• Krátkometrážní

Entergalactic (2022)

Not bad, ale vizuál předčil příběh.

Barbie (2023)

Margot se může jít zahrabat, tady naprosto vládl Ryan Gosling. Jinak je to dost blbina, ale pobavil jsem se.

Mladá dáma (2024)

Fantasy pro děti do dvanácti let. Děj se dá dopředu odhadnout a MBB je fakt špatná herečka.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Jak byl předchozí díl vizuální nářez, tak tady je to ještě o kus dál. Šílená podívaná, ale občas je to tak rychlé, že jsem nestíhal.

Duna: Část druhá (2024)

Stejně, jako první díl, to výborně vypadá, skvěle se na to dívá a má to super zvuk. Ale zase mi to přišlo jakési prázdné. Oba díly dohromady představují téměř šest hodin bez jediného epického momentu, který by diváka zařezal do židle, což je dost škoda. A nějak nechápu úplnou absenci Kosmické gildy, kromě jedné věty v úvodu předchozí části.

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

To se opravdu dost nepovedlo. Jodie Foster je fajn, ale i ona začne po pár dílech štvát. Postavy jsou nezajímavé, noc je otravná a šíleně se to vleče. Celá série se snaží působit strašně tajemně, ale určitě z toho šlo vytěžit víc. Jednoduchá zápletka natažená na 6 hodin, protože se tam v každém díle řeší vztahy.

Zac Efron nohama na Zemi - U protinožců (2022) (série)

Zac Efron pokračuje ve výpravě mimo Los Angeles a objevuje naprosto neuvěřitelné věci. Například, že se dá vařit na ohni, nebo balit věci do papírové krabice místo plastu.

Bastard (2023)

Drsný, surový příběh bez nějakého přikrášlení. Skvělý Mads Mikkelsen a výborná hudba.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Těšil jsem se na to, ale marně. Zápletka je blbučká, a celé to vypadá divně. Chvíli jsem přemýšlel, jestli mi blbne monitor, ale ono je to fakt většinu času rozmazané a občas to vypadá jak kdyby ty obrázky vygenerovala AI. A za ty lense flary by se nestyděl ani Abrams. A proč tam byla pasáž s pavoukem je mi záhadou.

Modrooký samuraj - Série 1 (2023) (série)

Pusťte si to s japonským dabingem. Dává to tomu úplně lepší rozměr. Výborná podívaná.