Kočka na rozpálené plechové střeše (1958)

Super! Jeden z prvych "klasickych" filmov, ktory ma zaujal. Tak ako ostatni, aj ja musim vyzdvinut herecke vykony vsetkych troch hlavnych postav. Ti v jednom dome rozputali uzasny herecky koncert. btw tej Taylorke to sekne ;-)

Všechny moje lásky (2000)

Cusackovi sa presne podarilo vyjadrit pocity, ktore som prezival, ked ma nechala holka. Tak sa podla mna citi vacsina chlapov, ktori sa pytaju, preco to zase nevyslo. Celkovo vsak High fidelity vo mne nezanechal viac ako pripomienku toho "strasne blbeho obdobia", ktore dufam, ze uz viac nezazijem ;-)

Danger Zone III: Steel Horse War (1990) odpad!

...ono si treba niekedy pozriet aj skutocne stupidny film, aby som dokazal ocenit kvalitnych hercov, dobry scenar, kvalitnu reziu, hudbu, kameru...tomuto totalnemu "becku" sa zial vsetky mnou vymenovane komponenty velmi zdaleka vyhli. :-(

Odplata (1999)

Len o maloktorom filme si dovolim povedat, ze je bez chybicky, no dovolim si to povedat prave teraz. Skvela Noir zalezitost v ktorej Pan Herec Mel Gibson exceluje ako najtvrdohlavejsi tvdas Porter.

Kat (2004)

uf...mam rad Kinder vajce...zboznujem prekvapenie... Tak vážení, Punisher ma dostal...ano, priznavam, ze ma dostal, podla vacsiny, totalny brak. Typicky rambovsko/komandovsky hrdina na okraji spolocnosti, hovadsky zly zaporak, obrnene auto, vybuchujuce auto, brokovnica s urezanou hlavnou, kopec akcnakovskeho klise...To vsetko vysperkovane ElMariachimJohnnymCashom, zaujimavym hudobnym podmazom, bolestsposobujucim nanukom, prenosnym hydrantom, Rusom v pasikavom tricku a hlavne brutalnou nadsadzkou....

Dannyho parťáci (2001)

...tož...odvolavam sa na komentar Tsunamiho_X (pomale tempo, zaujimavy dej) a na druhej strane na komentar Tosima (v plnej sirke a dlzke ;-)............a teraz nieco odo mna: ,,zaujimava "vykradacka" ktora veeelmi rychlo vysumi"...a este si neodpustim "napadnut" Juliu Roberts...fuj, ta ma obrovske usta...do tych by sa zmestilo aj...aj vsetko ;-)

Smrt z lásky (2000) (TV film)

Film trpi vsetkymi typickymi syndromami nemeckych TV filmov. Umelou atmosferou, chabymi hereckymi vykonmi a navyse je to zase kriminalka :-/ ... spoiler 2* si u mna tento filmik zasluzil za miestami pre mna az komickym padom policajta, ktory zacne vrazdit kazdeho okolo seba.

Bugsy (1991)

Prijemna a pre mna velmi netradicna gangsterka o velmi zaujimavom gangstrovi-snilkovi. Chlapikovi, ktory mal svoju viziu, ktorej obetoval vsetko. Aj kvoli takym ludom je Amerika tam, kde je (myslim to pozitivne;)

Rychle a zběsile (2001)

Povinny chlebik pre kazdeho manika do Need for speed. Nutnost pre "blaznov" do rychlych aut. Limonada pre vsetkych ostatnych, ktorym nevadia nejake tie hovadinky ;-)