enola1982

Martina Sanakova

okres Praha

2 body

• 16.7.2018  21:25

Zive si predstavuju treti serii - Pad Gileadu. Bravo!!!

• 28.6.2018  20:36

Takze nakonec vse dobre dopadlo a zili spolu stastne az do smrti... Konec mohli vic vysperkovat, skoda.

• 29.5.2018  19:57

Premyslim, co k tomu napsat a nenapada me nic jinyho, nez...To si sakra delaji pr**l??? S kazdym dilem mi pada celist niz a niz a vzpominam, jak jsem se na konci prvni serie modlila, at to nekazi druhou..diky Bohu,ze ji natocili!!!! Troufam si rict, ze je to jeden z nejlepsich serialu vubec.

• 3.5.2018  21:57

Teprve druhej dil a naprosta pecka. Vypada to, ze se druha serie hodne povedla. Plnej pocet.

• 10.9.2017  10:44
    Trollové (2016)

Davam 4. Mozna proto, ze jsem jako mala Trolliky milovala, mozna proto, ze mi zpivani ve filmech vadi, ale tady me to vyslovene bavilo a mozna taky proto, ze je proste hezky jednou za cas vypnout u neceho tak pohadkove cistyho, preslazenyho a barevnyho.

• 12.8.2017  08:59

Zda se, ze je nadeje. I v marnosti... Sakra dobry zakonceni. Nektery sceny byly velmi silny a hlavne krasne natoceny. Kdyz sluzebnice odmitnou prikaz k ukamenovani a pak se rozchazeji do svych "domovu" za tonu Feeling good..nejde nic jinyho nez zatleskat. Davam 100%. A prominte teto Lydie!!!

• 5.6.2017  21:01
    Mělčiny (2016)

Tohle snad nemuze nikdo myslet vazne. Davam jednu za par hezkych zaberu, racka a ze jsem to vydrzela do konce.

• 2.6.2017  13:47
    Anthropoid (2016)

Vyborna atmosfera, vyborne herecke obsazeni + vykony, zvlastne pred Alenou Mihulovou smekam. Takhle to ma vypadat. 100%

• 5.4.2017  21:22

Na posledni dil jsem byla moc zvedava, ale tohle jsem opravdu necekala. Spadla mi brada, naskocila husi kuze a tekly slzy...to vse zaroven. Behem par vterin mi probehly hlavou pribehy vsech predstavitelek a ja je vsechny pochopila. Najednou bylo vse jak ma byt a ja buhvi proc pocitila obrovskou ulevu. Famozni zaver!! Za neuveritelne emotivni rozuzleni celeho pribehu davam 5 hvezdicek se spatnym pocitem, ze je to malo.