LIVINGDEAD

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 15.1.2018  19:14
    Tvář vody (2017)

Tak to je fakt hnus? To jako fakt museli natočit film, jak uklízečka šuká s příšerou? To už mohli rovnou natočit film, jak šuká s hrochem! Na druhou stranu, chápu, že pokud chtěli do hlavní role obsadit herečku Sally Hawkins, museli ji jako milence obsadit chlapa v masce mloka, protože o takovou šeredu by nikdo nechtěl ani opřít kolo! Dávám 20% mé oblíbené černošské herečce Octavii Spencer.

• 13.1.2018  22:37
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

Baví mne se na ty blbky dívat :-)

• 13.1.2018  21:33

Bethany neměla chybu :-) Skvělá zábava.

• 13.1.2018  17:31
    Jigsaw (2017)

Skvěle jsem se bavil. SAW nikdy nezklame!

• 7.1.2018  22:33
    L'ascension (2017)

Čekal jsem, že to bude blbost, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Příroda, humor a dokonce jsem byl na konci i trošku naměkko.

• 7.1.2018  15:35
    Verónica (2017)

Děsně jsem se nudil. Film o pomatené blbce. Nejděsivější byly její hnusné zuby s rovnátky.

• 7.1.2018  00:26
    Killer Christmas (2017)

Už po 5 minutách lze předpokládat, že se jedná o amatérskou sračku. Po 30 minutách jste si 100% jisti. Tito rádoby herci, nemají na svém profilu ani hodinu z hereckého kursu. 43% na IMDb? Zřejmě do hodnocení byli zapojení kamarádi PeterPaula a Tonyho Shakerů.

• 7.1.2018  00:16
    Monolith (2016)

Já chci takové auto. Chci nerozbitné auto... Krásná příroda, ale tu krávu bych zabil na místě!

• 7.1.2018  00:08
    The Sinner (TV seriál) (2017)

Zatím jsem u druhého dílu a 80%

• 7.1.2018  00:06

I když pár záběrů by ušlo, nemohu hodnotit jinak než ODPAD! Ve filmu jsou prostě jen kecy, kecy a kecy... A bohužel - blbé kecy. A scéna, kdy matka je uzavřená v kleci z toho nejtenčího drátu a dcera musí dvířka vyklopit tažným lanem s autem, to už bylo nad moje síly... Prostě další amatérská sračka.

• 6.1.2018  23:59
    Sleepwalker (2017)

Po 40 minutách jsem to musel vypnout. To se fakt nedalo...

• 5.1.2018  23:54

Velké plus za masky. Ten zamilovaný zombík byl fakt hnusný. Bohužel scénář slabý. Studentka se rozhodne objevit vakcínu a zachránit tak svět. To je jako bych se já rozhodl stát se chirurgem a šel operovat... A ještě tu krávu všichni poslouchají. i když jde přes mrtvoly...

• 4.1.2018  23:04
    Cold Skin (2017)

Krásná příroda, drsný ostrov, meteroolog a hnusný správce majáku. A dookola zrůdy ala film Pád do tmy, jen trošku milejší :-)

• 1.1.2018  20:48
    The Sandman (2017)

Kdybych věděl předem, že se jedná o TV film, asi bych se na to ani nedíval. Od TV filmu ani nelze nic očekávat. Herecké výkony průměrné, triky chabé a krev skoro žádná. A napětí se vytratilo do dáli...

• 31.12.2017  21:15
    The Hoarder (2015)

Docela zajímavé, ségra chtěla dát 3*, protože se 3 x lekla :-) Ale postačí 50%

• 31.12.2017  00:46
    German Angst (2015)

Trojitá amatérská sračka, která s horrorem nemá nic společného! Němci a Poláci... no to se dalo čekat. Už jste viděli dobrý polský nebo německý horror?

• 24.12.2017  23:26

Collin Farell s vousy slizký, vypadající na 60 let a i Nicole Kidman už není tak hezká, jak bývala... Hold zub času hlodá... Co se týče filmu, nemám slov. Touto vypatlanou defektní mrdkou jsem si zkurvil Štědrý den.

• 24.12.2017  23:11
    Jonah Lives (2015)

Při sledování filmu jsme se shodli na tom, že tohle musel být studentský film, protože jinak to ani nelze brát. Prostě levný amatérský shit! Parta mladých zavřená ve sklepě a z hrobu vylezl holohlavý plesnivý dědek... Bože, to byla píčov*ina!

• 24.12.2017  22:53
    Don't Speak (2015)

Už v prvních minutách jsem si říkal, že s tímto filmem asi nebude něco v pořádku. Chlápek šlápne na střep a ječí, jako kdyby to byly jeho poslední minuty života. Doslova umíral. Parta pak dorazí na ostrov a začně zmatené běhání po ostrově. Herci - ty snad vzali někde z ulice, protože tohle musela být jejich první role. Nejvíc mne pobavila ta anorektička v pruhovaném topu. Procházela se jen po lese a jedinou dramatickou scénkou byla schovka ve skříni....A jak natočit složitější scény? Jednoduše - do filmu vložit animované scénky. ODPAD!

• 24.12.2017  01:03

Slabé! Vize nudné, napětí nulové a ke všemu nesympatické herecké obsazení. Čekal jsem, že se alespoň projeví děda Kiefer Sutherland, ale ten tam měl jen štěk.

• 24.12.2017  00:58

Efekty dobré, ale ten příběh - katastrofa. V polovině jsem už usínal. Hrátky modří a červení mne nebavily a to děcko, to už byla jen další trapárna.

• 17.12.2017  13:16
    Mo Lun (2016)

Jak už začala být nějaká scéna zajímavá, tak ji usekli a řešilo se úplně něco jiného. Prostě jako sex ve filmech za totality. Místo nahých těl, záběr na obraz visící na zdi.... No a ke všemu ten divný konec. Já tedy nevím, ale já být tou dcerkou, tak tu matku na místě zabiju!

• 16.12.2017  22:00

Když si řeknete, že se podíváte na romantické melodrama, pak Hora mezi námi ten pravý film. Já čekal thriller, různé propasti a rokle do kterých hlavní postavy padají. Já čekal medvěda, který jim ukousne nohu a rozdrápe tělo. Já čekal omrzliny a amputace..... Nedočkal jsem se.... Tak jsem si alespoň na konci filmu žalostně poplakal.

• 16.12.2017  21:47
    Sněhulák (2017)

Film jsem chtěl vidět už jen kvůli herci Michaelovi Fassbenderovi, protože filmy, ve kterých hrál mají většinou ode mne vysoké hodnocení (např. Vetřelec: Covenant, Prometheus, Jana Eyrová, Hanebný pancharti, Jezero smrti...apod.). Co se týče filmu Sněhulák, docela zajímavá kriminálka. Škoda jen, že vraždy nebyly víc krvavější.

• 10.12.2017  17:41
    matka! (2017)

Bláznivý a zmatený film... Tak mne z toho filmu rozbolela hlava, že ani PANADOL EXTRA RAPID nepomohl :-( Dávám 40% za Michelle Pfeiffer, která v 59 letech vypadá stále dobře.

• 10.12.2017  00:20
    Mayhem (2017)

1) Proč do hlavní role strčili nesympatického šikmookého herce? 2) Koho zajímaly ty právnické kydy? Pořád se jen řešily podrazy a smlouvy s korporací... 3) Nulové napětí a skoro žádné vraždy. SLABÉ!

• 10.12.2017  00:03
    Sendero (2015)

100 x mohli útéct - neutekli, 100 x mohli šílenou rodinu zabít - nezabili. Na konci filmu jsem se už modlil, aby ty krávy z města povraždili! 50%

• 2.12.2017  11:55
    Blood Money (2017)

John Cusack byl asi nejhodnější grázl, jakého jsem kdy ve filmu viděl.... Škoda, čekal jsem brutala. Jinak příroda pěkná a herecké výkony ušly.

• 2.12.2017  11:46
    Nails (2017)

Zmatené... Scénu v garáži jsem vůbec nepochopil. Ženská byla škaredá jako noc. Lekaček jako šafránů...

• 2.12.2017  11:31
    Sanyang (2016)

Od korejského filmu jsem čekal více. Zmatené poletování po lese, nulové napětí a jako hlavní hrdinové děděk a retardovaná holka. A ani příroda mne nezaujala. Hnusný les jako u nás na Karvinsku.... A navíc, rozeznat ty stejné ksichty.. Ani nevím, kdo byl zastřelen a kdo ještě ne :-)

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58