Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

plakát

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Vystřihnout tak ty pasáže s lidma, tak je to fajn řežba s obludama. Ale ten jakýsi příběh, co se nám film snaží sdělit, absolutně nefunguje. Popravdě jsem nebyl daleko to v půlce vypnout.

plakát

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (2024)

No, co k tomu říct. U první části jsem se alespoň i párkárt zasmál, jak blbé to bylo. Tady už to ani není k smíchu. Kamera je pořád divná, dialogy odhadnete dopředu, a často když někdo mluví, tak je to motivační TED talk. A do toho lazery, týpek se sekyrou a vesmírná loď na uhlí.

Entergalactic (2022)

Not bad, ale vizuál předčil příběh.

Barbie (2023)

Margot se může jít zahrabat, tady naprosto vládl Ryan Gosling. Jinak je to dost blbina, ale pobavil jsem se.

Mladá dáma (2024)

Fantasy pro děti do dvanácti let. Děj se dá dopředu odhadnout a MBB je fakt špatná herečka.

plakát

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Jak byl předchozí díl vizuální nářez, tak tady je to ještě o kus dál. Šílená podívaná, ale občas je to tak rychlé, že jsem nestíhal.

Duna: Část druhá (2024)

Stejně, jako první díl, to výborně vypadá, skvěle se na to dívá a má to super zvuk. Ale zase mi to přišlo jakési prázdné. Oba díly dohromady představují téměř šest hodin bez jediného epického momentu, který by diváka zařezal do židle, což je dost škoda. A nějak nechápu úplnou absenci Kosmické gildy, kromě jedné věty v úvodu předchozí části.

plakát

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

To se opravdu dost nepovedlo. Jodie Foster je fajn, ale i ona začne po pár dílech štvát. Postavy jsou nezajímavé, noc je otravná a šíleně se to vleče. Celá série se snaží působit strašně tajemně, ale určitě z toho šlo vytěžit víc. Jednoduchá zápletka natažená na 6 hodin, protože se tam v každém díle řeší vztahy.

plakát

Zac Efron nohama na Zemi - U protinožců (2022) (série)

Zac Efron pokračuje ve výpravě mimo Los Angeles a objevuje naprosto neuvěřitelné věci. Například, že se dá vařit na ohni, nebo balit věci do papírové krabice místo plastu.

Bastard (2023)

Drsný, surový příběh bez nějakého přikrášlení. Skvělý Mads Mikkelsen a výborná hudba.