Chatrč (2017)

Je docela úsměvné, jak u filmu s jasnými protikatolickými tendencemi všichni pobuřují, že je to křesťanská agitka :)

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (2017) (epizoda)

Jestli klasické čarodějnické díly byly parodie na horory, tenhle může fungovat jako horor sám o sobě. Už to není ani černý humor, ale humor zabitý mrazivými momenty. Úvod vrcholí totálním zmrazením lehkého úsměvu. V první povídce funguje scéna s posedlým Homerem jako čistě hororová, o to víc, že je to vlastně jediný výrazný moment v jinak ne moc zajímavé parodii na Vymítače ďábla. Prostřední povídka nenabízí zajímavého nic. Poslední příběh a sebekanibalizujícím Homerovi je v podstatě celá složená z tak zvrácených momentů, že se ani nedá smát těm vtipům (a ne jen proto, že nejsou dobré). Celkově je to asi nejznepokojivější čarodějnický díl, který se objevil.

Pirko (2016)

Mandragora pro 10. léta.

Kung Fury (2015)

Dada zábavička s jednoduchým humorem, která nevyjadřuje ani tak kouzlo/směšnost atributů 90' či 80' popkultury, jako spíš zhulenecké nálady tvůrců. Jestli chcete amatérský film s feelingem osmdesátek, doporučuji spíš Blaster nebo Noc v myší díře.