LIVINGDEAD

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76
    • 31.5.2020  18:29
    Malasaña 32 (2020)

Říkal jsem známým :"ten horror má 62%, tak musí být dobrý"! A hovno. Opět film bez napětí a krve. Jen houpající křeslo, skleněná kulička, loutka v televizi a vykulené oči všech.Uz jsem to chtěl vypnout, ale to zařazení LGBT prvku, mne tak pobavilo, že jsem musel dokoukat 😄😄😄. Dávám 20% za transku 💅

• 31.5.2020  18:12
    Inheritance (2020)

U času 01:22 jsem myslel, že už nudou umřu a nezvládnu se podívat na film do konce. Zase nadhodnocený film. Jakési drama o komunikaci krávy s kokotem ve sklepě. 10%

• 29.5.2020  22:38
    Game of Death (2017)

To už fakt není možné? Já asi stahuji jiné filmy? Já jsem viděl otřesnou kameru, amatérské herce, krev sice stříkala, ale ani se tu barvu nesnažili namíchat do barvy krve. To jako fakt růžovofialová krev? Já jsem celou dobu kroutil hlavou, že tahle píčovina přece nemůže mít 63%? Svět se v prdel obrací!

• 29.5.2020  17:40
    Survive (TV seriál) (2020)

30% I když díly mají jen 10 minut, na konci už mne to přestávalo bavit....

• 23.5.2020  23:53
    Body Cam (2020)

To zase byl film! Psychicky nevyrovnaná černá policistka vyšetřuje vraždy svých kolegů. Já teda nevím, vždycky, když dorazila na nějaké místo, byli tam mrtví policajti a kamery bez záznamů. No já být jejím nadřízeným, tak si myslím, že vraždí ona. Každopádně, film se děsně táhl, neustále jsem pozoroval čas do konce. Ztráta času. 💩💩💩💩💩

• 23.5.2020  19:34
    Baekdusan (2019)

Škoda, že ve filmu byl spíše jen zlomek katastrofického filmu a většina byly akční střílečky. Protože Jižní Korea umí katastrofické filmy. Ta scéna s tsunami byla parádní. 👍👍👍

• 17.5.2020  20:17
    Yummy (2019)

Docela dobře natočené. Klinika ve Východní Evropě, kde Vám ani neudělají testy a už rovnou jdete na operaci. Na operačním sále žádná hygiena, sestry tam popíjejí kávu, ale zřejmě Vám plastiku udělají levně 😆 Zombie masky dobré, ale chybělo mi tam napětí. A ten přítel věčný smolař, ten byl už na zabití. 50%

• 17.5.2020  20:05
    Cry Havoc (2020)

Amatérské i v HD rozlišení divný obraz, nějaká snaha o art? Bezbarvý les, černá krev... Prostě ztráta času. Nedoporučuji. 10%

• 16.5.2020  12:04

50% Konečně příběh v této sračkovité sérii, na který se dalo koukat :-) Těhotná mladá žena byla unesena neznámou ženou, která se chce za každou cenu zmocnit jejího dítěte, ač zatím nenarozeného.

• 13.5.2020  07:56

Dva špinaví smraďoši a stará lesba unášejí dívky a sexuálně se na nich ukájejí a následně je mučí a zabíjejí. Běžné téma na thriller. Kamera nic moc, kvalita taky neodpovídá hollywoodským trhákům... Ale za to rozmlácené péro kladivem musím dát 60% 😂😂😂

• 11.5.2020  17:32

Docela dobře natočeno. Škoda jen, že Ježibaba nebyla hrůzostrašnější. Trošku mi připomínala UNRAVEL ze hry na PS4 :-) 50%

• 9.5.2020  20:32
    Awoken (2019)

Podle hodnocení ostatních, já jsem viděl asi jiný film :-( Celý film jen kecy, kecy, kecy a nejděsivější scénky byly vytrhávání stránek z bible a vypleštěné ksichty pacientů. NUDA! OBSAH: Karla, mladá studentka medicíny, se snaží vyléčit svého bratra z mimořádně vzácného a nevyléčitelného onemocnění, které způsobuje chronickou nespavost (Fatal Familia Insomnia). Dívka hledá způsob, jak zachránit svého bratra, a zjistí, že důvod jeho špatného zdraví je děsivější, než by si kdy myslela.

• 9.5.2020  00:36

Těšil jsem se, že bude posedlá transka, ale ta bohužel na natáčení nedorazila 😂 Scény odehrávající se ve studiu byly v pohodě, ale ty záběry sledujících fanoušků v zahraničí byly dost amatérské a spíše k smichu. Jako horror spíše slabší. Bez napětí, strachu, krve...⭐⭐

• 8.5.2020  19:56
    Sedlák (2019)

Skvělé a sympatické herecké obsazení, dobře natočené. Ke konci jsem byl i na měkko....😂😢

• 7.5.2020  23:53

Začátek vypadal nadějně a pak se to zvrtlo v nějakou tragickou komedii z 80 let. A ta šukačka u řeky, to už byl vrchol :-)

• 7.5.2020  23:50
    AM1200 (2008)

To zase byla píčovina. Film zcela o ničem!

• 5.5.2020  23:51
    Behind the Trees (2019)

To bylo strašné. Říkal jsem si, docela sympatická obarvená mulatka, která umí anglicky, vypadá to nadějně. Po 45 minutách jsem se uklidňoval, že to děsivé ještě přijde. Nepřišlo. Nejděsivější scéna byly klacky v hotelovém pokoji. Úplně mi hrůzou stály vlasy, že bych to měl po natáčení uklízet :-) .💩💩💩💩💩

• 4.5.2020  23:23
    Furie (2019)

Celý film o strachy posraném negrovi a ke konci trochu akce. A na úplném závěru to nechutné porno s opicí. Hnus.

• 4.5.2020  01:03
    The Wretched (2019)

Jeden z lepších horrorů. Škoda, že nebyl více krvavý.

• 2.5.2020  21:26
    Dreamkatcher (2020)

Hodina totální nudy a pak trošku náznak horroru. Dnes se opravdu kdejaká sračka nazývá horrorem. V poslední době zjišťuji, že kde hraje ta stará rašple Lin Shaye, tak film stojí za hovno! 10%

• 2.5.2020  17:38
    The Final Table (TV pořad) (2018)

Zbožňuji reality show o vaření, ale tohle je jedna velká nuda. :-(

• 2.5.2020  15:06
    Blood Quantum (2019)

Začátek filmu vypadal dobře, skákající mrtvé ryby...Pak 40 minut totální nudy a amatérismus na každém kroku. Víc jsem nevydržel! 💩💩💩💩💩

• 1.5.2020  23:59
    Za stínem noci (TV seriál) (2020)

50% - zajímavý seriál, ale tolik škaredých herců....ani jedna sympatická postava a přitom jsem v Belgii byl a tolik sympatických lidí jsem nikde neviděl. Kdyby to byl holandský seriál, tak to beru, tam je zrůda za zrůdou. Je to škoda, protože nikomu nefandím a je mi jedno, kdo chcípne. Já tedy nevím, já už bych 2. sérii nepotřeboval. Vidím to jako ukončené. Ale na webu píší, že pokud bude mít seriál zisk a bude zájem u diváků, pak 2.řada bude v roce 2022 na Netflix.

• 1.5.2020  20:26

Dobrý akční film, já se bavil.

• 30.4.2020  23:01
    Killer Sofa (2019)

To snad točil nějaký student? Po 30 minutách vypnuto. Na to se prostě nedalo koukat.

• 30.4.2020  16:38
    Infección (2019)

Zombie masky docela ušly, ale ty tragické herecké výkony. Ta zahraniční lékařka musela být nějaká amatérka z ulice. Ty texty někde četla, to není možné, že to tak stupidně hrála. A ten konec, to byla pohádka. Jo a za finálními titulkami ta agitace, jak to mají uprchlíci těžké, to už byla třešnička na dortu :-)

• 28.4.2020  21:28
    Chata (2019)

Opět se vyplnilo pravidlo, když si myslíte, že to může být dobrý film a vidíte na Čsfd vysoké hodnocení, vždycky je to píčovina. Zima, chata na samotě, milenka, co bývala pacientkou...to přece musí být dobrý horror! Hovno! Blbé a hlavně nudné psychologické drama, které s hororem nemá nic společného. 💩💩💩💩

• 27.4.2020  00:09
    Bumperkleef (2019)

Ten manžel byl ale hňup. A ta jeho kráva měla řidičák? To snad né? :-) 50% OBSAH: Rodinka vyrazila autem na návštěvu k rodičům. Velmi sebevědomý otec rodiny nedodržuje dopravní předpisy a neustále najíždí na řidiče minivanu. Jeho drzost však nebyla nepotrestána a minivan ho začne pronásledovat.

• 25.4.2020  21:00
    1BR (2019)

Dobrý film. Ani nevím, co bych udělal, kdybych se dostal do takové situace. Každopádně bych vraždil, vraždil a vraždil!

• 23.4.2020  20:43
    You Rang, M'Lord? (TV seriál) (1988)

Vtipný seriál, udělal jsem si maratón a podíval se na všechny čtyři série. Skvělí herci.👍👍👍👍👍 Ale viděl jsem S04E6 jako poslední, to je fakt konec? Nějaké nedokončené. :-(

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76