• Thriller

Letní tábor hrůzy (1983)

Na film se musím dívat z jiného úhlu a nemohu ho hodnotit stejně jako filmy z roku 2008. Přece jen rozdíl 25 let je tu znát, ale...... rozhodně jsem se u filmu nenudil. Tábor byl opravdu hnusný, taky jsem byl na podobném pionýrském táboře, taky se tam děly věci, takže mi během sledování filmu naskakovala husí kůže.... V Sleepaway Campu byla šikana kam jen dohlédneš, hnusní spolubydlíci, závistiví rádoby kamarádi, pedofilní kuchař...... prostě děs! A být s Angelou na pokoji, rozbil bych ji hubu! Mimochodem na táboře jsme měli taky takového Angeláka. Taky jen seděl a čuměl, nemluvil, kam jsi ho postavil, tam stál, bál se cokoliv dotknout.... nakonec skočil přes zavřené okno. A odvezli ho na psychiatrii... Takže tento film může být klidně realitou.....

Výchovný tábor (2007)

Skvělý námět, dobré herecké výkony, fajn konec.............ale, nějak mi tam chyběla brutalita - šikana tvrdšího rázu, více mrtvých, více negativních padouchů... Nepopírám ale, že jsem rád film viděl.

Diamantoví psi (2007) odpad!

Po shlédnutí tohoto filmu se již nikdy nebudu dívat na akční filmy s Dolphem Lundgrenem. Já i sestra jsme znechuceni. To nebylo "Béčko", ale "Žetko" ! :-(

Películas para no dormir: La habitación del niño (2006) (TV film)

SLABÉ ....hodně slabé a hlavně NUDA! Až na nějaké bídné rádoby lekačky, je to spíše drama o chlápkovi, kterého okolí bere jako pomatence. Dávám pouze 1 * za dobrý konec. Má sestra u toho filmu zaspala a pak zařvala : "Už nikdy více "Películas!"

Películas para no dormir: Cuento de navidad (2005) (TV film)

U tohoto horroru jsem se nenudil - NAOPAK. I když měli děcka hlavní roli, přesto svou roli zahráli skvěle. A nevznikl tak rodinný film, ale horror :-)

Películas para no dormir: Adivina quién soy (2006) (TV film)

Slabé, zmatečné, bezduché, nudné, nesmyslné ..... a ke všemu chaotický konec! Neustálé představy pubertálního děcka, akce až na konci suma sumárům 10 minut! Ve srovnání s jiným příběhem, je film (Películas para no dormir: Para entrar a vivir") v poměru 100 : 1 k filmu (Películas para no dormir: Adivina quién soy) !!!! Dávám hvězdičku za masku vrahouna z filmu : Masakr s motorovou pilou!

Horší než smrt (2007)

Obyčejná nudná TV komedie, při které jsem SE ZASMÁL 1 x a to když měl jeden chlápek sračku na ksichtu. Což je tedy u komedie velice málo. Je to film na který po shlédnutí ihned zapomenete. Bližší je mi britský humor!

Jen na sex (2008)

Pohodový film na dobu, kdy opravdu nemáte po ruce nic lepšího. Ale maximálně tak kouknutí na HBO. Jinak je to ztráta času. ..

Turok: Son of Stone (2008)

Zvláštní animovaný film pro dospělé. Tedy podle mého názoru --->pro děti to asi nebude, když je tam krev a zabíjení.. :-) Zajímavá grafika, dobrý obsah, pro mne to byla oddychová podívaná. a pak : mé titulky :-)

I Am Omega (2007)

Rozhodně lepší než :"Já legenda". Více akčních scén, více Zombíků.... prostě všeho více a né pouze monolog jednoho herce a štěkání psa.

Ovládací panel
53. nej uživatel Česko