LIVINGDEAD

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
    • 23.6.2018  22:10
    Ghostland (2018)

Pošahaná chujovina o pomrdané krávě, u které nikdo neví, co je pravda a co realita. Dávám 20% za tu roztomilou transku! Jinak je to ale ztráta času a film je až protivně nadhodnocený :-(.

• 23.6.2018  22:06

Jít na to do kina, tak se zabiju! Ještě, že mne něco osvítilo a já nakonec nešel. Dětský film o opičce, krokodýlkovi a vlkovi. Slabých 50%.

• 17.6.2018  13:02
    Reverie - Apertus (E01) (epizoda) (2018)

Ubrečený, romantický a ke všemu nudný "prý thriller". Jediným trikem byl motýl na klice. Sračka!

• 16.6.2018  15:59
    Impulse - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

No, uvidíme ... sice ty puberťácké filmy ze střední nemusím, ale třeba mne to příjemně překvapí - rozhodne 2. díl. :-)

• 9.6.2018  23:49
    In Darkness (2018)

Čekal jsem mrazivý thriller vrah vs slepá žena, bohužel vyklubal se nudný politický film o Bosně. Zase ztráta času! Bože, že já vždycky naletím :-(

• 2.6.2018  23:52
    Desolation (2017)

Co to jako bylo? To snad bylo točeno pro dětský kanál ČT :D?

• 2.6.2018  19:36

To je snad poprvé, kdy jsem se modlil, aby ta rodina byla rychle vyvražděna. Tolik nelogických a stupidních scén! SPOILER: 1. Každý puberťák má mobil u sebe a bez mobilu je jako bez ruky. 2. Když Vás někdo bodá, tak se snažíte bránit, ne? A matka stojí a čumí 3. Slušňák fotr, vidí svou zabitou rodinu a chlapa se sekerou, jde mu o život a křičí: máte 5 sekund, jinak budu střílet... Normální člověk by vraha snad odrovnal hned! Prostě bylo toho dost a ten film mne totálně vytočil. Dávám 30% a ani nevím za co, možná za píseň od KIM WILDE - "Cambodia"! Bože a tahle píčovina byla i v kinech, já padám!

• 2.6.2018  11:11
    Synkhole (2017)

OBSAH: Skupina studentů archeologie se rozhodne prozkoumat hluboké jeskyně v Texasu, aby našli svého oblíbeného profesora. Muž se ztratil při expedici za nejasných okolností. Cílem profesora bylo najít "fontánu mládí". Když studenti vstoupí do škvíry v meziprostoru, ukazuje se, že podzemní čas běží mnohem pomaleji než na povrchu. Zbaveni jakékoliv pomoci zvenčí, musí jít hlouběji do jeskyně, což vede k objevu jednoho z nejzajímavějších tajemství minulosti.

• 1.6.2018  22:49
    Tomb Raider (2018)

Tentokrát byla Lara nějak slabá, asi málo posilovala? Hrobka dobrá, ale než se tam dostali, to bylo utrpení. Dávám 60% za vodopád. Ale kdybych měl jít na to do kina a nebo nedejbože hrát takovou hru na PS4, tak se asi odstřelím.

• 1.6.2018  22:46
    Feral (2018)

Atmosféra strachu = nula. Spíše než horror je to drama o dvou lesbách. NUDA!

• 27.5.2018  18:40

Pustil jsem film a stále přidával zvuk... nic, ticho. Bože, co jsem to stáhl za fake verzi, nebo to je němý film? Zpočátku tedy byl... Neumím si představit, že bych byl tak potichu, jako hlavní postavy ve filmu. Vždyť já každou chvíli kašlu, smrkám.. Co se týče nestvůr - paráda, ale jít na to do kina, tak jsem vytočený za vyhozené prachy!

• 26.5.2018  14:09
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Tihle lidi nebudou nikdy pracovat. Jen se přiživovat a maximálně se živit prostitucí! Líbila se mi scéna, kdy bloger stál na nádraží, kde žebral a myslel, si, že se mu budou všichni klanět. Nikdo ho ale neznal - naprostá NULA :-)

• 21.5.2018  19:32

Romantický film ala Rosamunde Pilcher. Sympatické herecké obsazení. Ve zkratce: měla nadrženou frndu, roztáhla nohy, mlaskala blahem a když ji to přestalo bavit, tak s tím chtěla skoncovat. Jenže se přepočítala... Suma sumárum, může si za to ta kurva sama!

• 17.5.2018  19:38
    Maus (2017)

Film o vypatlané krávě a to fakt nemusím, potkávám je každý den...

• 12.5.2018  20:21
    Pomsta (2017)

Chovala se jako kurva, tak co čekala? Scéna vytahování skla z chodidla byla nechutná :-) Na sobotní TV odpoledne to ušlo :-), ale na kinohit to nemá.

• 10.5.2018  21:15
    Pitchfork (2016)

Herecké výkony: hrozné. Zabijácký dement v králičím kožíšku: k smíchu. A příběh? Syn přijede k rodičům, fotr ho nesnáší a on si přivede celou bandu, aby si udělali ve stodole discotéku. No je to normální? Se divím, že mu ten fotr nerozbil hubu!

• 8.5.2018  17:18
    Štiky (TV pořad) (2018)

OSTUDA!

• 8.5.2018  14:01
    Downrange (2017)

Tak zejména musím pochválit čistý obraz a zvuk, konečně thriller, u které se můžou využít elektro zařízení 21. století. Co se týče filmu, tak herecké výkony ušly a krvavé rány po výstřelu vypadaly věrohodně. Já jsem se nenudil.

• 7.5.2018  15:47
    Meet the Blacks (2016)

45 minut jsem vydržel koukat a stále čekal na očistu...a nedočkal se!

• 7.5.2018  15:42

Nudná komedie o staré rašpli, která se v důchodu nudí a tak si do baráku nakvartýruje čmouda. Jak srdcervoucí...

• 7.5.2018  00:05
    The Rain (TV seriál) (2018)

SPOILER....její vinou umře matka a NIC..... žádný pocit viny, smutek... NIC! Divné ne? Ta kráva z bunkru mi je tak nesympatická, že bych ji na místě rozbil hubu! Jsem u druhého dílu, uvidím, jestli s ní další díly přežiji... Další díly jsem nezvládl - děs!

• 6.5.2018  23:52

• 6.5.2018  17:49
    Party Bus to Hell (2017)

Tara Reid je symbol megasraček!

• 6.5.2018  13:02

Asi by se mi líbil takový život, kde ženská chodí do práce, stará se o všechno, kupuje muži dárky a chlap leží doma :-) Takhle to chci! :-)

• 6.5.2018  12:31

Zpočátku to vypadalo velice nadějně. Les, řeka, sympatický manželský pár a obluda. Pak se objevila čarodějnice, indiánské žvásty, děda šerif ... a celé to šlo do kytek.

• 5.5.2018  16:40
    Family Blood (2018)

První hodina drama o feťačce a zbytek filmu se změnilo v upírskou sračku. Film mi zhnusil sobotní odpoledne.

• 4.5.2018  18:11
    Toc Toc (2017)

Skvěle jsem se bavil a ten co měl Tourettův syndrom byl parádní :-) Rossy de Palma se mi líbila už i ve filmu Služebná.

• 30.4.2018  14:28
    Welcome to Willits (2016)

Hrozné. A uvést Dolpha Lundgrena, že tam hraje, je fakt trapas. Amatérská píčovina od začátku až do konce!

• 28.4.2018  21:49

Oproti jedničce slabý odvar. Jít na to do kina, tak se asi zabiji! Hodinu se opravdu nic neděje a když se už konečněš objeví nějaká příšera, tak to je jako pohádka Za humny je drak.

• 27.4.2018  23:48
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Utajený šéf pro socky... V USA majitelé firem v tomto pořadu kupují svým dobrým zaměstnancům domy, auta, platí jim hypotéky, cestu kolem světa a u nás? Za odměnu posílá majitel firmy své zaměstnance na školení! OSTUDA! Ale co se dalo čekat od české produkce! Navíc tohle reality show je tak profláknuté po celém světě, že jen zaměstnanec - debil si může myslet, že se opravdu točí dokument o nezaměstnaném.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60