MillaJ

MillaJ

* *

Česko
☆ „Má-li film úspěch, je to byznys. Nemá-li úspěch, je to umění." - Carlo Ponti ☆

4 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Warrior (2011)

  ♥ ..Nemám slov! A ten konec mě dostal!

 • poster

  Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

 • poster

  Nejdelší jízda (2015)

  Nojo je sto lidí a sto názorů .) Pro mě to byl nádherný film, slastná romantika.. jedním slovem L💜VE. Krásné rozpětí dvou příběhů, skvělé obsazení herců (na Scotta se pěkně koukalo), boží umění... já nemám co vytknout prostě. Film mě dostal, splnil mé očekávání a už sídlí v TOPce.

 • poster

  Hvězdy nám nepřály (2014)

  ,,.....až někdy v budoucnu za mnou příjdou vědci a přinesou mi robotický oči abych si je nasadil a vyzkoušel.... řeknu jim ať se jdou bodnout, protože Gusy .. nechci vidět svět kde nebudeš, nechci, nechci vidět svět bez Augusta Waterse.....po tomhle gestu si je pochopitelně nasadím, protože mít robotický oči je děsná paráda a zní to hustě...... :( :D" Je to fakt jedna velká milostná sága a jedno velké nekonečno mezi 0 a 1. *OKEY.* ....oko nezůstalo suché.

 • poster

  Nic nás nerozdělí (2012)

  Tak tenhle film má srdce! Divím se, že už dávno někdo nenatočil tenhle film, aby nám ukázal co se doopravdy stalo. A pokud se to opravdu takhle do puntíku přihodilo této rodině, tak to klobouk dolů. Já si to ani ve snu nedokážu představit. V tomhle příběhu se objevují dva známí herci, na které jsme zvyklí, že podávají skvělé herecké výkony. Ale nejde si nevšimnout že dětskou roli nejstaršího syna Lucase v podání Toma Hollanda je úchvatný! Dovolila bych si napsat, že předčil takové dva slavné herce. Tady si troufám napsat, že režisér Juan Antonio Bayona měl štěstí při výběru tohoto mladého herce. Doufám, že to nebyl jeho první a poslední film, byla by to velká škoda. Vše bylo dokonalé, hltala jsem každou minutu a scéna s tsunami byla dech beroucí. Prostě doják, takže slabším povahám doporučuji se vyzbrojit papírovými kapesníčky, hihi.... Skutečně musíte shlédnout, nepromarníte svých strávených 113 min. Určitě hodnotím plným počtem hvězdiček.

 • poster

  96 hodin (2008)

  "Já nevím kdo jste....nevím co chcete....jestliže chcete výkupné....říkám že peníze nemám...jedno ale mám....a to velmi speciální sadu dovedností....ty jsem získal během velmi dlouhé služby a dělají ze mě noční můru lidí jako jste vy...jestli hned pustíte mou dceru všechno skončí....nebudu vás hledat....ani pronásledovat.......jestli jí nepustíte...BUDU vás hledat a NAJDU vás a ZABIJU vás!,, Good luck .)

 • poster

  Navěky silný (2008)

 • poster

  Nikdy to nevzdávej (2008)

 • poster

  Počátek (2010)

 • poster

  Ctihodný občan (2009)