hlenyzkrabic

hlenyzkrabic

• 7.2.2018  09:11

No ty kráso! Něco tak strašného vůbec nemělo spatřit světlo světa!! :-( :-( (blicí smajlík). Co se vám, lidi, na tom líbí?

• 7.2.2018  09:01
    Blade Runner 2049 (2017)

No to mi ho teda vyndej. Větší zhovadilost jsem fuckt dlouho neviděl. Protáhlý xichty, nesrozumitelné dialogy, divná hudba. Scény doslova vo hovně. Začínám mít pocit, že procenta na ČSFD vůbec ale vůbec nic neznamenají.

• 25.7.2017  15:06

Těšil jsem se na staré pány jak sněhulák na mrkev, páč jsem s naprostou a nezpochybnitelnou jistotou věděl, že si tuhle lupičskou hru užijou od začátku do konce a já zažiju extra koncert... A... Bylo to svižné, dědouškové tam odříkávali super vtipné repliky, chytré či překvapivé to bylo od začátku do konce, ve svižném a vtipném tempu.

• 11.4.2017  13:36
    Legenda 17 (2013)

Ano, tuny patosu tečou z tekutých krystalů. Ale je to po čertech lepší film, než všechny ty americké sračky z poslední doby dohromady. Pamatuji si, jak nám ternér, coby malým žáčkům, pouštěl filmy o Bobby Orrovi, apod. Tohle by se mělo těm malým špuntům zase povinně pouštět. Jenom tvrdou prací se dá něčeho docílit.

• 26.10.2016  07:48

Obyčejný horor, na který je lepší zapomenout. Nelogické chování lidí, slabá práce s tmou a s tématem vůbec. Kamera místy vynikající.

• 20.10.2016  08:53

Excelentní výkony herců, super příběh (i když zasazený do doby, na kterou neradi vzpomínáme), skvělý režisér. Lék na blbou náladu. Škoda, že jen 65%. Asi filmu málokdo rozumí.

• 20.10.2016  08:49
    Atentát (1964)

Proti tomuto filmu je jakýkoli "Anthropoid" jen odvárkem. Jsou tu fakta, děj, myšlenka, akce, napětí, prostě všechno. A k tomu hvězdné herecké obsazení a jeden z nejlepších režisérů. Moje desetiletá dcera se filmu také dožadovala (po výuce ve škole), aby věděla, jak to bylo.

• 20.10.2016  08:43
    Piti Piti Pa (1970)

Prostě "Fuňés". Pecka jako blázen.

• 20.10.2016  08:41

Kdo hrál hru, musí tohle vidět. Zasměje se stejně jako u hry. Od shlédnutí u nás "jede" "jezírko nechutnosti" při každé sebemenší příležitosti.

• 20.10.2016  08:39

Prvních 15 minut dobrý, potom pokles na -100 bodov a vymalováno. Ani děti se nesmály. Koukněte na trailer a vše nejlepší z filmu tam uvidíte, Zbytek je jen vata. Škoda.

• 20.10.2016  08:37

Ztráta času. Začátek slibný, poté se děj rozplizne do divné zápletky s volbou ředitelky SRPŠ a závěr je typicky americký. Takhle kdyby se mnou mluvily moje děti, tak bude hoooodně zle. Dvě hvězdy za první třetinu.

• 20.10.2016  08:08
    Anthropoid (2016)

K čemu je znovu natočený " Atentát "? Navíc cizákama, kteří nikdy nepochopí, jak to celé vlastně bylo a jak těžké to bylo. Kdo tomu tady proboha dal 82%? Odpad!

• 13.10.2016  10:38

Báječně jsme se bavili od začátku do konce. Brilantní dialogy, výborná kamera, muzika. Herecké obsazení božské. Prostě oddychovka jako blázen. To musíte vidět!

• 14.9.2016  11:08
    The Boy (2016)

Děsná blbost. To zřejmě natočili za jeden den. Závěr úplný průšvih. Fakt ztráta času.

• 9.11.2015  11:11

Jako lék na blbou náladu. Skvělé!

• 2.11.2015  10:32
    V hlavě (2015)

Hafomegahustý - jazykem dnešních dětí. Skvělá zábava i poučení pro celou rodinu. Člověk si uvědomí spoustu věcí, které mu v dnešním shonu tak trochu unikají. V neděli jsme byli upevnit ostrovy rodiny - pouštěli jsme draka ;-) :-)

• 6.10.2014  13:48
    Elysium (2013)

Bojím se, aby zobrazení "nůžky" nepřišly mnohem dříve než v roce 2154. Film má dobrou myšlenku, ale není dobře podchycena ani zobrazena.

• 6.10.2014  13:44

Tento film je tak akční, že už víc akční snad ani být nemůže. Mám rád akční filmy, ale tento je už za hranou snesitelnosti. Nedokoukal jsem ho.

• 12.9.2014  11:34

Tohle se mi vůbec nelíbilo. Pár vypjatých scén, ale jinak nuda. Kdyby to bylo o 1/3 kratší a údernější, bylo by to jedině ku prospěchu.

• 10.8.2014  13:10

Skvělé herecké obsazení. Vtipy ať už vyslovené nebo zahrané. Skvěle jsem se bavil.

• 28.7.2014  16:09

Odhlédnu-li od doby, ve které byl film natočen, tak musím vyzdvihnout skvělý herecký výkon Miloše Kopeckého.

• 28.7.2014  16:02

Po delší době opět film, na který se s chutí rád podívám znovu. Brilantní dialogy, dějový spád, krásné obrazy. A smích až do konce ;-)

• 28.7.2014  15:59

Čekal jsem to horší a bylo to daleko horší. Děj se hned zkraje přesune o roky zpět, aby tam vytrval prakticky celý film. Chvílemi jsem zíval. Nedokoukal jsem to. Ztracený čas. O ničem.

• 17.7.2014  13:14
    Skála (1996)

"Chlape, právě jsi si zničil Ferrari" - "Nebylo moje". Dokonalá podívaná, dokonalá muzika, skvělé obsazení. Jeden z nejlepších, či snad dokonce nejlepší, akční film. Moje první koupené DVD tuším za 820 Kč v roce 1998 ;-)

• 17.7.2014  12:46

Po famózní jedničce ještě lepší dvojka a o parádní trojce ani nemluvě.

• 17.7.2014  12:30

Herecký koncert Jacka Nicholsona, který je vždy neomylnou zárukou vybroušených dialogů a dějového spádu. Helen Hunt mu skvěle sekunduje a oba se výborně doplňují. "Nejhorší chodník v NY a museli ho dát zrovna sem" používám od té doby i v jiných situacích. A když je nejhůř, tak věta "Teplouš Simon, servírka Carol" vždy pomůže :-) Anebo pustit si celý film ;-)

• 17.7.2014  12:29
    Rivalové (2013)

Intenzivnější divácký zážitek jsem dlouho nezažil. Film diváka doslova uzemní od začátku do konce. Životopisné filmy moc nemusím, ale tohle je prostě pecka. A není to jen o autech. Moje žena sice pronesla cosi o monotématickém filmu, ale za celý film ani nehlesla. A na konci jen sevřela oschlé rty. Skutečný zážitek.