• Thriller

Vlkodlak (2018) odpad!

Vydržel jsem 30 minut. Na to se fakt nedalo dívat. Ale co čekat od polského filmu. 💩💩💩💩💩

Girl on the Third Floor (2019) odpad!

Hodinu se díváme na dost tragickou rekonstrukci domu amatérským kutilem. Chlap je hnusný už na první pohled. Koulí očima, protahuje obličej, určitě má potetovaný i penis. Čas od času se lekneme děsivého zvonku. Z dírek vypadávají skleněné kuličky. Jde z nich strach. Skleněnek je více a více. Občas se objeví blondýna v krátkých kaťátkách. Nechci být sprostý, ale celý film je vlastně o hovně 💩💩💩💩💩!

Chřestýš (2019) odpad!

Čekal jsem poušť, chřestýše a zoufalou ženu, hledající pomoc... Jak se plazí po poušti, vyčerpaná, umírající... A místo toho, je to nesmyslná sračka o zaplacení duší. 💩💩💩💩💩

Eli (2019)

50% Konec mne opravdu překvapil a tohle jsem nečekal. Opět škoda, že nebyly krvavé scény. V poslední době točí horrory bez násilí, krve, napětí, strachu - jako by měli reziséři nějaký příkaz shora! 😢😢😢

Draug (2018) odpad!

Amatérská sračka, která mi zabrala skoro hodinu života, víc jsem už nedával. Strašně levný film. Pár koňů, pár herců s z amatérského spolku a les. Triky na úrovni prvního studenstkého filmu. A scény, kde má být zlo nejlépe točit po tmě v lese, aby divák nic neviděl a ideálně si představoval něco děsivého.... jenže to děsivé nepřišlo! 💩💩💩💩💩

Little Monsters (2019)

Budu se opakovat, ale škoda, že hlavní roli nedostala nějaká pěkná blondýnka. Co se týče masek zombíí - perfektní. Škoda, že to nebylo natočeno jako brutální horror. Pohled na roztrhaná brečící děcka by byl famózní. (Dělal jsem CZ titulky, takže jsem film viděl 3 x, znám ho nazpamět, větu po větě :-) a až po třetí se mi líbil , proto 🤗 🤗 🤗 70%)

American Horror Story - Rudý úsvit (2019) (epizoda) odpad!

5. Díl totální odpad! Skoro všichni mrtví, zase ožili. Negr byl dokonce duplicitní. Zřejmě se budou vraždit dokola. S tou sračkou končím!!!💩💩💩💩💩

Sweetheart (2019)

Hezký ostrov, pěkná příroda, krásné barvy, bohužel na ostrově je šeredná opice!