LIVINGDEAD

HORROROVÝ MANIAK

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 19.8.2017  21:13

Škoda, že scénka se žralokem byla jen taková doplňující zápletka milostného dramatu. Čekal jsem Čelisti V :-) Je to spíše takový TV film, na který rychle zapomenete.+++++ OBSAH: Laurin život se obrátil vzhůru nohama, když byla napadena žralokem, při oslavě jejich 18. narozenin. Je zachráněna Brucem. Pohledný mladík se právě vrátil domů z vysoké školy a stává se tak místním hrdinou za jeho statečnost. Bruce se objevuje na stále více v jejím životě. Bohužel její přátelé a rodina nevidí náznaky posedlosti záchrance, který je přesvědčen, že mu Laura dluží život.

• 12.8.2017  21:32
    Naked (2017)

Zpočátku to bylo vtipné, ale pak už ohrané. A na ten neustále opakující se nudný svatební slib, jsem už byl alergický!

• 11.8.2017  20:37
    Sharknado 5: Global Swarming (TV film) (2017)

Jak tak kráva chytla helikoptéru do rukou a vší silou ji držela a pak odhodila, řekl jsem si a dost a tu píčovinu jsem vypnul!

• 11.8.2017  20:28

Strašné! Amatérské! Levné! Nulové triky a efekty. Třepající kamera a obraz na hovno!

• 11.8.2017  20:16

Prostředí arabských emigrantů, špína, smrad, hnus a k tomu šereda v hlavní roli a neschopná policie... Už asi do Vídně nikdy nepojedu!

• 11.8.2017  15:25
    Velký dar (2017)

Chris Evans jako taťka.... šok :-) ale film je rozhodně zajímavý.

• 10.8.2017  22:07

Tuto sračku jsem po 15 minutách vypnul! Stačilo se podívat na ZOMBIE masku a bylo mi jasné, že jedinou útratou při točení filmu, byla paměťová karta do kamery!

• 10.8.2017  21:10
    Zacisze (2017)

Ta Polka byla prostě parádní. Jako bych se viděl :-) Z pohodlí města do přírody... do hnusné přírody :-)

• 6.8.2017  15:36
    Man in an Orange Shirt (TV seriál) (2017)

Opravdu šokující drama :-)

• 6.8.2017  11:42
    Quarries (2017)

Ženské v lese a v patách jsou jim retardi z uzavřených dolů... Pobavila nás horská průvodkyně. Nejenže na tuto pozici neměla figuru, (byla dost vyžraná a žádný sval), ale zraněná pak fňukala jako malé děcko a navíc, ten tým měla přece vést.... Ale film pobavil.

• 6.8.2017  00:51
    The Mist - The Devil You Know (E06) (epizoda) (2017)

Končím! Po 6 dílech potvrzuji, že je to totální sračka!

• 1.8.2017  18:17
    Tonight She Comes (2016)

Po 40 minutách vypnuto. I kdyby bylo v televizi totální hovno, raději nic, než tohle!

• 29.7.2017  23:20

Mám rád naháněčky v lese. A opět jsem si přísahal, že už nikdy nepojedu do lesa a k vodopádům jen kam se dá dojet přímo autobusem. Co se týče filmu, být tou ženskou, tak na konci vezmu polštář a podržím mu ho chvíli na ksichtu....

• 16.7.2017  20:55
    Night Fare (2015)

Mohl to být skvělý film a pokud by v jednom momentu film skončil, dal bych i 80%. Bohužel, thriller se změní v pohádku. Ke všemu v trapnou pohádku :-(

• 15.7.2017  23:25

Ptal jsem se v Polsku Poláků, co znamená "POKOT", ale nikdo nevěděl. A nedivím se, tohle slovo zřejmě znají jen myslivci. cituji:***"Pokot (rozložení (uspořádání) zvěře) - je tradiční ukončení slavnostního obřadu kolektivního lovu, při kterém je hlášený raport o průběhu lovu a pobité zvěři, která je uspořádána v řadě. Dále se ohlašuje, kdo se stal králem honu. *** Co se týče filmu, musím říci, že ty polské filmy z vesnic jsou fakt divné. Člověk má až strach jet do Polska na vesnici. Tam se naprosto zastavil čas. Mají své zákony a vše řeší po svém... Např. film LINCZ (2010) (https://www.csfd.cz/film/300112-lync/ ), který byl natočen podle skutečných událostí. Asi už budu do Polska jezdit jen do velkých měst a budu se pohybovat jen na náměstí :-) Ještě k filmu: MIROSLAV KROBOT - otřesný přízvuk a šišlání a zneuctění polského jazyka. Nerozuměl jsem mu ani slovo!

• 15.7.2017  21:28
    Let Her Out (2016)

Amatérské a tak nudné, že jsem si po 40 minutách musel jít pro letáky z hypermarketů, abych se alespoň na chvilku pobavil...

• 15.7.2017  20:19

Krásné, uplakané, zamilované... jen mi tam vadily jen otřesné písničky. Na film jsem se díval v polském dabingu a tak si to jistě umíte představit. I když, písničky v českém podání budou stejné. Sakra, proč do těch nových pohádek vždycky naserou písničky???

• 14.7.2017  19:18
    The Mist - Pequod (E04) (epizoda) (2017)

Čtvrtý díl - totální sračka

• 11.7.2017  21:39
    Mumie (2017)

Parádní oddychový film a jako vždy skvělý a nikdy nestárnoucí Tom Cruise.. U scény s pavouky jsem skoro zatleskal :-) Mám jen jednu výtku: princezna Ahmanet mohla být hezčí. Se nedivím, že taková průměrka s knírem Toma Cruise neokouzlila... No a Russell Crowe? Ten by mohl hrát Tomovi tátu.....

• 10.7.2017  22:12
    Jamestown - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2017)

Zatím skvělý!

• 8.7.2017  15:44
    The Circle (2017)

Koukám, že hodnocení pomocí smajlíků, je v každé větší firmě :-)

• 8.7.2017  15:41
    One Drop (2016)

Takový pokus o "Pád do tmy", ale příběh se neodehrává v jeskyni, ale v podzemní laboratoři. Bohužel nestvůry jsou holohlavci v elasťácích a tak je z horroru trapná komedie.

• 7.7.2017  18:07
    Nevesta (2017)

Na ruský horror to ušlo. Nikdy bych nebydlel ve starém domě, kde je za zdí ještě metrová chodba. Zlaté 2+1 v paneláku! Jinak Nasťa je blbka, protože každá, která by přijela za rodinou svého milého a viděla by, jací jsou to pošuci, tak by okamžitě utekla a svatbu by zrušila!

• 6.7.2017  23:49
    Bethany (2017)

Další horror o zamindrákované krávě. Když už tedy v minulosti vyhrávala soutěže krásy, tak mohli vybrat hezkou amatérskou herečku a né takovou kobylu. A bohužel tuto sračku nezachránila ani hvězdná troska Shannen Doherty. Nejvíc mne pobavila scéna, kdy manžel třepe s Claire a ptá se ji, který je rok? A ona odpoví:"2016". Následně se dostaneme do nemocnice, kde jsou počítače a snad i software z roku 1995. Zřejmě byl malý rozpočet k natočení filmu a tak tam nastrkali vyřazené počítače.. Ve zkratce, kdyby Claire chodila do práce, jako každý normální člověk, tak by neměla na píčoviny čas!

• 6.7.2017  18:11
    Raw (2016)

Takový film může natočit jen úchylák! Dvě nechutné svině, které si libují na lidském mase... Hned bych ty mrdky rozpáral! A scéna, jak si vytahuje vlasy z krku, málem jsem si poblil postel... FUJ! Proč a hlavně pro koho se točí takové svinstva?

• 6.7.2017  13:50

Tajemství v lese, které i po shlédnutí filmu zůstává tajemstvím... :-( cituji obsah filmu: "v předvečer letního slunovratu, se probouzí pradávné zlo..... A tak jsem čekal, čekal a čekal a nic se neprobudilo. Rodinka chce utéct z Filadelfie od civilizace a od svých problému a tak se rozhodne strávit čas na farmě Amishů. Ženská má ke všemu pocit viny, protože roztahovala nohy mimo dům.... Vezme děcka na procházku a na každém kroku ji kolemjdoucí říkají, aby utekla i s dětmi pryč. Kráva ale neposlechla a ..... a vzala mi můj čas, který jsem obětoval při sledování této sračky! 10%

• 6.7.2017  13:01
    Jamestown - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2017)

Zatím 1. díl a paráda.

• 5.7.2017  15:26
    The Slayer (2017)

IMDb si z nás asi dělá srandu - 73%? Namátkově jsem se na film podíval a už na první pohled je vidět, že je to totální amatérská sračka. Na film se ale podívám, abych s čistým svědomím mohl dát na csfd ODPAD! .....Tak jsem to viděl. Hnusný tlusťoch, režisér, scénárista a zároveň i herec vezme kameru a natočí hovno o ničem. Baby se tam jen motaly, minimum dialogů, prostě jako kdybyste točili na ulici kolemjdoucí. A mám dost. Beru kameru a jdu točit horrory!

• 5.7.2017  00:06
    Rage: Midsummer's Eve (2015)

Když jsem viděl, jak oběť utíká do lesa, za ní běží kameraman a výsledkem byl roztřepaný obraz, bylo mi jasné, že ztrácím čas. Bohužel, přehlížel jsem tyto předtuchy a dodíval se až do konce. Když jsem pak seděl s otevřenou hubou a koukal na závěrečné titulky, zmohl jsem se jen na slabé chroptění "Bože můj...?". Tento horror má všech pět P. 1)Pičatý příběh 2) Posrané amatérské herce 3) Piču jde vidět 4) Pojebaná kamera 5) Pičifuk místo zvuku

• 2.7.2017  22:54

Jsem fanoušek Vetřelce, takže jsem nadšený pro každý další díl...

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55