LIVINGDEAD

HORROROVÝ MANIAK

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 20.6.2017  17:29
    Dark Angel (TV seriál) (2016)

70% Miluji seriály z doby 19. století, kdy se mohlo vesele vraždit a jako důvod úmrtí se uváděly nemoce... :-)

• 18.6.2017  20:51

Už když jsem před 3 měsíci uviděl trailer, věděl jsem, že mne film zaujme. A opravdu je to film s dobrými hereckými výkony, s napětím a navíc, panelák byl parádní. Jak už bylo tady uvedeno, byla velká škoda, že se nezabíjelo jinak, více drasticky... Tak mne napadlo, kdyby se to stalo u nás v práci, asi bych je pozabíjel všechny :-)

• 18.6.2017  16:23
    The Evil Within (2017)

Monolog odporného mongoloida a levné animované efekty ala Hermína Týrlová! Netuším, co bylo cílem k natočení tohoto filmu, ale pokud to bylo zhnusení retardů, tak se jim to povedlo.

• 17.6.2017  12:14

Škaredá herečka s knírem, v hlavní roli. Já si to ani nevšiml, protože je herečka hnusná už z dálky, ale ségra na mne zvolala, když Juanu líčili na tu soutěž sushi: "koukej, jakého má kníra!". Hold HD TV ukáže všechno :-)

• 4.6.2017  18:00
    Bedeviled (2016)

Bože můj. Tak tohle bylo utrpení roku 2017. Neuvěříte, ale byl jsem už tak znechucen, že jsem film vypnul 15 minut před koncem. Nevím jak to dopadlo a hlavně, vůbec mne to už nezajímá!

• 4.6.2017  12:40
    Harlots (TV seriál) (2017)

Skvělý seriál o špinavých děvkách v 18. století v Londýně.

• 2.6.2017  19:12
    Život (2017)

Roztomilá buňka a taková svině :-) Life byl skvěle natočen s výbornými herci. Nechybělo ani napětí a Sad End :-)

• 28.5.2017  19:24
    Kidnap (2017)

Líbí se mi honičky v autech, kdy se rychlost zvyšuje ze 40 na 60. Docela napínavý film, ale párkrát bych Halle Berry praštil mezi oči, protože měla tolik příležitostí honičku ukončit a neudělala to. Chápu, .... 94 minut. Ale zvedalo mne to z gauče... :-)

• 21.5.2017  20:17

Slabé. Útočníci jen postávali, a ženské, přestože slyšely několikrát podivné zvuky, nechali muže koukat na televizi... Asi nejnapínávější scéna byla, kdy si dva kamarádi pouštěli na novém gramofonu desku a testovali zvuk.

• 21.5.2017  12:40
    Cold Zone (2017)

Jedinou katastrofou, byl vztah mezi puberťáckým synem a otcem. A o to zřejmě ve filmu šlo? A jak se ochránit před ledovou bouří, kde je takový mráz, že během pár sekund zmrazí vše živé? Stačí si zapálit svíčku. Ta Vás ochrání :-)

• 20.5.2017  23:35

České filmy nemusím, ale tento film mne mile překvapil. Dokonce se našlo i pár vtipných momentů. Nějak nechápu, proč se do filmu museli najímat polské herce a následně dabovat, když je to Česko - Slovenský film? To už u nás opravdu nemáme žádné dobré mužské herce? Jinak Mareše jsem si ani nevšimnul. až po slédnutí jsem zjistil, že hrál psychiatra

• 20.5.2017  23:13
    Extortion (2017)

Já už asi nepojedu na žádnou dovolenou :-( Jdete si zaplavat na liduprázdnou pláž a žralok, jedete do francouzských lesů a zaostalí vesničani si z Vás udělají děvku, v jiné zemi Vás unesou na orgány, nebo si z Vaší kůže udělají obrázek. Ve filmu Extortion si půjčíte loď, vyrazíte i s rodinkou na moře a ejhle, jde Vám o život. Já tedy nevím, ale pokud bych vyrazil na moře, tak si sebou vezmu litry pitné vody a hlavně mobil, zvláště v dnešní době, kdy bez mobilu nejdete ani na záchod! A určitě bych se držel hlavních tras a nemotal se někde v zapadlé části ostrovů. I když, teď si vzpomínám, že když jsem byl ve Švýcarsku na Rýnských vodopádech, také jsme se oddělili od zájezdu a jeli sami s kapitánem plavidla na skálu uprostřed vodopádů :-)

• 17.5.2017  20:33
    Harlots - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2017)

Zajímavý seriál o kurvičkách (Londýn - 18. století).

• 14.5.2017  01:38

Skvěle natočený dobrodružný film a ten tanec na konci mne dostal :-) Jak to, že ty indické herečky jsou vždycky tak krásné?

• 6.5.2017  14:11

Povedené masky klaunů, ale Ti upíří zombie z Rumunska mi nějak neseděli :-)

• 3.5.2017  20:59

Docela napínavé drama. A kliniky a experimenty miluji :-) Škoda jen, že do postavy mladé dívky, vybrali takovou hnusačku s prasečím ksichtem!

• 2.5.2017  22:59

Parádní začátek a jakmile se objevila věznice, šlo to do kytek!

• 2.5.2017  18:22
    Black Mountain Side (2014)

3 x. Třikrát jsem si film pustil a pokaždé to vzdal. Vydržel jsem 45 minut, více se prostě nedalo!

• 2.5.2017  18:18
    Lavender (2016)

Takhle zkurvit moji oblíbenou kytku!

• 2.5.2017  14:05
    Procep (2016)

Jak natočit sci-fi? Postačí najít starý opuštěný barák, najmout pár Srbů a kosmonauta. Už nikdy více...

• 30.4.2017  22:33
    Uteč (2017)

Takové Stepfordské paničky na černo :-) Já asi čekal něco jiného. Na plakátech je kříčící černoch s děsivým výrazem na tváři. Tak jsem tipoval, že ty černochy bude zbohatlícká komunita mučit, čtvrtit, lovit a vraždit... Ale film v TV pobavil, v kině bych se odstřelil.

• 30.4.2017  22:13
    Nemesis (2016)

Když horror začíná tím, že se prvních třicet minut nic neděje, je to vždycky na 100% sračka. A platí to i v tomto případě.Jeden chlápek se nachází v zapadákově a na každém kroku nachází fungující telefon a tak telefonuje. Film nemá ani hlavu ani patu a navíc miluji filmy s jedním amatérským hercem :-(

• 30.4.2017  22:01

Film o krávě, která poslouchá své nenarozené děcko. Nezdá se Vám, že se s těmi horrory s těhotnými roztrhl pytel? Herečka Alice Lowe krásy nepobrala a tak může hrát jen vyšinuté děvky a zvláště ve filmech, které si napsala a ještě i natočila. Film Prevenge je naprostá ztráta času a nechápu, jak se dostal do kategorie komedie?

• 30.4.2017  14:24
    Personal Shopper (2016)

Když jsem viděl logo TV ARTE bylo mi jasné, že to bude píčovina. Televizní film, nezajímavé herečky....prostě děs.

• 28.4.2017  19:55

Krásná a nikdy nestárnoucí Jennifer Aniston. Bez ní, by ale byl film Pařba o Vánocích odpad.

• 28.4.2017  19:53

Říkám si, jak to ten James Franco stíhá, když točí několik filmů za rok. Co se týče komedie, pobavila mne a zpříjemnila mi večer a to i díky sympatické Zoey Deutch.

• 23.4.2017  20:57
    Ochránci (2017)

Pohádka.

• 22.4.2017  23:10
    Kruhy (2017)

Kruh 1 ani Kruh 2 si už nepamatuji, takže nemohu porovnávat. Dá se říct, že Kruhy byl pro mne nový film. Sympatické herecké obsazení. Trošku mi ve filmu neseděl Johnny Galecki, přece jen jeho postava uťápnutého malého skrčka v Teorii velkého třesku je dost známá a tak mi vadil v roli profesora. Film byl ale dobře natočen a pár lekaček se taky našlo.

• 16.4.2017  00:50

Pád vesmírné lodi byl parádní, bohužel pak nastal romantický film, plný něhy a lásky. A ta scéna odporující logickým zákonům: Na město spadne vesmírná mimozemská loď, je 200 mrtvých a mládež jde normálně druhý den do školy, jako by se nic nedělo! To určitě!

• 15.4.2017  19:20
    Downhill (2016)

Nějak jsem nepochopil smysl filmu. Skupinové obcování s nějakou šerednou babou z jeskyně. Všude kozy a na stromách pytle s nějakými červi. Nakažení s čísly na rukou, všude mrtvoly.... Z počátku to vypadalo jako pomsta buranů za drzé chování v hospodě, kdy si dovolil jeden sáhnout na prdel turistce a její přítel si na všechny otevřel hubu. Říkal jsem si, Ti jim ještě ukáží, se budou divit..... Jenže pak se to zvrtlo v totální píčovinu! 20%

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54