...a spravedlnost pro všechny (1979)

Výborný právnický film. Jediné co mi trochu nesedělo bylo, jak už tady někdo zmínil, hudba. Al Pacino bezchybný, já ho prostě žeru. Závěrečná scéna u soudu pro mě byla dechberoucí. Za ni přihazuji hvězdičku navíc...

Až na krev (2007)

Tak tohle byla pecka... Viděl jsem to až s delším zpožděním ale co předvádí D.D.L. to snad ani neni možný... Když vidim, že většinu cen posbíral No Country For Old Men tak prostě nechápu... TOHLE je ta pecka co měla sebrat všechny ceny

Červený trpaslík (1988) (seriál)

"Mě nemůžete vyděsit, jsem zbabělec, mám strach pořád" naprosto famózní seriál plný bezchybných hlášek

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Naprosto perfektní muzikálový počin. Ještě lepší než samotný Dr.Horrible mi nakonec přišel naprosto úžasný Captain Hammer, to byl "padouch" jak ma být. Jinak mě moc překvapilo hlasové nadání všech hlavních postav.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Máloco mě dokázalo v kině(orig. znění, 2D) tak mockrát naštvat jako novej harry. Na neukazování smrtí nebo trapné umírání jsem si v celé sérii už zvykl, ale tady to bylo doraženo do dokonalosti. Emočně to na mě nezapůsobilo. Tempo mi přišlo dost na houpačce. Ron a Hermiona odsunuti až na třetí kolej. A hlavně... celá sága je o pokoření voldemorta, ale když se to podaří, tak se nestane prostě NIC. Harry nasadí výraz "ok hotovo, jdu na párek" a pak už následuje jen komedie po já nevim kolika letech. Čekal jsem nejlepší díl série, dostal jsem harryprůměr.

Hitman (2007)

Tichý postup, který byl ve hře hlavní, se naprosto vytratil. Tak typické převleky jsou jen naznačeny. A Hitman samotný... no prostě to neni Hitman, protože ten přece jen nikdy neprolévá krev když nemusí a co je hlavní, NENOSÍ na zádech schované 2 meče! Kdyby se hlavní hrdina jmenoval jinak, nejspíš bych hodnotil lépe.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Awesome! Naprosto miluju Marshalla... EDIT: po třetí sérii bohužel totální úpadek a plácání se na místě, proto hodnocení patří jen právě prvním třem sériím

Kjúka (2007)

Díky tomuto kousku mám představu o cítění lidí při popravě. Film je velice strohý, žádné hollywoodské srdcervoucí scény se nekonají, vše je podle mého podáno naprosto uvěřitelnou a realistickou formou, která přispívá k výborné atmosféře. Části s rodinou trochu slabší. Závěr však velmi silný a napínavý, dal mi pocit jako bych tam byl s dozorci.

Klub sráčů (2000) odpad!

Tento film mi dal jen jedno, a to odpověď na kamarádovu otázku který nejhorší film jsem kdy videl...