AbelXavier

Birdman (2014)

Pure joy. NYC že tén!

• 31.12.2014  19:07
    Interview (2014)

5* jebat, tohle byla šílená jízda. Rogen a Franco jsou týpci, vidím je jako dva buddies, kteří mají své howadské baráky hned vedle sebe a další hvězdy v okolí je zdraví, když venčí svoje ratlíky páč jsou to cool týpci, které všichni milují.

• 17.12.2014  22:18

Tak dik za ten vyplach.

• 30.11.2014  22:07

Konfrontace Jennifer a Jasona Batemana okolo jeho zazitku z tabora je top. Jednicka, ale zustava neprekonatelna, kazdopadne doufam, ze hosi prijdou potreti nebo s necim uplne jiny, Ta chemie se musi nechat.

• 9.11.2014  22:41

Neverte traileru! http://youtu.be/4F4qzPbcFiA

• 25.10.2014  14:15
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

1. a 2. série je jasná. Plné kýble přicházejí s 3. sérií. Doporučuji se nejprve podívat na druhý díl Zeitgeistu resp. část o CIA. Najednou si uvědomíte že 3. série je vlastně mrazivým dokumentem o tom, jaká je dost pravděpodobně pod povrchem skutečnost.

• 25.10.2014  14:06
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Fantazie, která NEMÁ na seriálovém poli obdoby. Něco tak vybroušeného, vypointovaného a dokonale natočeno tady nikdy nebylo. Ještě nikdy jsem neměl pocit, že tvůrci od prvního dílu věděli jakým směrem celý seriál bude směřovat a tvořili si v jeho průběhu odkazy, ke kterým se bezpečně a obhajitelně vraceli.

• 30.8.2014  22:58

Logika sice hned na zacatku neskocila na spatny trolejbus, nicmene humor, nadsazka a sviznost v tom nejely s ni. Dve poznamky z branze: 1. Vytah nepojede, kdyz ma otevrene sachetni dvere, 2. Vytah neujede do spodni stanice, kdyz mu odstrilite lana.

• 6.4.2014  21:08

Black, B.....lack, B...........lack.........a jinak opet ulet nahoru i dolu.

• 19.1.2014  22:27

Tak to kurva ani omylem. Prvních 30 minut děs běs. Dle slov klasika "Takových scénářů vyseru za korunu kornout". Ano pane scénářmaker objevil jste ameriku - cestování je krása a stojí za všechny peníze, a víte proč nevzniká každý rok 20 takovýchhle filmů? Protože by je mohli psát úplně všichni, a někteří i na základě vlastních zkušeností (a mnohem poutavěji). Wow jsem úplně mimo z toho, že Island je fotogenická země, což jsem se dozvěděl až díky oduševnělému pšouku jednoho pisálka (obviously I haven't). A za ty stupidní mozkové úlety bych tě taky pořádně nakopal.

• 19.1.2014  18:09
    Don Jon (2013)

She is a bitch, he is an asshole...

• 19.1.2014  17:49

Je to staré, a tedy absolutně nezapadající do současného způsobu filmové tvorby. Je to dlouhé, uměle chystající si jednotlivá vyvrcholení. Je to hloupé, herecky plechové,zvukově směšné, hudebně přestřelené. Není to western. Všichni jste pokrytci!

• 19.1.2014  17:41
    Rivalové (2013)

Rivalové žádným způsobem nevybočují z dráhy filmů natočených dle skutečného příběhu. Jako vždy silné herecké výkony podtrhují příběh, který si zaslouží zfilmování. Chudák Senna, jeho příběh je o trojité zvednutí obočí výše a po jeho dokumentu ani neštěkl pes.

• 19.1.2014  12:42

Závěrečnou scénou bojuje Hanks o Oskara, u zbytku filmu si tak jistý nejsem.

• 19.1.2014  12:40

Božský macho masterpiece, u kterého se muži královsky baví a ženy nelibě šklebí. Leo se drží vrcholu a ještě dlouho tam nikoho nepustí.

• 6.1.2014  21:04
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

1. Den Dobry den. - Dobry den. Riznul jste pani? - Ne. 2. Den Dobry den. - Dobry den. Pockejte jeste jsem neskoncil. Ceske filmy a serialy se stale vezou na nudli bezduchych scenaristu a reziseru, kteri maji postupy nastudovane jak Hujer v prvnim semestru, ale o zivote vi hovno. Pro jednou nechte scenar nacmarat Pohlreicha na dve A4 a herci at si nastuduji charakter postav podle zivotnich realii. Kameru dejte vytrepanemu borcovi co toci hokej a hudbou setrete jak slon slunaty. A jestli cessti policajti mezi sebou mluvi jak F.L.Vek tak jde o nejslusnejsi foch, ktery muze zfleku 1.zari nahradit Z.Sveraka v 8.hod na jednicce.

• 14.11.2013  18:42

Paula mam rad, homotomo stranou. Hours ma potencial byt hutny film, ale obcasna lacinost rezisera (producenta?) kazi dojem. Atmosfera mohla jit vice do hloubky takhle se prilis babrame ve flashbacich a soucasny dej jaksi preslapuje na miste.

• 13.10.2013  23:37

Šmarjájozef, to už kačer Roland neumí natočit záběr bez digitální retuše. Místy jsem měl pocit, že sleduju béčkovou osmdesátku, viz. přílet trojice black hawků v grafice, která by nestačila ani na MoH...Z rádoby vtipných vsuvek bolí uši a pálí oči. Rolande už snad i stačilo, na vrátnici Kobry 11 čeká Helmut s penzičkou...

• 14.6.2013  19:32

Ty trailery bych zakázal, člověk si z nich vyfantazíruje děj, který je nakonec úplně jiný a často bohužel horší. Příběh se vyvíjí líným neurčitým směrem a tak nějk pořád čekáte, že se vše chystá na finální řežbu, kde necháte mozek vydechnout a užijete si vyziálu. To se však neděje. Krok vpřed je následován úkrokem stranou. Jednička byla lepší, dvojka je příběhově nepřímočará a bez napětí:/

• 16.5.2013  23:49

Ja to nedelam, ja to nedelam. Ne, to neee!!! Ja nebudu rozebirat ce-lý trak-tooor!!!!!

• 24.9.2011  00:48

so close....mít to o půl hodiny více nikdo by nebyl proti..Jason Bateman by mel konecne nakopat Hollywoodu prdel a Charlie Day by ho mel vojenskym krokem nasledovat.

• 30.7.2011  16:52
    Mr. Sunshine (TV seriál) (2011)

What have you done Chandler? Hrůza a děs se mnou cloumá, čtvrtý díl jsem už ani nedokoukal. Tahle bída že pochází s Perryho hlavy? Ze stejné, která kořenila jednotivé díly Friends? Neuvěřitelné.

• 26.6.2011  11:07

Oh Dave do čeho ses to zase namočil...

• 6.4.2011  21:45
    Země lidí (TV seriál) (2011)

Top Gear v lese.

• 27.3.2011  20:28

Ok, druhý díl asi takto: 2,5 hod. stopaz, kde postupne sledujeme akci pesaku, tanku a stihacek, do toho obcas prostrihy z veleni a logistiky. Zadne dlouhe zdrzovani ale film ala real-time strategy. Tohle byl pekne vypadajici blabol, bez spadu a kouli.

• 30.1.2011  01:21
    Fair Game (2010)

Horké téma minulých let, nyní již né tak žhavé, každopádně každá historická událost si zaslouží odstup, nadhled, který jí dá hloubku a perspektivu. Film podle skutečné události není dokument, proto nikdy nezanechá tak hlubokou brázdu přesvědčení, např. jako Zeitgeist, přesto si z něl lze udělat solidní obrázek jakým způsobem je nastavena a tvořena světová politika. Jde o střípky, které lidem otevírají oči a např. v mém případě z nich dělají euroskeptiky.

• 8.1.2011  23:28
    Odsouzení (2010)

Skvělý film, kterému chybí záblesk, nebo jak by pravil Jára Cimrman - pahrbek, geniality.

• 24.12.2010  23:39
    Juno (2007)

Hudba. Jeden z elementárních prvků, které udávají kvalitu a atmorsféru filmu. V Juno jsem měl při každém nápěvu nutkání samovolně zatlačovat bolce. Totálně mimoidní výběr hudební složky strhává kvality filmu.

• 19.12.2010  22:07

Ještě lepší než první díl, zvláště začátek je epický.

• 19.12.2010  22:04

Nejslabší z trojice parodií, snad se dočkáme i předělávky prvních tří novodobých dílů, potenciál rozkuchat zdechlinu je obrovský!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8