SimonShot

Kosovo
Filmový znalec

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.1.2015  23:04

Bohužel kouzlo s předchozích dílů se vytrácí se spolu s dalšími zásadními prvky téhle seria tak jako tak jsem se bavil a pořád to stalo za shlédnutí a pečlive sledování myšlenka byla zprvu dost naivní ale pak se s ní vyvinul kvalitní námět k bezva. Zombie horroru.

• 17.12.2014  21:59

Tato vygradovaná show se dostala do jiného rozměru, tentokrát se setkáváme hned z pěti armádami, které původně zamýšlejí bojovat proti sobě, nakonec se naštěstí spojí a budou bojovat proti nepříteli mnohem kompatněji a s vyšší vůlí. Lehce bych tomu vytkl docela zdlouhavý závěr, ale jak jsem říkal tohle se dá očekávat od tohoto žánru. Celkovou sérii Hobitta bych hodnotil sice o stupeň níž než je předcházející série Pán Prstenů, ale pořad bych to hodnotil jako povedený pokus na předešlou slávu. Film hodnotím čtyřmi hvězdy neboť jsem se bavil a dopřál jsem si pěkný kulturní zážitek.

• 20.10.2014  21:53
    Tajné společnosti (TV seriál) (2013)

Tento seriál pojednává o tajných společnostech jako takových, je to zajímáve, ale nebudu to tady rozepisovat, holt dozvíte se dost informací co se v naší politice nebo mediích děje stoprocentně doporučuji už jenom kvůli všeobecnému přehledu.

• 4.8.2014  22:51
    Sabotáž (2014)

Film bych hodnotil třemi hvězdy, ale netajím se že, jsem velký fanoušek Arnieho, který to podle mě i ve svém věku zahrál famózně a jeho výkon bych hodnotil pěti hvězdy. Celkové hodnocení je čtyři hvězdy, bavil jsem se a užil jsem si další s mnoha arnodlových akčních snímků.

• 18.5.2014  20:47
    Godzilla (2014)

Slušný remake gozilly, který se tentokrát vyvedl docela dobře. Začátek byl perfektní, ale postupně ubývalo napětí a překvapení v ději, až u konce se stalo to, že děj byl naprosto předvídatelný. Herecký výkony se dali akceptovat, ale nic extra. Uvažoval jsem u tohoto filmu mezi třemi hvězdami a čtyřmi, ale nakonec jsem se přiklonil ke druhé variantě, už jen kvůli tomu, že se tenhle film točil znovu po dlouhé době a já si myslím, že si s tím poradily dobře a přidali tomu pár myšlenek o proti godzilly s 1998.

• 31.3.2014  21:06

Docela nepovedený zombie nářez, které mě zklamal hlavně ve třech ohledech. Za prvé: někteří herci mi byly těžce nesympatičtí a naprosto narušili průběh celého filmu. Za druhé: Příběh byl naprosto nepromyšlený a věc odkud se třeba vzal ten virus nebyla vůbec zveřejněna. A za třetí což mě osobně nejvíc naštvalo bylo zbytečně moc krve a to, že se celý děj odehrává jenom v jednom paneláku, celý film jsem čekal na to, že z toho domu vypadnou. Jinak konec mě těžce zklamal, přál jsem si, aby ten černoch přežil. Takže, abych to shrnul jedná se spíše o podprůměrný zombie film a klidně se na něj nedívejte, o moc nepřijdete.

• 31.3.2014  14:43
    Karate Kid (2010)

Docela povedený sportovní snímek s čínského prostředí, povedený byl zvlášť výkon Jackieho Chana, který působil ne v mála ohledech jako nejdůležitější článek tohoto filmu. Děj byl taky povedený a vesměs to působilo promyšleným a dobře zvládnutým dějem, sice nebylo to nějak uchvacující, ale jako fajn film na večer se to dá.

• 6.3.2014  20:24

Tohle je naprostá pecka, která se povedla snad ve všech ohledech. Promyšlený příběh s mnoha zvraty v ději a hodně zápletkami, které přinesli filmu nevídané napětí. Výkon Pitta by se dal snad charakterizovat jako nejlepší vůbec, co kdy zahrál. Hrál to parádně a ještě bych vyzvedl výkon Edwarda Nortna, který to taky zahrál úžasně. Tento snímek doporučuji, protože stojí za to ho vidět a smlsnout si na tomto delikátním kousku.

• 19.1.2014  11:06

V tomto pátém pokračování téhle ne moc přesvědčivé série se tentokrát setkáváme s dvěma docela vtipnými adolescenty, kteří se dělají srandu skoro ze všeho. Film se nese původně v klidném a ne nějak zavádějícím ději, ale zhruba po necelých 31 minutách se poprvé dostáváme do stopáže. Jinak konec byl docela předvídatelný, ale samotné ukončení nečekané. Tento film hodnotím čtyřmi hvězdy neboť jsem se celý film bavil, sice jsem se nebál, ale to se dá vysvětlit tím, že to zas tak strašidelné nebylo.

• 19.1.2014  11:00
    Zločiny v zahradách (TV seriál) (2003)

Hvězda jenom za upravené zahrádky.

• 16.1.2014  16:03
    Cesta do zemského jádra (TV film) (2012)

Takže, popravdě na tento film jsem se díval jen s jediného důvodu a to abych splnil příkaz paní profesorky na biologii, která mi tento snímek zadala jako nedobrovolný domácí úkol a jestli ho splním a napíšu o tomto filmu článek dostanu na vysvědčení místo čtyřku trojku což vůbec není špatná představa. A teď k samotnému dokumentárnímu snímku, celé to působilo příjemně a kvalitně bylo to dost důvěřivé a vypadalo to reprezentativně nemám tomu co vytknout a proto mé hodnocení je nikoliv čtyři hvězdy ale tři. :)

• 14.1.2014  18:03
    Ostříháno (TV pořad) (2013)

Tak tady jsme ostatne jako vzdy kdy sledujeme tyto porady narazili, absolutne nesmyslny namet podtrzeny stupidnimy vykony hercu proste je mi zle ostatne jako vzdy kdyz sleduji tyto odporné zvratky !!!

• 9.1.2014  21:12

Snímek, který si asi jedinou pozornost přitáhl tím, že se v tomto doceněném filmu učinkuje DiCaprio, který sice podal absolutně všechno a zahrál to lišácky, ale podle mého názoru určitě nehrál v tomto filmu hlavní roli. Film se odehrává ve 30. letech v New Yorku, který vypadá dost přesvědčivě. Konec filmu ukázal, že v kinematografii není o překvapení nouze.

• 17.12.2013  18:35

Je to docela zapletený film se pár zvraty v ději a nějakými otazníky, ale ten konec mi to vynahradil, příroda je neporušená a moc překrásná. Tento film si možná zaslouží trošku více pozornosti pří sledování, ale jinak je to zajímavé a zabaví vás na 100%, jinak nemám tomu co vytknout, dobré herecké výkony a především kvalitní snímky..

• 13.12.2013  22:43

Úžasný film, skvělý scénář( Leone ), impozantní herecké výkony zapříčinili vznik tohoto opravdu povedeného westernu, všechno do sebe postupně krásně zapadalo a každý zvrat či nějaký nečekaný čin vyvolali v člověku spoustu emocích, které by se dali charakterizovat, jen tím, že se vám zatají dech a upřeně sledujete co bude dál, i když tento snímek má necelé tři hodiny, tak se rád vsadím, že 80% lidí co to viděli si přálo vidět ještě něco víc, opravdu dokonalá podívaná.. :))

• 28.11.2013  22:11

Vynikající snímek, který mně poznamenal vším, toto veledílo je dokonalost sama, Sergio Leone stvořil něco nevydaného a dokonalého, tento western patří mezi nejlepší filmy všech dob, dále: Skvělý Henry Fonda, který to zahrál dokonale, film se celou dobu nesl v poklidném západo-americkém stylu, moc se mi ten styl líbí. Moje hodnocení je 100%(o jiném hodnocení jsem ani minutu nepřemýšlel, tenhle film si mě podmanil :D )

• 17.11.2013  10:31

Podle dobrý snímek, který znázorňuje posledních pár chvil nacistů. Herecké výkony u některých postav mi přišli až přehnané, ale vesměs to působilo ne vůbec špatně, jinak děj byl očekávaný, protože skoro všichni známe historii 2. světové a proto se dalo všechno odhadnou, tím jsem byl ochuzen o nějaký větší zvrat, ale jinak jsem se bavil a zase jsem se utvrdil v tom, že 2. světová nebyla žádná sranda.... :)

• 19.10.2013  08:17

Jako pro fanouška akčních filmů je tenhle film povinnost, setkávají se tady totiž dvě obrovské legendy v tomto žánru, oba dva hrály skvěle, scénář byl propracovaný a měl myšlenku, tenhle film hodnotím pět z pěti neboť je to dokonalé akční dílo a člověka to dost pozvedne.

• 14.10.2013  15:29
    Gravitace (2013)

Skvělý vesmírný thiller s velmi realistickými pohyby a vším co se zemské gravitace týče, jinak velmi povedený závěr, kterým si nás scénaristé(bratři Cuaronové) vychutnali, ještě by mne zajímalo kde se zřítila s tou lodí na tu zem, ale to se asi nikdo nedoví..

• 6.9.2013  07:57

Hnus

• 3.9.2013  21:38
    Moucha (1986)

No, co k tomu napsat?? Určitě mě to překvapilo, tohle jsem nečekal, je to jedinečný nápad, úžasné zpracování( na to že to je rok 1986), no jsem spokojen s tímhle filmem. Tenhle nápad se od té doby ještě ani jednou nezopakoval, což mluví samo za vše nikdo se do téhle složité myšlenky nechce pouštět, ale možná bych si dal novější verzi třeba i s jiným zvířatem.

• 29.8.2013  21:40
    Kmotr (1972)

Pět hvězd, jinak to totiž ani nejde.

• 24.8.2013  20:06
    Atlas mraků (2012)

• 21.8.2013  11:07
    Očista (2013)

Docela zajimavý nápad, jak snižit nezaměstnanost, kriminalitu a zlepšit ekonomiku státu, ale ta očista funguje jen na tom, že během té noci se vybijou bezdomovci a nezaměstnaní a pak samozřejmně, že stát pude ku předu, ale i tak zajimavá představa, ale ted k filmu. Film měl atmosféru, nápad a byl založen na dobrém nápadu, plno věcí se mi líbily například ty masky vypadaly naprosto úžasně a o dost to zlepšilo atmosféru filmu.

• 8.7.2013  13:17

No, nebýt tam Brad Pitt tak myslím, že bych o tom filmu ani nevěděl a, když už bych se náhodou o něm dozvěděl, tak bych tam 100% nešel do kina, no takže jsem tam šel vlastně kvůli Pitta a nelituju, kvalitní příběh, sice jsem tam měl nejastnosti, s tou vakcínou, a nebyly tam zodpovězené nějaké duležité otázky, ale vesměs to působili dobrým zombie filmem, který si v kině dost užijete.

• 2.7.2013  10:45
    Hostel II (2007)

Zdá se, že někteří tady by ste celkově měli vynechat tento druh filmů...... Jestli to tu má jen 35 % což má, tak to je dost špatné s některýma uživatelema jo a abych nezapoměl, zobrazení slovenska je uplně stejné jako tu je akorát, že mi jsme na to zvyklý, ale američané ne !!

• 18.6.2013  17:45

Lepší průměr ....

• 13.6.2013  21:45
    12 opic (1995)

No nebýt geniálního hereckého výkonu Pitta a Willise myslím si, že bych další nějaké hvězdy ubral, u tohohle filmu nechápu jak to může mít 87% celý film jsem čekal až se začlením do děje, ale to se bohužel nestalo, jak začly běžet poslední titulky, už se nedalo s tím nic udělat, můj pohled na film zůstal jaký byl během skoro celého filmu : bez základní myšlenky a bez nějakého náznaku na film který se u mě zapíše 5* písmem.

• 12.6.2013  20:58
    Iron Man 3 (2013)

Tak jasně je to docela velká změna, když vemem v potaz díl číslo 2, který se mi do mojeho srdce nějak více nezařízl. V tomto díle a vlastně už v celé serii Iron Mana obdivuju hlavního herce Roberta Downeyho, který hraje fakt nad své možnosti mýslím si, že bez něj by sme byly ochuzeni o mnoho dobrých hlášek a vtipů v celé serii, film se mi líbíl, a nemám co tomu moc vytýkat maximálně to, že je to vlastně pořád to sáme, ale to se dá očekavat že ?

• 11.6.2013  14:08

No popravde jsem od toho cekal o mnoho víc vůbec mě to nesebralo jako předchozí díly a bylo to někdy fakt smíchů, jednu hvězdičku přidávám za některé herecké výkony které se opravdu některým povedli jinak je to podlemě podprůměrná část téhle série kterou si mohli tvůrci odpustit :-) ....

<< předchozí 1 2 3 4