě hvězdy, když celková délka bez titulků je jen 10 minut a i tak se to děsně táhne a bez zrychleného přehrávání bych to asi nedokoukal. Celkově to považuji za promrhanou příležitost, protože si tenhle námět dovedu představit ve formě klasické 90 min crazy komedie, případně drama+komedie jako Four lions. Jenže konkrétně tenhle nezávislý kraťas má obsah maximálně na dvouminutový online skeč, zbytek se tu natahuje, aby to bylo aspoň delší než typický trailer. 2**

• 15.6.2018  18:50
    Sandy Wexler (2017)

Přes dvě hodiny šišlající Sandler... Vzdal jsem to po 45 minutách. Neskutečné.

• 3.6.2018  18:56
    eHero (2018)

Milionkrát viděné klišé "from zero to hero" tentokrát zasazené do prostředí esportu, konkrétně (skutečné) hry Reflex Arena. Paradoxně s vydáním filmu vývojáři hodili ručník do ringu a hra jde k ledu, takže ať vás nenapadá si ji třeba koupit. Jinak film si své diváky najde, protože takových filmů akorát z odlišných prostředí se natočila/točí/bude točit i v budoucnu fůra. Osobně mi dlouhé ingame pasáže nevadily, naopak - byl jsem rád když jsem nemusel sledovat herce, protože prakticky úplně každá postava se chová opravdu hloupě, prázdně a až nelidsky divně. Tím nemyslím "divně" ve smyslu "geekovsky či nerdsky", nýbrž dementně, "telenovelicky" uměle. Celkově to jako film moc nefunguje. Spíš bych si to dovedl představit jako nějaký epizodický webseriál. Osobně jdu za jedna, za nepochopitelné blbiny jako dále neřešený pokus o znásilnění, kungfu boje mezi nerdy v reálném světě, cheatování a třeba scénu na záchodě, která se sem asi omylem zatoulala ze scénáře nějakého filmu Scotta Adkinse... Bych mohl pokračovat ještě mnohem dále, ale... Obecně špatný film, který u své cílové skupiny bude pravděpodobně příjímán mnohem kladněji. Něco jako Twilight, Fifty Shades of Grey apod. Byli jste varováni.

• 25.5.2018  20:50
    V pasti času (2018)

V posledních pěti dnech jsem zhlédl pět filmů... a bohužel jsem se trefil do sestupné tendence. A Wrinkle in Time je ještě horší než včerejší Crazy Famous a tomu jsem bez váhání střelil odpad. A Wrinkel in Time mě nalákal na povedené trailery a na papíře silné herecké osazenstvo. A skutečně - A Wrinkle in Time obsahuje dvě solidní CGI scény, které vypadají dobře v traileru, ale ve skoro 2h díle se ztrácí. A herci tu opravdu mají známá jména - např. Chris Pine, Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Zach Galifianakis, Michael Pena... Jenže většina herců tu stojí za nic (s výjimkou dětského herce Derica McCaba), scénář je pitomej jak chcíplý morče, a posledním hřebíčkem je hrůzostrašné kombo režisér+kameraman. Dlouhé záběry z blízka na obličej (pomalu častěji než Sergio Leone), ale zároveň doplněné o rádoby cool třesoucí obraz + snímání obličejů z divných rádoby cool poloh, udělalo film jen obtížně sledovatelným. Jak kdyby ho natáčel zfetovaný Umpa lumpa trpící parkinsonem. Výsledek by se možná dal hodně vzdáleně přirovnat jako zvrácený mix Sergia Leoneho s Paulem Greengrassem, ale s úrovní provedení horší než Uwe Boll. Fujtajbl. Vyžadujete moderní pohádku s nějakou progresivní vložkou? Pak bych zvolil raději The Last Dragonslayer. Ten také sám o sobě není moc extra, ale i ten je na tom kvalitativně mnohem lépe. Wrinkle se prostě nepovedl. Spálit, zahrabat a radši si po několikáté pustit Nekonečný příběh.

• 25.5.2018  10:07
    Crazy Famous (2017)

Popis akční / komedie s posterem, který vypadá na nějakou crazy komedii - i při nízkých hodnocení to nevypadá tak zle. Spousta takových filmů nese velmi nízká hodnocení, třeba mi to sedne. Nesedne. Hlavní postava není se svou snahou stát se slavným, vtipná. Naopak se tu bere vážně, takže je zoufalá, politováníhodná a psychicky nemocná. To nás vrací ke jménu "crazy" - to neznačí ztřešťěnou komedii, ale fakt, že se polovina filmu odehrává v šedivé psychiatrické léčebně. Ještě k té "komedii" jedná se o typický otřesný americký humor fekálního charakteru, kdy si pacienti prdí do obličeje apod. Hahaha, to je ten nejlepší styl humoru. /s K tomu si připočtěte neúnosně dlouhou délku... Hmm, ono to má jen 78 minut, ale vleče se to neskutečně. Režie a kamera s prominutím vypadá, jak kdyby si váš soused chtěl splnit sen a natočit něco jiného než představení ze základní školy jeho dcery. Hrůza. Fujtajbl. Absolutně si nedokážu představit nějakou cílovou skupinu (krom rodinných příslušníků samotných tvůrců), která by o tenhle film měla mít zájem.

• 24.5.2018  10:55

Oktavianus svým komentem trefil hřebíček na hlavičku. Tenhle film vůbec nefunguje jako celek. Ta horda zbytečných postav a dějových linek je zarážející - co v tom filmu dělala postava Amandy Seyfried a jejího "přítele"? Vždyť jejich interakce se zbytkem osazenstva je minimální. To samé Charlize Theron - jo, i mně se líbila její chladnokrevná supermrcha, ale většina scén vůbec do filmu nezapadala. O Thandie Newton nemluvě - prakticky všechny její scény (až na tu se stěhováním do bytu) by se daly vystříhnout a nikdo by si toho nevšiml. Nabízejí se tři možnosti, proč film takhle dopadl. Dvě tu ostatní komentující už přednesli - 1) Selhali scénáristé 2) Selhal režisér... a napadá mě ještě třetí možnost - 3) selhala produkce, takže jednotliví herci nebyli dostupní dostatečně dlouho + dostupní na place ve stejnou chvíli. Kvůli tomu skončil film se spoustou postav s vlastními scénami, které na sebe víceménně nereagují. Kdo ví. Každopádně tohle je provar. Ještěže Sharlto Copley dokáže zářit skoro ve všem. 1*

• 22.5.2018  21:41

Spíš romantický než komedie. Hlavní dějová linka je typické klišé: hrdina - hodný mimoň miluje ženu. Ta je k jeho náklonosti slepá a je momentálně zadaná s parchantem. Jak to asi dopadne. Film je strašně pomalý (wtf 3 minutová slowmo scéna běžících vidláků? Přítomná nejspíš kvůli tomu, aby se délka dostala alespoň na 86 minut), šedivý, s nezajímavými herci, kteří působí letargicky až otráveně (s výjimkou Anny Camp). Imho by se film dal zdánlivě přirovnat k německým filmům od Rosamunde Pilcher, které běží dopoledne na Primě/Barrandovu ve všední dny. 1*

• 22.5.2018  13:54

Béčko s partou zlodějů, kteří se snaží podrazit jinou partu, do toho se motají zástupci úplatné policie, tak i té neuplatné, zkorumpovaní politici s vlastními gorilami, znuděná manželka, striptérky a pár cáklých charakterů... Samozřejmě se to všechno semele dohromady... Typické béčko/céčko, kterých tu bylo (a bude mraky). Za zmínku stojí: 1) Omundson je záporák 2) nejde klasicky o komedii, spíš je to (komorní) akce s komedickými prvky. 3) Trvá to jen 87 minut a přesto se posledních deset minut docela táhlo. 4) Narážky a citace na Johnyho Cashe - citace jeho písně nafetovanou striptérkou je jedna z nejlepších zdejších scén. Ostatně narážka na Cashe je už samotný název - June Carter se jmenovala jeho manželka. 5) Trailer vypadá výrazně atraktivněji, než co následně doručí film. Film má několik dobrých scén, ale v celku to tolik nefunguje. V traileru to naopak vypadá parádně. 6) Je to na pomezí 2-3 hvězd. Půjdu za tři. 3***

• 17.5.2018  20:11

Nejvíce "západní" styl z celé trilogie. Technická kvalita je o třídu výše než u předešlých dílů. Příběh a scénář je nejjednodušší a nejpodobnější západu - jedna storylinka po které film běží včetně všech dostupných (a očekávaných) klišé. Žádné nečekané překvapení tu není a nějaké ty asijské skopičiny či úchylárny jsou velice utlumeny. Film jako by přímo vypadnul ze série Flynna Carsena. A asi by se dal vysílat o nějakém dopoledni i u nás v tv. Možná nejsem úplně fér, protože mě upíři a podobná verbež v rádoby historických filmech nesedí, ale více než 2** tomu prostě nedám. Lepší než jednička, ale horší než dvojka.

• 17.5.2018  20:01

Nejlepší díl z trilogie. Má to lepší výpravu a je to více ucelené než jednička. Takže žádná tuna přeplácaného bordelu a zbytečných scén z jedničky. Dokonce to zvládá místy vytvořit celek, který by se dal označit za opravdu fungující rodinný film - a to pozor - opravdu fungující, že by si ho mohli užít rodiče tak i děti. A ne v tom smyslu, kdy se tímhle onálepkuje, kdejakej podprůměrný brak. Jenže je tu problém - pořád je to asijský film, takže počítejte, že dějová linka a prostředí je poměrně morbidní a určitě za hranou vkusu rodinného filmu ze západu. Naopak pokud budete brát linku do písmene, tak lze snad i trochu srovnávat s linkou nějakého západního thrilleru... Pedofilie, vraždění malých děvčátek, sexuální otroctví... jo, to tu najdete taky. Přesto nejlepší film ze tří. I když nic extra. 3***

• 17.5.2018  19:44

První díl dnes (2018) už třídílné série. A v kontrastu s hollywodskou produkcí překvapivě taky nejslabší. Ze všech třech dílů je nejvíce "asijský" - čímž mám na mysli zdlouhavý, divný, patetický a nelogický (ale jen z pohledu středoevropana). Jedná se o obdobu průměrné české pohádky z produkce z čt (s přídavkem asijských šílených soubojů).

• 1.5.2018  16:21
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

Ty rodinné, vztahové vsuvky u Riggse jsou odpad. Díky bohu za rewind. Jinak je to docela slušná nenáročná oddechovka. 2**

• 6.4.2018  21:34
    Salvation (TV seriál) (2017)

Scénář je absolutní vymatlaná tragédie, ale nejhorší jsou herci. Dva hlavní herci (Charlie Rowe, Jennifer Finnigan) a "prominentní" vedlejší postava (přítelkyně hlavního hrdiny) mají míň hereckých schopností než dnešní Steven Seagal. To přehrávání, kdy se jim zkroutí obličej do nějaké karikaturní grimasy, doplněné o doslovné dovysvětlení dané "emoce" doprovodným textem jako např. "Já jsem tak naštvaný", "to je tak smutné" vyznívá neuvěřitelně amatérsky jak z lokálního ochotnického představení. Naopak Cabrera a Dale hrát umí, ale k čemu jim to je, když jejich postavy jsou tak klišoidně nudné a předvídatelné. Tohle je horší než mnohé scifi průsery od SyFy.

• 15.3.2018  14:19
    Annihilation (2018)

SPOILER Hodně lidí oslavuje méďovu mluvící scénu, přičemž je pravda, že se jedná stylem asi o nejefektnější část filmu. Nicméně mě osobně nejvíce zaujal svým způsobem podobný, ale mnohem subtilnější prvek - Kanův akcent skrz průběh filmu. I přes tyhle chytré detaily, je ale celek děsně pitomý, zhruba na úrovni seriálu Lost.

• 10.3.2018  11:42
    Trollied (TV seriál) (2011)

Seriál o Gavinovi - manažerovi lokálního supermarketu. Nejedná se o typický britský sitcom u kterého si utrhnete bránici. Seriál stojí na divných, sucharských postavách typu jako Angela z US The Office a jejich podivných/potrhlých interakcích. Stylem se jedná hlavně o suchý humor stojící na sociální trapnosti jednání jednotlivých postav. Celek je takový dost nevýrazný a celkově nic moc, ale seriálu strašně pomáhá neustálá silná obměna osazenstva. Jelikož téměř všechny postavy jsou stylyzovány svým jednáním až do karikaturní podoby, tak imho začnou lézt strašně rychle na nervy. Obměna postav tak zaručuje, že vám žádná postava nestihne seriál natolik znechutit, abyste se sledováním přestali. S1 2**; S2 2**; S3 1*; S4 2**; S5 3***; S6 4****; S7 ?? Celkem 2**

• 1.3.2018  18:41
    The Expanse (TV seriál) (2015)

První sezóna 4*, druhá 2**. První tři epizody patří k tomu nejlepšímu seriálovému scifi vůbec. Plno postav, žádní nesmrtelní hrdinové, vlastně žádní hrdinové, nýbrž obyčejní cápci, kteří se tu a tam zachovají jako svině a tu a tam dobře, žádný prázdný moment, nenajde se tu žádné plané moralizování, postavy nejsou za kladné chování vždy nakonec odměněny. Celý vesmír se netočí kolem jedné skupiny hlavních hrdinů. Velkou roli hraje náhoda, vysoká ale logická úmrtnost, obecná anonymita některých míst a postav. Všude špína, strach, boj o přežití, realistické souboje, náročné cestování prázdným a chladným vesmírem... prostě zhruba tak, co bych si představoval od realistického hard scifi. Bohužel začátek slouží jen k tomu, aby ještě více vynikli hrdinové dle formulky "from zero to hero". Od čtvrté epizody se z Expanze stává klasickým scifi seriál, kde (od druhé série) malá skupinka naleštěných, nesmrtelných, hrdinských dobroserů pořád dokola zachraňuje vesmír a všechno, ale úplně všechno, se točí jen kolem nich. Vždy se zachovají jako Marek Eben, i když to nedává žádný smysl, a vždy jsou za své správné chování (nakonec) odměněni. Druhá série jde tak daleko, že je plná prázdných hovorů o moralitě nebo dokonce partnerských ne/shodách mezi hlavním hrdinou a hrdinkou. Z decentně neznámého tajemného "nepřítele", který není na začátku pořádně představen, je všechno později předloženo jako podnose, aby i ten největší divácký dement to nakonec pochopil. Co na začátku zkosí kupu profi vojáků, později hrdina zkosí a ani se u toho nezapotí. O lodních soubojích ani nemluvě, když šrot hlavních hrdinů dokáže... vlastně úplně všechno. Achjo. Achjo, z toho, že se divákům přechod k takovému plytkému nekonečnému seriálu, dle tisíckrát viděné šablony s neporazitelným hrdinou krasoněm , dle komentářů i hodnocení vlasntě líbí. První tři díly patří se 70% k těm nejhůře hodnoceným jak zde na csfd, tak na imdb. Naopak plytké a prázdné díly o ničem, ale nařachané vizuálními efekty, naředěné romancí mezi hrdiny, z druhé série přelézají 90%. Achjo.

• 19.1.2018  22:23

Sezóna 2017/2018 je napráskaná životopisnými dokumenty jako Molly's Game, The Disaster Artist, I, Tonya, Rebel in the Rye, Borg/McEnroe atd... Všichni zmínění drží jakous takous kvalitu, přičemž některé kousky jsou opravdu vydařené. Navyknut na tento trend, jsem tedy začal vyhledávat podobná dílka z minulosti, až jsem se dostal sem k Lovelace. Upřímně? Naprostá ztráta času - tenhle film stojí za hovno. Mizerné zpracování, mizerný scénář, nelogický vývoj postav, působí to naprosto neupřímně a falešně (o to vtipnější je ten český podtitulek). O tématu toho tolik nevím, ale wikipedie popisuje situaci značně odlišně. Jestli se to opravdu stalo takhle či jinak nevím. Každopádně tomu jak to tenhle film podal, nevěřím. Kde zmizelo 10 mega z rozpočtu? Pravděpodobně většina šla na platy kupy známých herců, kteří se objevili ve vedlejších štěcích. Nebrat.

• 2.12.2017  15:29

Vždycky když se objeví geniální moment, tak je vzápětí podkopán nějakou finální "třešničkou"/"cool fičurkou", která tu předchozí genialitu dokonale zazdí. Méně je někdy více. Achjo, první Vaughnův film, který mě zklamal. 2**

<< předchozí 1 2 3 4 6 7