Přežít! (2005) (seriál)

Naprosto úžasný a nervy drásající pořad Přežít!

Šance 2013 (2013) (pořad)

Vůbec to nevypadá špatně a navíc je to vtipný. ;)

To je šoubyznys (1995) (pořad)

Snad ty nejlepsi scenky, ktere kdy CT natocila. Siroke spektrum pres vsechny dekady 2.pol.20.stol.Obcas se tam sice objevi nevtipna,ba az trapna scenka,ale celkove se jedna o hodinu plnou humoru. ;)

Pan tělocvikář (2007)

Komedie, u které se zasmějete, ale zároveň i naštvete! Woodkock je svině a toho pocitu se nezbavíte, Farley a jeho kámoš jsou skvělí. Nejvíc vás asi rozesměje opilá Farleyova manažerka. Mrzí mě nedotáhnutý scénář, hlavně u slečny, do které byl Farley v 7. třídě zamilovaný.

Sbal prachy a vypadni (1998) odpad!

Nudný, nezáživný a strašně táhlý děj s otevřeným koncem. Prostá dějová zápletka, snadno rozluštitelná. První polovina filmu je prosté utrpení, druhá polovina spíše taky, jelikož už víte, jak to skončí, jenom se koukáte na to, jak dopadnou zbylé vedlejší děje prolínající se s hlavní zápletkou. Nakonec se všichni pozabíjí a vy jste rádi, že ta hrůza už konečně skončila! Jediné, co na tomhle filmu bylo hezký, tak jedině to, jak uhlazený černoch vyřídil toho chlapíka, co si chtěl přepnout kanál na TV hospodě.

Kde peníze pomáhají (2002) (pořad)

Tohle mě nikdy nebavilo! Sice vám ukáží bandu skotačícíh a vřískajících dětí, řeknou vám, kolik jim dali peněz a na co je použijí a už je konec. Na jednu stranu je to nuda a nadruhou se aspoň dozvíte, na co jste přispěli.

Kuchařská pohotovost (2009) (pořad)

Slabe zpracovani,presto celkem koukatelne.Uzasne navari,jidlo vypada hezky,az Vam tecou sliny,ale vsechno je drahy,takze si sami nic neuvarite a navic vas ani nenauci varit,coz jsem od toho poradu cekal. Suma sumarum zklamani pri kterem vam mohou jen teci sliny.

Superkočky (2010) (seriál) odpad!

Nudný, táhlý, nezajímavý. Takhle bych shrnul další americký odpad.

Malý princ (2010) (seriál)

Bídná animace, celkově je to bídně zpracované. Mohlo to být lepší! A s pravým Malým princem se to taky celkem liší. Přečtěte si knížku, na tohle se raději vykašlete.