Milan25

Milan25

okres okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 16.2.2020  13:49

Eddieho křeč v zádech se od prvního dílu snad zhoršila, Grindelwald nespáchal ani jeden zločin, a zvířátka úplně k ničemu. Jakože... co to mělo být?

• 9.2.2020  22:01
    John Wick 3 (2019)

Dvě hodiny střelby, nic víc.

• 15.1.2020  21:59

Ehm... cože?

• 4.1.2020  22:06
    Klaus (2019)

Kdo by to byl řekl, že ve Španělsku vznikne tak hezký zimní film. Jen ten Jesper byl na můj vkus až moc ukecaný.

• 8.12.2019  11:35

Oproti prvnímu dílu se zde podstatně více tančí a zpívá, což tempu filmu nepřidává. Každopádně Baahubali je asi největší borec, který se kdy na filmovém plátně objevil, a občas je dobrý až tak moc, že si musíte klepat na čelo. Bollywood jak prase, muselo to stát balík peněz, ale v závěru asi trochu došly peníze na CGI.

• 7.11.2019  21:29

Dlouho jsem se tak neplácal do čela, jak u tohoto filmu. Arnold potěšil.

• 2.11.2019  23:34
    Mělčiny (2016)

Napínavé to bylo, ne že ne.

• 25.9.2019  21:42
    Zpřítomnělí (TV seriál) (2019)

Zajímavý nápad, ale co jsme se vlastně dozvěděli? Mám pocit, že vůbec nic.

• 15.9.2019  23:07
    Ranč - Série 4 (série) (2019)

Netuším, proč se z toho v posledních dvou sériích stala taková depka.

• 30.8.2019  23:49

I když zpěv Hugha Jackmana nemusím, tak se jedná o hezký muzikál o chlapíkovi, co si jde za svým snem. Písničky byly chytlavé a neobtěžovaly. Škoda že Zac Efron a Rebecca Ferguson nedostali víc prostoru.

• 25.8.2019  17:36
    Hyperdrive (TV pořad) (2019)

Závody aut přes různé překážky, do toho 5 moderatorů, emoce, slzičky a osobní tragédie. Meh...

• 24.8.2019  23:47
    The 100 - Season 6 (série) (2019)

Ať už to proboha skončí. Tři poslední série to nedává smysl, a autoři ten bizár ženou výš a výš. Cesta na jinou planetu na konci páté řady dávala naději na snad normální příběh, ale ono ne. Resurrection, false gods, nevysvětlená anomálie... bojím se, co přijde příště. Možná by se měl název seriálu pak už změnit z The 100 na The 7, nebo kolik jich vlastně zůstalo. Alespoň, že Abby už je taky v pánu, té jsem přál smrt už minimálně 20 epizod.

• 24.8.2019  23:18

Pitomá pohádka, která vystřídá milion lokací, takže je divákovi vlastně úplně jedno, kde se co děje. K tomu dementní dialogy, téměř žádná akce a postavy jen do počtu. Jedna hvězda za to, že v hlavní roli je 13ti letý neherec, který strčil všechny do kapsy.

• 21.8.2019  22:39

To muselo být hrozně drahé! Solidní efekty, zajímavý nápad, jen trochu naivní zpracování. Pocitově je to rozhodně delší, než 125 minut, protože se tam toho děje hrozně moc a občas jsem to nepobíral. Zajímavé sfi-fi.

• 4.8.2019  14:19
    Bumblebee (2018)

Transformers go to Prima Family...

• 13.7.2019  23:12
    Temná věž (2017)

Temnou věž jsem nikdy nečetl, takže pro mě film docela funguje. Jen je to teda trapně krátké.

• 10.7.2019  21:19
    Rezistence (2015)

Kriste...

• 5.7.2019  22:18

Má to hlášky, humor, akce šlape a Pražské lokace potěší, ale celé je to takové nemastné neslané. Po Avengerech mi to přijde jen jako taková výplň do doby, než přijde něco většího. Lepší průměr.

• 7.6.2019  18:13

To bylo intenzivní. Skvělý Andrew Scott!

• 28.5.2019  21:54

Epizoda pro milovníky zvířat.

• 22.4.2019  21:45

Jeden z těch slabších Netflix filmů. Děj sice odsýpá, ale postavy téměr nefungují. Ani na konci filmu jsem pořádně nevěděl, kdo se jak jmenuje, protože každá postava má kromě jména i úplně zbytečnou, a nevysvětlenou přezdívku z dřívěška. Vlastně jediná postava, o které něco málo víme, je Garcia. Ostaní chlapíci se tam tak nějak prostě objeví, a jdou do akce. A já jsem jedině rád, že to není podle skutečných událostí, protože tak zpackanou akcí by se snad ani nikdo nechtěl chválit.

• 21.4.2019  21:23

Tak takové dno kinematografie jsem asi ještě neviděl. A slovensky mluvící Gott je absolutní vrchol.

• 21.4.2019  16:10

Film o zájezdu 30ti lidí po socialistických zemědělských družstvech kdesi v západních Čechách, bez jakéhokoliv děje. Soudruzi tam někde nahoře asi potřebovali výsledky pětiletky přiblížit prostému lidu u televize, a tak našroubovali stav hospodaření na postavy z 10 let staré, možná ucházející komedie a vzniklo něco, co možná dávalo smysl v roce vzniku.

• 15.4.2019  11:40

Škoda té délky, protože to docela ztrácelo tempo. Jinak je to poctivě řemelsně udělaný film, skvělé kulisy, výprava i herecký ansámbl. Děj se bohužel místy trochu vleče a chyběl mi tam nějaký silnější moment. Z té automobilové honičky v polích by šlo určitě vytěžit víc

• 9.4.2019  10:50

Asi není úplně dobře, že jsem odhadl, kdo je padouch po 15 minutách filmu. Na Pixar takový horší průměr, ty děti byly občas mega otravné.

• 6.4.2019  13:14
    Deadpool 2 (2018)

Snaží se to být hrozně cool, ale popravdě mě to vůbec nebavilo. Utahané jak hrom, než se tam začně něco dít, tak to trvá hodinu a závěr ne a ne přijít, a k tomu všemu hláškování až na dřeň a perverzní kecy za každou cenu.

• 26.3.2019  11:04
    Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Neskutečně utahaný seriál o skupince "sourozenců", kteří náhodou mají nějaké nadpřirozené schopnosti, které během seriálu sem tam použijí. Deset dílů rodinného dramatu se spoustou zbytečných odboček by šlo hezky zkrátit na dvouhodinový celovečerák, který by měl aspoň nějaký spád. Netuším, zda se plánuje nějaké pokračování, ale klidně si to nechám ujít. Věřím, že komiksová předloha bude zajímavější.

• 17.2.2019  00:05

Tomu nízkému hodnocení teda moc nerouzumím, mě se to líbilo. Affleck je sice takový chladný, a nějaký charizmatičtější herec by byl v hlavní roli asi lepší, ale i tak solidní gangsterka.

• 10.2.2019  20:34

Takový patos se mohl zrodit jen v nějaké choré mysli.

• 31.1.2019  20:15

Proti první řadě citelně horší. Nějaký spád to dostalo až snad kolem šestého dílu. Mimo vlekoucí se děj, je hlavní mínus přehršel postav a Vince Vaughn, kterému jsem tu vážnou roli bosse prostě nevěřil.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28