Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (916)

plakát

Agent (2022) (pořad) 

To byla nejlepší reality show, co jsem kdy viděl. Nervák skoro až do konce.

plakát

Koruna - Série 5 (2022) (série) 

Slabota. Pořád je problém Charles / Diana a nic víc. Chyběl nějaký silný charakter nebo výrazný díl k zapamatování.

plakát

Black Adam (2022) 

Kdo je kruci Justice Society a co jsem měl kdy vidět, abych věděl, o koho jde? Ant-man, Storm a Falcon objednaní z Wishe versus Dwayne "tvářím se pořád stejně 2 hodiny v kuse" Johnson. Totální popcorn, u kterého vypnete mozek, a sledujete, že se to hýbe a je to barevné. Pierce Brosnan tam byl fajn, to zas jo.

plakát

Tři přání pro Popelku (2021) 

Solidní remake, který se nemá za co stydět. Našinec se samozřejmě neubrání srovnání se třemi oříšky, ale Tři přání fungují v pohodě, i kdyby jste českou předlohu nikdy neviděli. Je to hezky natočené, krásně se na to dívá, ale záhadou zůstává, proč byl do role severského prince obsazen herec ze středního východu. Pěkná zimní pohádka, u které nechápu ten hejt ve zdejších komentářích.

plakát

1899 (2022) (seriál) 

Mysteriózní je to tak moc, až vás to mysteriózno štve. A taky je to zbytečně dlouhé. Ale i když je divákovi většina postav úplně ukradených, tak se na to v pohodě podívat dá. Zvládl jsem to na 3 sezení.

plakát

Vítr v kapse (1982) 

Borec umře, a jako hudební podkres tam hraje Nonstop od Michala Davida? To bylo hodně vedle.

plakát

Elvis (2022) 

O Elvisově životě jsem toho popravdě moc nevěděl, takže mi film rozšířil obzory. Austin Butler je v roli poměrně jistý, ale Tom Hanks mě tam dost štval a tu roli jsem mu nějak nevěřil. Je to ale řemeslně dobře udělaný film, a pokud přežijete tu zbytečnou délku, tak si to užijete.

plakát

Mortal Kombat (2021) 

Je to fakt kravina, ale ať se propadnu, jestli jsem se nebavil!