Temný případ (2014) (seriál)

Aby peklo ostalo peklom, nesmie s vykúpením korelovať. Tak to skrátka nechodí...

Dealer III (2005)

Po objektívnej stránke krásne vyvrcholenie tejto podarenej trilógie. Po subjektívnej stránke: PEKELNÝ KULT!!

Blízko od sebe (2013)

Typický divadelný "vyprošťovák" v tomto prípade pomaly stráca účinok, vyvolávajúc vo vás emócie porovnateľné s emočným zásahom životopisu Ivana Gašparoviča. Streep je ale godfather!

Americká krása (1999)

Pravda vyzerá občas nereálne, občas je krásna, občas americká a občas taká naša slovenská...

Submarino (2010)

Na severe nič nové... Vinterbergovo Submarino totiž predstavuje sugestívnu reflexiu sveta, kde jediným možným východiskom je buď smrť alebo záverečné titulky.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Príjemná, nenáročná krimi romanca, ktorá sa vám snaží európskou formou sprostredkovať atmosféru súčasného New Yorku. Toť sio. V dobe (posledné tri-štyri roky), keď už veľa takýchto filmov nevychádza vás Dead Man Down rozhodne nesklame i keď svoj potenciál pochoval hneď vedľa Lászlóvho hrobu. Čo ma ale hlavne teší je fakt, že od WWE Studios sme sa konečne dočkali niečoho zmysluplného (Tiesňovú linku som ešte nevidel) a to popri vybuchujúcich Cenoch, Ortonoch, či Mizoch je rozhodne prekvapivý moment v McMahonovskom biznise.

Prvotní strach (1996)

Stavím sa, že Martin Vail si to nakoniec namieril zo súdu priamo do bordelu.

Spy Game (2001)

Spy Game by som prirovnal k hokejovému zápasu medzi týmami scenáristov a režiséra: Scenáristi sa snažia dve tretiny úpenlivo betónovať proti ofenzívnemu talentu Scottovcom a celkom sa im to až na dve (obsadenie R+P, Berlin 1976) výnimky darí, čo sa v konečnom dôsledku odzrkadlí na výsledku lebo záverečný scenáristický tlak už iba skoriguje skóre na 2:1 pre Scottovcov... Mnohých divákov 3x rozvlnená sieť bezpochyby uspokojí ale ja od podobných zápasov rozhodne očakávam viac gólov, toto bol akurát tak solídny zápas 2. ligy.

Zrození (2004)

Úprimne sa obávam dňa, keď zrodeniu zrodím plný počet.