ahateye

ahateye

Michal Beránek

okres Pardubice

• 20.9.2019  02:22

Proč já na to ještě vůbec koukám... nebo spíš: Kdo na tohle vůbec kouká (jako fanoušek)?? Jako pár postav je docela zajímavých, ale když se do každé epizody nacpou povinně všechny... Dramatické scény s deštěm, tři časové roviny rozlišené úrovní barevné sytosti, ve scénáři nutně zmínit skoro každý trending topic, udělat co nejvíce relatable postav a situací.. Ech.. Optimista by mohl říct, že skvěle vybraný soundtrack - ale at this point bych začal uvažovat, jestli se tím ty tracky nekazí

• 12.9.2019  22:28

Lynchovské neo-giallo, se spětkou cronenbergství. Mňam.

• 6.9.2019  16:01

"Na rok 2019 máme hrozně malou diverzitu postav!! Musíme s tím něco udělat.. třeba.. Někoho.. z.. Afriky! Ne ne, to nebude stačit.. Někoho z Afriky, co bude mluvit britským přízvukem! hm.. chtělo by to ještě něco.. bude to holka. Ale musíme přitlačit, to nestačí.. a občas bude něco .. ehm.. mluvit tím jejich jazykem, co já vím, prostě nějak africky! Hm, ha, to je určitě dobrý vtip, to musíme implementovat do scénáře! Budeme tím vzdělávat lidi, že Afrika není stát, ale kontinent! Brilantní, týme. Taková postava do seriálu určitě zapadne. Nebo to prostě uděláme tak, že už zapadla, určitě to nebude jako pěst na oko, nějaké sedmé kolo u vozu. Hlavně, ať to nevypadá, jako kdyby se nějaký sebevědomý fanoušek prostě greenscreennul do 13RW, jasné? A navíc naši diváci už jsou starší, musíme přinést pořádně dospělé téma.. co třeba... (spoiler, i když je to na plakátu?) vražda!!1!!!1!1! (/spoiler?) To ta velká děcka určitě ocení. A budou na to moct koukat se svými rodiči. Ty milují detektivky, ne? Zábavná show pro celou rodinu! Slyšíte už ty peníze přitékat?"

• 6.9.2019  15:49

Další dobrodružství mladých detektivů a sedmého kola u vozu (Ani)

• 31.8.2019  15:57

Scéna na chodbě školy je pro mě snad asi dosavadní top moment seriálu =D a asi nejlepší díl

• 8.8.2019  23:55

(komentar nedokoncen) I když jsem po nich už před lety pokukoval, ke knihám jsem se ještě nedostal, takže jsem se docela těšil jak dopadne film. A odcházel jsem dosti spokojen. Závěr mi lehce připadal jak zakopnutí v atmosféře či tónu snímku, ale v díle pro mládež asi (spoiler?) nemůže všechno skončit negativně, ha. - Kupa věcí vyzrazena v traileru - pokud jste ho neviděli, utečte od něj daleko. Odfláknuté titulky! Někdy si překladatel/ka přidal, někdy ubral, někdy upravil ("you smell like shit" -> smrdíš; "Ramon!" -> Čmoude). Možná se to řídilo knižním překladem, ale stejně.. 3/5

• 23.4.2019  23:42

Foukal tam vítr

• 25.10.2018  01:50

Kameňák pro gothy

• 9.9.2018  21:45

Tento díl oproti předchozím vyleveloval práci se sny, ale nakonec je to celé takové nijaké nic moc. Nic šokujícího, nic extra napínavého, aspoň to docela dobře plyne. Shnilá třešnička na okoralém dortu je dobová hudba, co navazuje nehodící se atmosféru. Bohužel nejvíc film sráží odfláklý závěr. +++ Freddy Kruger, další info o Freddyho background story, snové scény /// --- "nehorrorovost", minimum gore, skoro trapný konec, dobové ost; 2,5*

• 5.9.2018  16:06
    Přízraky (1996)

Novozélandské Cringe Peaks? Snad všechny vtipy jsou buď alespoň polotrapné nebo špatně provedené. Ale přiznávám, nejsem fanoušek horrorových komedií. Jinak to mohl být celkem napínavý příběh. Hlavní klad jsou zajímavé a charismaticky podané postavy, které to vše drží pohromadě. 1,75* (Director's cut)

• 3.9.2018  23:14

Neuvěřitelně skvělý námět, avšak někdy totálně amatérský přístup a nekreativnost. A je tam krásné prostředí. No jo, krajinky, to můžu. Slabší 4* SPOILER poznámka: tu mrdku křesťanskou měli rozsračkovat. Ale tak chápu, peníze kvůli dalším dílům...

• 19.7.2018  21:07

co......... Was this songless version of Bollywood's Avengers?

• 9.7.2018  16:02

Ještě že jsem za to nemusel platit

• 5.7.2018  11:19
    Máš ji! (2018)

Top soundtrackový výběr tohoto roku

• 5.7.2018  09:38

Tim's not that much Awesome pep-pep reference and cameo

• 17.3.2018  01:59
    Sidney Hall (2017)

"I don't understand" Sindney Hall je spisovatel. Úspěšný. Jen možná příliš mladý. Je hezké, když člověk může pořádně dělat to, co ho baví / to, co chce. Jen tu jsou ještě jiní lidé. Ostatní proměné v rovnici štěstí. S osudem nic neuděláš. Prostě se takové věci dějí. A ty se s nimi můžeš vypořádat. Nebo se jimi nechat položit. Film skáče bez obtíží skrz tři roviny v životě Sidneyho: středoškoláka, úspěšného autora, člověka, co utíká od problémů. Soundtrack zajímavý. Prostředí různorodé. Postavy uvěřitelné. Tragédie. Provázané osudy. Můžete pouštět film i po několikáté, ztotožnit se, nadávat, ale stejně se to nezmění. Život bere různé kličky. Drama (pro někoho) celebrity naservírované v omalovánkách, jen bez určitých barev, které byste možná čekali. Nebudou tu divoké večírky, zato vztahy s postupným vyústěním. Následky, pronásledování, naděje či zapomínaní. Jestli chcete zatoulanou procházku za snem(?), se vším všudy, jste tu nejspíš správně. 5/5

• 13.3.2018  22:21
    Annihilation (2018)

Jsem nevěděl, že Tool už vydali nový videoklip

• 31.12.2016  01:00
    Old Boy (2003)

Když miluješ svoji rodinu.