LIVINGDEAD

HORROROVÝ MANIAK

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64
    • 9.12.2018  19:07
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Rozhodně mne to baví více než Pohlreich, ten byl už ke konci totálně nudný. V reality show Ano, šéfová apoń vidíme, jak to v restauracích opravdu chodí... Prostě sice se nic po natáčení nezměni, ale aspoń vidíme tu tragédii českého pohostinství.

• 9.12.2018  18:56
    Skjelvet (2018)

Ani jsem netušil, že bylo natočeno pokračování rodinky, přežívající zemětřesení - Bølgen (2015). Trochu mne štval Kristian, který se třásl více než budovy při zemětřesení :-) Ale scénka s budovou byla parádní. Já se bavil.

• 2.12.2018  13:51
    Venom (2018)

Skvělý film, parádní triky.

• 25.11.2018  16:39

Amy Schumer je hnusná jako prdel, i jako herečka i ve filmu...., ale záviděl jsem ji to její sebevědomí.

• 18.11.2018  15:06
    Lasso (2018)

50% Bohužel, ten přičmoudlý student mne tak vytáčel, že jsem se modlil, aby co nejdříve chcípl. Taky jsem nějak nepochopil zapojení plotu do elektřiny a sebeobětování trupíka...Na druhé straně, zase něco nového. U zabíjení důchodců jsem spíše sympatizoval s vrahy :-) a ta černá muscle lesba, to by fakt brutus :-)

• 17.11.2018  16:30

Zatím 60%

• 11.11.2018  18:32

Vždy, když se scény Predátoru odehrávají ve městě, stojí to za hovno. A to byl i tento případ. Navíc děcko v hlavní roli, takže i vhodné pro odpolední dívánky pro školy a děti. Popravdě, modlil jsem se, aby film skončil. Už jsem totiž usínal! 50% a víc ani ň!

• 10.11.2018  18:08
    The Super (2017)

Mně se to líbilo - 50%. Val Kilmer zahrál slizkého údržbáře. K tomu odporný barák, ve kterém bych nechtěl bydlet ani zadarmo!

• 10.11.2018  14:13

Po prvním dílu: zatím 60% Seznamovali jsme se s postavami, zatím se nic důležitého nestalo (kromě poslední 10 minut), takže čekám, co se bude dít.

• 4.11.2018  22:30
    The Dark (2018)

Viděl jsem produkce Rakousko, to bude SHIT. No a měl jsem pravdu. Vůbec jsem nepochopil, proč Mína může žrát jen lidské maso? A pokud umřela, proč se z ní stalo zombie? Celkově je ten film o ničem. Ztráta času. 🤮

• 4.11.2018  18:26
    Whitney (2018)

A tahle hovadina šla do kin? Kam ten svět spěje... To už ani nejsou schopni natočit životopisný film?

• 4.11.2018  17:11

Divný film a Bella Thorné... ani kolo bych o ni neopřel! 💩💩💩💩

• 4.11.2018  16:54

Hlavní postavu - syna, hrál tak odporný herec, že kdybych byl jeho fotr, mlátil bych ho po ksichtu hlava nehlava! Na ten hnusný rypák se nedalo dívat. Co se týče filmu, prý katastrofický žánr! HOVNO! Katastrofických efektů nebylo ve filmu ani sekunda. Ale je možné, že brali jako KATASTROFU, natočení takového filmu! Je to hnusné drama o přepracovaném fotrovi, staré krávě, která sedí celý den doma a kouká na TV a hnusném synovi, který snad vypadl z nějakého obludária! Pak se mihne pár "rádoby" prý akčních scén o napadení Švédska! Trapné, nudné, zoufalé - prostě MEGASRAČKA ROKU! 💩💩💩💩

• 3.11.2018  19:00
    Look Away (2018)

Čekal jsem více. A ke všemu divný konec.

• 1.11.2018  21:48
    Our House (2018)

Už na začátku mi bylo jasné, že je to levný televizní film. Přesto jsem dle hodnocení ostatních doufal, že uvidím alespoň průměrný horror. Bohužel, je to nudná, uspávací sračka! 💩💩💩💩

• 31.10.2018  20:31
    Sestra (2018)

Opravdu hnusný klášter! Film se mi líbil!

• 28.10.2018  01:02
    O 10 let mladší (TV pořad) (2018)

Opět ostuda! Tvůrci pořadu by se měli podívat, jak vypadá proměna v USA. Mimochodem, tým špičkových odborníků, by sám potřeboval proměnu. Jedna tlustá manda za druhou! Co se týče pořadu, spíše to byla seznamka se zoufalou dvojicí než proměna. A finále? Dědek zůstal dědkem s pomačkaným ksichtem a ženské hádali tolik, kolik ji bylo, tak jakápak proměna? 💩💩

• 27.10.2018  22:50
    Alfa (2018)

Film má opravdu krásné barvy, bylo radost koukat.

• 21.10.2018  19:34
    Slender Man (2018)

Já u filmu zaspával, ale ségra minimálně 3 x strachem vykřikla. Ona by dala 80%, já 40%. Takže dávám průměr 50%.

• 21.10.2018  14:49
    Nejlepší (2017)

Film o hnusných smažkách a to, že se jeden prý z toho vybrabal... Vždycky už bude zloděj, povaleč a smažka!

• 21.10.2018  00:17
    Warning Shot (2018)

Tak amatérské a s tak hnusnou ženskou v hlavní roli, že jsem to musel po 30 minutách vypnout

• 20.10.2018  19:22

Ten fotr pochcánek by se mnou nepřežil ani minutu! Hnusná rodina, až se chtělo zvracet!

• 13.10.2018  23:16
    Knuckleball (2018)

Herce Michaela Ironside pamatuji z horroru Visiting Hours. Byl to nezapomenutelný zážitek a tak mne překvapilo, že ještě žije :-) Co se týče filmu Knuckleball, i když hlavním hrdinou bylo malé děcko, bylo to napínavé a zajímavé. Kluk hrál bojové počítačové hry, tak se trošku vyznal, jak se zbavit útočníka :-)

• 13.10.2018  17:06
    Apostle (2018)

Zbytečně dlouhé - 130 minut, už jsem pomalu odpadával. Herecké výkony dobré, občas se vynořila skvělá scéna, jako např. stůl s vrtákem nebo s mlýnkem na maso :-) Po delší době jiný film, než ty paranormální filmy, kde spadné z police prášek na praní :-)

• 7.10.2018  14:15
    Frenzy (TV film) (2018)

Bože můj, Bože můj, Bože můj... za co mne trestáš? Skupinka kamarádů vyrazí na výlet do zapadlé zátoky. Jedna je blogerka, takže se vše natáčí. Během cesty se jim porouchá letadlo a všichni spadnou do moře... mezi žraloky. Tragické herecké výkony, stupidní scénář, trapné až směšné dialogy a ty triky... katastrofa. A hlavní hrdinka? Místo aby se dostala na břeh, či na skálu, se rozhodla pozabíjet všechny žraloky v moři... :-) :-) To fakt musel vymyslet jen debil :-)

• 6.10.2018  23:35

Z American Horror story se stává Harry Potter... končím sledování seriálu a už nikdy více!

• 30.9.2018  21:17

Nejdřív jsem viděl The First Purge a to bylo zklamání roku. Už jsem ani nečekal na nějaký zázrak a tak jsem zkusil He's Out There... No a po těch megasračkách nemohu jinak než dát 80%. Les, samota, psychopat a napětí.... prostě vše co do horroru patří.

• 30.9.2018  21:11

Těšil jsem se na film, to jsem ale netušil, že První očista je černošská verze :-( A taky to podle toho vypadalo. Špína, chudoba, drogy a 70 minut kydy o hovně.

• 30.9.2018  16:00
    Bezbožní (2017)

Od poloviny jsem to nezvládal - nuda! Přeskočil jsem 45 minut a viděl konec. Těch 45 minut mi vůbec nechybělo :-)

• 30.9.2018  11:48

Zdlouhavé, nudné a ke všemu ten konec jsem nepochopil. Film o psychopatovi vojákovi a pošahané blondýně. Vlci to bohužel nezachránili. 30%

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64