LIVINGDEAD

LIVINGDEAD

HORROROVÝ MANIAK

okres Ostrava

518 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
  • 20.3.2021
  Stay Out of the F**king Attic (2020)

  Starý muž si objedná stěhováky a požaduje, aby stěhování proběhlo do rána a slibuje spoustu peněz. Ale dává jednu podmínku: vstup do podkroví nebo do suterénu je přísně zakázán. Ale jak se noc prohlubuje, odhalují hrůzy, které existují uvnitř jeho starého viktoriánského sídla.

  • 10.1.2021
  Breeder (2020)

  Renomovaná společnost poskytující doplňky zdraví, kterou provozuje bezohledná podnikatelka, vybírá a unáší mladé ženy v rámci experimentu s bio-hackingovou DNA, aby svým klientům umožnila zvrátit proces stárnutí. Když Mia jde zjistit, co se stalo s chůvou její sousedky, ocitne se v pasti v ponurém podzemním zařízení. Dokáže nějak najít vnitřní sílu a uniknout z noční můry?

  • 9.1.2021
  Zapretnaja zona (2020)

  Rok 1989, 50 km od Černobylu. Skupina přátel jede na výlet. Při raftingu po řece mladí lidé zabloudí a ocitnou se v zakázané zóně. Náhodou způsobí smrt někoho cizího a najdou i peníze. Události se nyní vyvíjejí nepředvídatelně. Jak se bude chovat každý účastník cesty? Vzájemná nedůvěra, strach, žárlivost a pytel peněz, který může všechno napravit, nebo také zničit.

  • 5.1.2021
  Come True (2020)

  Osmnáctiletá Sarah (Julia Sarah Stone) je obyčejná dívka, která řeší své problémy. Z neznámých důvodů se za každou cenu vyhýbá kontaktu se svou matkou. Uteče z domova, potuluje se a spí na hřišti. To vše se dalo ještě spolknout, kdyby nebyly opakující se noční můry. Jakmile Sarah usne, začne ji pronásledovat děsivá vize nekonečně vlhké chodby plné dveří, zvláštností, ošklivých těl a blikajících světel. Nejhorší částí toho všeho je však tajemná postava utkaná ze stínů, děsivá silueta se zářícíma očima, která ji pokaždé stojí v cestě. Unavená Sarah se jednoho dne rozhodne přihlásit do experimentální studie spánku. Ale místo odpočinku má ještě více otázek. Ukázalo se, že záměry vědců jsou nejasné, začínají se odvíjet další noční můry a stav teenagera se stále zhoršuje.

  • 5.1.2021
  Hunted (2020)

  Eve (Lucie Debay) měla ten horší den. Výstavba budovy, kterou spravuje, bude opožděna a její partner ji začal rozčilovat přehnanou potřebou kontroly. Žena si chtěla na chvíli oddychnout.. Napít se, poslechnout si hudbu a zapomenout na otravný svět. Jakoby naschvál se na ni v baru přilepí, agresivní „účetní“ s uvolněnou kravatou a příliš mnoha vypitými drinky. Nakonec se však objevil záhadný, bystrý a uvolněný chlap s okouzlujícím úsměvem. O několik minut později mezi nimi něco zajiskřilo. Eve se však brzy dozví, že její rytíř v lesklé zbroji je ve skutečnosti zvrhlý psychopat, který má vážné problémy s emoční kontrolou. Když náhodou skončí v lese, začne lov. Ten se však bude lišit od všech jiných honů.

  • 4.1.2021
  Av (2020)

  Ayse je mladá zamilovaná žena. I když je po jejím boku slušný chlap a má před sebou dlouhý život, nemůže si dovolit odpočívat. Žije v neustálém strachu a je nucena neustále prchat před vlastním mužem. Výbušný muž nemůže spolknout skutečnost, že byl opuštěn, a tak ho pohání morbidní potřeba uklidnit svoji zraněnou mužskou pýchu. Ale neví, čeho je zoufalá žena přivedená do extrémů schopná. Uvězněna na odlehlém místě s nabitou zbraní v ruce...

  • 21.12.2020
  Kolskaja sverchglubokaja (2020)

  Kolský superhluboký vrt je největším těžebným zařízením v zemi. V roce 1984, v hloubce více než 12 kilometrů, něco napadlo pracovníky. Po těchto událostech je objekt uzavřen. Malý výzkumný tým jde do podzemí, aby zjistil, jaké tajemství se skrývá v nejhlubší díře na světě. To, co zjistili, se ukázalo být největší hrozbou v historii. Nyní je budoucnost lidstva v jejich rukou.

  • 13.12.2020
  Ils étaient dix (TV seriál) (2019)

  Série „Bylo jich deset“ začíná seznámením se s hlavními postavami. Pět mužů a pět žen jede na neobydlený ostrov, kde si plánují dobře odpočinout a pobavit se. Bohužel luxusní hotel a ohromující prostředí jsou daleko od toho, co hlavní postavy ve skutečnosti čeká. Chvíli po příjezdu na ostrov si postavy uvědomí, že jejich šťastná dovolená se promění ve skutečnou noční můru. Hrdinové se ocitli úplně odříznuti od vnějšího světa. Neschopnost spojit se s pevninou jim dává pocit, že jsou oběťmi nějakého krutého vtipu. Brzy bude jasné, že to není jen hra, neboť jejich životy jsou v nebezpečí. Abychom pochopili, co se ve skutečnosti děje, hlavní postavy vzpomínají na události před mnoha lety, což se stalo důvodem, proč jsou nyní znovu všichni společně na tomto ostrově. Za hříchy minulých let bude muset být zaplaceno, ale hrdinové mají v úmyslu najít krutého mstitele, než je sám zabije...

  • 23.11.2020
  Abyssal Spider (2020)

  Hrdinou filmu je bývalý záchranář ATai (Jen-Shuo Cheng), který se při misi na hořícím tankeru setkal s čímsi temným. Zahořklý muž se o mnoho let později nalodí na rybářskou loď, kde je však podrobený neustálým sporům se zbytkem posádky. Cesta rybářského plavidla vede přes radioaktivní oblast. Právě na tomto místě námořníky čeká šok – jsou napadeni mutantními pavouky. Kurz plavby ale kapitán nezmění, čímž se všichni dostanou do smrtelného nebezpečí...

  • 11.11.2020
  Skyfire (2019)

  Jako dítě viděla Meng Li (Hannah Quinlivan) smrt své matky v oblaku popela na jednom z tichomořských ostrovů. Dívka dospěla a šla ve stopách svých rodičů – stala se seismoložkou. Bohužel po této tragické události se vztah s jejím otcem nezlepšil. S týmem vědců přichází Meng Li na tentýž neblahý ostrov, aby nainstalovala nový systém pro sledování vulkanické činnosti. Na úpatí sopky se totiž právě otevírá nové letovisko a majitel společnosti nechce slyšet o potenciálním nebezpečí. Brzy však začne nová erupce a rajský ostrov se promění v ohnivé peklo.

  • 31.8.2020
  Hour of Lead (2020)

  Měla to být perfektní dovolená. Rodinný výlet, kempování a jen ve třech. Nečekávají však, že to, co mělo být vysněným časem stráveným s blízkými, se rychle promění v noční můru. Když jejich dcera jednoho dne zmizí, tento pár udělá vše pro to, aby ji našel. Zahájí vyšetřování, které odhalí temné tajemství zmizení jejich dítěte. Podaří se jim získat zpět svou milovanou dceru? Co vše je schopen udělat rodič, aby své dítě dostal zpět?

  • 5.7.2020
  The Head (TV seriál) (2020)

  Události se odehrají na mezinárodní výzkumné stanici v Antarktidě. Malá skupina vědců, zapojených do studia změny klimatu, zůstává na stanici během šestiměsíčního zimního období a nadále pracuje pod velením renomovaného biologa Arthura Wildeho (John Lynch). Když přijde jaro, Johan Berg (Alexandre Willaume) se vrací na stanici, kde brzy zjistí, že někteří vědci zmizeli a zbytek byl brutálně zabit. Zatímco vrah je volný a osud nezvěstných není znám, Johan začíná své vlastní vyšetřování záhadných událostí, ve kterém mu pomáhá doktorka Maggie Mitchell (Katharine O'Donnelly).

  • 11.5.2020
  The Dare (2019)

  Večer s rodinou se změní na Jayovu (Bart Edwards) noční můru, když ho neidentifikovaný muž unese z jeho domu a zamkne ho v suterénu se třemi dalšími vězni. V určitých intervalech maskovaný psychopat sestupuje do sklepa a střídá mučení. Situace se zdá beznadějná. Postupně si však oběti uvědomují, že příčina toho, co se děje, může spočívat v jejich minulosti.

  • 28.3.2020
  Jako zvířata (2019)

  Jaká je to skvělá společnost. Vyrábí jedlé příbory, pečuje o životní prostředí a především o své lidi. Pod vedením emocionálně nestabilní šéfky (Demi Moore), která vyhlašuje kontroverzní teorie, jako např, že „mozek je největší sval“, vyrazí skupinka zaměstnanců na výlet. Cestování se ale rychle změní v noční můru, když je kvůli zemětřesení skupina uvězněna v jeskyni. Dramatická situace by je měla nutit ke spolupráci, ale místo toho začíná vypořádání viny a vyjdou najevo i ta nejhorší tajemství společnosti. Po několika dnech strávených v pasti nastává konečně klíčová otázka: Koho sežrat, aby přežili?

  • 31.1.2020
  Tvar (2019)

  Manželé zažívají dlouhodobou krizi ve vztahu. Jejich šestiletý syn zmizel před čtyřmi lety. Osud jim však dává druhou šanci a pár si za tajemných okolností adoptuje chlapce. Po několika dnech si začínají všímat zvláštností v chování dítěte, které se stále více začíná podobat jejich zmizelému synovi. Otec má podezření, že se v jejich domě usadil sám ďábel.

  • 31.1.2020
  Dark Light (2019)

  Na farmě žije žena s dcerou. Když v poli uvidí podivné světlo, začnou se v jejich domě dít zvláštní události a dcera zmizí. Policie však nevěří, že dívka byla unesena něčím z jiného světa, a zatkne zoufalou matku. Ta ale uteče z vazby, aby zjistila, co se stalo, a našla svoji dceru.

  • 31.1.2020
  Vidím tě (2019)

  Příběh I See You začíná tajemným zmizením dvanáctiletého chlapce. Vyšetřovatel Greg Harper (Jon Tenney) jej vyrazí hledat. Ztracené dítě však není jediným Harperovým problémem. Už nějakou dobu má krizi ve vztahu se svou manželkou Jackie (Helen Hunt). Pracovní a rodinné problémy tak ovlivňují jednání hlavní postavy.

  • 31.1.2020
  Korunní svědek (2019)

  Maddie (Nicky Whelan) je svědkem vraždy jednoho z policistů, který byl partnerem poručíka Wakese (Bruce Willis). Žena se nachází v opuštěné nemocnici, ale obává se návratu vrahů. Přestože místo má být velmi dobře zabezpečené, zločinci najdou její stopu a rozhodnou se zbavit nepohodlné osoby. Dokáže Maddie přežít noc v nemocnici?

  • 31.1.2020
  Noční bouře (2019)

  Když se hurikán přiblíží k městu, najde mladý stavební dělník úkryt ve viktoriánském domě, kde žije specifický a problémový manželský pár. Walter nabídl chlapci velkou částku peněz za zabití manželky, zatímco žena intenzivně svádí chlapce na očích svého manžela. Večer strávený pod jednou střechou s takovým párem nemůže skončit dobře. Když je mladý muž obviněn z vraždy, jediným způsobem, jak se bránit, je odhalit, co se v tomto domě skutečně stalo.

  • 31.1.2020
  Doeorak (2018)

  Kyung Min je obyčejná žena žijící sama v bytě. Když se po práci vrátí domů, zjistí, že její kryt zámku dveří je otevřený. Vystraší se, a změní proto své heslo. Těsně před spaním však uslyší někoho, jak se snaží odemknout. Kyung Min tedy zavolá policii. Policisté se ale k případu postaví nevěřícně a necitlivě. O několik dní později najde další náznaky, že se někdo pokouší vstoupit do jejího bytu, a následně dojde k vraždě. Uvědomí si, že není v bezpečí, a když jí tedy policie nevěří, začne vyšetřovat sama.

  • 14.12.2019
  The Nest (Il nido) (2019)

  Samuel je upoután na invalidním vozíku a žije v oddělené usedlosti se svou matkou Elenou a dalšími podivnými nájemníky. Když se v domě objeví mladá a krásná Denise, Samuel nachází sílu a chuť do života. Elena však nechce, aby ji syn opustil, a udělá tak vše pro to, aby ho měla jen pro sebe.

  • 28.10.2019
  Karma (TV film) (2018)

  Když v rodinném rozpočtu začnou převládat dluhy, Manny (Mandela Van Peebles) se rozhodne získat práci u otce své ženy. Ta ale není pro slabé povahy - musí vyhazovat dlužníky z jejich domovů. Při dalším vyhazování je dlužníkem jeho spolužák, jehož matka umírá. Manny tak čelí těžké volbě. Bezprostředně poté se objeví děsivé události a exekutor si uvědomuje, že to nepovede k ničemu dobrému...

  • 3.7.2019
  Rassvět (2019)

  Světu pronásledují noční můry a za záhadných okolností jí zemře bratr. Nemůže se soustředit na práci, jíst a hlavně spát. A tak se přihlásí do ústavu somnologie. Zkušení lékaři ji ponoří do společného spánku s pacienty s podobným problémem. Ale všichni se probudí v jiné realitě, která je hroznější než jakákoli noční můra...

  • 28.6.2019
  Piková dáma (2019)

  Zlověstný duch Pikové dámy opět žízní po krvi a tentokrát jeho oběti jsou žáci internátní školy, umístěné ve starém sídle a zahalené ponurými pověstmi. Vypráví se hrůzostrašné příběhy o vraždách dětí, které byly v tomto domě spáchány v devatenáctém století.  Jednoho dne najdou teenageři v opuštěném křídle budovy zrcadlo pokryté tajemnými kresbami. Jen tak pro zábavu provedou studenti před tímto zrcadlem mystický obřad, který vyzývá ducha Pikové královny. Přejí si různé věci a doufají, že jim je duch splní. Mládež si ale neuvědomuje, že cenou za jejich rozmary bude jejich vlastní duše. Piková královna nebude odpočívat, dokud je všechny nedostane...

  • 26.6.2019
  Monochrome (2016)

  Emma Rose (Jo Woodcock) je mladá žena, která utíká na venkov poté, co je její přítel zatčen za krádež milionů liber z penzijního fondu. Frustrovaná každodenní prací u bohatých podnikatelů, začíná vykazovat zvláštní sklony k násilí a krutosti a stává se jedním z nejhledanějších zločinců v zemi. Aby bylo možné vysledovat nepolapitelnou vražedkyni, nově vytvořená Britská kriminální agentura zaměstnává detektiva, který má mimořádnou neurologickou schopnost "synestezii", nazývanou "zmatenost smyslů". Najde ženu dříve, než někoho dalšího zavraždí? Odhalí tajemství o ukradené částce?

  • 26.6.2019
  Bažináč (TV seriál) (2019)

  Seriál Swamp Thing je založen na komiksech ze světa DC. Hlavní postavou je Abby Arcane (Crystal Reed), která se vrací do svého rodného města Houma v Louisianě, aby analyzovala smrtící virus z bažin. Tam navazuje romantický vztah se svým kolegou Alecem Hollandem (Andy Bean), který jednoho dne zemře za tragických událostí. Abby zjistí, že tajemné síly v bažinách mají své vlastní plány. Ukazuje se, že její potenciální láska nezemřela, protože Holland se stal bažinovým monstrem.

  • 24.3.2019
  Průsmyk (TV seriál) (2019)

  V Alpách, na německo-rakouské hranici, je nalezeno tělo chlapce. Mrtvola je v neobvyklé pozici. Případ zkoumá Ellie Stockerová (Julia Jentsch) a Gedeon Winter (Nicholas Ofczarek). Toto vyšetřování je první velkou výzvou v kariéře policistky. Dočasný partner je jejím opakem, ke své práci přistupuje bez ambicí. Brzy detektivové objeví nová místa zločinů, která jsou označena děsivými symboly. Nacházejí také nové oběti vrahů, jejichž těla byla znesvěcena. Připomíná to pohanské rituály. Ellie začíná cítit více a více tlaku, aby pochopila motivy šílených pachatelů a zastavila je. Vyšetřování vede dva důstojníky do temných údolí, kde se stále praktikují archaické alpské zvyky.

  • 24.3.2019
  Ivalo (TV seriál) (2018)

  Laponsko pokryté ledem. Finka Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) je svobodná matka, která žije ve svém rodném městě Ivalo a pracuje jako policistka. Jednoho dne prohledává opuštěnou chatu a najde zesláblou ženu, prostitutku. Její krevní testy jasně ukazují, že je nakažena smrtícím virem. Na pomoc policistce se při vyšetřování připojí německý virolog Thomas Lorenz (Maximilian Brückner). Rozluštění této hádanky však znamená porušení zákona...

  • 15.7.2018
  Nox (TV seriál) (2018)

  Mladá policistka Julie Susini (Maïwenn) zmizí bez stopy v podzemí Paříže. Její matka Catherine (Nathalie Baye) je přesvědčena, že je schopna ji najít. Je to policistka v důchodě s obrovskými zkušenostmi. Potřebuje však pomoc od policisty Raphaela Bergera (Malik Zidi). Společně opouštějí město a jdou na místo, kde byla Julie naposledy viděna - do podzemí. Začíná tak jejich děsivá cesta.

  • 6.7.2018
  Haru (2017)

  Velice známý doktor se vrací z dlouhé cesty, aby se setkal se svou milovanou dcerou. Při cestě domů je svědkem nehody, jejíž obětí není nikdo jiný než jeho dítě. Náhle se čas vrátí o několik hodin zpět a tragická událost se začne opakovat. Jediným způsobem, jak přerušit smrtící smyčku, je zachránit dívku.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16